Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Murat.55

Anavar ve clenbuterol küründe yağ oranım azalmasına rağmen kilom yerinde sayıyor bu durumu daha önce yaşayan oldu mu?

Önerilen İletiler

Murat.55    4

Merhaba arkadaşlar,

• Anavar
  • Clenbuterol

3. Haftamdayım gözle görülür şekilde yağ oranım azaldı ama kilo hala sabit hiç değişmedi, kollar ve omuzlarda büyüme var ve damarlanma arttı, günlük 2400/2500 kalori arası alıyorum tahmin ediyorum anavardan dolayı kas kütlesi artışından dolayı hem yağ yakımı hem kas artışı kiloyu sabit tutuyor,

• 1.90 boy
  • 100 kiloyum

Sorularım:

1. Daha önce başına gelen oldu mu?
  2. Yada bu süreç de daha verimli olması için tavsiyeleriniz var mı?

Bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.466

Merhaba dostum bu yüzden süreç başında ölçü almayı tavsiye ediyoruz tartıya değil ölçüye bakıyoruz.

Dediğin şekilde ilerliyorsan devam et tabi.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    92

Ekstra olarak anabolik yada testosterone kullanmadan mı bu ilaçları kullanıyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Murat.55    4
Diver, 05.06.2024 - 17:30 yazdı:

Merhaba dostum bu yüzden süreç başında ölçü almayı tavsiye ediyoruz tartıya değil ölçüye bakıyoruz.

Dediğin şekilde ilerliyorsan devam et tabi.

Teşekkür ederim 

anabolikadam, 05.06.2024 - 23:36 yazdı:

Ekstra olarak anabolik yada testosterone kullanmadan mı bu ilaçları kullanıyorsun?

Evet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    92
Murat.55, 3 dakika önce yazdı:

Evet

DHT türevi bir ilacı testosterone almadan nasıl kombine bir şekilde kullanabiliyorsun? Proviron ile mi destekliyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Murat.55    4
anabolikadam, 10 saat önce yazdı:

DHT türevi bir ilacı testosterone almadan nasıl kombine bir şekilde kullanabiliyorsun? Proviron ile mi destekliyorsun?

Hayır sadece doğal pct lerle kullanıyorum tribulus gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tribulus dediğin ürün hiç bir faydası olmadığı 10 larca kez kanıtlanmış ve çöpten farksız bir ürün ben bu kürü çok fazla görmeye başladım bilgisiz salon hocaları iğnesiz kür ayağına winstrol clen anavar gibi ürünleri yanlarına testo tarzı şeyler eklemeden satıyor sana tavsiyem bu küre en azından bi proviron eklemen olacaktır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: 34lispo
      Merhaba arkadaşlar,
      Aşağıda detaylandırdığım definasyon kürünü uygulamayı düşünüyorum. Bu kür ile ilgili tecrübeli arkadaşlardan yorum ve öneri almak istiyorum. Dozajlar, kombinasyonlar veya herhangi bir ekleme/çıkarma konusunda düşünceleriniz varsa, paylaşırsanız çok sevinirim.
      Kür Detayları:
          •    Hafta 1-8:
          •    Trenbolone Acetate: 75 mg EOD (her diğer gün)
          •    Testosteron Propionat: 150 mg EOD
          •    Masteron Propionat: 100 mg EOD
          •    Clenbuterol: 40 mcg/gün (2 hafta, sonra 2 hafta ara)
      Koruyucu:
          •    Aromataz İnhibitörleri:
          •    Arimidex: 0.5 mg EOD

•    Karaciğer Destekleyiciler:
          •    Milk Thistle: 200 mg/gün
          •    NAC: 600 mg/gün

•    Prolaktin İnhibitörleri:
          •    Cabergoline: 0.25 mg haftada iki kez

•    Kolesterol ve Kardiyovasküler Destek:
          •    Omega-3: 2 gram/gün
          •    CoQ10: 100 mg/gün
          •    Kırmızı Pirinç Mayası: 1200 mg/gün
          •    Vitamin ve Mineraller:
          •    Multivitamin: Günlük
          •    Vitamin D: 2000 IU/gün
          •    Çinko ve Magnezyum: Günlük dozaj

•    Ek Destekleyiciler:
          •    ZMA: Günlük
          •    Kreatin: 5 gram/gün
      PCT (Kür Sonrası Terapi):
          •    Nolvadex: 40 mg/gün (ilk 2 hafta), 20 mg/gün (sonraki 2 hafta)
          •    Clomid: 50 mg/gün (ilk 2 hafta), 25 mg/gün (sonraki 2 hafta)
      Planım genel olarak bu şekilde. Kür sırasında dikkat etmem gereken başka noktalar veya eklemem gereken farklı destekler var mı? Ayrıca, dozajlar ve kür sonrası terapi için önerilerinizi de duymak isterim.
      Teşekkürler şimdiden!

• Yazan: owlimagine
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Elimde her biri 10mg lık 100 tablet oxandrolone var bide 50 tablet rad 140 var oda 10 mg bunları ne zaman almalıyım aç veya tok ? oxu günde 2 kere almayı düşünüyorum yemeklerden sonra 9 saat arayla fikir verirseniz iyi olur ha bide oxandrolone evolution labs alman malı rad 140 orijinal body tech taylanddakinden almadım ama farklı birisinden qr ı orijinal gösteriyor yardımcı olursanız sevinirim.
    • Yazan: owlimagine
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      2 ay süreliğine only anavar denemek istiyorum yan etksinin azlığından ötürü body tech 50 mg lık sizce iş yapar mı herhangi bir yan etkisi olur mu nasıl faydasını görürüm ?
    • Yazan: Anubis666
      Dostlar merhaba,
      1. Ayım dolmak üzere kullandığım ilaçları ve mgları yazıyorum:
      testo p 300  tren ace 300 masteron 300 winstrol-anavar günlük x3 clenbuterol x1 5. Haftama girdiğimde enjeksiyonları 600 e çekicem 2 günde bir değilde günlük enjeksiyon şeklinde. ilk kürüm değil fakat tren ile ilk kürüm trenin olumsuz yan etkileri az denecek şekilde yaşıyorum bu yüzden vücudumun bu mgları kaldırıcağını düşünerektende arttırma yoluna gidiyorum. Gerekli vitamin mineraller, eklem ve karaciğer koruyucuları bunların hepsi tam ve düzenli şekilde kullanıyorum. Fakat her gün kalçadan iğne çok zor olacak ve ödemde cabası… Enjeksiyon önellerinizi yaşadığım yan etkilerden bahsedeyim ki gayet az yaşıyorum...
      sinir ve agresiflik ufak tefek  paranoya nadir nefes darlığı nadir özellikle şunu da fark ettim ki forumda da okumuştum ama deneyimledim de  tatlı yediğimde yarım saat geçmeden vücut ısısı artıyor boncuk boncuk terletiyor klima fayda etmeyecek şekilde buda trenin gayet çalıştığını gösteriyor diye tahmin ediyorum ki verdiği güç kuvvet cabası. Bu tarz küre girmiş kişilerin değerli bilgilerini ve öneri vb her şeyinizi canı gönülden dinlemek isterim dostlar saygılar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.