Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ardarnold

Günde 10iu genotropin el ayağı büyütür mü?

Önerilen İletiler

ardarnold    3
gönderildi (düzenlendi)
Askabar, Şimdi yazdı:

Tek seferde 4 vurma yerinde olsam 2 seferde vururdum.

Neden hocam merak ettim şuan 3 vuruyorum tekte sabah ve yatmadan önce

tarihinde ardarnold tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    1.007
ardarnold, 4 dakika önce yazdı:

Neden hocam merak ettim şuan 3 vuruyorum tekte sabah ve yatmadan önce

Farklı zamanlarda kullanmak daha efektif ve tek seferde 3 iü üzeri çokta işlenebilir olmuyor vücut açısından 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meraklı    0
ardarnold, 18.05.2024 - 10:56 yazdı:

Yarçem eczanesi diye biyerden aldım adanada yaşıyorum bilmiyorum ilk vuruşta bi kan şekerim düşer gibi oldu 4 ünite vurdum sanırım uzun süredir vurmuyodum ondan olabilir mi? (HGH Fragment vururkende o hissiyatı yaşamıştım aynı türev ilaçlar) 

Fakat bu sabah uyandığım gibi 3 ünite vurdum onda hiçbirşey hissetmedim ama kokuda gelmedi yani vurmamış bile olabilirim.
Yan çevirdim 0.9 vurdum sonra bastım 1 dk bekledim akmasın diye çıkardım 1 damla falan aktı iğne ucunu çıkardım. 
Bi sorun var mıdır sence hocam? Veyahut orjinal olduğunu nerden anlayabilirim saçma bi şekilde çok fazla vardı ellerinde 15+ var dedi bana stokta daha

İnsülin iğnesine çekip kendin vur, bu arada hangi salona gidiyorsun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardarnold    3
Meraklı, 29.05.2024 - 14:49 yazdı:

İnsülin iğnesine çekip kendin vur, bu arada hangi salona gidiyorsun ?

Sheraton'a gidiyorum normalde ama zamanım olmazsa işlerim çok yoğunsa Raptor Gym var Gökküşağında değişiyor evime çok yakın

Askabar, 18.05.2024 - 08:45 yazdı:

Bayılacaktım derken :) nasıl bir etki gördün ki gh nin öyle bayıltma vs etkisi yok bu arada

hocam gh'ların çalıştığını anlamak için ne yapmalıyım akıl verir misin lütfen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meraklı    0
ardarnold, 30.05.2024 - 14:55 yazdı:

Sheraton'a gidiyorum normalde ama zamanım olmazsa işlerim çok yoğunsa Raptor Gym var Gökküşağında değişiyor evime çok yakın

hocam gh'ların çalıştığını anlamak için ne yapmalıyım akıl verir misin lütfen

Vurduktan 15-20 sonra vücuttaki somatropin değerine baktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    20

Benimde yaşım 18 yarın ortapedi gidip epifezi plaklarıma baktıracağım, boyum 165 ama büyük ihtimalle açıktır diye düşünüyorum. geçen seneye göre 5 cm uzadım ve ergenliğe çok geç girdim. Bu yuzden konuyu takipdeyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    97
mustafaskh, 5 dakika önce yazdı:

Benimde yaşım 18 yarın ortapedi gidip epifezi plaklarıma baktıracağım, boyum 165 ama büyük ihtimalle açıktır diye düşünüyorum. geçen seneye göre 5 cm uzadım ve ergenliğe çok geç girdim. Bu yuzden konuyu takipdeyim.

