Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mertcanross

Oksandrolon günlük kaç mg kullanmalıyım? nelere dikkat etmeliyim?

Önerilen İletiler

mertcanross    10

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Elimde Buddha Anavar var.

• Günlük kaç mg almam gerek?
  • Nelere dikkat etmeliyim?

Günlük 10-20 mg arası kullanmayı düşünüyorum. 6 saate bir kullanılması gerektiği söylendi. Yardımlarınız için teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    896

Min 30 max 50 mg kullanabilirsin.

Min 30 derken istersen 5mg da kullanırsın o sana kalmış ben alacağın etkiye bağlı yazdım onları. 10 mg alıp oxdan ne etki bekler bi insan onuda merak ettim açıkçası.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    284
mertcanross, 10 saat önce yazdı:

Elimde Buddha Anavar var.

• Günlük kaç mg almam gerek?
  • Nelere dikkat etmeliyim?

Günlük 10-20 mg arası kullanmayı düşünüyorum. 6 saate bir kullanılması gerektiği söylendi. Yardımlarınız için teşekkürler.

Ben 30mg kullanıyordum fakat oraller karaciğeri fazla yorabiliyor yan etki filan görme olasılığın düşük çok giriş seviye bir ilaç zaten günlük kullanmam gereken vitaminlerimi filan kullanıyordum ben milk thistle filan kullanabilirsin yada enginar özü .

Fakat 10mg da bir etki görüceğini sanmam bir winstrol filan değil sonuç olarak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    46
gönderildi (düzenlendi)
kodmaster28, 3 saat önce yazdı:

Etki görmek istiyorsan yüksek doz almak yerine günlük 20mg alıp 12 hafta boyunca ilerlemeni tavsiye ederim.

Neden 12 hafta mesela. Neye dayanarak bu bulguya kavustunuz? 

Ve etki görmek istiyorsan yüksek doz almak yerine 20mg al diyorsunuz nasıl cümle kurdunuz anlamadım ben açıkçası 20mg da vücut ne hissedecek sabah ikindi akşam alınmasi gereken bi ilaç tek hap 10mg zaten kandan çok çabuk çıkan bir şey 20mgi vücut tepki vereceğini bile sanmam ki yan etkisi düşürülmüş bi ilaç 30/50mg arası standart zaten 

tarihinde Shinso tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kodmaster28    2
Shinso, 3 saat önce yazdı:

Neden 12 hafta mesela. Neye dayanarak bu bulguya kavustunuz? 

Ve etki görmek istiyorsan yüksek doz almak yerine 20mg al diyorsunuz nasıl cümle kurdunuz anlamadım ben açıkçası 20mg da vücut ne hissedecek sabah ikindi akşam alınmasi gereken bi ilaç tek hap 10mg zaten kandan çok çabuk çıkan bir şey 20mgi vücut tepki vereceğini bile sanmam ki yan etkisi düşürülmüş bi ilaç 30/50mg arası standart zaten 

Hayatında hiç küre girmeyen birisi için 20mg mucizevi sonuçlar doğurur. Neye göre diyorsanız; bu işin içinde olan içi dışı ilaçlar olmuş adamlar ile sohbetimiz muhabbetimiz var. Sizin gibi iki tane video izleyip, orda burda kulaktan dolma bilgiler ile diklenen tiplerden değil. Sizin fikirlerinizi ciddiye alıp konuşmaya gerek yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liberta    20

Maalesef aldığın şey Anavar değil Danabol. 1700 liraya aldın değil mi? Bana kalırsa kullanma. Henüz almadıysan satın alma.  Konumu incele 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    114

Arkadaslar eczane mali degilse ya da saticiyi kendiniz kadar taniyip guvenmiyorsaniz anavardan uzak durun ya karacigeri elinize alirsiniz ya da kas tendom bag sakatligi yasarsiniz Oxandrolone ham maddesi cok pahalli %90'ni dianobol anapolon ya da winstrol ( stanazolol ) yutturur benden soylemesi.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    284
kodmaster28, 7.05.2024 - 14:26 yazdı:

Hayatında hiç küre girmeyen birisi için 20mg mucizevi sonuçlar doğurur. Neye göre diyorsanız; bu işin içinde olan içi dışı ilaçlar olmuş adamlar ile sohbetimiz muhabbetimiz var. Sizin gibi iki tane video izleyip, orda burda kulaktan dolma bilgiler ile diklenen tiplerden değil. Sizin fikirlerinizi ciddiye alıp konuşmaya gerek yok.

