Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

erbapura

Gh - büyüme hormonu kullanmak istiyorum fakat bazı sorularım var?

Önerilen İletiler

erbapura    0

Merhabalar,

Foruma kayıt amacım gh hormonu hakkında doğru bildiğim yanlışlarımı bilinçli insanların tavsiyeleri ile kullanma veya kullanmama kararını vermek öncelikle. 29 Yaşındayım, Yüz mankenliği yapıyorum düzenli bir fitness hayatım, beslenmem ve uyku disiplinim mevcut. GH hormonunu öncelik kullanım amacım cilt gelişimini desteklemek 2.planda ise vücut gelişimine destek olması.

Değerli hocalarıma ve arkadaşlarıma sorularım şu şekilde ; 

1. Öncelikli amacıma yönelik ( cilt güzelliği )  kullanımım etkili bir tercih mi olacaktır ?
  2. Kullanmam gereken ilaç sadece GH'mi olacaktır ? 
  3. Kullanım periyodum nasıl olmalı ? 
  4. Önerebileceğiniz en güvenilir marka nedir ? 

Geri dönüşü olmayacak yanlışları önlemesi açısından ülkemiz de böyle bir platformun olması altın niteliğinde.

Değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim, iyi günler dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    915
  • Gh bu iş için gerçekten mükemmel.
  • Senin çok yüksek dozlara ihtiyacın yok sadece cilt kalitesi için kullanacaksan hergün 1 iü kaslara da faydası olsun dersen 2 iü yeterli olur.
  • Kesinlikle eczaneden al.
  • Extra ALA ve hyaluronik asit kullabilirsin.
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erbapura    0

Detaylı ve bilgilendirici mesajınız için çok teşekkür ederim hocam.  

"ALA ve hyaluronik asit kullabilirsin." Bu ürünleri araştıracağım fakat dozaj-kullanım konusunda bilgi verebilmeniz mümkün müdür ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213

Gümlük 2 ya da 3 iu alabilirsin her sabah.

@Askabar söylediği gibi Hyaluronik Asit kullanabilirsin. Bir de cilt önemli olduğu için düzenli Asilitesin kullanıp The Purest’ın AHA / BHA ile 2 güne bir temizleyip her akşam Niacinamid ile her akşam yüzünü temizleyebilirsin güzel kardeşim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
erbapura, 6 saat önce yazdı:

Detaylı ve bilgilendirici mesajınız için çok teşekkür ederim hocam.  

"ALA ve hyaluronik asit kullabilirsin." Bu ürünleri araştıracağım fakat dozaj-kullanım konusunda bilgi verebilmeniz mümkün müdür ? 

ALA 100-200 mg yeterli olur. Hyaluronik asit 1 servis yeterli olur. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erbapura    0
AREN, 6 saat önce yazdı:

Gümlük 2 ya da 3 iu alabilirsin her sabah.

@Askabar söylediği gibi Hyaluronik Asit kullanabilirsin. Bir de cilt önemli olduğu için düzenli Asilitesin kullanıp The Purest’ın AHA / BHA ile 2 güne bir temizleyip her akşam Niacinamid ile her akşam yüzünü temizleyebilirsin güzel kardeşim 

Öncelikle Detaylı ve bilgilendirici mesajınız için çok teşekkür ederim hocam. 
"düzenli Asilitesin " Kısa bir araştırma yaptım fakat ürüne dair herhangi bir bilgi bulamadım , biraz daha detay verebilme imkanınız var mıdır bu ürün hakkında ? 

Askabar, 6 saat önce yazdı:

ALA 100-200 mg yeterli olur. Hyaluronik asit 1 servis yeterli olur. 

Kısa bir soru için mesaj kirliliği yapmamak istedim fakat özel mesaj gönderilmiyor maalesef yeni üye olduğum için. ALA olarak belirttiğiniz ürünün açılımını yazabilir misiniz ? Terimlere oldukça yabancıyım maruz görün. İyi günler dilerim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387
erbapura, 20 dakika önce yazdı:

Kısa bir soru için mesaj kirliliği yapmamak istedim fakat özel mesaj gönderilmiyor maalesef yeni üye olduğum için. ALA olarak belirttiğiniz ürünün açılımını yazabilir misiniz ? Terimlere oldukça yabancıyım maruz görün. İyi günler dilerim. 

