Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Synthbody

Synthbody only testosteron gelişim günlüğüm

Önerilen İletiler

Synthbody    15

Herkese selamlar dostlar. Uzun yıllardır sporun içindeyim ancak gerek hayat şartları gerek genetik bazı dezavantajlar, gerek sakatlıklar sürekli beni aşağı yukarı itmiş ve artık vücudumu forma sokmak konusu beni yorduktan ve işim gereği(antrenörüm) diğer tarafı da yaş çok geçmeden tecrübe etme kararı sonrası only testosteron ile yolun karanlık tarafında ilerlemeye başlamış bulunuyorum.
Burada forumda beni anlayabilecek adam sayısı bir elin parmağını geçmeyecektir. Ancak hem kendime bir günlük olması hem de birileri aynı yoldan geçmek isterse bir referans oluşturması için bu başlığı açıyorum. Kendimle ilgili detaylı bilgileri aklıma geldikçe güncelleyeceğim şimdilik buraya genel bilgileri yazıyorum.
Sizlerin soruları oldukça buraya güncelleyeceğim.

İlk etapta deneyim amaçlı ve maceranın keyfini çıkartmak vücudumu tanımak için kendime 20 hafta verdim aşağıda da detaylı şekilde hangi gün ne yaptığımı yazıyorum.
Şu an 9. haftanın içindeyim. Her hafta tamamladıkça yeşil ile işaretliyorum.

661c528e38c48_krplanm.jpg.2c47c0a05078d0059fbfcd95229bf06b.jpg

• Haftada 4-5 gün antrenman.
  • Antrenman sonrası en az 20dk cardio.
  • Günlük 5000 kalori.
  • 261 gr protein
  • 700 gr karbonhidrat
  • 135gr yağ
  • (yağdan zengin beslenmem gerekiyor bağırsaklarda problem yaratmaması için)

Başlangıç ölçüleri

• Boy: 181 
  • Kilo: 73
  • Genel nabız 12 ye 8 (sürekli kontrol ediliyor)
  • Güncel kg: 77

Kullandığım vitamin mineraller

• Glukozamin
  • Omega 3
  • Magnezyum
  • Çinko
  • Vitamin C
  • B Kompleks
  • B12 (haftada 1 kez enjeksiyon)
  • D3 Damla (Sabah 10 akşam 10 damla idame amaçlı)
  • D3 Ampül (2 Hafta aralıkla)
  • Folbiol (Folik Asit) 

Kullandığım Supplementlar

• Gainer (Günlük 1 veya 2 ölçek)
  • Creatin (9.hatfada başladım günde 1 ölçek)

661c50ef032e9_Kandeerleri.thumb.jpg.92a3dc4b0e1be30e0bf25fb01f0c524f.jpg

• Beğen 1
  • Alkış 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    912

Çok güzel bir tablo keşke herkes bu kader bilinçli ilerlese. Umarım istediğin forma ulaşırsın. Zaten çok minimal bir dozda ilerliyorsun. Bu dozda her hangi bir olumsuz yan etki göreceğini sanmıyorum. Bence 10. Haftada. Sonra 250 mg a çıkıp oradan devam edebilirsin ve yerinde olsam biraz yağ alımını azaltırım. Bağırsaklar için probiyotik veya prebiyotik alırdım. Birde son olarak bence o kadar fazla b12 ye gerek yok. Muhtemelen işeyerek atacaksın. Bu süreçten sonra günde 1 tane b kompleks ile devam etmen yeterli olur. Yağ alımını azaltırsan günlük 1-2 tane  krill Oil veya çörek otu yağı alabilirsin. 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    380

4 haftada bir neden klomen kullanıyorsun? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    912
Diver, 36 dakika önce yazdı:

5. Hafta kral muhtemelen hocası kullandırıyor cylcye olsun döngü açılsın diye. Her 5 haftada 1 hafta kullanıyorlar 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    380
Askabar, 23 dakika önce yazdı:

