Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

lightweightt

Enjeksiyon yapamıyorum yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

Merhaba bugun ben ilk kurume girecektim (sustanon) ama omzuma igneyi soktugumda (90 derecelik bi aci ile) kan kontrolu yaptim ama biraz kan geldi sebebi nedir iki defa uaptim ama ikisinde de kan kontrolunde kan geldi kullandigim enjeksiyon iğnesi yesil igne ama kapaginin yarisini kesip denedim yardimci olursaniz cok minnettar olurum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    209
gönderildi (düzenlendi)

Damara denk geliyordur. Yada çok uzun bıraktıysan kapağı kasa tam girmiyordur.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
ardas, 11 saat önce yazdı:

Damara denk geliyordur. Yada çok uzun bıraktıysan kapağı kasa tam girmiyordur.

peki nasil kasa denk getirebilirim anlatabilir misiniz ytden bir suru video izledim ama tek basima beceremedim açıkçası birazdan tekrar deneyeceğim siyah uclu alicam bu sefer

tarihinde lightweightt tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    816
lightweightt, 3 saat önce yazdı:

peki nasil kasa denk getirebilirim anlatabilir misiniz ytden bir suru video izledim ama tek basima beceremedim açıkçası birazdan tekrar deneyeceğim siyah uclu alicam bu sefer

Dostum geçmiş olsun. Korkulacak bir durum yok. İnternetten siyah yada turuncu uç almalısın. Yeşil çok kalın çünkü damara denk gelme ihtimali yüksek. Benim önerim bacaktan yapılması. Omuzdan da dediğim enjektörlerle yapabilirsin. 

Bu videoyu izleyip fikir sahibi olabilirsin. 

• Beğen 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu videoyu izleyerek yapmıştım elimde de siyah uclu yoktu eczaneler kapanmıştı fakat simdi farkettim birazcik ust taraflara yapmışım ondan da olmamis olabilir onerin icin tesekkur ederim simdi eczaneye gidip siyah uclu alacagim

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eczaneye gittim fakat siyah uclu olmadigini soyledi yesil igne ile bacaktan yapmayı düşünüyorum tamamini mi kullanicam yesil ignenin yoksa yine kapak kullanayim mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    816
lightweightt, 3 dakika önce yazdı:

eczaneye gittim fakat siyah uclu olmadigini soyledi yesil igne ile bacaktan yapmayı düşünüyorum tamamini mi kullanicam yesil ignenin yoksa yine kapak kullanayim mi

Kapak kullan yarısı yeterli olur. İnternetten al kafan rahat olsun.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    209
gönderildi (düzenlendi)
lightweightt, Bir saat önce yazdı:

1 tane baby insülin de al eczaneden onun ucundan birazcık daha uzun olucak şekilde ayarla kapağı. Yeşil bide en kalını siyah kullan bence yeşili ilacı çekerken felan kullanırsın.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    21
gönderildi (düzenlendi)
lightweightt, 13 saat önce yazdı:

Merhaba bugun ben ilk kurume girecektim (sustanon) ama omzuma igneyi soktugumda (90 derecelik bi aci ile) kan kontrolu yaptim ama biraz kan geldi sebebi nedir iki defa uaptim ama ikisinde de kan kontrolunde kan geldi kullandigim enjeksiyon iğnesi yesil igne ama kapaginin yarisini kesip denedim yardimci olursaniz cok minnettar olurum.

hocam direkt kalçadan yap. daha rahat + olarak sustanon ödem yapacağı için evigen kullan

tarihinde supzero tarafından düzenlendi
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
gönderildi (düzenlendi)