Alfa lipoik asid.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
erbapura, 6 saat önce yazdı:

Öncelikle Detaylı ve bilgilendirici mesajınız için çok teşekkür ederim hocam. 
"düzenli Asilitesin " Kısa bir araştırma yaptım fakat ürüne dair herhangi bir bilgi bulamadım , biraz daha detay verebilme imkanınız var mıdır bu ürün hakkında ? 

Kısacası günlük NAC600/900 kullanabilirsin güzel kardeşim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erbapura    0
Askabar, 22.04.2024 - 10:03 yazdı:
  • Gh bu iş için gerçekten mükemmel.
  • Senin çok yüksek dozlara ihtiyacın yok sadece cilt kalitesi için kullanacaksan hergün 1 iü kaslara da faydası olsun dersen 2 iü yeterli olur.
  • Kesinlikle eczaneden al.
  • Extra ALA ve hyaluronik asit kullabilirsin.

Tekrardan merhaba, ürünleri incelerken kafama takılan sorular oluştu.

2iu miktarda günlük kullanımda netleştirdim fakat bazı ürünlerin mg değerleri farklı oluyor. 

Örneğin 72 iu 24 MG iken 36 iu 12 mg bu fark tamamen mg miktarının iu miktarına eş değer olmasından kaynaklı doğru mudur ? 

Eğer bir marka önerebiliyorsanız eczaneden alabileceğim güvenilir bir marka önerirseniz memnun olurum.

Teşekkürler şimdiden cevabınız için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.383

Tabikide 1 mg=3 iu 

Genotropin kullanabilirsin bunuda kullanırken kendi kalemi ile değil insilun enjektörüne çekip vurmamı öneririm bir çok Arkadaş kendi kalemini kullanırken akıntı yaşadığını söylüyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915

Genel söylüyorum. 1 mg somatropin 3 iü yapıyor. Tabi enjektöre çekeceğin miktarı içerisinde ki sıvıya bağlı değişiklik gösterir fakat 1 mg 3 iü. Yani bizler iü hesabı ile gittiğimiz için mg a çok takılma derim. Marka olarak eczaneler genelde genotropin veriyor o güzel ama o yoksa saizen humotropin vs de olur. Yeter ki eczane ürünü olsun. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erbapura    0
otopsicikedi, 15 dakika önce yazdı:

Tabikide 1 mg=3 iu 

Genotropin kullanabilirsin bunuda kullanırken kendi kalemi ile değil insilun enjektörüne çekip vurmamı öneririm bir çok Arkadaş kendi kalemini kullanırken akıntı yaşadığını söylüyor.

İğneyi nasıl kullanacağımı eczacıdan öğrenmem gerekecek sanırım , sakıncası olmaz herhalde sormamın eczacıya. Dikkate aldığım bir konu olduğu için aklımda soru işareti kalsın istemiyorum detaylı sorularımın nedeni bu yüzden :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
erbapura, 12 dakika önce yazdı:

İğneyi nasıl kullanacağımı eczacıdan öğrenmem gerekecek sanırım , sakıncası olmaz herhalde sormamın eczacıya. Dikkate aldığım bir konu olduğu için aklımda soru işareti kalsın istemiyorum detaylı sorularımın nedeni bu yüzden :)

İğneyi ben trendyoldan alıyorum çok daha ucuza geliyor. Toplam ilaç atıyorum 1.5 ml ve 36 iü ise basit matematik hesabı ile 2 iü kaç a geliyor bulursun sonra enjektörde o seviyeye kadar çekip vur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erbapura    0
Askabar, 23 dakika önce yazdı:

İğneyi ben trendyoldan alıyorum çok daha ucuza geliyor. Toplam ilaç atıyorum 1.5 ml ve 36 iü ise basit matematik hesabı ile 2 iü kaç a geliyor bulursun sonra enjektörde o seviyeye kadar çekip vur 