Geç girmek iyi bir şey. Ben erken girmiştim 14 yaşında kapandı :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    876
EmreGundi, Şimdi yazdı:

Geç girmek iyi bir şey. Ben erken girmiştim 14 yaşında kapandı :) 

Bende erken girdim ama gelişim 17 yaşında (1.65tim) başladı. Herkes boylandı poslandı sakalı çıktı ben çocuk gibi kaldım. Çok kötü psikoloji herkes dalga geçiyor ben köse olacağımı düşünüyordum🤣 22 yaşıma kadar boyum uzadı 185i buldum 😄 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    97
Diver, Şimdi yazdı:

Bende erken girdim ama gelişim 17 yaşında (1.65tim) başladı. Herkes boylandı poslandı sakalı çıktı ben çocuk gibi kaldım. Çok kötü psikoloji herkes dalga geçiyor ben köse olacağımı düşünüyordum🤣 22 yaşıma kadar boyum uzadı 185i buldum 😄 

Ahahah bana da anan baban 1.80 üstü yaşıtlarından geri kalman önemli değil kesin sen 1.90 olursun diyip endokrine götürmemişlerdi kaldık 1.67 🥲😅

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    876
EmreGundi, 1 dakika önce yazdı:

Ahahah bana da anan baban 1.80 üstü yaşıtlarından geri kalman önemli değil kesin sen 1.90 olursun diyip endokrine götürmemişlerdi kaldık 1.67 🥲😅

Eyvah eyvah 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    97
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Eyvah eyvah 😄

😁😁

IMG_5080.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    876
EmreGundi, Şimdi yazdı:

😁😁

IMG_5080.jpeg

Ah be. Yeni mi bu test?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    97
Diver, Şimdi yazdı:

Ah be. Yeni mi bu test?

Yeni. eskisi daha kötüydü 0.01 yine 0.02lik bir artış yaşamışız 🙏🙏

bakalım  temmuz başında randevum var doktorumuz gh verirse kullanıcaz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    876
EmreGundi, Şimdi yazdı:

Yeni. eskisi daha kötüydü 0.01 yine 0.02lik bir artış yaşamışız 🙏🙏

bakalım  temmuz başında randevum var doktorumuz gh verirse kullanıcaz 

Hakkında hayırlısı olsun inşallah dostum.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.728

Doğal olarak büyüme hormonunu artırmanın en iyi yolu uzun açlıklardır. Sürekli ağzına bir şeyler atan bireylerde, sadece 2-3 öğün ama sağlam beslenen bireylere göre daha düşük oluyor. Fasılalı açlık yani IF dıyetinde ise 7 kata kadar doğal üretim artabiliyor. Bilhassa definasyon döneminde en çok tavsiye ettiğim yöntemlerdendir.

Yani direk ilaca başvurmak yerine, önce sorunu ortadan kaldırıp çözüm peşinde koşmak daha iyidir.

• Minnettarım 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardarnold    3
rastlantisal, 6/9/2024 - 22:43 yazdı:

Doğal olarak büyüme hormonunu artırmanın en iyi yolu uzun açlıklardır. Sürekli ağzına bir şeyler atan bireylerde, sadece 2-3 öğün ama sağlam beslenen bireylere göre daha düşük oluyor. Fasılalı açlık yani IF dıyetinde ise 7 kata kadar doğal üretim artabiliyor. Bilhassa definasyon döneminde en çok tavsiye ettiğim yöntemlerdendir.

Yani direk ilaca başvurmak yerine, önce sorunu ortadan kaldırıp çözüm peşinde koşmak daha iyidir.

hocam epifiz plaklarım kapalıysa kemikler enine genişleme yapar mı acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.728
ardarnold, 26 dakika önce yazdı:

Enineden ziyade uç kemiklerde büyüme yapıyor okuduğumdan anladığım kadarı ile.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    97
ardarnold, 42 dakika önce yazdı:

Selamlar, ortopedi doktorum zamanında yaş arttıkça enine doğru büyüme olur demişti. lâkin büyüme hormonu seviyelerinizi kontrol ettirin. Vücut üretmiyorsa enine doğru genişleme de olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardarnold    3
EmreGundi, 17 dakika önce yazdı:

Selamlar, ortopedi doktorum zamanında yaş arttıkça enine doğru büyüme olur demişti. lâkin büyüme hormonu seviyelerinizi kontrol ettirin. Vücut üretmiyorsa enine doğru genişleme de olmaz.

8 ünite vuruyorum günlük geno el ayak kesinlikle büyüdü bence azda olsa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.