Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Angaralick

Sr9011 + lycopout bu kürü nasıl dizayn etmeliyim?

Önerilen İletiler

Angaralick    3

Selamun aleyküm cümleten,

Dün çok güvendiğim bi hocamın tavsiyesi üzerine 2 adet sarms aldım Sr9011 ve lycopout.

Yarın bu küre başlayıp yanında:

• liv 52
  • Cystone

Kullanmayı düşünüyorum yorumlarınızı rica ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Angaralick    3
ufukbelli.06, 11 dakika önce yazdı:

Ürünün markası ve fiyatı nedir? Varsa görsel paylaşabilir misin?

Pardon dostum çekmiştim eklemeyi unutmusum

IMG_20240517_190736.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    106

Swiss'in ürünleri büyük ihtimalle farklı içeriğe sahip olabilir dikkatli yaklaşılmasını tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Angaralick    3
ufukbelli.06, 24 dakika önce yazdı:

Swiss'in ürünleri büyük ihtimalle farklı içeriğe sahip olabilir dikkatli yaklaşılmasını tavsiye ederim.

Dostum yorumun icin teşekkür ederim şuan salonda aynı markanın Mk677 ve sr9011 ni kulanan bir dostum var 2 haftadır kulanıyor ve verim aldığını soyluyor

ZYZZ, 13 dakika önce yazdı:

Satıcın nasıl kullanmanı söyledi günlük?

• Lypocut antrenman öncesi ve kahvaltıdan 2 saat sonra 1 tablet
  • Sr9011 antrenman öncesi ve kahvaltıdan 45 dakika önce günde 2 kere

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    27

Sahte ürünler. Türkiye'de Sr9011 gibi bir PPAR (Sr9011 bir SARM's değildir, PPAR'dir.) Üretecek bir underground laboratuvar yok. Üstelik aldığın fiyat büyük ihtimalle yurtdışı fiyatlarının yarısı civarındadır :D Yurtdışı olduğunu iddia ediyor ise ürünün getirildiğine dair gümrük belgesi göstersin:) tabii yoktur çünkü tamamen yerli ve milli üretim :D Sahte demek kesinlikle doğru sahteye sahte denir orijinal denmez cebi uğuruna canları riske atıyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Angaralick    3
heisenbergg, 30 dakika önce yazdı:

Sahte ürünler. Türkiye'de Sr9011 gibi bir PPAR (Sr9011 bir SARM's değildir, PPAR'dir.) Üretecek bir underground laboratuvar yok. Üstelik aldığın fiyat büyük ihtimalle yurtdışı fiyatlarının yarısı civarındadır :D Yurtdışı olduğunu iddia ediyor ise ürünün getirildiğine dair gümrük belgesi göstersin:) tabii yoktur çünkü tamamen yerli ve milli üretim :D Sahte demek kesinlikle doğru sahteye sahte denir orijinal denmez cebi uğuruna canları riske atıyorlar.

😇 Kulanip görelim madem öyle neymiş ne değilmiş yurtdışı olduğunu ıdda etmiyor öyle Bi iddasi yok bu ürünleri birden fazla kişiden fiyat aldım aynı ürünlere 3 assa 5 yukarı aynı fiyat bandında bakalım Kulanip gorecez

Nerde uretildigini sormadım o da yurtdışı VS bisey demedi deneyip gorecez

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    27
Angaralick, 3 dakika önce yazdı:

😇 Kulanip görelim madem öyle neymiş ne değilmiş yurtdışı olduğunu ıdda etmiyor öyle Bi iddasi yok bu ürünleri birden fazla kişiden fiyat aldım aynı ürünlere 3 assa 5 yukarı aynı fiyat bandında bakalım Kulanip gorecez

İçinde ne olduğunu bilmediğiniz şey ivücudunuza mı sokacaksınız ? Türkiyede PPAR üretimi yapabilecek kapasite ve birikime sahip üstelik bu birikimi kullanılacak şekilde sarmaye ayarlayıp üretime geçirebilecek bir yeraltı laboratuvarı var mı dostum ? Laboratuvar testleri ne durumda herhangi bir test beyan ediyorlar mı ? Aldığın malı güvenilir kılacak kişi bir insan ise bu insana güvenilirliği ispatlayan şey neydi ? Üstelik Türkiye'de üretim yaptıkları yer nerede ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    106
Angaralick, 2 saat önce yazdı:

Dostum yorumun icin teşekkür ederim şuan salonda aynı markanın Mk677 ve sr9011 ni kulanan bir dostum var 2 haftadır kulanıyor ve verim aldığını soyluyor

İçine ne konulduğu belli olmayan bir şey şuan toz pembe bir etki alıyor peki sonrasında ne olacak? Baskılanmış testosteron ve kapalı hormon sistemin karaciğer değerlerinde yükselme... Saymakla bitmez. Swiss üreticisi Optimum enova Volume gibi markaların da üreticisi aynı zamanda. Forumda bu markalar ile yüzlerce negatif yorum bulabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.