Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cihan987

Evde antrenman yapıyorum bu çalışma prensibine sahip biri için hangi kürü önerirsiniz?

Önerilen İletiler

cihan987    0

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

• 24 yaşında
  • 168 boy
  • 60kg

Biriyim spor geçmişim var şuan evde spor yapıyorum bana önerebileceğiniz takviyeler var mı ilk defa kür yapacağım. :)

Tüm cevaplar için teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

supzero    20

Hocam yanlış anlama gerçekten ama yasınız 24 ve takviyeler hakkında bir bilginiz yok mu? 

kilo almak istiyorsanız whey proteın + gaıner öneririm.

+ olarak ne kadar kalori alıyorsunuz günde?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cihan987    0

Takviye dediğim steroid

GÜNLÜK:

• YAĞ 108GR
  • KARBON:458GRAM
  • PROTEİN:108GRM
  • KCAL:3234   

Beslenmem bu şekilde

• creatin
  • omega 3
  • d3
  • k2
  • multivitamin 

Kullanıyorum sadece benim hedefim yarışmaya katılmak değil 65 70 kilo civarında normal bir vücut yapmak istiyorum beslenmemi düzeltmeden önce 51 kg başladım 2 ayda 60kg çıktım ara ara iştahım kapanıyor nedenini bilmiyorum ve yiyemiyorum bu yüzden stroid hakkında bilgi almak istedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    866

Açlık, iştah söz konusuysa mk677 kullanabilirsin. Steroidler kadar risklide değildir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cihan987    0

önerbileceğiniz marka varmı ben biraz baktımda  grimlabs  var önerirmsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    20
cihan987, 4 dakika önce yazdı:

önerbileceğiniz marka varmı ben biraz baktımda  grimlabs  var önerirmsiniz

noxy labsın urunlerı guzel. asagıdakı wp butonuna tıklayarak bilgi alabilirsiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: anabolik.adam
      Kür içeriğim:
      Testosteron Deca Sorularım:
      Tren de olduğu gibi decada da en iyi verimi almak için testoyu decadan daha düşük dozajda mı kullanmamız gerek? Deca dick den bağımsız olarak sadece etki açısından soruyorum. tren kürlerinde trenden maksimum verim ve minimum zarar alabilmek için trenin daha iyi çalışması için testoyu trenden düşük alın deniliyor aynısı deca içinde geçerli mi bilgisi olanlar yazarsa çok sevinirim.
    • Yazan: Draqul Org
      Merhabalar nasılsınız?
      Bildiğiniz kan testi gerektirmeyen veya istiyorsada sadece 1 kere bittikten sonra kan testi gerektiren ilaçlar var mı? Mesela sarm kullanırken kullanmadan önce test vermedim bitince 1 kere vercem testi. Bunu demek istiyorum. Teşekkürler şimdiden 🙏🏻 
    • Yazan: Dağaslanı
      13 haftadır kürdeyim ve son 2-3 haftadır vücudumda akneler çok çoğaldı. Hatta akne bile sayılmaz bazıları içi kan dolu iltihap gibi.
      Kan sonuçlarımı ve akne resimlerini ekleyeceğim yorumlarınızı bekliyorum.
      8 hafta deca 5 hafta anapolan 13 haftadır testo kullanıyorum Yaşım 22     
    • Yazan: testotr
      Merhabalar,
      İlk kürüm olarak 16 haftalık:
      Testo enanth 500mg boldenon 400mg Kullandım kürün sonuna gelmiş olup 1 aylık trt sürecindeyim. Cinsellikte bir miktar düşüş harici bir yan etki yaşamadım sebebi ne olabilir ve tekrar küre girmek gibi bir düşüncem var. Hocalarım sizce ikinci kürüm olarak nasıl bir yol tercih etmeliyim.
    • Yazan: Draqul Org
      Yurtdışındayım burası biraz daha sıkı bu konularda.
      Kan testi vermek için ne demem lazım? Gidip ilaç kullanıyorum diyemem diye düşünüyorum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.