Pek mucize doğuracağını sanmam genellikle yağ yakımı için filan ekliyorlar onda da güzel bir etki almak için 40-50mg üzeri kullanılması öneriliyor tek başına 20mg ile yağ oranıda yüksekse zaten aman aman bi etki göremez bir winstrol değil sonuçta.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metmeto    4

Selam dostum.
250 testo, 100 mg rimo kürüme günlük 40 mg( sabah 20, akşam 20 mg) oxandrolone ekledim 1 ay önce.  Önem verdiğin öğünler öncesi almamanı tavsiye ederim. İştah kapatıyor. Spor öncesi performans artışı sağlıyor kesinlikle. Enginar vb ekstresi içiyorum önlem olarak, karaciğer değerlerim referans aralığında hep. 8. Haftada sonlandırmayı planlıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker    56
gönderildi (düzenlendi)
ardas, 3 saat önce yazdı:

Pek mucize doğuracağını sanmam genellikle yağ yakımı için filan ekliyorlar onda da güzel bir etki almak için 40-50mg üzeri kullanılması öneriliyor tek başına 20mg ile yağ oranıda yüksekse zaten aman aman bi etki göremez bir winstrol değil sonuçta.

Deca küründe sadece 10 MG antrenman öncesi alıyordum Pre olarak şöyle söyliyim 5-10 KG + 1-2 tekrar fazladan çıkarıyordum cüzi bir bi' dozla lakin anabolizan olmadığı için yanında öyle ahım şahım etki görmez doğru ve eğer farklı bi' ilaç yoksa içinde ox en temiz en az vücudu yoran oral steroiddir totalde 30 MG olmak üzre her 6 saatte bir 10 MG alması taraftarıyım

tarihinde Oathbreaker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    284
Oathbreaker, 15 dakika önce yazdı:

Deca küründe sadece 10 MG antrenman öncesi alıyordum Pre olarak şöyle söyliyim 5-10 KG + 1-2 tekrar fazladan çıkarıyordum cüzi bir bi' dozla lakin anabolizan olmadığı için yanında öyle ahım şahım etki görmez doğru ve eğer farklı bi' ilaç yoksa içinde ox en temiz en az vücudu yoran oral steroiddir totalde 30 MG olmak üzre her 6 saatte bir 10 MG alması taraftarıyım

Bencede katılıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liberta    20
gönderildi (düzenlendi)

İyi bir underground Anavar 90-100 dolar arasında, belki biraz daha fazla. Şimdi eğer bu riski alacaksanız ilk dozdan 1 hafta donra ALT AST değerlerinize baktırın derim. Bakın şakası yok, şuanda tüm bunları bir hastanenin dahiliye servisinden yazıyorum, karaciğer yetmezliğinin ucundan döndüm. Özellikle bir kaç ilacı kombine ediyorsanız koruyucuları alın, sık test yaptırın, ilaç ucuzsa uzak durun. 

tarihinde Liberta tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kodmaster28, 07.05.2024 - 14:26 yazdı:

10 hafta günde 40 mg anavar kullandım o bile pek bir işe yaramadı bence video izleyerek konuşuyorsunuz dediğiniz şeyi siz yapıyorsunuz bahsettiğiniz mucizevi sonuçları çok merak ettim 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    284
KaderdenBekir, 2 saat önce yazdı:

10 hafta günde 40 mg anavar kullandım o bile pek bir işe yaramadı bence video izleyerek konuşuyorsunuz dediğiniz şeyi siz yapıyorsunuz bahsettiğiniz mucizevi sonuçları çok merak ettim 😀

Zaten çok giriş seviye bi oral bence anabolik ve androjenik etkileri çok az ondan dianabolun filan verdiği güç artışına göre hiçbir şey anca kürde yağ oranı düşükse fazladan su tutmamak için kullanılabilir onun dışında kickstart filanda olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas, 7 dakika önce yazdı:

Zaten çok giriş seviye bi oral bence anabolik ve androjenik etkileri çok az ondan dianabolun filan verdiği güç artışına göre hiçbir şey anca kürde yağ oranı düşükse fazladan su tutmamak için kullanılabilir onun dışında kickstart filanda olmaz.