Farklı bir konuda bir mesaj görüntüledim ; "İnsülin iğnesi ile ilacı enjektöre çektikten sonra bir tek baskı yapıp geri verirsen kaleme baloncuk oluşturup ilacı bozma ihtimali var ilaç tekrar karışırsa çöp oluyor kalemle vurmak daha iyi her zaman "

Böyle bir ihtimal yaşamamak mümkün mü ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
billythekid    17
erbapura, 11 dakika önce yazdı:

Farklı bir konuda bir mesaj görüntüledim ;

"İnsülin iğnesi ile ilacı enjektöre çektikten sonra bir tek baskı yapıp geri verirsen kaleme baloncuk oluşturup ilacı bozma ihtimali var ilaç tekrar karışırsa çöp oluyor kalemle vurmak daha iyi her zaman "

Böyle bir ihtimal yaşamamak mümkün mü ? 

Mümkün tabiki, yapman gereken insülin ucunu kaleme takmadan çıkar göbeğine sapla. Daha sonra iğne içerdeyken hızlıca kalemi uca tak, dozunu ayarla ve bas. 5-10 sn bekle daha sonra iğne yine içerideyken kalemi çevirerek hızlıca çıkar, en son iğneyi çıkar. Bu şekilde damlama olmuyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: cleave49
      Merhaba arkadaşlar,
      İlk defa gireceğim, Sarms düşünmüyorum arkadaşlar. Bütçem sadece ilaçlar için 5 - 7 K arası (aylık).
      Sivilce genetiğim var bu sıkıntı olur mu birde? Sırtımdaki sivilceler çok fazla. Kür içi hangi ilaçla çözebilirim ? Benim düşündüğüm kür İlk başlarda 250 mg iran Testo E + İran somatropin. 30 iu 1500 ₺'ye buldum instagramdan bi satıcıdan. Yanına ne ekleyebilirim ? Kuru, yağsız kas kütlesi eklemek istiyorum.
      Boy 1.85 Kilo 74 Toplam spor geçmişi 5 yıl Yaş 26 1 ay sonra  Birde growth'u 3 iu vursam tam 10 güne bölsem? illa 4 iu mu vurmam gerek ? 
      Güncel form:

• Yazan: nisanci
      Merhaba değerli büyüklerim, nasılsınız?
      Boy uzaması konusunda bazı düşüncelerim var ve bu konuda gh kullanımının mantıklı olabileceğini düşündüm. Haliyle bazı sorum olacak cevaplar sanız çok mutlu olurum.  Yaşım : 18 ve 1.77 cm boyundayım.
      Gh kullanımı benim boyuma pozitif etkisi olur mu? Kaç ay veya yıl kullanmalıyım? Günde kaç iu yükleme yapmalıyım? Tüm cevaplar için şimdiden, teşekkürler
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bunlar yüksek sorun olur mu yeni bir küre giricem ?
      @rastlantisal @Diver @godofdark @otopsicikedi

• Yazan: mertkara
      Merhaba arkadaşlar,
      Bulk kürümde günlük 100mcg igf1-lr3 almayı planlıyorum, uzun salınım etkisinden dolayı merak ediyorum ve bölgesel büyüme için tercih edeceğim, bunun yanında 4iu gh kullanmayı planlıyorum tavsiyelerinize göre 2iu da yapabilirim ek olarak cjc1295 no dac ve ghrp6 kullanacağım günde 100 mcg bu sa 5.5 iu yakın gh salınımı yapıyor.
      Düşüncelerinizi ve tavsiyelerinizi merak ediyorum
      Teşekkür ederim şimdiden
    • Yazan: Gainzzz
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Bazı sorularım olacak sizlere;
      Definasyon döneminde gh ve insülin birlikte kullanımı ne gibi bir fayda sağlıyor? Eğer ki kullanımı yağ yakımını hızlandırıyorsa günlük nasıl ve ne kadar alınmalı? Teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.