Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

huseyinatas7

Trenbolone + testosteron kürüm için önerilerinizi rica ediyorum.

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

18 yaşlındayım ve ilk kürüm olacak. Spor geçmişim yarım yıl kadar.

• trenbolone acethat
  • testesterone cyp

Kullanacağım yan etkilerini vs biliyorum ve kabulüm her şeyine lütfen algı yapmayalım boy 170 kilo 65 şu anlık yeme uyku düzenim yok elimde ki koruyucular, vitaminler :

• liv52
  • omega 3
  • milk thistle 

Abilerim bana öğüt vermeyip lütfen yardımcı olur musunuz dozajlama hakkında 4-5 ayda baya fark görmek istiyorum o yönden bir dozajlama önerebilirseniz ikisiyle beraber ve vitaminleri de nasıl kullanabileceğimi söylerseniz sevinirim teşekkürler🥰

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BGslayer    6
gönderildi (düzenlendi)
huseyinatas7, 24 dakika önce yazdı:

Merhaba yaş 18 ilk kür spor gecmişi yarım yıl boy 170 kilo 65 suanlık yeme uyku düzenim yok

Hocam afedersiniz öğüt vermeyin demişsiniz de -ki bunlar öğüt niteliğinde değildir- kullanacağız anabolikler artık genetik üst sınırına ulaşmış -özellikle de tren A- insanlanların kullanacağı türden anabolikler. 18 yaşında, yarım yıl spor geçmişiyle,170/65 boy-kilo oranı ve uyku-beslenme düzeni olmayan insanların kullanabileceği türden anabolikler değil hatta sadece bahsettiğiniz testo cyp/tren a değil hiçbir anabolik steroid bu durumlarda kullanılmamalı şu konuları okumanızı şiddetle tavsiye ederim 

tarihinde BGslayer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker    31

Tavsiye etmiyorum lakin yarım yıl boyunca döngüde kalacaksan haftalık 50-100 MG arası Tren Enantathe kullanman yönünde kilon düşük senin yerinde olsam iştahımı açacak bir küre girerim Nor19 gireceksen Deca veya iştah artışı sayesinde bol bol yemek yiyip temiz kas kütlesi eklemek istiyorsan EQ kullan.

Tren ayrıca tam tersine carbları sömürdükten sonra üstüne yağları sömüren bi' ilaç kilo kolay eklemeyemezsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker, 53 dakika önce yazdı:

Tavsiye etmiyorum lakin yarım yıl boyunca döngüde kalacaksan haftalık 50-100 MG arası Tren Enantathe kullanman yönünde kilon düşük senin yerinde olsam iştahımı açacak bir küre girerim Nor19 gireceksen Deca veya iştah artışı sayesinde bol bol yemek yiyip temiz kas kütlesi eklemek istiyorsan EQ kullan.

Tren ayrıca tam tersine carbları sömürdükten sonra üstüne yağları sömüren bi' ilaç kilo kolay eklemeyemezsin.

hocam amacım yağları yakıp ardından hacim kürüne girmek 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    103
huseyinatas7, 13 dakika önce yazdı:

hocam amacım yağları yakıp ardından hacim kürüne girmek 

65 kiloda hangi yağdan bahsediyorsun kardeşim? Trenbolone? o zaten ayrı saçma kilo almak isteyip trenbolone kullanmak :D hadi diyelim yaptın bunu vucudun tolerans geliştirdi ilaclara bitirdin kürünü 2. bir kür yapmak istediğinde daha fazla ilac gerektiricek ve sen ilkte en büyük anaboliği kullandın zaten yada istemedin diyelim tek kür yapıp bırakmak istedin trenbolone seni ve libidonu aylarca esir tutacak belkide satrançda sen piyon oynatmadan şah yutmak istiyorsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy, 1 dakika önce yazdı:

65 kiloda hangi yağdan bahsediyorsun kardeşim? Trenbolone? o zaten ayrı saçma kilo almak isteyip trenbolone kullanmak :D hadi diyelim yaptın bunu vucudun tolerans geliştirdi ilaclara bitirdin kürünü 2. bir kür yapmak istediğinde daha fazla ilac gerektiricek ve sen ilkte en büyük anaboliği kullandın zaten yada istemedin diyelim tek kür yapıp bırakmak istedin trenbolone seni ve libidonu aylarca esir tutacak belkide satrançda sen piyon oynatmadan şah yutmak istiyorsun.

hpcam ben parcalı vücut istiyorum biraz o yönden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    103
huseyinatas7, 10 dakika önce yazdı:

hpcam ben parcalı vücut istiyorum biraz o yönden

Güncel formunu at yardımcı olalım yapma bu yaşında kendine bu zararı daha farklı yollarlada başka ilaçlarlada çözeriz boyun 1.70 çok kolay doldurabilirsin vucudunu 

ben 182yim sadece testestoron kürüyle 7-8 kilo kalıcı bir şekilde aldım nerdeyse hele ilk kürünse gram gerek yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy, 8 saat önce yazdı:

