Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bilgazli

Doğru ürüne (marka) nasıl ulaşabilirim?

Önerilen İletiler

bilgazli    7

Arkadaşlar steril olmayan çöp ürünler kullanmaktan bıktım güvenilir kaynağa nasıl ulaşırız? 

Burası dışında başka kaynak rica ediyorum ürün olarak , marka olarak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    884

Araştıracaksın satıcı ismi vermek yasak marka olarak köklü markalara yönel. İlle satıcı bulacaksan google yazınca sürüyle site çıkıyor veya instagramda milyon tane adam var. Gerisi biraz şans mı kader mi demek lazım bilmiyorum.

• Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    50
bilgazli, 36 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar steril olmayan çöp ürünler kullanmaktan bıktım güvenilir kaynağa nasıl ulaşırız? 

Burası dışında başka kaynak rica ediyorum ürün olarak , marka olarak.

İyi geceler dostum.

Güvenilir sağlam referanslı yer bulman lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgazli    7
BBurak, 18 dakika önce yazdı:

İyi geceler dostum.

Güvenilir sağlam referanslı yer bulman lazım.

Bulamadım bir türlü hocam instadan mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    4
gönderildi (düzenlendi)

En güvenilir yol janoshike ya da bunun gibi laboratuarlara göndermek. 200mg /ml 20ml ürün aldın 1 ml ini gönderiyorsun. Sana icerisinde kac mg olduğunu söylüyolar. Bunu burada yapan yok ama yurtdışında güvenlikten taviz vermek istemeyenler bu şekilde çözüyolar. Yurtdışı forumlarda lab testleri diye bölüm var. Yaptıranlar o bölümde paylaşıyolar. Eminim bu forumda da bunu yapanlar vardır. Böyle bir bölüm açılsa bence çok faydalı olur. Sterillik konusu ise bildiğim kadarıyla ürünlerde kullanılan BB BA lardan dolayı genel anlamda bakteriyel kontaminasyon riski çok çok düşük. Eğer bunları doğru oranlarda kullandılarsa.

tarihinde Unrest tarafından düzenlendi
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    81
Unrest, 34 dakika önce yazdı:

En güvenilir yol janoshike ya da bunun gibi laboratuarlara göndermek. 200mg /ml 20ml ürün aldın 1 ml ini gönderiyorsun. Sana icerisinde kac mg olduğunu söylüyolar. Bunu burada yapan yok ama yurtdışında güvenlikten taviz vermek istemeyenler bu şekilde çözüyolar. Yurtdışı forumlarda lab testleri diye bölüm var. Yaptıranlar o bölümde paylaşıyolar. Eminim bu forumda da bunu yapanlar vardır. Böyle bir bölüm açılsa bence çok faydalı olur. Sterillik konusu ise bildiğim kadarıyla ürünlerde kullanılan BB BA lardan dolayı genel anlamda bakteriyel kontaminasyon riski çok çok düşük. Eğer bunları doğru oranlarda kullandılarsa.

Keşke yaptıran olsa lablar yüksek ihtimalle fahiş fiyatlar çekiyor ondan yapılmıyordur diye düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    50
Unrest, 39 dakika önce yazdı:

Spor salonunda ilacı çalıştığına emin olduğun ve en az 4-5 kür yapmış insanlardan tavsiye alabilirsin. dış görünüşten bunu anlarsın zaten. eğer anlaşılmıyorsa kullandım çalışıyor vs diyene de inanma kolay gelsin :D

• ahahaha 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    4
EmreGundi, 10 dakika önce yazdı:

Keşke yaptıran olsa lablar yüksek ihtimalle fahiş fiyatlar çekiyor ondan yapılmıyordur diye düşünüyorum

120 170 dolar civarında tek test.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    4
BBurak, 3 saat önce yazdı:

Spor salonunda ilacı çalıştığına emin olduğun ve en az 4-5 kür yapmış insanlardan tavsiye alabilirsin. dış görünüşten bunu anlarsın zaten. eğer anlaşılmıyorsa kullandım çalışıyor vs diyene de inanma kolay gelsin :D

bir partide sorun olsa mesela 4 hafta boşa gitse , bu benim için 120 dolar değil 1200 dolar verseler kaybetmek istemeyeceğim bir zaman. Ama ekonomik koşulları düzelttikten sonra, haftada 250 mg kullandığını 20ml aldığını varsayalım . Ben 20 haftada bir 120 dolar maliyetten çekinmem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    81
Unrest, 4 saat önce yazdı:

120 170 dolar civarında tek test.

Ucuzmuş gerçekten pahalı da değil.. Swiss tayfanın ürünlerine zamanı gelince yaptırıcağım. Sarmslarına danabol mu koyuyorlar yoksa creatin mi görücez.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    816
EmreGundi, 8 dakika önce yazdı:

Ucuzmuş gerçekten pahalı da değil.. Swiss tayfanın ürünlerine zamanı gelince yaptırıcağım. Sarmslarına danabol mu koyuyorlar yoksa creatin mi görücez.