5. Hafta kral muhtemelen hocası kullandırıyor cylcye olsun döngü açılsın diye. Her 5 haftada 1 hafta kullanıyorlar 

Biliyorum da bana çok saçma geliyor hocam. Zaten çok düşük trt dozda gereksiz buluyorum hemde 100 mg klomen ki klomende masum bir ilaç değil yan etkilerini biliyorsunuz. Uzun süre kürde olup testisleri uyarmak istese hcg öneririm. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    15
Askabar, 3 saat önce yazdı:

Çok güzel bir tablo keşke herkes bu kader bilinçli ilerlese. Umarım istediğin forma ulaşırsın. Zaten çok minimal bir dozda ilerliyorsun. Bu dozda her hangi bir olumsuz yan etki göreceğini sanmıyorum. Bence 10. Haftada. Sonra 250 mg a çıkıp oradan devam edebilirsin ve yerinde olsam biraz yağ alımını azaltırım. Bağırsaklar için probiyotik veya prebiyotik alırdım. Birde son olarak bence o kadar fazla b12 ye gerek yok. Muhtemelen işeyerek atacaksın. Bu süreçten sonra günde 1 tane b kompleks ile devam etmen yeterli olur. Yağ alımını azaltırsan günlük 1-2 tane  krill Oil veya çörek otu yağı alabilirsin. 

Zaten paylaştığım tabloda da gözüküyor, planım 10.hafta itibari ile 250mg ye geçmek. Bağırsak durumumu uzun yıllardır takip ettim ve tespitlerim gereği yağı bu şekilde almam gerekiyor. Sürekli kan testleri yapıyor ve takibini gerçekleştiriyorum, bu oranda yağ almam vücut formumda da problem yaratmıyor. B12 de yine test dahilinde bir problem teşkil etmiyor. Yararını hissediyorum ondan dolayı kullanıma devam ediyorum. 

Diver, 2 saat önce yazdı:

Amacım hem kür içi döngüye testislere bir uyarı göndermek, hem de uzun süredir testo üretmeyi durdurmuş testislerin pct sürecinde yardımı olmasi ve daha kolay toparlanmasını sağlamak. Evli olduğum için riski minimize etmeye çalışıyorum. 

Alternatif yollara açığım, her zaman iyi bir öğrenci olmuşumdurm

Ovitrelle kullanımını nasıl önerirsiniz? Hem kür içi hem pct sürecinde? 

Askabar, 2 saat önce yazdı:

Birebir çalıştığım hocam yok, kendi araştırmalarım sonucu bu şekilde kullanıyorum. Hatta bundan dolayı klomen önümüzdeki 10.haftada  günlük 100mg yerine 50mg deneyerek bir test edebilirim aklımda böyle bir fikir var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.384

Klomen kullanımınım cinsel istek üzerinde olumsuz etkisi olacak. Evli biri için bilhassa kür içi tavsiye etmiyorum. Onun yerine balanslı E2 ve prolaktin daha iyi sonuç verecektir. Evliliğe dair de kürün coşkusunu ziyadesi ile yaşarsın. 

Arada yaptırdığın hormon testlerini bize de atarsan daha isabetli yorum yaparız.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    15
rastlantisal, 54 dakika önce yazdı:

Klomen kullanımınım cinsel istek üzerinde olumsuz etkisi olacak. Evli biri için bilhassa kür içi tavsiye etmiyorum. Onun yerine balanslı E2 ve prolaktin daha iyi sonuç verecektir. Evliliğe dair de kürün coşkusunu ziyadesi ile yaşarsın. 

Arada yaptırdığın hormon testlerini bize de atarsan daha isabetli yorum yaparız.

Cevabınız için teşekkür ederim. Balanslı e2 ve Prolaktin derken Arimidex ve Dostinex mudahelesinden mi bahsediyoruz? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.384
Synthbody, Şimdi yazdı:

Cevabınız için teşekkür ederim. Balanslı e2 ve Prolaktin derken Arimidex ve Dostinex mudahelesinden mi bahsediyoruz? 