Güncel formunu at yardımcı olalım yapma bu yaşında kendine bu zararı daha farklı yollarlada başka ilaçlarlada çözeriz boyun 1.70 çok kolay doldurabilirsin vucudunu 

ben 182yim sadece testestoron kürüyle 7-8 kilo kalıcı bir şekilde aldım nerdeyse hele ilk kürünse gram gerek yok.

hocam yüzümde veya ne bileyim kolumda bacağımda ve kalçamda olan yağları olabildiğince en kısa sürede yakmak istiyorum

C751C1B3-B808-4D46-8D20-BEB041850AFB.jpeg IMG_1189.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    103
huseyinatas7, 8 saat önce yazdı:

hocam yüzümde veya ne bileyim kolumda bacağımda ve kalçamda olan yağları olabildiğince en kısa sürede yakmak istiyorum

şimdi yağ seviyen normal ama yağlı gözüküyorsun bunun ana sebebi yağlı olman değil yanlış anlama kasının olmaması yani kassız olman Skinny fat dediğimiz durum

gireceğin ilk anabolik küründe direkt değişecektir kaslar artacağı için yağların eşit şekilde dağılacaktır bir yandan da yağ kaybedeceksin ciddi şekilde güzel bir görünüme ulaşırsın. sana naçizane tavsiyem Testestoron enanthate yanına şöyle dolusundan bi boldenon ve tablet olarak oxandrolone ciddi bir kas kazanımı yakalarsın ardından diğer küründe veya kür bitimi yanına Winstrol ekler testo propionat'a geçersin son yağlarıda aradan çıkartırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy, 1 dakika önce yazdı:

şimdi yağ seviyen normal ama yağlı gözüküyorsun bunun ana sebebi yağlı olman değil yanlış anlama kasının olmaması yani kassız olman Skinny fat dediğimiz durum

gireceğin ilk anabolik küründe direkt değişecektir kaslar artacağı için yağların eşit şekilde dağılacaktır bir yandan da yağ kaybedeceksin ciddi şekilde güzel bir görünüme ulaşırsın. sana naçizane tavsiyem Testestoron enanthate yanına şöyle dolusundan bi boldenon ve tablet olarak oxandrolone ciddi bir kas kazanımı yakalarsın ardından diğer küründe veya kür bitimi yanına Winstrol ekler testo propionat'a geçersin son yağlarıda aradan çıkartırsın.

hocam maalesef ilaçları almıştım yani dozajı nasıl ayarlamalıyım ve ne gibi değiştirir bu tren bu vücudu önceden rastlasaydık sizinle keşke ilaç elimde işte daha kullanmadım ama vitaminlerde elimde bilginiz var ise ne kadar kullanmam gerekli satıcılar çok mg veriyor elimde ki ürün bitsinde yenisini alayım diye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    103

hocam maalesef ilaçları almıştım yani dozajı nasıl ayarlamalıyım ve ne gibi değiştirir bu tren bu vücudu önceden rastlasaydık sizinle keşke ilaç elimde işte daha kullanmadım ama vitaminlerde elimde bilginiz var ise ne kadar kullanmam gerekli satıcılar çok mg veriyor elimde ki ürün bitsinde yenisini alayım diye

• 250 test maximum
  • 250-500 tren maximum 

testoyu düşük tutarsan yan etki yaşamazsın treni ön plana alırsın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy, 8 saat önce yazdı:
  • 250 test maximum
  • 250-500 tren maximum 

testoyu düşük tutarsan yan etki yaşamazsın treni ön plana alırsın. 

vitaminler pek bir fayda edecekmidir hocam instagram kullanıyorsanız yardım almak için ulaşabilir miyim size?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    103

vitaminler pek bir fayda edecekmidir hocam instagram kullanıyorsanız yardım almak için ulaşabilir miyim size?

Kardeşim trenbolone kullanımı hakkında ve yan etkilerden kaçınmak için @Loving 'in Trenbolone konusuna bir göz at ig paylaşamıyorum burdan yaz her daim yardımcı oluruz. vitaminler işe yarar mı tabii ki de yarar ama vucudunun vereceği tepkiyi gözlemle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy, 8 dakika önce yazdı:

Kardeşim trenbolone kullanımı hakkında ve yan etkilerden kaçınmak için @Loving 'in Trenbolone konusuna bir göz at ig paylaşamıyorum burdan yaz her daim yardımcı oluruz. vitaminler işe yarar mı tabii ki de yarar ama vucudunun vereceği tepkiyi gözlemle.