Ne geçicek ki eline 😄 üreten arkadaşlar yanlış karışım yapmış kusura bakmayın mı diyecekler 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    209
gönderildi (düzenlendi)

Kaliteli marka söylesem bile satıcın güvenilir olmadıktan sonra gene kötü ilaç denk gelebilir sp den çoğu kişi memnun kalıyor fakat kimisinde yarı dolu ilaç filan geliyor. Sürekli aynı yerden alıyorum ben adam zaten hangisi yerli üretim filan söylüyor ondan öncesinde de markayı araştırıp internette alıyorum eski milli takım antrenörü olduğu için boş ilaç satma gibi bir derdi yok kendi getirtip satıyor. Ondan instagramdan filan almak bence sıkıntı biraz baksan 1000tane satan vardır 200ü düzgün ilaç satıyordur.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    81
Diver, Bir saat önce yazdı:

Ne geçicek ki eline 😄 üreten arkadaşlar yanlış karışım yapmış kusura bakmayın mı diyecekler 😂

Yok bunları iyice patlatmak lazım abi kinim var 😅 Benim cahil olduğum dönemde sarmslı danabollerini çok kullandım. Hele ki bunların ürünlerini 16-17-18 yaşında genç arkadaşlarımız alıyor hadi sarms olsa neyse de gelişim çağında vücuda östrojen basmak çok kötü. Bende hâlâ etkileri duruyor östrojenim yüksek. testo,lh,fsh ve tsh yüksek ihtimalle östrojen yüksek diye baskılanmış.

cinsel hayatımda günlük rutinimde, kaldırdığım ağırlıklarda hiç bir negatif etkisi olmadı artısı oldu lâkin yine de koyuyor 

Önceki testlerim gözükmüyor ama böyle değildi..

IMG_5076.png IMG_5077.png IMG_5078.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    209

bitkisel kür yapabilirsin e2 in yüksekmiş baskıla dicem ama vücudun dengesini bozarsın filan ondan bişi diyemicem kürde olsan kullan geç.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    81
ardas, 1 dakika önce yazdı:

bitkisel kür yapabilirsin e2 in yüksekmiş baskıla dicem ama vücudun dengesini bozarsın filan ondan bişi diyemicem kürde olsan kullan geç.

Evet ellemek istemiyorum çünkü her şey normal gidiyor.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    816

İnan bende isterim. Forumda paylaştın diyelim yine alan çıkacak. Burda belki 100 tane vortex konusu açıldı yapmayın etmeyin denildi. Hala alan var. Bu adamları polis uzun süre içeri atmadıktan sonra anlamının olmadığını düşünüyorum 😄 İnanki hormonların düzelir de başka bir hastalık bulaşırsa kötü...

• Beğen 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    4
Diver, 51 dakika önce yazdı:

İnan bende isterim. Forumda paylaştın diyelim yine alan çıkacak. Burda belki 100 tane vortex konusu açıldı yapmayın etmeyin denildi. Hala alan var. Bu adamları polis uzun süre içeri atmadıktan sonra anlamının olmadığını düşünüyorum 😄 İnanki hormonların düzelir de başka bir hastalık bulaşırsa kötü...

Abi bence bu iyi ürünleri ön plana çıkarır ve kötü ürün yapacaklar içinde caydırıcı olur. Sadece kötülere değil ben mesela başlarsam aldığım her ürün için kimden olursa olsun yapmak istiyorum. Zaten only testo ve belki birde primo ilerleyeceğim. Kulaktan dolma bilgilerle değilde net kanıtlarla ilerlemek herzaman daha iyidir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    816
Unrest, 12 dakika önce yazdı:

Abi bence bu iyi ürünleri ön plana çıkarır ve kötü ürün yapacaklar içinde caydırıcı olur. Sadece kötülere değil ben mesela başlarsam aldığım her ürün için kimden olursa olsun yapmak istiyorum. Zaten only testo ve belki birde primo ilerleyeceğim. Kulaktan dolma bilgilerle değilde net kanıtlarla ilerlemek herzaman daha iyidir 

Haklısınız doğru söylüyorsunuz tabiki bu raporlar çok kişiye ışık olacaktır. "Burun kılı" çıkanlar gibi markalar için çekirdeğimizi alır raporları okuruz😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    4

Screenshot_20240609_225351_Chrome.thumb.jpg.c0be82474e3eb6c4784fe148580ac14a.jpg

Onları zaten saymıyorum 😅 suan piyasada iyi bilinen bazı markalarda da bazı yanlışlıklar oluyor. Mesela bu aburaihan test e lab sonucu. 250 yerine 238 çıkmış. Belki bu çok önemli bir fark değildir. Ama bence bu iyi markalarda da seçici olmayı sağlayabilir. Zararı olmaz faydası olur.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.