Eğer gerekli ise yada yanında E2 balanslayacak kadar DHT türevi anabolizan.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    912
Diver, 10 saat önce yazdı:

Biliyorum da bana çok saçma geliyor hocam. Zaten çok düşük trt dozda gereksiz buluyorum hemde 100 mg klomen ki klomende masum bir ilaç değil yan etkilerini biliyorsunuz. Uzun süre kürde olup testisleri uyarmak istese hcg öneririm. 

Banada öyle bunu savunan bazı hocalar var. Bence kür içi Klomen veya Hcg kullanmak saçma. Sistemi beşik gibi sallamaya gerek yok aç kapa aç kapa. İlaç vurur sistemi kapatırsın. İlaçla işin bitince pct yapar açarsın 

• Beğen 3
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
Askabar, 2 saat önce yazdı:

Banada öyle bunu savunan bazı hocalar var. Bence kür içi Klomen veya Hcg kullanmak saçma. Sistemi beşik gibi sallamaya gerek yok aç kapa aç kapa. İlaç vurur sistemi kapatırsın. İlaçla işin bitince pct yapar açarsın 

:D dostlar denemeden yorumlarınızı yazmayın lütfen 6 aylık bir kür düşünelim bir birinin kopyası aynı 2 insanın biri 5 haftada bir klomen kullansın diğeri kesmeden gidip kür sonu pct yapsın klomen kullanan çok daha rahat bir pct geçirecektir, işte tam burada senin isteğin ve seçimlerin devreye girer daha çok verim mi? ileriye dönük riskleri azaltmak karşılığı verimden vermek mi?.

rastlantisal, 11 saat önce yazdı:

Hocam bir sürü konuda katılsamda bence bu konuda yanılıyorsunuz, klomen shbg'yi temizleyerek cinsel isteği arttırır kürde olsanda olmasanda eğer yine 6 aylık kür düşünelim iki aynı kopya insanın girdiği birisi 3. ayda klomen kullansın bir hafta 5. ve 6. aylarda klomen kullanmış olanın libidosu daha iyi olur biliyoruz ki kürde bir zamandan sonra ne kadar e2 ve prolaktini dengede tutsanda reseptörler tıkanıyor vucut ilaca alışıyor ve cinsel isteksizlik baş gösteriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.384

PCT'nin en büyük sıkıntısı libido olmamasıdır. Hatta erkek üreme sistemi üzerinde üreme baskısı olmadığında geriye sadece mantık kalıyor. Bu dönem çok başka oluyor mental olarak diye yazıyorum ara ara. 

Kürde cinsel isteksizliğin sebebi reseptörlerden ziyade E2, Prolaktin, DHT gibi konuların dengesizliğinden kaynaklanıyor. Nerede hatırlamıyorum ama bunu da madde madde yazmıştım. Hangisi yükselirse / düşerse ne hissedersiniz / ne yaşarsınız diye.

Kürde artan reseptörler zaten aldığın ilacın dozuna göre arttığı için reseptör beslemekten yana sıkıntı olmuyor. Reseptörlerden yana olan sorun kür sonrası, pct bitimi yani iş doğal üretim ile doymayan reseptörlerle oluyor.

• Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    912
Vezuchiy, 7 saat önce yazdı:

:D dostlar denemeden yorumlarınızı yazmayın lütfen 6 aylık bir kür düşünelim bir birinin kopyası aynı 2 insanın biri 5 haftada bir klomen kullansın diğeri kesmeden gidip kür sonu pct yapsın klomen kullanan çok daha rahat bir pct geçirecektir, işte tam burada senin isteğin ve seçimlerin devreye girer daha çok verim mi? ileriye dönük riskleri azaltmak karşılığı verimden vermek mi?.

