Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ahmettopaca

Testesteron kürümde saç dökülmesi yaşıyorum bu durumu aşmak için ne yapabilirim?

Önerilen İletiler

ahmettopaca    1

Herkese selamlar,

Only testesteron kürü yapıyorum. Haftalık 250 mg testesteron kullanımımda bu gün saçımın arka tarafında seyrekleşme olduğunu fark ettim. Dht baskılamak istemiyorum kür verimi düşürmemek adına. Bu durumda merak ettiğim bazı şeyler var hocalarım cevaplarsa sevinirim

1. Bu seyrekleşme belilrli bir seviyede duracak mı yoksa kelleşene kadar devam mı edecek ?
  2. Birkaç arkadaş bu süreçte mezoterapi önerisi yaptı, bilen hocalarımın önerilerinide dinlemek isterim ?
  3. Kademeli yükseltme yaptığımdan dolayı tekrardan doz düşürmek (200/w) bu durumu engeller mi ?

Şimdiden cevap veren zamanını ayıran herkese teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    720
ahmettopaca, 43 dakika önce yazdı:

Herkese selamlar,

Only testesteron kürü yapıyorum. Haftalık 250 mg testesteron kullanımımda bu gün saçımın arka tarafında seyrekleşme olduğunu fark ettim. Dht baskılamak istemiyorum kür verimi düşürmemek adına. Bu durumda merak ettiğim bazı şeyler var hocalarım cevaplarsa sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    491
ahmettopaca, 44 dakika önce yazdı:
  1. Bu seyrekleşme belilrli bir seviyede duracak mı yoksa kelleşene kadar devam mı edecek ?
  2. Birkaç arkadaş bu süreçte mezoterapi önerisi yaptı, bilen hocalarımın önerilerinide dinlemek isterim ?
  3. Kademeli yükseltme yaptığımdan dolayı tekrardan doz düşürmek (200/w) bu durumu engeller mi ?

1. Kullandığın sürece saç dipleri beslenemez ve dökülür.
  2. Prp yaptırabilirsin ben daha çok fayda görmüştüm.
  3. Engellemez.

Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    180
ahmettopaca, Bir saat önce yazdı:

Herkese selamlar,

Only testesteron kürü yapıyorum. Haftalık 250 mg testesteron kullanımımda bu gün saçımın arka tarafında seyrekleşme olduğunu fark ettim. Dht baskılamak istemiyorum kür verimi düşürmemek adına. Bu durumda merak ettiğim bazı şeyler var hocalarım cevaplarsa sevinirim

Bazıları saw palmetto kullanıyor dökülmesini durdurmaz ama yavaşlatır belki.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    54

Minoxidil adravium kullanıyorum dökülen saçlarımıda geri çıkardı ama devamlı kullanmak lazım bıraktığında dökülüyormuş 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    48

Zaten incelen ve seyrekleşen saçlarımı sustanon ve rimobolan hepten tüy gibi yaptı zamanında minoxil hammaddesini %7 civarı üzüm çekirdeği yağıyla yapmıştım çok işe yaramıştı  dermastamp kullandım bir ara sanki daha çok zarar verir gibi oldu bırakmıştım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmettopaca    1
GHOST, 9.05.2024 - 22:51 yazdı:
  1. Kullandığın sürece saç dipleri beslenemez ve dökülür.
  2. Prp yaptırabilirsin ben daha çok fayda görmüştüm.
  3. Engellemez.

Geçmiş olsun.

pro yine kendi kanını enjekte ediyor diye biliyorum. zaten ilaçlı kan diye mezoterapi önerdiler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    65
steroidnediryahu, Bir saat önce yazdı:

Finasteridden başka çözümü yok. Geri kalanlara boşa para harcarsın

Önermeyin şu ilacı sağlık bakanlığı bile yasaklamaya hazırlanıyor steroid kullanmayan adamın bile hormonlarının içinden geçiyor geri dönmesi de çok zor oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
EmreGundi, 11.05.2024 - 07:38 yazdı:

Önermeyin şu ilacı sağlık bakanlığı bile yasaklamaya hazırlanıyor steroid kullanmayan adamın bile hormonlarının içinden geçiyor geri dönmesi de çok zor oluyor

Sağlık bakanlığı nasıl yasaklayabilir prostat tedavisinde kullanılan bir ilacı. O olmazsa başka dht blocker gelicek. Trenbolone dan boldenondan daha zararsızdır merak etme. 100 kişiden birisinde post finasterid sendromu olup ereksiyon problemi yaşıyor diye ilacı kötülememek gerek. Deca kullanıp deca dick olan 10 kşiden 5 i tren kullanıp erekte olamayan yıllarca 10 kişiden 5 i.

