Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Halil1

Rad140+mk677 sarms sonrası pct nasıl yapılmalı?

Önerilen İletiler

Halil1    1

Herkese merhaba,

Swiss marka rad140+mk677 sarms kürünü toplam 4 hafta uyguladım.(forumda yeniyim konuyu nasıl sormam gerektiğini tam bilmediğim için haftalık ne yaşadığımı ve sonucunda ne olduğunu yazdım konuyu uzattıysam kusura bakmayın)

ilk hafta herhangi bir değişim hissetmedim ama 8. Günün sonunda 4 tekrar yapabildiğim ağırlıklar ile 12 tekrar yapmaya başladım.

2. Haftada libidoda ve cinsel istekte ciddi bir düşüş yaşadım. Çok ciddi baş ve göz ağrısı çektim. İçtiğim suyu 5 6 litre bandına çıkarınca ağrılarım azaldı. Antrenmanlara girmek istemedim. Ama antrenmana zorlada olsa girdim ve ağırlıklarımda hala artış gözlemledim

3.haftada ağırlık artışım hala devam etti daha önceki yaptığım ağırlıklar ile artık 12 15 tekrarlı setler yapmaya başladım. Libidoda bir tık artış yaşadım.

4.haftada ağırlıklarımda değişim olmadı ama çok ciddi pump aldım bazı hareketleri aldığım pumptan dolayı yapamadım. 

4 haftalık kürü tamamladım. Antrenmana 2 gün ara verdiöm ve kan tahlili verdim kan tahlilleri sonucunda alt ast değerleri yüksek  ve total testosteronda baskılanma var bu durumu nasıl geri düzeltebilirim nasıl bir pct tedavisi uygulamam gerekiyor ?

IMG_0701.thumb.jpeg.1b4c4ab28e0a31395df5ffbb041c20d5.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ILLU    2
gönderildi (düzenlendi)

Swiss' in bu iki ürününü toplamda kaç tl ye aldın ? Ve mk677 sana açlık hissi yaşattımı ?

tarihinde ILLU tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halil1    1

@ILLU İkisini 4k aldım. Evet mk677 açlık yaşattı ama kan şekerimde düşme olmadı daha çok mide kazınması şeklinde idi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    792

Geçmiş olsun rad140 yerine danabol koymuşlar. Lh-fsh baskılanmış testo yerlerde. Testislerde ufalma var mı?

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halil1    1
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun rad140 yerine danabol koymuşlar. Lh-fsh baskılanmış testo yerlerde. Testislerde ufalma var mı?

Testislerde ufalma olmadı ne yapmam gerekiyor şimdi. Satan kişi 1 aya eski haline geri döner yazıyor. Pct yapmaya gerek yok diyor şimdi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ILLU    2
Halil1, 4 dakika önce yazdı:

Testislerde ufalma olmadı ne yapmam gerekiyor şimdi. Satan kişi 1 aya eski haline geri döner yazıyor. Pct yapmaya gerek yok diyor şimdi 

Pct nasıl gerek yok kullandığın rad 140 değil tamoksifen ve klomen kullanman lazım benim bildiğim daha bilgili ve tecrübeli birisi pct hakkında sana yardımcı olur ama 1 aya eski haline geri döneceğini sanmıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halil1    1
ILLU, 3 dakika önce yazdı:

Pct nasıl gerek yok kullandığın rad 140 değil tamoksifen ve klomen kullanman lazım benim bildiğim daha bilgili ve tecrübeli birisi pct hakkında sana yardımcı olur ama 1 aya eski haline geri döneceğini sanmıyorum.

Teşekkür ederim daha tecrübeli birisi dozajları ve kullanmam gereken ilaçları belirtirse pct yapacağım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    792
Halil1, 23 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim daha tecrübeli birisi dozajları ve kullanmam gereken ilaçları belirtirse pct yapacağım

Günlük 50 mg klomen 20mg tamoksifen kullanıyorsun. 6 hafta kullan kan tahlili yaptır değerlerini burada paylaşırsın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halil1    1
Diver, 22 dakika önce yazdı:

Günlük 50 mg klomen 20mg tamoksifen kullanıyorsun. 6 hafta kullan kan tahlili yaptır değerlerini burada paylaşırsın. 

Hocam teşekkür ederim Bir şey soracam rad140 değilde diananol olduğunu nasıl anladınız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    792
Halil1, 7 dakika önce yazdı:

Hocam teşekkür ederim Bir şey soracam rad140 değilde diananol olduğunu nasıl anladınız 

Lh-fsh baskılanmış testo çok düşmüş sarmslar testoyu ve hipofizi bu kadar baskılamaz. Normal değil bu sonuçlar. Üstüne hiç kan tahlili yaptırmasan yine aynı şeyi söylerdim burda senin gibi Swiss markasından mağdur çok arkadaş var.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halil1    1
Diver, 2 dakika önce yazdı:

Lh-fsh baskılanmış testo çok düşmüş sarmslar testoyu ve hipofizi bu kadar baskılamaz. Normal değil bu sonuçlar. Üstüne hiç kan tahlili yaptırmasan yine aynı şeyi söylerdim burda senin gibi Swiss markasından mağdur çok arkadaş var.