Hocam bir sürü konuda katılsamda bence bu konuda yanılıyorsunuz, klomen shbg'yi temizleyerek cinsel isteği arttırır kürde olsanda olmasanda eğer yine 6 aylık kür düşünelim iki aynı kopya insanın girdiği birisi 3. ayda klomen kullansın bir hafta 5. ve 6. aylarda klomen kullanmış olanın libidosu daha iyi olur biliyoruz ki kürde bir zamandan sonra ne kadar e2 ve prolaktini dengede tutsanda reseptörler tıkanıyor vucut ilaca alışıyor ve cinsel isteksizlik baş gösteriyor.

1. Verim için yapılmıyorsa yapılmaması tarafındayım. Max verim almayacaksam neden o kadar yan etkiye gireyim.

2. 6 aylık kür yapacaksan neden aralarda açıyorsun ki sistemi 6 ayda ne kadar baskılanır ki hipofiz. 1-2 yıl kür yapsan belki derim de. Yinede sürekli aç kapa yapmak uzun vadeli kürlerde (2-3 yıl ) faydadan çok zarar verir. Vücut klomen dozuna alışıyor ve pct de çok çok yüksek dozlarda alman gerekecek. Bu da çok saçma bence 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
Askabar, 4 saat önce yazdı:

1. Verim için yapılmıyorsa yapılmaması tarafındayım. Max verim almayacaksam neden o kadar yan etkiye gireyim.

2. 6 aylık kür yapacaksan neden aralarda açıyorsun ki sistemi 6 ayda ne kadar baskılanır ki hipofiz. 1-2 yıl kür yapsan belki derim de. Yinede sürekli aç kapa yapmak uzun vadeli kürlerde (2-3 yıl ) faydadan çok zarar verir. Vücut klomen dozuna alışıyor ve pct de çok çok yüksek dozlarda alman gerekecek. Bu da çok saçma bence 

6 ayda neler mi olur hipofize :D dostum bu forumda ne örnekler gördük 3 aylık kürde bile aylarca adam uğraştı kendini düzeltmek ve sağlıklı bi döngüye geri ulaşmak için. 6 ay hipofizi tembelleştirmek için gayet gayet yeterlidir anabolizan olmadan sadece testo kullanımında bile.

verim konusuda kişiden kişiye değişir sen o taraftasın ben sadece farklarından bahsettim gerisi tercih kişinindir arkadaşlar en iyi verimi almak isteyebilir veya ileriyi düşünebilirsin kişinin kendisine kalmıştır orasıda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    34

9. Haftada bu tablo ile kazanımınız ne oldu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    15
Meeter, 2 saat önce yazdı:

9. Haftada bu tablo ile kazanımınız ne oldu ?

Ben başlamadan önce testosteronumun normal değerlerin altına indiğini fark etmiştim, yaptırdığım test sonuçları da bunu gösteriyordu. 
Sürekli yorgun hissetme, uykusuzluk gibi durumlar yaşıyordum.
+ Günde 3 saat uyusam da 8 saat uyusam da günü iyi ve enerjik bir biçimde çıkarmamı sağladı.En büyük pozitif katkısı bu oldu
+ Cinsel performans artışı, tıpkı 20 li yaşlardaki gibi diyebilirim.
+ Zorlu ve stresli bir süreçten geçiyordum, daha kolay atlatmamı, pozitif düşünmemi, stresimi azaltmamı sağladı.
+ Benim gibi ektomorflar çok iyi anlar 2 gün beslenme düştüğünde direk kiloda oynama veya antrenman performansında düşüş olurdu, kullanamaya başladıktan 1 ay kadar sonra artık o gün çok iyi beslenmesem de antrenmanlar hem iyi geçiyor hem de vücut ağırlığında bir düşüş meydana gelmiyor.
+Benim için en önemlisi deneyim, kendi üzerimde kendi araştırmalarım sonucu kendi vücudumu tanımamı ve bir sonraki sürecimde çok daha yararlı olacağını düşündüğüm bilgiler edindim. Bir sonraki kür yaparsam çok daha bilinçli olmalı sağladı bu süreç. 
+Vücutta daha önceki kilo ve hacime kıyasla çok çok a da olsa daha dolgun adele ve damar, biraz daha hızlı yağ yakımı sağladı.(dışardan bakan birinin anlayabileceğini sanmıyorum, kendi vücudumu yıllardır tanıyorum ve farkında olabiliyorum)
Şu an aklıma gelenler bu şekilde.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    380
Synthbody, 2 saat önce yazdı:

Test sonuçlarım çıktı. @rastlantisal @Diver

Önceki total testo 960 iken suan 700 lerde çıkmasının nedeni ne olabilir? 

Enjeksiyondan kaç gün sonra tahlili yaptırdın? 125 mg mı vuruyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    15
gönderildi (düzenlendi)
Diver, 53 dakika önce yazdı:

Enjeksiyondan kaç gün sonra tahlili yaptırdın? 125 mg mı vuruyorsun?

Önceki de sonraki test de her zaman enjeksiyondan 6 gün sonra yaptırıldı aynı saate. Evet 125mg vuruyorum. Yukarıda 4.hafta test sonuçlarım var, bu 9.hafta test sonuçları.

Doğal yolla 9.9 testo görüp, ilacla 7 görmek biraz garip değil mi? 

tarihinde Synthbody tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    380
Synthbody, 34 dakika önce yazdı:

Önceki de sonraki test de her zaman enjeksiyondan 6 gün sonra yaptırıldı aynı saate. Evet 125mg vuruyorum. Yukarıda 4.hafta test sonuçlarım var, bu 9.hafta test sonuçları.

Bence sonuçlar normal. Haftada tek doz olması üstüne enjeksiyondan 6 gün sonra tahlili yaptırmış olman... 6 günlük sürede yaşadıkların testo seviyesini değiştirebilir.

Synthbody, 28 dakika önce yazdı:

Doğal yolla 9.9 testo görüp, ilacla 7 görmek biraz garip değil mi? 

Garip değil. Doğal iken hergün testo üretiyordun şimdi haftada bir alıyorsun ve 6 gün sonra test veriyorsun. Niye böyle yapıyorsun bunu da hala çözemedim. Döngün kapalı olduğu için vücudun sadece dışardan aldığın testoyu kullanıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    15
Diver, 23 dakika önce yazdı:

Garip değil. Doğal iken hergün testo üretiyordun şimdi haftada bir alıyorsun ve 6 gün sonra test veriyorsun. Niye böyle yapıyorsun bunu da hala çözemedim. Döngün kapalı olduğu için vücudun sadece dışardan aldığın testoyu kullanıyor.

Dozaj artacak zaten bu hafta 250mg ye geçeceğim , sadece vücudumun tepkilerini gozlemlemek istiyorum bunun için yapıyorum. her dozdan maksimum verimi ve gözlemi almak istiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    380
Synthbody, 13 dakika önce yazdı:

Dozaj artacak zaten bu hafta 250mg ye geçeceğim , sadece vücudumun tepkilerini gozlemlemek istiyorum bunun için yapıyorum. her dozdan maksimum verimi ve gözlemi almak istiyorum.

Dozu ikiye bölersen daha sağlıklı olur.

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liberta    5

Daha öncede enjeksiyondan 6 gün önce test yapılmış ve total testosterone son teste göre hep yüksek çıkmık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    15
Synthbody, 15.04.2024 - 14:22 yazdı:

Zaten paylaştığım tabloda da gözüküyor, planım 10.hafta itibari ile 250mg ye geçmek. Bağırsak durumumu uzun yıllardır takip ettim ve tespitlerim gereği yağı bu şekilde almam gerekiyor. Sürekli kan testleri yapıyor ve takibini gerçekleştiriyorum, bu oranda yağ almam vücut formumda da problem yaratmıyor. B12 de yine test dahilinde bir problem teşkil etmiyor. Yararını hissediyorum ondan dolayı kullanıma devam ediyorum. 