Bende sustanon küründeyim dün ilk enjeksiyonumu yaptım burada ki hocalarım sağolsun yardımcı oldular omuzdan siyah uç ile enjeksiyon yaptım evet insan geriliyor çekiniyor tedirgin oluyor ama enjeksiyon yapmadan önce yapacağın bölgeye iki parmağın ile vurup daha sonra o bölgeyi steril ettikten sonra ve kası rahat bıraktıktan sonra doğru noktaya iğneyi sokarsan eğer acı hissetmiyorsun (en azından bende öyle oldu) ve tabi kan kontrolü yaptığın zaman da kan gelmiyor hava kabarcığını görüyorsun doğru açı doğru bölge seçimi yaparsan sorun yaşamazsın bir süre sonra kan kontrolüne de gerek kalmaz aynı bölgelere enjeksiyon yapacağın için veya çevresine en son doğru bölgeye ilacı yavaşça basıyorsun ilacı bitti geçmiş olsun :)

tarihinde wappeN tarafından düzenlendi
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    816
wappeN, 10 dakika önce yazdı:

Bende sustanon küründeyim dün ilk enjeksiyonumu yaptım burada ki hocalarım sağolsun yardımcı oldular omuzdan siyah uç ile enjeksiyon yaptım evet insan geriliyor çekiniyor tedirgin oluyor ama enjeksiyon yapmadan önce yapacağın bölgeye iki parmağın ile vurup daha sonra o bölgeyi steril ettikten sonra ve kası rahat bıraktıktan sonra doğru noktaya iğneyi sokarsan eğer acı hissetmiyorsun (en azından bende öyle oldu) ve tabi kan kontrolü yaptığın zaman da kan gelmiyor hava kabarcığını görüyorsun doğru açı doğru bölge seçimi yaparsan sorun yaşamazsın bir süre sonra kan kontrolüne de gerek kalmaz aynı bölgelere enjeksiyon yapacağın için veya çevresine en son doğru bölgeye ilacı yavaşça basıyorsun ilacı bitti geçmiş olsun :)

Her enjeksiyonda kan kontrolü yapın lütfen!!

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Her enjeksiyonda kan kontrolü yapın lütfen!!

Ben oraya parantez içi olarak yazmamışım doğru çok profesyonel olmadığınız müddetçe her enjeksiyon öncesi kontrol yapın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    816
wappeN, Şimdi yazdı:

Ben oraya parantez içi olarak yazmamışım doğru çok profesyonel olmadığınız müddetçe her enjeksiyon öncesi kontrol yapın.

Ne kadar profesyonel olursanız olun kan kontrolü yapın lütfen.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam herkese çok teşekkür ederim açıkcası bacaktan yapmaya çekindim kalçadan da denemiştim becerememiştim tek seçeneğim omuzdan yapmak oldu siyah uçlu alacağım başka bir eczaneden onunla omuzdan yapacağım tekrardan yardımlarınız için teşekkür ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
lightweightt, 6 dakika önce yazdı:

hocam herkese çok teşekkür ederim açıkcası bacaktan yapmaya çekindim kalçadan da denemiştim becerememiştim tek seçeneğim omuzdan yapmak oldu siyah uçlu alacağım başka bir eczaneden onunla omuzdan yapacağım tekrardan yardımlarınız için teşekkür ederim

İlk enjeksiyonun olacağı için bana söyleneni söyleyim sana gece yatmadan önce vur ilacı gün içi veya antrenman öncesi vurma ilk başta vücut ödem yapabilir ağrı olacak nitekim vücudun hem enjeksiyona hem ilaca alışana kadar (alışsa bile bence gece yatmadan önce vur) uyumadan önce vurursan sorun çekmezsin çok fazla koruyucuları da ihmal etme :)

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
wappeN, 49 dakika önce yazdı:

İlk enjeksiyonun olacağı için bana söyleneni söyleyim sana gece yatmadan önce vur ilacı gün içi veya antrenman öncesi vurma ilk başta vücut ödem yapabilir ağrı olacak nitekim vücudun hem enjeksiyona hem ilaca alışana kadar (alışsa bile bence gece yatmadan önce vur) uyumadan önce vurursan sorun çekmezsin çok fazla koruyucuları da ihmal etme :)

tamam çok teşekkür ederim koruyucu olarak ne önerirsiniz hocam aynı kürdeymişiz sanırım evigen kullanmayı düşünüyorum

lightweightt, 48 dakika önce yazdı:

tamam çok teşekkür ederim koruyucu olarak ne önerirsiniz hocam aynı kürdeymişiz sanırım evigen kullanmayı düşünüyorum

