Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

lufi

Novalife gerçekleri - mutlaka oku (!)

Önerilen İletiler

lufi    20
steroidnediryahu, 44 dakika önce yazdı:

30 miligramcık sustanon testesteronu nereye fırlatıyor görsünler.

• Enjeksiyondan tam 24 saat sonrasına tahlil verip buraya atarsan görsünler.
  • Sabah 8 de sustanonu vur ertesi sabah 8 de git kan ver.

tek enjeksiyon ile belli olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)
lufi, 3 dakika önce yazdı:

tek enjeksiyon ile belli olur mu

tabikide tahlil vereceğin saate güne göre 24 saat öncesinden enjeksiyonu yapmış ol. tam 24 saate denk getirmeye calış

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
agsgasgasgsa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lufi    20

hocam ben şimdi sustanon bugün vurdum zaten güvendiğim bir arkadaşımdan başka kür aldım 3 ampülde susta aldım benim testo normalinde altına düştüğü için ve çokta vakit kaybettiğim için kick start olsun diye susta vurdum 1 ay sonra kan tahlili paylaşırım

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lufi, 3 dakika önce yazdı:

hocam ben şimdi sustanon bugün vurdum zaten güvendiğim bir arkadaşımdan başka kür aldım 3 ampülde susta aldım benim testo normalinde altına düştüğü için ve çokta vakit kaybettiğim için kick start olsun diye susta vurdum 1 ay sonra kan tahlili paylaşırım

Ürün türkiye eczanesi sustanon ise aradaki farkı kendin bugun yada yarın hissedersin.Pct dönemindede son enjeksiyondan sonra 30 gün beklemen gerekecek. Gecmiş olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgazli    7
lufi, 33 dakika önce yazdı:

Tr Eczane Sustanon

Sustanon 1 gun icinde en yüksek seviyeye cıkartıyor testoyu yarın da test yaptırabilirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lufi    20
bilgazli, 46 dakika önce yazdı:

Sustanon 1 gun icinde en yüksek seviyeye cıkartıyor testoyu yarın da test yaptırabilirsiniz

Herhangi bir his artışı olur mu ilk günden 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bilgazli    7
lufi, 7 saat önce yazdı:

Herhangi bir his artışı olur mu ilk günden 

Ben ilk enjeksiyondan sonra enerji de artıs hissetim aksamına tabi ki libido artısı felan 1 hafta icinde cok arttı ama enerjiyi hemen hissetirriyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    989
lufi, 13 saat önce yazdı:

Zaten beni süründüreceklermiş ifşa edeceklermiş güçleri paraları varmış ellerinden her şey gelirmiş , adresim fotoğraflarım varmış vs vs vs ben de emniyete gider her şey için şikayetçi olurum 

Ulan adamlar yasal olmayan maddeleri satıyorlar. Evlerinde üretiyorlar birde şikayetçi mi olacaklar. Bırak olsunlar dava açarlarsa ulaş bana ben senin masraflarını karşılarım :) sana da hayat tecrübesi olsun. Ucuz etin yahnisi yaban olur. Böyle ne olduğu belli olmayan tiplerle çalışma bir daha. Zaten öyle garip bir yere geldik ki karın kası görünen herkes hoca oldu 

• Beğen 3
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revolex    14

Aynı durumu meşhur balkan şampiyonunda ben de yaşamıştım. Mesajlara cevap vermiyordu en son küfürler savurup seni spor salonlarına bile sokmayacağım rezil edeceğim paylaşıp bunu yanına bırakmam diye tehdit ediyordu. Açtım sikayetvar a konu 8bin kişi okudu. Hem bos ilaç satıyor hem de paranı iade ediyoruz adamlık yapıyoruz diyerek üste çıkmaya çalışıyor. Neyse ders olsun dostum kıyaslama yapmıyorum fakat Burak hoca varken böyle maceralara aksiyonlara gerek bile yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    404
Revolex, 3 saat önce yazdı:

Aynı durumu meşhur balkan şampiyonunda ben de yaşamıştım. Mesajlara cevap vermiyordu en son küfürler savurup seni spor salonlarına bile sokmayacağım rezil edeceğim paylaşıp bunu yanına bırakmam diye tehdit ediyordu. Açtım sikayetvar a konu 8bin kişi okudu. Hem bos ilaç satıyor hem de paranı iade ediyoruz adamlık yapıyoruz diyerek üste çıkmaya çalışıyor. Neyse ders olsun dostum kıyaslama yapmıyorum fakat Burak hoca varken böyle maceralara aksiyonlara gerek bile yok.

2019 yılında klavye delikanlısı bir satıcı beni tehdit etmişti akabinde devlet hesabında ki 1 milyonuna el koyunca özür dilemişti

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Basayev    17

Burada olan reklamcı arkadaşı değil de ana satıcıyı tanıyorum. Bende ürün aldım ondan, bolde almıştım sorunsuz 18 hafta kullandım ama testo olayını bilemedim. Çok geçmiş olsun, bitkisel kür postumda detay bekleyen arkadaşsınız değil mi karıştırmadım ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lufi    20
Basayev, 1 saat önce yazdı:

Burada olan reklamcı arkadaşı değil de ana satıcıyı tanıyorum. Bende ürün aldım ondan, bolde almıştım sorunsuz 18 hafta kullandım ama testo olayını bilemedim. Çok geçmiş olsun, bitkisel kür postumda detay bekleyen arkadaşsınız değil mi karıştırmadım ?

