Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

nattybuilder

Ilk kürüme girme kararı verdim only tetosteron olarak nelere dikkat etmeliyim?

Önerilen İletiler

Merhabalar değerli forum üyeleri :)

Uzunca bir süre düşündüm ve artık en düşük dozajlamayla minimum riskle yalnızca testosteron kullanmaya karar verdim.Burdaki amacım ilk deneyimim olacağı için en hafif dozla başlayıp vücudumun göstereceği tepkileri gözlemleyerek sabırlı ve kontrollü bir şekilde ilerlemek.

Ona göre 8 hafta sonra 125 mg olarak düşündüğüm dozu 250 mg a çıkaracağım. 1 - 8 hafta da öyle devam edip kalan 8 hafta da kayda değer bir problem yaşamazsam rimo ekleyip devam edeceğim. Çok hızlı gelişip bi anda uçma gibi bir amacım yok hayat kalitemi arttırmayı bir kademe de olsa gelişmeyi hızlandırmayı hedefliyorum.

Burada kafamdaki soru işareti sustanon mu kullanayım testosteron enanthate mı?

Araştırmalarıma göre tek esterli olduğu için enanthateın daha avantajlı olduğunu düşünüyorum. Ek olarak elzem olan elimde bulundurmam gereken supplement koruyucu vs. önerileriniz nelerdir? Hali hazırda günde 2gr omega3 probiyotik ve multivitamin kullanıyorum.

IMG_7312.jpeg IMG_6568.jpeg IMG_6583.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ufukbelli.06    74

125 mg TRT dozu fayda getirmez. 250 ile başla sonrasında yanına tablet yada anabolizan eklersin. 

• +1 1
  • Yanlış Cevap 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06, 1 dakika önce yazdı:

125 mg TRT dozu fayda getirmez. 250 ile başla sonrasında yanına tablet yada anabolizan eklersin. 

Vücudum akneye biraz yatkın çok ciddi akne sorunu yaşarsam geri bırakmayı düşünüyorum o yüzden hızlı olmak istemedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    15
gönderildi (düzenlendi)

125mg başlangıç için güzel, eğer amaç vücudunu tanımak ise kim ne derde desin ufak adımlarla başlamanı öneririm. Acelem yok demişsin zaten, sürecin keyfini süreceksin demektir. Bilinçli bir sporcuysan beslenme ve antrenmanını iyi yaparsan her dozdan maksimum faydası sağlarsın. 

Kesinlikle sustanon yerine Enantathe öneririm. 

Başlamadan önce kan değerleri vb. mevzuları bildiğini varsayarak direk sorduğun sorulara geçelim. Düzgün bir testo kullanacaksan isen toksidaysonu olmayacak, karaciğer ve böbreğe herhangi bir baskı yaratmayacaktır.(örn iran testo) 

Supplement olarak, d3, Çinko, magnezyum, omega 3 kullanman yararına olacaktır

Kardiolarini eksik etme, beslenmede yeşillik tüketmeye özen göster. En verimli ve en güvenli şekilde pct sürecine kadar ilerle. Only testo yapacaksan uzun süre yapmanı öneririm. 

Benim kafa genelde minimum doz maksimum disiplin şeklinde ilerliyor. Kendini iyi hissettiğinde, ilacın etkisini artık standart geldiğinde de 250 ye geçiş yaparsın. Bunlar kendi deneyimlerimden ve araştırmalarımdan elde ettiğim bilgilerdir. Her vücut kendine hastır ve her süreç kendi macerandır. 

Bu arada vücut formunu şimdi gördüm, yaş, boy, kilo vb ölçülerini yazarsan daha güzel cevaplar alırsın. Vücut formun naturel birine göre üst düzey duruyor. Umarım istediğin sonucu ilacla da alırsın. 

tarihinde Synthbody tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213

Kesinlikle kendi fikrimce enanthate ile başlamanı öneririm ki 8 hafta için 125mg ideal. Böyle kademeli ilerledikçe vücudunu daha iyi tanımış olursun. Süreci daha sağlıklı yönetmiş olursun. Hiç bir supplement elzem değil bana göre ama vitaminlerini kullanman senin yararına ve sağlığına bir çok katkısı olacaktır. 8 hafta sonra’da bi test verirsin atarsın buraya bakarız değerlerin ne durumda herşeye çözüm buluruz. Çok sağlıklı bir şekilde ilerleyeceğini düşünüyorum düşüncelerini görünce doğru hareketlerle ilerliyorsun.

