Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Furkantepeci

Sarms kullanırken nelere dikkat etmeliyim? lgd4033 ve mk2866 kullanacağım.

Önerilen İletiler

İlk kez sarms kullanacağım, bildiğim tek şey sarms kullandıktan sonra hormon değerlerime göre pct kullanmam gerekmesi. Sarms kullanmaya önümüzdeki hafta ya da Ocak ayında başlayacağım. Bana bilmem gereken şeyleri söylerseniz çok mutlu olurum :) (hangi durumlarda hangi ilaçları kullanmam gerekli, her gün kardiyo yapmalı mıyım veya spor esnasında nelere dikkat etmeliyim gibi)

Kullanacağım sarmslar ilk 8 hafta lgd 1 ay ara verdikten sonra 8 hafta oastrine. 

Öncellikle bu postu atmadan önce kuralları okuduğumu belirtmek isterim. Satıcı önerisinde bulunmuyorum sadece markayı sizlere göstermek istedim sebebi ise belki aranızda bu markayı kullanmış olan veya bana bu marka hakkında önemli bir bilgi verecek olan vardır. Ben kendimi yan etkilerine hazırladım tabikide ama sizdende bilgi almak benim için daha iyi bir güvence olur. Eğer attığım resim kurallara aykırı ise şimdiden çok özür dilerim.

IMG_20240508_150431.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5-HT    20

Selamlar marka bildiğim kadarıyla amerikan markası.Reddit forumlarında çokca ismini duydum ve herkes güzel yorum yapmıştı.Türkiyede satan hiç görmedim.Ürünü Türkiyeden mi aldın? Birde ne kadar fiyata aldın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT, 43 dakika önce yazdı:

Selamlar marka bildiğim kadarıyla amerikan markası.Reddit forumlarında çokca ismini duydum ve herkes güzel yorum yapmıştı.Türkiyede satan hiç görmedim.Ürünü Türkiyeden mi aldın? Birde ne kadar fiyata aldın?

Ürünü 4k civarı paraya kendi sitesinden aldım.

Amerika'dan Türkiye ye kargo ücreti bide gümrük vergisi ile toplam 7.800tl civarı iki ürüne verdim.

Bu paylaştığım bilgiler umarım kurallara aykırı değildir 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigitpyz    9
Furkantepeci, 13 dakika önce yazdı:

Ürünü 4k civarı paraya kendi sitesinden aldım.

Amerika'dan Türkiye ye kargo ücreti bide gümrük vergisi ile toplam 7.800tl civarı iki ürüne verdim.

Bu paylaştığım bilgiler umarım kurallara aykırı değildir 😅

böyle ürünler gümrükten geçmiyor diye duymustum asılsızmıs sanırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigitpyz, 14 dakika önce yazdı:

5-6 farklı trafik polisine birkaç gümrük görevlisine ve ailemin iş yerinde bulunan polis arkadaşlara sordum satılması veya kullanılması yasak değil ama müsabakalara katılacak biri kullanırsa cezası var dedi sonrasında ise bana öğüt vermek istedi bu ilaçlar devlet onaylı değil zaten zararlı olmasa eczanelerde satılırdı bunları alıp da kendinize zarar vermeyin dedi. (Konuştuğum polislerin bana söylediklerini söyledim ve nerdeyse 10 dan fazla kişiye sordum bilginin yanlış olacağını çok sanmıyorum) ( ürünü Türkiye'ye getirtmek için kullandığım aracı site benden gümrük vergisi adı altında kendilerine hizmet parası alıp ürünü gizlice ülkeye getirmiş de olabilirler.) ama polislerle konuştuğum konunun arkasındayım gerçektende sordum.

Furkantepeci, 2 dakika önce yazdı:

5-6 farklı trafik polisine birkaç gümrük görevlisine ve ailemin iş yerinde bulunan polis arkadaşlara sordum satılması veya kullanılması yasak değil ama müsabakalara katılacak biri kullanırsa cezası var dedi sonrasında ise bana öğüt vermek istedi bu ilaçlar devlet onaylı değil zaten zararlı olmasa eczanelerde satılırdı bunları alıp da kendinize zarar vermeyin dedi. (Konuştuğum polislerin bana söylediklerini söyledim ve nerdeyse 10 dan fazla kişiye sordum bilginin yanlış olacağını çok sanmıyorum) ( ürünü Türkiye'ye getirtmek için kullandığım aracı site benden gümrük vergisi adı altında kendilerine hizmet parası alıp ürünü gizlice ülkeye getirmiş de olabilirler.) ama polislerle konuştuğum konunun arkasındayım gerçektende sordum.