Dediğim gibi 10.haftada günlük 50mg klomeni 5 gün boyunca kullandım. Aynı zamanda 10.haftada 250mg ye geçiş yaptım. Haftada 1 enjeksiyon şeklinde uyguluyorum. Şu an 11.haftanın içindeyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ugurrgennc
      Merhabalar arkadaşlar,
      İlk kür olarak 4-5 haftalığına haftalık 500mg only testo gitmeyi planlıyorum ardından 3 ay kadar da yanına npp vb. ilaçlar ekleyerek temmuzda olacak yarışmaya hazırlanmak istiyorum.
      Bu 4-5 haftalık only testo sırasında nelere dikkat etmeliyim? Neler yapmalıyım, tavsiyeleriniz nelerdir ?  Testo olarak da iran testo tercih ettim.
      Cevaplar için teşekkürler
    • Yazan: Sever4141
      Öncelikle merhaba saygı değer hocalarım ve arkadaşlarım.
      Yaklaşık 7 senedir VG yapıyorum son 2 senedir de anabolik steroid kullanıyorum fakat kullandığım her kürden sonra PCT yaptım son kürüm de PCT yerine Cruise & TRT yapmak istiyorum ve sonrasında tekrardan bir kür yapmak istiyorum. değerli hocalarımdan bu konu hakkında bilgi istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim 
      Kür içeriğim,
      haftada 300 mg testo enant haftada 300 mg boldenon ve 100 adet danabol kullandım  Test sonuçlarım aşağıda ilgilenen arkadaşlarım ve hocalarıma teşekkür ederim şimdiden.
      @rastlantisal @Askabar @godofdark @Diver @otopsicikedi @metinav @Bay-T

• Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: nattybuilder
      Merhabalar değerli forum üyeleri
      Uzunca bir süre düşündüm ve artık en düşük dozajlamayla minimum riskle yalnızca testosteron kullanmaya karar verdim.Burdaki amacım ilk deneyimim olacağı için en hafif dozla başlayıp vücudumun göstereceği tepkileri gözlemleyerek sabırlı ve kontrollü bir şekilde ilerlemek.
      Ona göre 8 hafta sonra 125 mg olarak düşündüğüm dozu 250 mg a çıkaracağım. 1 - 8 hafta da öyle devam edip kalan 8 hafta da kayda değer bir problem yaşamazsam rimo ekleyip devam edeceğim. Çok hızlı gelişip bi anda uçma gibi bir amacım yok hayat kalitemi arttırmayı bir kademe de olsa gelişmeyi hızlandırmayı hedefliyorum.
      Burada kafamdaki soru işareti sustanon mu kullanayım testosteron enanthate mı?
      Araştırmalarıma göre tek esterli olduğu için enanthateın daha avantajlı olduğunu düşünüyorum. Ek olarak elzem olan elimde bulundurmam gereken supplement koruyucu vs. önerileriniz nelerdir? Hali hazırda günde 2gr omega3 probiyotik ve multivitamin kullanıyorum.

• Yazan: burqkoc
      Merhaba arkadaşlar, herkese iyi bayramlar
      Kullandığım ürün:
      TESTOSTERON 250 MG Şu an daha ilaç açılmadı zaten ama aklımda şöyle bi soru işareti var; çevremden gelen tepkilere göre de biraz kafa karışıklığı oldu bende. 250 testo çok az girme daha iyi diyenler, 500 e çıkart testoyu, boldenonda at bastığın testoyu kullansın gibi cümlelerle karşı karşıyayım.
      250 testoyla ne kadar süre ilerledikten sonra 500 e çıkılmalı? Kür içinde ekleme çıkartma yapmak istiyorum biraz vücudumu tanımak adına. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.