Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Beastmode

Ilk 10 yapamayan pro kard sahibi - furkan er hk.

Önerilen İletiler

Beastmode    19

Merhaba arkadaşlar,

Pro card ı aldıktan sonra düşüşe geçmeye başlayan sporcumuz dün ilk 10 a giremedi bi ara fiziğini gerçekten beğeniyordum 2.olduğu zamanlar sanırım ama şimdi çok itici geliyor (tabi ki de muazzam formu var hiçbirimiz onu yapamayız) ama adamda kötü gözüken bir şey var.

Herkese kızıyor ama 212 onun için en iyi olacak bu kadar inat etmenin anlamı ne anlamıyorum. Ayrıca yağ oranı çok düşük olmasına rağmen yüzü hep şiş bu neden oluyor millet düşük yağ oranlarında diet face ile geliyor ama bu balon gibi geliyor bence böyle şeyler kesin etkiliyordur hakemleri ayrıca boy olarakta etkilediğini düşünüyorum artık

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.109

Muazzam formu var evet doğru, hiçbirimiz yapamayız olayına katılmıyorum :) Olimpiaya katılımı puan olayı varken oldu yoksa katılabileceğini sanmıyorum en azından bu formuyla. Akli dengesinin yerinde olmadığını düşünüyorum. Sebebi ise geçen seneydi sanırım yarış sonu hakemin ona uyarısı erkek fizikte çok patlak duruyorsun bu kadar patlak iri olunmasını istemiyoruz dedi. Bu da ona kulak verdi ilk zamanlar. Sonra ne olduysa onları unuttu yine abartı bir vücutla yarışmaya karar verdi.

Beğenirsiniz beğenmezsiniz youtubeta şapkalı bir hoca var bunu çok güzel açıklıyor. Daha yarışmaya girmeden önce uyardı bu kadar patlak kazanamazsın dedi anlattı adamın dediği çıktı. Yüzünün şiş olması tamamen genetik bir olay o konuda sana katılmıyorum. Hakemlerde bunun farkında yüzünün etkilediğini zannetmiyorum( iki sporcu arasında kararsız kalsa hakemler kim sahneye daha çok yakışıyorsa onu seçerler ama böyle bir durum olmadı). 212 olayında doğru söylüyorsun kesinlikle orayı düşünmeli. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Beastmode    19

Güzel yorum teşekkürler evet o şapkalı olan youtuber a bende katılıyorum adam dediği her şey çıktı. Yüz olayı genetik demişsin haklısın ama furkanın önceden bu kadar şiş değildi sonradan böyle oldu onu demeye çalışmıştım. Benim ilerde tek bi umudum kaldı geçenlerde en genç pro card ı alan sporcumuz o bişeyler yaparsa yapar bence. Diğerleride iyi ama o çocuğun önü çok açık maddi konuda inşallah bütçesi yeter ama tr de değil başka ülkede olsa çok daha iyi formda hazırlanırdı . Çünkü gh alırken bile düşük dozda almak zorunda kalıyormuş maliyeti çok diye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    301
gönderildi (düzenlendi)

Bencede fiziği iyi fakat olimpiaya çıkabilmesinin sebebi puan sistemi olması adam 3-4-5 ola ola puanları toplayıp çıktı 212 ye geçmemesinin sebebi bence popülerliğinin az olması.

@onlytrenbolone değil ayrıca adam isim vermiyo sen fotoğraf atıyorsun.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Beastmode    19
onlytrenbolone, 4 dakika önce yazdı:

Bu mu o malum kişi?

Hayır kısa boylu olandan bahsediyorum soyismi askerin eş anlamlısı 😀😀

ardas, 3 dakika önce yazdı:

Bencede fiziği iyi fakat olimpiaya çıkabilmesinin sebebi puan sistemi olması adam 3-4-5 ola ola puanları toplayıp çıktı 212 ye geçmemesinin sebebi bence popülerliğinin az olması.

Bence egosu yüzünden ben en iyisini bilirim modunda. Psikolojik olarak iyi olduğunu sanmıyorum bu tarz konularda

• ahahaha 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.109
Beastmode, 4 dakika önce yazdı:

Güzel yorum teşekkürler evet o şapkalı olan youtuber a bende katılıyorum adam dediği her şey çıktı. Yüz olayı genetik demişsin haklısın ama furkanın önceden bu kadar şiş değildi sonradan böyle oldu onu demeye çalışmıştım. Benim ilerde tek bi umudum kaldı geçenlerde en genç pro card ı alan sporcumuz o bişeyler yaparsa yapar bence. Diğerleride iyi ama o çocuğun önü çok açık maddi konuda inşallah bütçesi yeter ama tr de değil başka ülkede olsa çok daha iyi formda hazırlanırdı . Çünkü gh alırken bile düşük dozda almak zorunda kalıyormuş maliyeti çok diye

Bu sporcu ile Olimpiada yarışan arkadaş bence onda ışık var kafayı toparlarsa ondan bişeyler olur. Bahsettiğin genç sporcu ise Olimpiada madalya alacaktır sakatlık vs yaşamazsa gerçekten muhteşem bir genetiği var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