Daha fazla bu konu hakkında konuşmak istemiyorum. Hem konuyla alakasız hem de gittikçe kurallara aykırı şeyler söylemeye başlıyorum. İyi forumlar dilerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    20

Ürün orjinalse çok iyi verim alcağına eminim.Deneyimlerini paylaşırsan seviniriz.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    18

Ürün kesinlikle kaliteli. En yüksek prestije sahip firmalardan birinden almışsın kaliteden hiçbir şekilde de şüphen olmasın.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shX648    16
gönderildi (düzenlendi)
Furkantepeci, 7 saat önce yazdı:

Daha fazla bu konu hakkında konuşmak istemiyorum. Hem konuyla alakasız hem de gittikçe kurallara aykırı şeyler söylemeye başlıyorum. İyi forumlar dilerim

yazdıklarında kurallara aykırı pek bişey yok dost zaten ürünü kendi sitesinden almışsın aracı olan siteler de muhtemelen amerikan bilmem ne diye servisler amerikadan ürünü tıpkı tanıdığınmış gibi alıp türkiyeye senin adına kargoluyorlar yanlışmıyım bu arada ürünler gayet sağlam reddit de biraz araştırdım tanınırlığı olan bi lab zaten ham madde de satıyo sitesinde kullanıp deneyimlerini bizimle paylaşırsan çok yardımcı olmuş olursun 

tarihinde shX648 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    34
gönderildi (düzenlendi)

Mk-2866 kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur baş ağrısı. Onun dışında kayda değer bir yan etki veya ağrı göremedim. Baş ağrısı da bana sürekli ama az bir hissiyatla oluyordu. Bunu önlemek için kendimin bulduğu yapmanız gereken şeyler;

• Kafeini hayatınızdan çıkarın.

• Bol su ile tüketin

• Tok karna alın

Güncelleme: Sıvı formda olduğunu yeni gördüm. Gerekli ml ile içtikten hemen sonra bol su için daha rahat olur.

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi, 7 saat önce yazdı:

Mk-2866 kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur baş ağrısı. Onun dışında kayda değer bir yan etki veya ağrı göremedim. Baş ağrısı da bana sürekli ama az bir hissiyatla oluyordu. Bunu önlemek için kendimin bulduğu yapmanız gereken şeyler;

• Kafeini hayatınızdan çıkarın.

• Bol su ile tüketin

• Tok karna alın

Güncelleme: Sıvı formda olduğunu yeni gördüm. Gerekli ml ile içtikten hemen sonra bol su için daha rahat olur.

Önerileriniz için teşekkür ederim :)

shX648, 13 saat önce yazdı:

yazdıklarında kurallara aykırı pek bişey yok dost zaten ürünü kendi sitesinden almışsın aracı olan siteler de muhtemelen amerikan bilmem ne diye servisler amerikadan ürünü tıpkı tanıdığınmış gibi alıp türkiyeye senin adına kargoluyorlar yanlışmıyım bu arada ürünler gayet sağlam reddit de biraz araştırdım tanınırlığı olan bi lab zaten ham madde de satıyo sitesinde kullanıp deneyimlerini bizimle paylaşırsan çok yardımcı olmuş olursun 

Evet söylediğiniz doğru. Site Türkiye'ye gönderim yapmadığı için kullandım zaten. Kurallar konusuna gelirsek sizi çok sıktıysam özür dilerim bende adhd ve kaygı bozukluğu olduğu için biraz sorun yaşıyorum 😅 onun dışında sarmslari kullanmaya başlamadan önceki halimi ve son formumu paylaşırım sizinle. İyi günler dilerim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gazomika    0

direkt kendi sitesinden mi sipariş verdin yoksa aracı bir site falan mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gazomika, 4 saat önce yazdı:

direkt kendi sitesinden mi sipariş verdin yoksa aracı bir site falan mı?

Kendi sitesinden sipariş verdim ama aracı sitenin ev adresine verdim siparişi oradan da uçakla bana geldi. Paketlemeyi sitenin kendisi yapmıştı bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler falan yazıyordu bir de QR kod koymuşlardı sitenin sipariş kısmına yönlendiren sanırsam orijinallik testi için. (Sitenin kendisi Türkiye'ye sevkiyat yapmıyor diye başka bir kargo sitesinden yardım aldım)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ENFAL    0
Furkantepeci, 24 dakika önce yazdı:

Kendi sitesinden sipariş verdim ama aracı sitenin ev adresine verdim siparişi oradan da uçakla bana geldi. Paketlemeyi sitenin kendisi yapmıştı bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler falan yazıyordu bir de QR kod koymuşlardı sitenin sipariş kısmına yönlendiren sanırsam orijinallik testi için. (Sitenin kendisi Türkiye'ye sevkiyat yapmıyor diye başka bir kargo sitesinden yardım aldım)

Hayırlı olsun. İnternette haklarında çok şikayet duymuştum, ne kadar sürede geldi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ENFAL, Bir saat önce yazdı:

Hayırlı olsun. İnternette haklarında çok şikayet duymuştum, ne kadar sürede geldi?