+ olarak vitamin, bcaa, creatine kullanmayı düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
gönderildi (düzenlendi)
lightweightt, 11 dakika önce yazdı:

Evigen ödem için acı eşiğin yüksek değil ise ilaçla beraber e vitamini çekersen eğer acıyı hafifletir. Koruyucu olarak NAC600, Çinko, Omega 3 ve Milk Thistle yeterli olur.

tarihinde wappeN tarafından düzenlendi
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

selam dostum ben omuzdan siyah uç ile yapıyorum yeşil hem daha çok acı veriyor hem de daha riskli damara gelmesi. Kan konusuna gelecek olursak eğer kan kontrol yaparken iğneyi çok oynatıyorsan ya da sokarken oynatıyorsan bundan dolayı kan gelebilir ama eğer onun dışında enjektöre kan geliyorsa demek ki damara denk gelmişsin. Riske atman ıtavsiye etmem eğer kan gelirse çıkar tekrar yap.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
KaderdenBekir, 2 dakika önce yazdı:

selam dostum ben omuzdan siyah uç ile yapıyorum yeşil hem daha çok acı veriyor hem de daha riskli damara gelmesi. Kan konusuna gelecek olursak eğer kan kontrol yaparken iğneyi çok oynatıyorsan ya da sokarken oynatıyorsan bundan dolayı kan gelebilir ama eğer onun dışında enjektöre kan geliyorsa demek ki damara denk gelmişsin. Riske atman ıtavsiye etmem eğer kan gelirse çıkar tekrar yap.

evet hocam biraz oynattım yanlışıkla enjektorde kan kontrolu aypmaya calısırken (iğne içerdeyken enjektoru cekmeye calısırken oynattım biraz ve kan geldi ondan çıkarttım bugun tekrar deneyeceğim gece)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lightweightt, Şimdi yazdı:

evet hocam biraz oynattım yanlışıkla enjektorde kan kontrolu aypmaya calısırken 

Bundan dolayı olabilir ilk enjeksiyonlarımda bende de olmuştu ama sen yine de çok riske etme kan gelirse çıkart tekrar yap. Damarın şakası olmaz 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaderdenBekir, Şimdi yazdı:

Bundan dolayı olabilir ilk enjeksiyonlarımda bende de olmuştu ama sen yine de çok riske etme kan gelirse çıkart tekrar yap. Damarın şakası olmaz 

aynen öyle doğru yeri bulabilirim umarım :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lightweightt, Şimdi yazdı:

aynen öyle doğru yeri bulabilirim umarım :D

Bulursun bulursun ilk iş siyah enjektör al. İlacı çektiğin uç ile kesinlikle vurum yapma. İlacı yeşil uç ile çek sonra siyah ucu takıp vurum yap. Sorun olmayacaktır eğer daha da sorun olursa yine danış.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaderdenBekir, 9 saat önce yazdı:

Bulursun bulursun ilk iş siyah enjektör al. İlacı çektiğin uç ile kesinlikle vurum yapma. İlacı yeşil uç ile çek sonra siyah ucu takıp vurum yap. Sorun olmayacaktır eğer daha da sorun olursa yine danış.

tamam çok teşekkür ederim

KaderdenBekir, 9 saat önce yazdı:

hocam beybi insulin ignesi aldim onunla giriyorum fakat kan kontrolu yapamiyorum ne kdar ceksemde gelmiyor 

• Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    209
gainzavcısı, 45 dakika önce yazdı:

Bacaktan yapılcak enjeksiyonlarda iğne ucuna ne tavsiye edersiniz?

Yağ oranının yüksekse siyah düşükse turuncu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.