abi bir de 2 ay acethat kullanıp 2 ay enanhate kullansam trenbolone için etkisi nasıl olur ve olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    37

C751C1B3-B808-4D46-8D20-BEB041850AFB.jpeg IMG_1189.jpeg

Sen nasıl 18 yaşındasın bildiğin 15-16 gösteriyorsun :D Doğru söyle yaşında 18 değil senin :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ, 18 dakika önce yazdı:

Sen nasıl 18 yaşındasın bildiğin 15-16 gösteriyorsun :D Doğru söyle yaşında 18 değil senin :) 

😅😅 doğru doğru

• Şapşal 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    37
huseyinatas7, 1 dakika önce yazdı:

😅😅 doğru doğru

Kaç yaşındasın kanka? 15 ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ, 2 dakika önce yazdı:

Kaç yaşındasın kanka? 15 ?

ulaşabileceğim bir yer var mı dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    37
huseyinatas7, 6 dakika önce yazdı:

ulaşabileceğim bir yer var mı dostum

Var kanka da yaşı söylemedin ona göre önerilerim olacak 15 ise. veya 16?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ, 9 dakika önce yazdı:

Var kanka da yaşı söylemedin ona göre önerilerim olacak 15 ise. veya 16?

17 knk

• Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.264
huseyinatas7, 15 dakika önce yazdı:

17 knk

Merhaba; henüz daha yaşınız gereği '' karakteriniz, hormonlarınız, kişiliğiniz '' veya daha fazlasının dahi oturmadığı haliyle çömeldiği dönemdesiniz siz daha bu yaşlarda bin tane farklı idealiniz olması gerekirken hormonlar en son seçenek olmalı hayatınız da. Dediğim gibi daha kendi hormon yapınız oturmamış ergenliğin merkezindesiniz ve diyorsunuz ki ben steroid kullanıyorum hatta trenbolone kullanıyorum. :) Yaşınız gereği forumda destek isteyemezsiniz '' sınırsız süreyle platformdan uzaklaştırıldınız ''

Lütfen aşağıda paylaştığım konuları okuyup, inceleyin.

KONU KİLİT

• Beğen 5
  • Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ve konuya cevap yazma yetkiniz yok!

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Cuneyt
      Merhaba arkadaşlar,
      Trenbolone acetat küründeyim ama inanılmaz derecede bi halsizlik var üzerimde antreman yapamıyorum hatta evden bile çıkasım gelmiyor. @GHOST @metinav @otopsicikedi @rastlantisal
      Bu sorun tiroidlerle alakalı olabilir mi ? ve eklemeyi unuttum sürekli terliyorum oturduğum yerde bile.
    • Yazan: trenmonster
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kişisel detaylarım:
      Yaş 19  Boy 194 103 kg %15-%17 yağ oranı Kür detaylarım şu şekilde:
      SP Labs Trenbolone Enanthate
      hafta 400 hafta 600 hafta 400 Vurdum Ürünün kodunu okuttum orijinal diyor ama henüz bir yan etki hissetmedim. Sadece bir kaç kg koydum ve ara sıra daha fazla terliyorum. 
      Ağırlıklarım :
      Öncesi Bench 115 kg Şuan 125 kg. (3. hafta) Olması gerektiği gibi mi çalışıyor yoksa bir şeyi yanlış mi kullanıyorum + yanında ekstra bir şey alınmalı mı?

• Yazan: demiratici
      Merhaba Şuanda Tiromel yarım şişe mk-2866 ve gw-501516 ile kür yapıyorum. Ancak Kürüme bir şeyler daha eklemek istiyorum evde kullanılmamış tamoksifen var. Sarms eklemek istiyorum. Güçlü bir şey olsun istiyorum. aklımdakiler Rad-140(150) lgd-4033 veya sr9009 sizin önerilerinizi de dinlemek isterim.
    • Yazan: demiratici
      Merhaba İnternette Böyle bir şey gördüm.
      Bu nedir acaba? Bildiğimiz Testo mu? Enkjeksiyon Yerine kullanılabilir mi? GW-501516'nın yanında Kas Kütlesini Arttırmak için saf alınır mı sizce? @metinav @rastlantisal @agfitness

• Yazan: Weeliz
      Herkese iyi forumlar,
      Testo Bolde kürümün 10. Haftasındayım.
      500mg Testosteron Enanthate  320mg Boldenone  Son 1-2 Haftadır antrenman esnasında özellikle tükenişe gittiğim zaman baş ağrısı yaşıyorum. Hareketi bıraktığım zaman yaklaşık 2-3 dakika içerisinde geçiyor. Henüz kan tahlili vs. vermedim perşembe günü vereceğim fikirleriniz nelerdir problem ne olabilir ve bu sorunu anlamak için baktırmam gereken değerler var mıdır bilgilerinizi benimle paylaşırsanız mutlu olurum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.