Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KaderdenBekir

Türkiye şampiyonası- estetik fizik / kür planlamam hk.

Önerilen İletiler

Herkese selamlar,

19 yaşındayım ve Türkiye şampiyonası estetik fizikte yarışmayı planlıyorum
193 boyunda ve 96 kg yum 6 seneye yakın da spor geçmişim var 
şuanki kürüm 

Haftalık: 
500 masteron 
500 testo
200 npp 
14 iu gh
210 clen 
175 proviron 
175 tiromel 
3500 matofin
+ vitamin mineral şeklinde 
bu kür hakkındaki yorum ve fikirleriniz neler bu ilk kürüm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    918

14 iu gh nedir😱 aynı şekilde clen ve tiromel okurken elim ayağım titredi napıyosun böyle bu yaşta.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, Şimdi yazdı:

14 iu gh nedir😱 aynı şekilde clen ve tiromel okurken elim ayağım titredi napıyosun böyle bu yaşta.

hocam günlük değil haftalık  14 iu günlük 2iu ya denk geliyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    918
KaderdenBekir, Şimdi yazdı:

hocam günlük değil haftalık  14 iu günlük 2iu ya denk geliyor 

Bi an korkuttun valla :)  ilk kürün mü? Tiromel ve clenin tehlikesinin farkındasındır umarım. Form gönder bakalım şampiyon merak ettim 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Bi an korkuttun valla :)  ilk kürün mü? Tiromel ve clenin tehlikesinin farkındasındır umarım. Form gönder bakalım şampiyon merak ettim 😄

Yarın form günüm hocam sabah kalkıp çekince buraya da ileteyim. Clen ve tiromelin tehlikesinin farkındayım ancak bu alanda başarılı olmak istiyorum. Nasipse en azından kendi sıkletimde ilk 3 görmek istiyorum. evet hocam ilk kürüm

tarihinde KaderdenBekir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    918

Yarın form günüm hocam sabah kalkıp çekince buraya da ileteyim. Clen ve tiromelin tehlikesinin farkındayım ancak bu alanda başarılı olmak istiyorum. Nasipse en azından kendi sıkletimde ilk 3 görmek istiyorum. evet hocam ilk kürüm

Gönlünce olsun inşallah :) İzmirdeki yarışa mı hazırlanıyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, Şimdi yazdı:

Gönlünce olsun inşallah :) İzmirdeki yarışa mı hazırlanıyorsun?

evet hocam izmirdeki yarışa 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    918

evet hocam izmirdeki yarışa 

Bende nasip olursa izlemeye gelmek istiyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 18 dakika önce yazdı:

Bende nasip olursa izlemeye gelmek istiyorum :)

artık formumu canlı canlı da görmüş olursunuz hocam geri dönüşleriniz kıymetli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    243

bence tiromeli son haftalara doğru formuna göre kullan ama sen bilirsin yarışmacı olmadığım için doğru olmaz kür planlamana karışmam baya da yarışçak var senin yaş aralığında merak ediyorum nasıl formlar çıkıcak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas, Şimdi yazdı:

bence tiromeli son haftalara doğru formuna göre kullan ama sen bilirsin yarışmacı olmadığım için doğru olmaz kür planlamana karışmam baya da yarışçak var senin yaş aralığında merak ediyorum nasıl formlar çıkıcak.

zaten kürümün biraz sert olmasının nedeni de bu çok fazla rekabet var ve benim sıkletim aşırı kalabalık 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    107

Bütce varsa 2 ui yeterli gelmeyebilir 3-6 arası ideal ilk kür için tiromel falan 😱😱

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    243

zaten kürümün biraz sert olmasının nedeni de bu çok fazla rekabet var ve benim sıkletim aşırı kalabalık 

aynen şimdiden trene filan başlayanlar var millet gazı köklemiş rakipler sert.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    918
KaderdenBekir, 18 dakika önce yazdı:

artık formumu canlı canlı da görmüş olursunuz hocam geri dönüşleriniz kıymetli

İnşallah tanışmak isterim gelen olursa :) Bakalım kim ne kadar büyük görelim😂 İnstagramda herkes olimpia🤣

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, Şimdi yazdı:

İnşallah tanışmak isterim gelen olursa :) Bakalım kim ne kadar büyük görelim😂 İnstagramda herkes olimpia🤣

Öyle hocam instada görüyoruz podyuma bi çıkıyorlar ufacık 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas, Şimdi yazdı:

aynen şimdiden trene filan başlayanlar var millet gazı köklemiş rakipler sert.