evet sadece kas kaybını biraz da olsa azaltmak ve su atmak için kullanmıstım çok minimal güç ekliyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ed4wert4
      Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?
      Bireysel özellikler:
      2 yıldır vücut geliştirme 21 yaşındayım 1.80 cm boyundayım 69 kiloyum Özellikle son 1 yıldır kasıtlı olarak vücut ağırlığımı düşürdüm 1 sene önce yaklaşık 75-80 kilo arasındaydım bunu yaparken tabi ki kaldırdığım ağırlıklar da düştü fakat çakılmadı yalnızca 1-2 kademe düştü, vücudu ne kadar büyümeye aç bırakırsan bulktan o kadar çok verim alınacağını daha önce tecrübe etmiş biriyim ve ilk kürüme geçtiğimiz pazartesi itibariyle başladım dostlar.
      15.07.2024 Kür içeriğim;
      10 hafta haftalık:
      250mg testosterone enanthate (Pazartesi-Cuma şeklinde 0.5ml yani 125mg-125mg vurum)
      İlk 6 hafta only testo gideceğim kürün son 4 haftası günde 30mg Oxandrolone ekleyeceğim bunu yapmamın sebebi Testosteronendan en çok verim alacağım haftaları Oxandrolone ile şenlendirmek, PCT dönemi için ise clenbuterol temin ettim kas kaybını azaltmak için.
      Ne düşünüyorsunuz bu kür hakkında değerli yorumlarınızı okumak isterim.
    • Yazan: Rheiwa
      Herkese selamın aleyküm hayırlı sabahlar diliyorum, şimdi ben testosuz bir kür planlaması yaptım: Testo yerine onu taklit eden, RAD140 kullanacağım. (belki yk11)
      Rad140 yanına anavar ekleyeceğim.
      Mantıklı mı bilmiyorum ama ekstra olarak winstrol eklemek istiyorum, enjekte testo maalesef bulunmuyor fakat testo etkisini taklit eden rad140 kullanacağım dediğim gibi, bir problem yaşar mıyım ne düşünüyorsunuz? Winstrol ve anavar https://pharmonispharmaceuticals.com/ diye yunan bir marka var onu alacağım satan birisini gördüm tanesi 900-1k arası sarms da ortalama 3k falan tutuyor. eklediğim şeyler tamamen mantıksız olabilir bu oral tablet işinden hiç anlamıyorum gerçekten kusura bakmayın. 
    • Yazan: ergünplak
      Ocak ayında 20 haftalık bir bulk kürüne gireceğim bu benim ilk kürüm olacak
      500 testo e 400 bolde(eq) Kullanacağım ilk 6 hafta anapolon veya anavar kullanmak istiyorum sizce hangisi benim için daha iyi olur kendi tecrübelerinizi aktarırsanız mutlu olurum.
    • Yazan: nickarmada
      Arkadaşlarım merhaba,
      Oxandrolone dianabol Vücuttan tamamen ne zaman çıkabilir? Ben öğlen 11, 12 gibi içip hormon testi vermeye gitmiştim sonuçlar düşük çıkmıştı. Birde normal seviyenin altında çıkmıştı. bir daha vermek ve temiz gitmek istiyorum. Birde tok karna, vitamin vs. içerek gitmiştim teste. Gece 3.30 gibi cinsel birlikteliğimde olmuştu birde sağlam bir idman atmıştım.
      Bu durumların tümü hormon testi sonuçlarının düşük çıkmasına çok fazla etki eder mi?
      Örnek veriyorum; alt referans değeri 10 diyelim, benim değerim 9 çıktı. (total testosteron). testi verdiğim saat 16.26 ydı... çok merak ediyorum. @Loving hocamın yazısını okudum ama hani direkt derdim bu, belki en direkt şekilde cevap alabilirim diye konu açıyorum kusuruma bakmayın.. 
      Anavar Dianabol 2 gün kullandım 3. günü 12.30 gibi içip 16.26 da teste girdim
      30.06.2024 tarihinde kullanmayı bıraktım
      cinsel perhiz yapıyorum vitamin harici ekstrem bişey içmiyorum 06.07.2024 tarihinde test versem temizlenmiş şekilde gidebilir miyim?
    • Yazan: droos123
      Definasyon dönemi günlük aynı dozajda olacak şekilde 30 gün
      20 mg anavar
      50 mg winstrol
      50 mg methyltestosterone
      50 mg proviron kullanacağım 
      süreç boyunca ve sonrasında pct için ne kullanmam gerekiyor süreçte dikkat etmem gerekenler nelerdir bilgi verebilecek olan var mı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.