Probiyotik’i yine kullanmana devam etmelisin bağırsak ve mide sağlığın için önemli sonuçta ben optifibre kullanıyorum. Eğer almak istersen de  günlük vitaminlerin ise Multivitamin, C Vit, D3, Omega3, B12, Magnezyum ve Çinko, koruyucu ise 4Hepa ve Astragalus yeterli olacaktır. Her şey den önce kan değerlerini bi görelim..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nattybuilder, 1 saat önce yazdı:

Vücudum akneye biraz yatkın çok ciddi akne sorunu yaşarsam geri bırakmayı düşünüyorum o yüzden hızlı olmak istemedim

kingsize in karaciğer koruyucusunu öneririm ya da herhangi bir milk thistle da olur yanına NAC900 de eklersen akne sorunun çözülür dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    13
Arenn, 3 saat önce yazdı:

Kesinlikle kendi fikrimce enanthate ile başlamanı öneririm ki 8 hafta için 125mg ideal. Böyle kademeli ilerledikçe vücudunu daha iyi tanımış olursun. Süreci daha sağlıklı yönetmiş olursun. Hiç bir supplement elzem değil bana göre ama vitaminlerini kullanman senin yararına ve sağlığına bir çok katkısı olacaktır. 8 hafta sonra’da bi test verirsin atarsın buraya bakarız değerlerin ne durumda herşeye çözüm buluruz. Çok sağlıklı bir şekilde ilerleyeceğini düşünüyorum düşüncelerini görünce doğru hareketlerle ilerliyorsun.

Probiyotik’i yine kullanmana devam etmelisin bağırsak ve mide sağlığın için önemli sonuçta ben optifibre kullanıyorum. Eğer almak istersen de  günlük vitaminlerin ise Multivitamin, C Vit, D3, Omega3, B12, Magnezyum ve Çinko, koruyucu ise 4Hepa ve Astragalus yeterli olacaktır. Her şey den önce kan değerlerini bi görelim..

Bence 125 mg gibi saçma bir dozaja girme 

• 1-8 hafta 250mg 
  • 8-16 500 testo git 

bence 125mg saçma bir dozaj ile gidersen kazancı bırak, başladığın yerden daha kötü hale gelirsin diye düşünüyorum, ilaç zaten 4 haftada açılıyor, ek olarak yanında anabolizan yok döngünü kapatmaya deymez bence, 250bolde 250 testo falan yap bence

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    108
nattybuilder, 5 saat önce yazdı:

Ona göre 8 hafta sonra 125 mg olarak düşündüğüm dozu 250 mg a çıkaracağım. 1 - 8 hafta da öyle devam edip kalan 8 hafta da kayda değer bir problem yaşamazsam rimo ekleyip devam edeceğim. 

250 mg başlayıp sabit istediğin kadar gitsen daha iyi bence veya 125 başla bak etki seni tatmin ederse tatmin etmeyene kadar 125 mg kullan sonra 250 ye çekersin.

mustafaskh, 1 saat önce yazdı:

bence 125mg saçma bir dozaj ile gidersen kazancı bırak, başladığın yerden daha kötü hale gelirsin diye düşünüyorum, 

125 mg testosteron ile ben bir şey kaybetmedim yaklaşık 1 aydır bu dozdayım diğer her şeyi kestim , beslenmeyi de azalttım , antrenman dahi yapmadım sadece arada kardiyo yaptım , olanı korumama yetiyor bu doz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Hiiç bulaşma kardeşim mazın bir genetik iyi bir vücudun var. Doğal olmak farklıdır 

erkekler olarak haftalık maks 80mg larda testo üretirken 125mg almak seni tabiri caizse Uçurur zaten doğal limitin 1.5 katı yapar hu iddia oynasak bu oran az gelebilir belki ama (herkeste bildiğin kumarbaz kafası ile cevap vermiş) vücut ve yapabilecekleri için hiçte az değil! 

Cumartesi %50 mesai için iş yerinde çıldırıyoruz hepimiz...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    13
Kado, 8 saat önce yazdı:

250 mg başlayıp sabit istediğin kadar gitsen daha iyi bence veya 125 başla bak etki seni tatmin ederse tatmin etmeyene kadar 125 mg kullan sonra 250 ye çekersin.