Teşekkürler. Şikayet konusunu sarms için mi söyledin yoksa aracı site için mi? Ürünün gelmesi 21 gün sürdü. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gazomika    0

hangi aracı kurumdan sipariş verdin daha detaylı anlatma şansın var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    82
yigitpyz, 08.05.2024 - 17:19 yazdı:

benim arkadaşım 5flakon ilaç aldı yurtdışından sorunsuz geldi evine 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ENFAL    0
Furkantepeci, 22 saat önce yazdı:

Teşekkürler. Şikayet konusunu sarms için mi söyledin yoksa aracı site için mi? Ürünün gelmesi 21 gün sürdü. :)

Aracı site için söyledim de silinmiş, Site eğer sandığım siteyse çok şikayet vardı ben o yüzden kullanmamıştım siteyi. Sarmsların çok iyi, yurt dışında en çok kullanılan ve en güvenli markalardan biri. kendi sitesinden aldığına göre de orjinaldir. En doğru seçimi yapmışsın :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ENFAL, 1 saat önce yazdı:

Aracı site için söyledim de silinmiş, Site eğer sandığım siteyse çok şikayet vardı ben o yüzden kullanmamıştım siteyi. Sarmsların çok iyi, yurt dışında en çok kullanılan ve en güvenli markalardan biri. kendi sitesinden aldığına göre de orjinaldir. En doğru seçimi yapmışsın :D

Teşekkürler, büyük ihtimal benim kullandığım aracı site sizin aklınızdaki ile aynı. Bende haklarında çok fazla şikayet okudum ama denemek istedim bir nevi paramı riske attım :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Thanosss
      Herkese merhabalar Burak @Loving hoca bana bir hocadan ziyade her zaman bir abi gibi davrandı. Hayatımda pek çok sorun varken bana yardımcı oldu ve ondan yalnızca Mk677+Rad140 sarms (mix) ürününü aldım. Tek bir ürün kullanamama rağmen 1 haftada böyle bir etki aldım. Yorumlarda buluşuruz.  @metinavhocam yorumunuz değerlendirmenizi merak ediyorum ivme konusunda.

• Yazan: badibuilding06
      Selamlar arkadaşlar, nasılsınız?
      Kuzenim Amerika'dan bana chemyo marka sarm getiriyor 1 hafta sonra elimde olmuş olacak.
      mk2866 rad140 Kişisel detaylarım:
      170 cm 67 kg  1 yıldır falanda spor yapıyorum.
      Ürünler:
      mk 2866 rad 140 Sorularım:
      Nasıl kullanmam gerekiyor? Kaç ml kullanmam gerekiyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Birde ünlü sosyal medya fenomeninden mk2866(oxy) almıştım hala kullanmadım onu da kullanmayı düşünüyorum. Nasıl bir kombin yapmalıyım? Ben şöyle düşündüm ilk 1 ay oxy sarmı kullanıp 2.ay da mk ve radı aynı anda kullanmak ama bilemedim yardımlarınızı bekliyorum.
      @Diver @SantoR @Oathbreaker @godofdark @rastlantisal @SERKO
    • Yazan: efenone
      Merhaba hocalarım arkadaşlarım,
      Biliyorum kişiden kişiye değişebiliyor pct yapıp yapmamak sadece psikolojik olarak rahat olmak istiyorum bende oxy2gen marka ostarine mevcut 4 gündür kullanıyorum ve 30 kapsül kısacası 4 haftalık bir ostarine serüveni acaba pct gerektirebilir mi ?
    • Yazan: Berkay57
      Herkese selamlar,
      Burak Hocayla  21 gün önce ligandrol-cardarine kürüne girdim amacım sağlam beslenme,spor ve kardiyoyla vücut yağ oranımı indirip elimden geldiğince kas yapmaktı 21 günlük süreçte çok şükür her hangi bir yan etki almadım ve Burak hocaya aklımda takılan her soruyu sorduğumda da dakikalar içinde dönüş yapıp bilgilendiriyordu beni.
      Süreçte maalesef 1 haftadan sonra kardiyoyu neredeyse hiç yapamadım ve antrenmanları 45 dakikada yapıp çıkıyordum tek bölge şeklinde haftada 6 gün biraz daha asılsaydım şuaınki halimden belki çok daha iyi olurdum neyse önümüzde 1 aylık bir süreç daha var bakalım.
      4 yıldır vücut geliştirme uğraşıyorum
      Kg.85 den 80 81 civarı boy.181  @metinav @agfitness @hectordoyle

• Yazan: BaBa YaGa
      Pharma sarms cute mix diye birşey aldım ilk defa kullanacağım tavsiyeleriniz nelerdir

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.