Anladım hocam bu pct ürünlerini nereden bulabilirim peki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    792
Halil1, 2 saat önce yazdı:

Anladım hocam bu pct ürünlerini nereden bulabilirim peki 

Eczaneden reçetesiz alabilirsin dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halil1    1
Diver, 7 saat önce yazdı:

Eczaneden reçetesiz alabilirsin dostum.

Teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    9
Diver, 12 saat önce yazdı:

Sizden bir sorum var hocam. Şuan 4. Haftadayım ve hiç libido kaybı falan olmadı ve güçlenme ve pump herşey yerinde. 8 haftalık bir kür ve kür bittiğinde eğer kan testi vermeezsem ne yapmam lazım? Yurtdışındayım burda supplement satan yerlerde PCT var 60 tablet onları kullabilir miyim?

örnek bir pct: 

IMG_5687.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    792

Kan tahlili sonuçlarını görmeden bir şey söyleyemiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    9
Diver, 4 dakika önce yazdı:

Kan tahlili sonuçlarını görmeden bir şey söyleyemiyorum.

Tamamdır teşekkür ederim. Kan tahlili kesin lazım mı diye merak ettim evet lazımmış😂 sağolun hocam kür bitsin haber vericem cevabınızı merakla beklicem

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    202
Draqul Org, 9 saat önce yazdı:

Sizden bir sorum var hocam. Şuan 4. Haftadayım ve hiç libido kaybı falan olmadı ve güçlenme ve pump herşey yerinde. 8 haftalık bir kür ve kür bittiğinde eğer kan testi vermeezsem ne yapmam lazım? Yurtdışındayım burda supplement satan yerlerde PCT var 60 tablet onları kullabilir miyim?

örnek bir pct: 

IMG_5687.jpeg

Bunlar bitkisel ürünler lh fsh kapanmış olursa klomen kullanman gerekir öbür türlü uzun sürer eski haline gelmesi onun içinde kan testi lazım gerek var mı yok mu anlamak için.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: xfitx
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      15 hafta boyunca:
      Testo enantat Boldenon Kürünün son enjeksiyon dan 12 gün sonra verdiğim kan değerleri fsh ve lsh için ne yapmayalım ?
      @rastlantisal @ardas @hectordoyle @Askabar
      Teşekkür ederim.

• Yazan: godsmasher
      Dün internet üzerinden aldığım sarms elime ulaştı kendisinde herhangi bir barkod yok satıcı orjinal ürün olduğunu söyledi bütçem azdı 1100 lira gibi bir fiyattan aldım sizce bunu kullanıp Burak hocaya geçiş yapıyım yoksa bunu kullanmadan mı geçiş yapayım lütfen doğruyu söyleyin param boşuna yanmasın size detaylı bir şekilde ürün fotoğraflarını aşağıda paylaşacağım.
      Sizce kullanmalı mıyım yoksa kullanmamalı mıyım?    
      Cevap verirseniz sevinirim.

• Yazan: Tolga kaya
      Dostlar herkese merhabalar,
      Yakın tarihte SP sarms GW 501516 sipariş verdim sarms hakkında çok bi bilgiye sahip değilim bunun yan etkileri ve vücuda etki etme süreleri nedir? Ve ilk kez sarms kullanıyorum bunun tadı yok normal midir şaka değil ciddi soruyorum pek bi bilgiye sahip değilim salondaki bi arkadaşım almış bende denemek istedim...
    • Yazan: Mahmutvural33
      Bir Sağlıkçı abi var ve steroidleri başından sonuna kadar soluksuz yutkunmadan kötüledi tamam kötüleyebilir bu normal bir şey ama bir de şunu dedi kür sonunda yapılan PCT hikaye kür sonunda beynin testesteron daha çok alıştığı için kürü bırakınca PCT dahi yapsan çavuşun kalkmayacağını falan söyledi PCT ye de hikaye dedi. @metinav
      Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz kür sonunda pct dahi yapsak iler ki süreçlerde çavuş kalkmıyor mu artık diğer hocalarımı da etiketleyecektim lakin sadece kullanıcı adını hatırladığım metin abi var o yüzden onu etiketledim.
    • Yazan: Mahmutvural33
      Merhaba nasılsınız ? 
      aylardır aklımda olan bir soru var kür bitimi PCT yapılması gerekiyor evet bu doğru ve birden fazla hocalar sadece PCT için 3000 5000 TL para istiyorlar tabii ki haklarıdır buna bir şey diyemem sonuçta her şeyin bir karşılığı vardır ama benim aklıma takılan soru şu PCT’ye girmeden önce kan tahlili veriliyor ben bu kan tahlilimi verdikten sonra aile hekimine gitsem sağlık ocağı yani aile hekimim benim değerlerim düşük olduğu için bu değerleri de normale döndürmek için kendisi zaten bana yol göstermez mi sonuçta görevi bir hastalığın varsa bunu ilaçlar ile sana yol göstermek tedavi etmek aslında bir nevi PCTmi aile hekimine de yaptıramaz mıyım tabii ki şey demeyeceğim ben Stroid kullandım benim PCT’yi sen yapacaksın demeyeceğim ama sonuç olarak tahlillerim düşük olduğu için hekim de bunu normale nasıl çevirebiliriz diye ilaç yazacak mantıken yanlış mı düşünüyorum ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.