212 geçmemesinin sebebi sağlık diye biliyorum. Çünkü kalbiyle alakalı bir problemi olduğunu bundan dolayı çok daha üst mglara çıkmak istemediğini söylüyordu ama mensden umudumu kaybedersem geçebilirim vb gibi şeyler söylemişti. Bu arada söylenenlere pek katılmıyorum kendisi elit bir genetik ve bence mens physique için yaratılmış bir vücut. Ayrıca bu yarışma dışında önceki yarışları 2.likle tamamladı. Siklete uygun olmayan bir fiziği 2. yapmayı bırak ilk 5 e zor sokarlar zaten ve bu yarışmada ilk defa kötü bir derece yaptı geri dönüşlere dikkat edeceğini düşünüyorum. Kimsenin fanı değilim yanlış anlaşılmasın Furkan hakkında ki düşüncelerim bu yönde sadece. Son olarak en kötü 3-4 cm daha uzun olsaydı çok farklı olabilirdi her şey.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Beastmode    19
Diver, 1 saat önce yazdı:

Bu sporcu ile Olimpiada yarışan arkadaş bence onda ışık var kafayı toparlarsa ondan bişeyler olur. Bahsettiğin genç sporcu ise Olimpiada madalya alacaktır sakatlık vs yaşamazsa gerçekten muhteşem bir genetiği var. 

Kesinlikle katılıyorum

nirvanadestroy, 30 dakika önce yazdı:

212 geçmemesinin sebebi sağlık diye biliyorum. Çünkü kalbiyle alakalı bir problemi olduğunu bundan dolayı çok daha üst mglara çıkmak istemediğini söylüyordu ama mensden umudumu kaybedersem geçebilirim vb gibi şeyler söylemişti. Bu arada söylenenlere pek katılmıyorum kendisi elit bir genetik ve bence mens physique için yaratılmış bir vücut. Ayrıca bu yarışma dışında önceki yarışları 2.likle tamamladı. Siklete uygun olmayan bir fiziği 2. yapmayı bırak ilk 5 e zor sokarlar zaten ve bu yarışmada ilk defa kötü bir derece yaptı geri dönüşlere dikkat edeceğini düşünüyorum. Kimsenin fanı değilim yanlış anlaşılmasın Furkan hakkında ki düşüncelerim bu yönde sadece. Son olarak en kötü 3-4 cm daha uzun olsaydı çok farklı olabilirdi her şey.

ben düşük mg olayına inanmıyorum şu anda da ortalamanın üstü mg alıyordur üstelik gh ın içine düşmüş bir adam kendisi . Yorumun için teşekkürker farklı bi bakış açısı ama ben bu kategoriye uyduğunu sanmıyorum. Adamın kolları çok önde insanlar kol çalışma simetriyi bozuyor diyolar , kol çalışmıyorum ben salak mıyım aklıma gelmiyo mu diyo 1-2 video sonra kol antrenman videosu atıyo 😀😀 bence egosuna yenik düşüyor ve bizim toplumumuzda hepsinde ben oldum ben daha iyi bilirim kafası var maalesef . ama boy konusunda bende aynı düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    301

Düşük mg işi ben bu fiziği az ilaç kullanarak yaptım ona rağmen nasıl gözüküyorum demenin diğer türlüsü yani geneteğim bilgim filan çok iyi ilaç sadece çok ufak noktası ,düşük dediği dozlar çoğu kişinin maks çıktığı mglerdir. Yoksa gerçek dozları söylese millet ilacı bıraksan çöpsün filan dicek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Beastmode    19
ardas, 20 dakika önce yazdı:

Düşük mg işi ben bu fiziği az ilaç kullanarak yaptım ona rağmen nasıl gözüküyorum demenin diğer türlüsü yani geneteğim bilgim filan çok iyi ilaç sadece çok ufak noktası ,düşük dediği dozlar çoğu kişinin maks çıktığı mglerdir. Yoksa gerçek dozları söylese millet ilacı bıraksan çöpsün filan dicek.

Birebir katılıyorum tanıdığım bi çok yarışmacı var tr de derece yapan testoyu 1000 mg den aşağı kullanmıyolar tabi sikletine göre mutlaka değişiyordur ama bu adam gibi elit kategoride birinin düşük dediği dozajlar çoğumuzun hiç denemediği veya maks ulaştığı dozlar olabilir. Ee tabi işin orjinal ilaç boyutu da var onuda unutmamak gerek

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    47

pro card almaya çalıştığı dönem çok ama çok daha ince ve atletik bi fiziği vardı o siklete yakışıyordu. Ne zaman ki boyunu eksik görüp size ile kapatmaya çalıştı(gh başladı muhtemelen) el ayak yüz şişti ve daha istese de o ince hale dönemez. mens zorladığı sürece çok şanslı olmazsa bir şey kazanamaz bence. Cesaret edip 212 denerse çok daha iyi olacağını düşünüyorum ancak bacaklarını bilmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Waxorion    43

genç arkadaş ve tunahan dışında olimpia podyumunda iyi bir derece yapabilecek kimse olduğunu düşünmüyorum. Tunahan'da da inanılmaz bir genetik var adam resmen 6 ay çöp gibi dolanıyor bi anda ortaya bambaşka biri olarak çıkabiliyor. Sadece tembel, tembel olup bu sporda başarılı olmakta bir başarı gerçekten. Ama genç olan arkadaşımız inanılmaz ilerliyor 2-3 seneye adını baya bir duyurur diye ümit ediyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.