Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Draqul Org

Sarms kürü zamanı - kalp sıkışması sonrası bayıldım sebebi kullandığım ürünler olabilir mi?

Önerilen İletiler

Draqul Org    10

Selamlar, arkadaşlar...

Bu öğlen ufak bir kalp ağrısı yaşadım ve 1 saat sonrası bayıldım sarm kürümdeyim nedeni bu olabilir mi?

Hayatımda ilk kez böyle bir şey oldu. Eğer bir bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    206

Kan testi yaptırman daha iyi olur değerlerden anlaşılır sebebi o mu.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    801
Draqul Org, 13 saat önce yazdı:

Selamlar, arkadaşlar...

Bu öğlen ufak bir kalp ağrısı yaşadım ve 1 saat sonrası bayıldım sarm kürümdeyim nedeni bu olabilir mi?

Hayatımda ilk kez böyle bir şey oldu. Eğer bir bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

1. Naturelken bile oluyor Sarms küründe neden olmasın hastaneye gittin mi?
  2. Ağrıyı tarif eder misin?
  3. Tam olarak neresi nasıl ağrıdı? Bıçak batırmışlar gibi nefes aldırmayan bir ağrı mı?
  4. Baş dönmesi aşırı terleme yada başka bir şey yaşadın mı?
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    42

Kullandığın sarms nedir ne işe yarar vs bilmiyorum ancak sarmsların enerji sistemiyle oynayarak performans verdiğini biliyoruz. Ciddi bir şey olmadığını düşünüyorum ancak yüzde yüz güvenmiyorsan sarms işi yaş geliyor bana

• Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    10
Diver, 26.05.2024 - 13:00 yazdı:
  1. Naturelken bile oluyor Sarms küründe neden olmasın hastaneye gittin mi?
  2. Ağrıyı tarif eder misin?
  3. Tam olarak neresi nasıl ağrıdı? Bıçak batırmışlar gibi nefes aldırmayan bir ağrı mı?
  4. Baş dönmesi aşırı terleme yada başka bir şey yaşadın mı?

Bir kaç saniye sadece kalbim sıkıştı gibi oldu ama kullanmadan önce de ara sıra okuyordu böyle ağrılar ve başka bir şey olmadı sadece azcık kalbim sıkıştı ve yaklaşık 1 saat sonra aniden bayıldım

EmreGundi, 26.05.2024 - 18:41 yazdı:

Kullandığın sarmslar nedir?

Rad-140 ve MK-677

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    801
Draqul Org, 5 dakika önce yazdı:

Bir kaç saniye sadece kalbim sıkıştı gibi oldu ama kullanmadan önce de ara sıra okuyordu böyle ağrılar ve başka bir şey olmadı sadece azcık kalbim sıkıştı ve yaklaşık 1 saat sonra aniden bayıldım

Rad-140 ve MK-677

Doktora gittin mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    10
Diver, 22 dakika önce yazdı:

Doktora gittin mi?

Türkiye’de değilim 2 hafta sonraya randevu verdi çok geç veriyorlar burda randevu

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    98

Bırak at o sarmsları değer mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: erkansahn
      Merhabalar değerli büyüklerim ve küçüklerim,
      Definasyon kürümün 5. Haftasında tahlil verdim sonuç ortada pazartesi testo değerleride gelecek onları da ekstra atarım. Cinsel anlamda öküz gibiyim ancak Östrojen hayli yükselmiş şuanlık herhangi bir hassasiyet yok vücudumda. Yine de önlemini alacağız. Sizden de bir kaç tüyo almak isterim. 

Kür içeriği;
      Testo E 500
      Tren E 400
      İGF-1 
      Sr ve Gw sarmlar 

Kür içi sıkıntım;
      5. Haftada yaptığım enjeksiyondan sonra ilacın vücuda girişiyle yukarıya doğru ruhum çekiliyor ve nefesim kesilmeye başladı. Harici sıkıntısız gidiyor.

• Yazan: ugurnane
      Herkese merhaba, iyi forumlar dilerim.
      Küre gireceğim ve testler hakkında yardımınızı istiyorum.
      Kişisel detaylarım:
      Yaş 33 Boy 175 Kilo 75 Spor geçmişim 1 yıl  Kür detaylarım:
      500mg sustanon 200 mg rimabolan Kürü yapmayı planlıyorum ve bu kür 3 ay kadar sürecek.
      Vitaminlerim şu şekilde:
      Magnezyum citrate B12 Coenzim D3 Çinko Vitamin C OMEGA 3 Milk thistle  Bunlar haricinde elimin altında proviron ve arimidex var ama sıkıntı olmadığı sürece kullanmayı düşünmüyorum.
      Kür öncesi testlerimi yaptım ve testesteron seviyem yerlerde
      Total testo 250 Serbest testo 27 Hocalarım sorum şu şekilde olacak:
      Kür içi daha sağlıklı kalabilmek adına eklememi veya çıkarmamı tavsiye edeceğiniz bir şey var mı? İlk enjeksiyonları mı dün yaptım, kur içi testi kaçıncı hafta vermemi tavsiye edersiniz? Hangi testleri yaptırmam gerekiyor? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Rheiwa
      Merhabalar,
      PureRawz adında ABD menşeili bir markadan yk11 kullanmak istiyorum ama tek başına yeterli olmaz diye yanına mk677 eklemek istiyorum. Sizce mantıklı olur mu? Veya tek başına da yk11 işe yarar mı? Ürünle tablet formunda ve MG'lar da şu şekilde:
      YK11 6mg (tablet başına) MK677 20mg (tablet başına)  Yk11 ile kas kazanımı sağlayıp mk677 ile de büyümek istiyorum. Bence mantıklı bir kür kombinesi.(not yk11 kesin olacak mk yerine öneriye açığım)
      birde bu mk677 doğal olarak üretilen gh ı kaç kat daha arttırıyor. bir kaç yerde 2-4 ünite arası arttırdığı yazıyordu.
    • Yazan: boziko
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      20 yaşında boy 1.76 kilo 80 Vücudum yağlanmaya çok müsait 65, 70 kilolarda da yağlıydım yine aynı, hiç karın kaslarımı da görmedim. Tansiyonum çoğu zaman düşük 9-5 ve levotiron kullanıyorum (hipotiroid ilacı). Hangi ilaçla başlamalıyım veya başlamalı mıyım ?
    • Yazan: xalxal
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Elimde :
      Mk677 ( 1 kapsül = 25mg ) Rad140 ( 1 kapsül = 10mg) Ligandrol ( 1 kapsül = 2mg) Bulunmakta ve ilk kürümü yapacağım daha önce bişey kullanmadım. 2 Yıllık spor geçmişim var.
      Boy 185 Kilo 85 Dozajlar ve kullanımı hakkında yardıma ihtiyacım var şimdiden herkese teşekkür ederim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.