125 mg testosteron ile ben bir şey kaybetmedim yaklaşık 1 aydır bu dozdayım diğer her şeyi kestim , beslenmeyi de azalttım , antrenman dahi yapmadım sadece arada kardiyo yaptım , olanı korumama yetiyor bu doz.

Hocam başladığın yerin daha kötüsüne gelirsin derken, bıraktıktan sonra 8 hafta sonra büyük ihtimalle vücüdün döngüsü kapanıcak pct gerekecek, vücut da testo üretemediği için ister istemez bir yıkım gerçekleşecektir. Yani bir yanlışım var ise düzeltebilirsiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
mustafaskh, 10 saat önce yazdı:

• 1-8 hafta 250mg 
  • 8-16 500 testo git 

bence 125mg saçma bir dozaj ile gidersen kazancı bırak, başladığın yerden daha kötü hale gelirsin diye düşünüyorum, ilaç zaten 4 haftada açılıyor, ek olarak yanında anabolizan yok döngünü kapatmaya deymez bence, 250bolde 250 testo falan yap bence

Düşüncene saygım sonsuz. Ancak şurada yanlış düşünüyorsun, hayatında testesteron dahi kullanmamış bir insana 125mg versen bile gelişimi 1.5 katına çıkar. İlla hemen anabolizan eklemeye gerek yok, Türkiye’de ki çoğu insanın ilk kür başlangıcı böyle başlıyor. 250mg bolde ne gibi katkı sağlamayı bekliyorsun. Çocuk daha kendi vücudunu tanıması gerekiyor, süreçleri öğrenmesi gerekiyor. Kan değerlerini bile kendi yorumlamayı öğrenecek. Hiç kullanmamış bir insana 125mg testesteron takviyesi ne gibi geri götürmeyi bekleyebilirsin. Reseptörleri hemen doldurmaya gerek yok. 8 hafta 125mg için çok çok ideal. Senin düşüncene göre o zaman kimse cruise yapmasın veya pct yapmasın ne anladık bu işten? Unutma herşey önce sağlık.

• Tebrikler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    13
Arenn, 4 saat önce yazdı:

Düşüncene saygım sonsuz. Ancak şurada yanlış düşünüyorsun, hayatında testesteron dahi kullanmamış bir insana 125mg versen bile gelişimi 1.5 katına çıkar. İlla hemen anabolizan eklemeye gerek yok, Türkiye’de ki çoğu insanın ilk kür başlangıcı böyle başlıyor. 250mg bolde ne gibi katkı sağlamayı bekliyorsun. Çocuk daha kendi vücudunu tanıması gerekiyor, süreçleri öğrenmesi gerekiyor. Kan değerlerini bile kendi yorumlamayı öğrenecek. Hiç kullanmamış bir insana 125mg testesteron takviyesi ne gibi geri götürmeyi bekleyebilirsin. Reseptörleri hemen doldurmaya gerek yok. 8 hafta 125mg için çok çok ideal. Senin düşüncene göre o zaman kimse cruise yapmasın veya pct yapmasın ne anladık bu işten? Unutma herşey önce sağlık.

Hocam biraz yanlış anladınız herhalde beni, ben sadece demek istedim ki, 125mg bence saçma doz kür için, trt doz için 125 mg iyidir ama ben kür için 125mg doğru bulmuyorum. Yani bence en az 250 mg testo ile başlanmalıdır diye düşünüyorum. Tabi ki belki senin fikrine terstir ama ben böyle düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arenn, 4 saat önce yazdı:

Dediğiniz gibi sağlığı ön planda tutarak ilerlemek istiyorum.Düşük dozla da gelişeceğimi düşünüyorum.Ayrıca vücudum östrojene biraz duyarlı normal sınırlar içerisinde bile jinekomasti ve akne problemi yaşadım 17 18 yaşlarında.Şuan 21 yaşındayım 3 senelik spor geçmişim var.Kan testim vardı 2 ay öncesinde yaptırmıştım ama küre girmeden önce gene yaptıracağım.Yaptırdıktan sonra eklerim

29 dolara iran aburaihan test enanthate 250mg 10 ampül buldum güvendiğim bir satıcıdan bu fiyat piyasa fiyatı mıdır sizce?