4 haftaya bende de açılacak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    918
KaderdenBekir, 15 dakika önce yazdı:

Boyun uzun işin zor emeğinin karşılığını alırsın umarım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    243
KaderdenBekir, 1 dakika önce yazdı:

Başka türlü adeleye o sertlik patlaklık gelmiyor bence avrupada yarışan senin yaşında biride tren kullanmamış direk sırıtıyordu zaten podyumda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    98

güzel kür bende aralıkta hazırlanıyordum bu marttakine sonrasında baktım benlik değil bende de 200prop 300tren 100tiromel vardı hayatımdaki en iyi formdu solaryuma gidiyorsun değil mi yada güneşlen en temizi erkenden hallet bence. diyetin nasıl ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol, 9 dakika önce yazdı:

güzel kür bende aralıkta hazırlanıyordum bu marttakine sonrasında baktım benlik değil bende de 200prop 300tren 100tiromel vardı hayatımdaki en iyi formdu solaryuma gidiyorsun değil mi yada güneşlen en temizi erkenden hallet bence. diyetin nasıl ?

Şuanlık 2500 alıyorum diyetim güzel ama ilerleyen günlerde daha da kesicez solaryuma gitmiyorum ama zaten evim deniz kenarında beach de çalışıyprum gün boyu güneşteyim

ardas, 13 dakika önce yazdı:

Başka türlü adeleye o sertlik patlaklık gelmiyor bence avrupada yarışan senin yaşında biride tren kullanmamış direk sırıtıyordu zaten podyumda.

ya yüksek masteron ya da tren başka türlü olmuyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    918
ardas, 12 dakika önce yazdı:

Trensizde o sertlik gelir katılmıyorum sana :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker    56
ardas, 13 dakika önce yazdı:

Patlaklık biraz da işin Game Changer'i olan son 1 hafta kala ki diyette ve yüklemede

Winny ben olsam kesinlikle eklerdim Tren, Mast gördüğün yere Winny yapıştıracaksın racon budur

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    918
Oathbreaker, Şimdi yazdı:

Patlaklık biraz da işin Game Changer'i olan son 1 hafta kala ki diyette ve yüklemede

Winny ben olsam kesinlikle eklerdim Tren, Mast gördüğün yere Winny yapıştıracaksın racon budur

Yarışacak olsam son 2-3 haftaya kesinlikle halotestine eklerdim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker    56
Diver, Şimdi yazdı:

Yarışacak olsam son 2-3 haftaya kesinlikle halotestine eklerdim.

Biraz ağırdan alsa iyi olmaz mı :D

Yaş 19, ilk kür, ilk yarışma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    918
Oathbreaker, 1 dakika önce yazdı:

Biraz ağırdan alsa iyi olmaz mı :D

Yaş 19, ilk kür, ilk yarışma

Kendi adıma söylüyorum kardeşim yanlış anlamasın ona söylemiyorum 😄

• Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Methhhhh000
      Öncelikle herkese merhaba,
      Ben Metehan;
      20 yaşında 95 kilo 1.92 boyunda yağ oranı yüzde 15-16 Civarlarında bir fiziğe sahibim martta son kürümü yaptım ve bıraktım tekrardan döneceğim ağustosta. Yaklaşık 4 senedir vücut geliştirmeyle uğraşıyorum. Zaman zaman yapıp bıraktım . Merdiven altı salonlarda antrenman yaptığım için bilinçsiz ilaç kullandım 17 yaşımda yamyam hocalar sayesinde. Bildiğiniz üzere bu ilacı kullandıktan sonra daha naturel dönmesi çok zor oluyor. Denedim ama olmadı zamanında. Şimdi bir kür planlaması düşünüyorum formumu da paylaşacağım.
      Beslenme programım : 
      300 g karbonhidrat 160 gram protein 45 gram yağ günlük 5-6 litre su 4 gram deniz tuzu Totalde :
      2300 kalori (her ay gelişimime göre 200-300 artırmayı düşünüyorum kaloriyi) Antrenman programı :
      PPL ve her sabah aç karnına 50 dakika kardiyo  Kür planlaması : 15 hafta
      500 test enantat 400 boldenon (duruma göre ilaçlar değişebilir ama kısa ester kullanmak istemiyorum az enjeksiyon olmak istiyorum beslenmeme ve diyetime çok dikkat edeceğim ) Amacım güçlenirken yağ oranımı yüzde 10 civarına düşürüp o yağ oranını korumak 
      Doğru yolda mıyım ?

