Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KaiGreene

İLK KÜR MALİYETİ TÜM FORUM İÇİN

Önerilen İletiler

KaiGreene    34

Yakında 500 testo balkan 400 bolde generics 30 dianabol balkan kürüne giriyorum. Benimle ayni küre girecek arkadaşlar için burası çok önemli bir konu.

Konu : herşey dahil kür beslenme mct maliyeti

12 haftalık bu kürdeki ilaçların toplam fiyatı ne olmali?

Mct ilaçları

Animal pak

Benexol

Nac600

Omega3

Arimedix bir kutu

Zinco220

Ve whey protein 2 kutu kür içinde bunlar

Pct doneminde

Ester c

B complex

Folic asid

Arginine

Animal pak

Zinco220

Whey bcaa kreatin

Beslenme olarak tavuk ve yumurtayi hesaplarsak 90 gün boyunca tavuk 13 tl şuan göğüs 10 liradan 900

Yumurta 350 civarı yapıyor günde 10 yumurta olarak hesapladim

Yani sağlam bir bulk ve ilk küre girecek olanların incigine bincigine enjektore kadar cebinde ne kadar olması lazim ben bunlar için 4000 ayırıyorum bir yanlisim var mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pusalik    156

Hocam ben küre 400 tl ile girip suan beslenme ve pct,mct ürünleri dısında sadece ilaçlara 5000 tl verdim ki devamıda gelicek :)

İlk hicbirsey bilmiyordum Optimum iteklediler 400 tlye 10 haftalık kür diye.Testo bolde dianabol için :) Sonra uyandım tabi bu forum sayesinde,Yurtdışı forumları sayesinde (reklam olmasın diye isim vermiyorum)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Sadece ilaclar icin 5000 cok cok yuksek bir rakam olmus gercekten ama hersey icin 4-5 bin tl gozden cikarmak gerektigini ben heryerde yazmisimdir. Bir isi yapacaksan tam yapmalisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Kesinlikle katılıyorum adam ilaçları alıyor bazı şeyleri aliyor beslenmeyi hesaba katmiyor cepte para kalmayınca yemek yiyemiyor sonra ortada kalıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156

Geçmiş olunacak bir durum yok hocam.Toplam kürüm 24-28 hafta olmus oluyor ve içinde bulk define ilaçları artı peptidler bulunuyor.Markasıda güvendiğim bir marka olduğu için böyle rakamlar çıkıyor ortaya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FreQueency    2

Pct de; klomen nolvadex çinko c vitamini

Mct de; çinko, apikobal, c vitamini, nac600, armidex.

Omega 3 yerine daha ucuz sağlıklı yağlar beslenmeye konulabilir.

Bunlar ihtiyaçları karşılar.

Animal pack kreatin folic asit arginine bunlar bence olmazsa olmaz değiller. Bunlar işin ekstrası, ayrıca vücuda bu kadar takviye sokmak organları yorar.

Kullandığın anabolik androjenik ilaçların da bi verim yüzdesi var.

Kürdeyim turboya geçtim ne varsa veriyim vucudun ihtiyacı var sindirir demek olmaz, benim düşünceme göre.

Büyüyecem diyorsan pro, carb, fat oranını güzelce ayarlayıp yemeğe ve antremana abancaksın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Tesekkur ederim kardeşim aklıma takılan şey aslında herkes supdaryn öneriyor ama değerleri çok düşük o yüzden hangi multivitamini kullanacagim konusunda kararsizim haliyle animal pakin değerlerini görünce dayanamıyorum :) sen ne önerirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FreQueency    2

Benim için olması kesinlikle gerekenler;

Çinko; sperm üretimi için kürde kesinlikle gerekli.

Apikobal; B2 B6 B12 vitamini için,

C vitamini; kortizolu dengede tutmak için.

Nac600; karaciğeri korumak için gayet etkili, deve dikeni kullanırken bile değerlerim yüksel çıkıyodurdu Nac da böyle bişey olmadı.

Arimidex; östregenik etkilerden kurtulmak için.

Kürün baskılayacagı şeyler bunlar.

O kadar vitamine yüklenmene gerek yok, kürün yan etkilerini azaltıcak takviyeleri al gerisi beslenme antreman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.