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
sagasgasga

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NiqhTM4r3    17
EmreGundi, 11.05.2024 - 07:38 yazdı:

uzun süredir finasteride kullanırım kür deki verimi azaltmak haricinde yazılan hiç bir yan etkiyi yaşamadım bu biraz genetikle alakalı geri dönüşü olmayan sonuçlara yol açan kişiler de oldu çevremde ben yaptığı tek şey tepe bölgesi saçta saç çıkartma zaten buda bir yan etki aslında ama 

steroidnediryahu, 31 dakika önce yazdı:

Sağlık bakanlığı nasıl yasaklayabilir prostat tedavisinde kullanılan bir ilacı. O olmazsa başka dht blocker gelicek. Trenbolone dan boldenondan daha zararsızdır merak etme. 100 kişiden birisinde post finasterid sendromu olup ereksiyon problemi yaşıyor diye ilacı kötülememek gerek. Deca kullanıp deca dick olan 10 kşiden 5 i tren kullanıp erekte olamayan yıllarca 10 kişiden 5 i.

bu arkadaşında dediği gibi aldığınız vitaminlerden tutun birçok şeyde risk hep var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kürün verimini baltalamak istemiyorsan bırak saçların dökülsün. 250 mg testo ile zaten trapezlerin kulaklarına ulaşacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Basayev    17
NamasteGodDamnİt, 17 dakika önce yazdı:

Kürün verimini baltalamak istemiyorsan bırak saçların dökülsün. 250 mg testo ile zaten trapezlerin kulaklarına ulaşacak.

İlk resim küre girmeden önce sonrası Ekim ve sonucu ben çözümünü bulamadım. Eşim hemşire PRP ile çok kez denedi fakat sadece olanları güçlendirdi gidenler gitti ile kaldı. 3.kurume başlayacağım bakalim.nerden elimize alicaz saçları göreceğiz:)

Screenshot_20210930-132312_Gallery.jpg 20220601_005610.jpg 20230408_202839.jpg IMG-20230419-WA0004.jpeg IMG-20230430-WA0005.jpeg VideoCapture_20240408-132435.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NiqhTM4r3    17

saçları eline alcağını düşünmüyorum donör bölge den alınan saçlar dht ye karşı sağlıklı olan saçlar kür esnasında incelir belki zayıflar ama saç kökü kaybı yaşaman çok düşük bir ihtimal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: arnoldşıngırmıngır
      Herkese selamlar arkadaşlar.
      Forumda hiç rastlamadığım için katkım olmasını istedim. 1 Ağustos 2022'den beri saç dökülmem için günde 1mg finasterid kullanıyorum. Aynı zamanda vücut geliştirmeye naturel olarak devam ediyorum. En son testesteronuma baktıralı 2 sene olmuştu. Bugün tekrardan bir kan verdim. Hocadan DHT istemiştim ama sanırım sisteme yanlış girmiş. En azından total test ve LH ne çıkacak onu göreceğim. Sonuçlar çıktığı zaman güncelleyeceğim. Sormak istediğiniz bir şey varsa elimden geldiğince yardımcı olabilirim.

• Yazan: mertkara
      Merhaba, arkadaşlar nasılsınız?
      Şu an kürdeyim:
      100npp 500rimo 400test c 20iu lantus 4iu gh 500mcg cjc1295 500mcg  ghrp6 Kullanıyorum saçlarımda seyrelme görüyorum veya psikolojikte öyle görüyor olabilirim ama saç genetiğimin yatkın olduğunu biliyorum, saçımı korumak, gürleştirmek belki daha iyi çıkarmak için ne yapmalıyım, tavsiye ettiğiniz kullanabileceğim herhangi bir şey var mı
      Şu anda bittim sabunu ve minoxidil kullanmaya başladım. @Loving hocamızın çinko yüklemesi ile bir öğrencisinin saçını daha iyi çıkardığını okumuştum, çinko yüklemesi nasıl yapmalıyım bu konuda yardımcı olabilecek var mı? Birde eczaneden finasterid 5mg almayı düşünüyorum dht blocker olarak bu konudaki fikrinizi merak ediyorum.
      Tüm tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
      @rastlantisal @Diver @AREN @crosfredy @SERKO @SPECTRE @otopsicikedi
    • Yazan: Kado
      Herkese selamlar bilinen üzere tablet formda ilaçlar cinsel bozukluklara yol açabiliyor bu yüzden kullanmaktan çekiniyoruz , benim doktorumun bana önerisi fagron advanced derma pack mft   sprey formunda bunu söylediğiniz zaman eczacı hazırlıyor her eczanede olmuyor sanırım makinesi vs olupta yapan eczaneler var bizim memlekette 2 tane var mesela ben birinde yaptırıyorum 600₺ idi şu an güncel 900₺ yapıyorlar 1 aydan fazla gidiyor her akşam yatmadan bir fıs köpük tüm saça yetiyor.
      İçeriği de şu şekilde diye biliyorum: Minoksidil , Finasterid, TrichoFoam.

• Yazan: luthenze
      Hocam saçlarımda kür sonrası özellikle pct sürecinde sanırım klomen kaynaklı seyrelme dökülme oldu. Clinic expert diye bir saç ekim merkezi follucle plus saç serumu ve vitamini önerdi.
      Sorum şu:
      Bu serum ve vitamin cinselliğe zararı olur mu? İçeriğini fotoğraf olarak bırakıyorum aşağıya. Ailemde genetik olarak kimsede saç dökülmesi yok. İlacı tamamen kestim saç dökülmesi devam eder mi acaba? Bir de klomen saç döker mi 3 aya yakın kullandım çünkü. Kürde mi döküldü pct sürecinde mi oldu fark edemedim. eşimin söylemesiyle fark ettim pct sonunda. @rastlantisal @metinav

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.