• Yazan: celil009
      Öncelikle forumda gerekli tüm araştırmaları yaptım ama emin olamadım,
      16haftaık kür planladım, full testo enant. gidicem, yanına kick start veya hızlı sonuç alabileceğim bir steroid ihtiyacım var, normalde prima düşünüyordum ama işlevsiz kalabilir diyen çok olmuş, bolde geç açılır diyende çok, tren ve deca kullanmak istemiyorum, oxandrolone kullanmıştım ama emin olamadım, siz değerli hocalarımdan hızlı start için bir öneri istiyorum,kendime gelicek olursam normal 1.74 25yaşında genetiği iyi biriyim, değerlerim gayet iyi, övünmek gibi olmasın ama çok ameliyat gecirip bir çok sene aylar boyunca yuruyemedim, o yüzden psikolojik olarak beni yıpratabilecek bir ilaç olduğunu pek sanmıyorum. Tavsiyenizi bekliyorum değerli arkadaşlar ve hocalarım
    • Yazan: EmrecanQuVee
      Merhabalar,
      Yaklaşık 15 hafta kadar önce ilk kürüm olan haftalık:
      500ml testesteron enanthate 500ml boldenon 210mg dianabol Şeklinde bitirmiş oldum ve 12 hafta sürdü. Süreçte tansiyon ve göz kararması dışında hiçbir yan etki görmedim ki bunlar küre başlamadan önce de olan şeylerdi. Kürden sonra herhangi bir PCT yapmadım ve ikinci küre başlamadan önce bir miktar dinlenme payı yapmak istedim. Yakın zamanda yaptırdığım kan testini ek olarak eklerim, kolestrol dışında herhangi bir referans dışı değer çıkmadı. İkinci kür için Sustanon-Deca-Anapolon planlıyorum. Dikkat etmem gereken noktalar var mı, kürden çıkarmam eklemem gerekenlere dair tavsiyeleriniz var mı? Ek bir soru olarak kür içerisinde kullanabileceğim Clen tarzı yağ yakıcı takviyelerin ekstra koruyuculara ihtiyacı var mı?
      Önerdiğiniz yağ yakıcı takviyeler var mi?
      Değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Yazan: 68hedefv
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Direk konuya giriyorum 18 yaşındayım ilk kürümü bitirdim kür içeriği 20 şer vurum testosteron enanthate ve deca (nandrolone) ve 100lü dianabol bunlar bittiğinde devam olarak 10 adet sustanon ve 10 vurumluk boldenone ile uzattık.
      kür boyunca:
      d3 omega 3 multivitamin creatin Vs kullandım düzenli ve dengeli beslendim kür 26 haziranda bitti yani şuan tam 2 hafta oldu kürde tek yan etki sırtta sivilce idi sivilceyi nac600ile kontrolde tuttum şuan ki en büyük sıkıntım bu gün ilk defa ereksiyon problemi yaşadım (kalitesiz ereksiyon diyebilirim) salon sahibi (hocam) kür sonu birşey yapmana gerek yok senin yaşında ilk kürde sorun olmaz demişti ama ben yine de sizlere sormak istedim sorun yaşadığımı söyleyince 1 kutu proviron al sabah akşam 1 tablet iç dedi dediğini yaparsam sorun düzelir mi yoksa başka birşey yapmalı mıyım? Bu sporu çok seviyorum lütfen bilen abilerim özellikle ve kardeşlerim yardımcı olursa çok sevinirim birde kür bittikten sonra sırtımdaki sivilceler ağrılı hale geldi nac 600ile devam etsem bu sorunuda çözermiyim?
      ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
    • Yazan: Oktay5060
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Only testo küründen sonra ne kadar süre sonra yeni küre başlamak mantıklı?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.