Evet hocam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lufi    20

Eczaneden sustanon al öyle bir kan tahlili at diye , bende yaptım. Sustanon vurdum ertesi gün kendimi iyi hissetmeye başladım libidom düzeldi bir sonraki gün yani bugün kan tahlili verdim sonuç aşağıdadır. Benim için sen milyarda bir olasılıksın sana testo demek ki etki etmiyor boşuna uğraşma bizim ilacımız boş değil sorun sensin demişlerdi bende sonuçları kendi gruplarına attım. YouTuber hormon tüccarının.

Mesajlardan anlaşılacağı üzerine bana küfürler etmeye , tehtitler etmeye devam ettiler. 

Bir ampul sustanon ile 5.haftalık novalife kürünün sonucunu 7 ye katladım. 

Bilmeyenler için kür öncesi testom 450-550 arası gidip geliyordu her ay ölçtürürüm ben hormonlarımı. Küre başladığım ikinci hafta kendimi kötü hissetmeye başladım enerji yok , libidom düşük kan tahlili verdim. Testom 280 e düşmüştü bana lh fsh kapandı testo aktif olsun artacak dediler. 5. hafta tekrar gittim testom daha da düşmüştü. Kendilerine düştüm sen milyarda bir olasılıksın testo sana iş yapmaz dendi bir ampul sustanon ile kan tahlilim aşağıdadır. Sevgiler

Sonuçlar aşağıdadır okuyabilirsiniz.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg ostro.jpg testo.jpg

@steroidnediryahu @otopsicikedi sustanon vurup kan tahlili paylaşır mısınız demiştiniz.

• Beğen 3
  • Alkış 2
  • Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    881
gönderildi (düzenlendi)

Bak sorun nasıl çözüldü :) Ona değil marka üreticisine dahi diyecek söz bırakmadın böylelikle her şeyi ispatladın sustanon sonrası test vererek. En azından sende sorun olmadığına artık herkes emin ilacı satanlar dahil :) Bundan sonra çok daha dikkatli ol bilindik markalardan şaşma hadi kolay gelsin. Bu konuyu görende daha o markaya uğramaz zaten :D 

Dua etsin forum kuralları nazarında satıcı ismi,kısaltması,iması yasak yoksa burası 10,15 yıldır açık muhtemeldir ki bi bu kadar daha açık kalacaktır Türkiyeye rezil olurlardı. Gerçi şu konuyu görüp artık bu markaya yaklaşandada bi eksiklik aramak lazım herhalde -_-

tarihinde SPECTRE tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
  • +1 2
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.469

Gideyimde YouTube video çeken şu iki değişik varlıkların yorumlarının altına bu linki bırakayım 😂😂

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revolex    14
gönderildi (düzenlendi)

Şu konuyu görüpte bu markadan bidaha alisveris yapanin aklindan suphe ederim!!!

tarihinde Revolex tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Basayev    17

Geçmiş olsun kardeşim, sağlığına kavuşmana sevindim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    202

Bu markaya para vericekler paralarını direk bana verebilirler en azından boşa gitmez paraları hayır işlemiş olurlar.

• Beğen 1
  • ahahaha 1
  • Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: lufi
      Merhaba arkadaşlar,
      ilk kürüme girdim testo bolde pazartesi cuma 1 ml , turinabol , kullanıyorum kürümde 4. Haftaya girdim 2. Haftanın sonrasında kan tahlili vermiştim total testo 500 civarından 280 e düşmüş etrafıma sorduğumda kür doğal üretimi baskılamıştır ondan düşmüştür vs dendi 4. Haftaya girdim bugün 7. Enjeksiyonu yaptım fakat şu ana kadar herhangi bir hissiyat güç artışı libido artışı hiç bir şey olmadı kendimi kötü hissediyorum bu belirsizlik yüzünden ilaçlar novalife marka yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler  @metinav

• Yazan: ruis
      Merhabalar,
      Novalife’ın yeni seri Testo e , Boldenon ve anapolon ilaçlarını temin ettim yeni serisinin gerçekten başarılı olduğunu söylüyorlar uzun zamandır da bu marka hakkında konu açılmamış deneyimlerinizi ve bilgilerinizi merak ediyorum. ( İlk Kürüm Olacak )
      (Testo 850₺ Boldenon 900₺ bu fiyatlara temin ettim)
    • Yazan: domesticfly
      Arkadaşlar merhabalar,
      Daha önceden konuları açılmış, fakat güncel konu göremedim. Fiyatları piyasaya göre çok ucuz gelmesinden dolayı kafamda soru işareti yarattı. Eski konularda çalışıyor diyeni de var, steril değil sakın kullanma diyeni de. Ürünleri çalışıyor mu ? Son zamanlarda novalife kullananan biri bilgi verebilirse sevinirim. 
    • Yazan: NamasteGodDamnİt
      Arkadaşlar merhaba kürümde 3. yıla doğru gidiyorum son 2 aydır 500 mg novalife testo 300 mg androdec deca ve haftada 200 mg anapolon alıyorum salı günü tahlil verdim ve bugün çıkmış.. kürde olmama haftada 500-600 mg novalife testo almama rağmen total testo 476.14 görünüyor  işin garibi hissiyat ve libido olarak da bir gariplik yok bende gerçekten kullandığım testo bomboş olabilir mi ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.