önerileriniz için teşekkür ederim simdiden hepinize

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
nattybuilder, 14 dakika önce yazdı:

Dediğiniz gibi sağlığı ön planda tutarak ilerlemek istiyorum.Düşük dozla da gelişeceğimi düşünüyorum.Ayrıca vücudum östrojene biraz duyarlı normal sınırlar içerisinde bile jinekomasti ve akne problemi yaşadım 17 18 yaşlarında.Şuan 21 yaşındayım 3 senelik spor geçmişim var.Kan testim vardı 2 ay öncesinde yaptırmıştım ama küre girmeden önce gene yaptıracağım.Yaptırdıktan sonra eklerim

29 dolara iran aburaihan test enanthate 250mg 10 ampül buldum güvendiğim bir satıcıdan bu fiyat piyasa fiyatı mıdır sizce?

önerileriniz için teşekkür ederim simdiden hepinize

Östrojene çok duyarlıysa batma yanma kaşınma hissin olduğu zaman 10mg tmx alabilirsin. Kendimce İran testo’yu pek ben beğenmiyorum. Sterilize açışından evet güzel ama etki bakımından bana zayıf geldi, bir daha kullanmayı düşünmüyorum. Sol aşağıda whatsapp butonundan Burak hoca ile iletişim haline geçebilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lazpower    0

Yeni başlayanlar için Güzel konu , bilgilendirici olması açısından, testo'nun yanında ,

• karaciğer koruyucu
  • vitaminler
  • Protein
  • Creatin
  • Bcaa

bunlar harici başka ne önerirsiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
rıza333, 15 saat önce yazdı:

Hiiç bulaşma kardeşim mazın bir genetik iyi bir vücudun var. Doğal olmak farklıdır 

erkekler olarak haftalık maks 80mg larda testo üretirken 125mg almak seni tabiri caizse Uçurur zaten doğal limitin 1.5 katı yapar hu iddia oynasak bu oran az gelebilir belki ama (herkeste bildiğin kumarbaz kafası ile cevap vermiş) vücut ve yapabilecekleri için hiçte az değil! 

Cumartesi %50 mesai için iş yerinde çıldırıyoruz hepimiz...

Birde bunun psikoloji motivasyon seratoninden etkilenmediğini düşünürsek (sentetik alıyoruz ve vücuda kaç mg enjekte edersek hep pik seviyede olacak sustanon olmadigi sürece) peptid ve sarm a yönelin arkadaşlar forumda mucize konular var 

Lazpower, 1 saat önce yazdı:

Yeni başlayanlar için Güzel konu , bilgilendirici olması açısından, testo'nun yanında ,

• karaciğer koruyucu
  • vitaminler
  • Protein
  • Creatin
  • Bcaa

bunlar harici başka ne önerirsiniz ?

Only testo da hapları çok fazla almadığın sürece haftada 2 3 sefer karaciğer koruyucu alsan kafi

Protein tozu antrenmandan hemen sonrası için değilse o da çok önemli değil ki antrenman dan hemen sonrası için bile elzem değil 

Kreatin iş uapar

Bcaa paran yoksa gereksi z

Mülki vitamin 2 günde bir tablet alsan oda kafi beslenmenin içinde enginar pancar yeşillik olduğu sürece

Bu vitamin konusunda şu var çinko, b12 ve omega3 istisnasız her kürde vardır yani (boldenon olan kürde dahi var biraz üstüne düşmek lazım aslında)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revolex    11
gönderildi (düzenlendi)

Diğer arkadaşlarımın yorumlarına saygı duymakla birlikte 125 mg testoya saçma ve gereksiz olarak bakıyorum. Testo enant ile başlayıp pazartesi 125 mg cuma 125 mg alarak haftada 250 mg ile başlayabilirsin. Daha sonra yan etki durumuna bağlı olarak dozu kademeli olarak 500 e çıkarmanı ve süreci böyle tamamlamanı öneririm. 

tarihinde Revolex tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lazpower    0

@rıza333

Cevabın için teşekkürler hocam. Bir bilgi daha isteyeceğim sizlerden, ilk defa küre girecekler için Only testo mu önerirsiniz ya da yanında herhangi birşey önerirmisiniz ? Anabolizan yada başka bir ürün, ya da sadece only Testo iyi çalışır mı, tecrübeleriniz ve tavsiyeleriniz nelerdir ? Bunu genel anlamda ve normal sağlıklı test sonuçları düzgün olan bir vücut için soruyorum.

• yaş 34
  • boy: 182
  • kilo 85

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Dbol anapolon, rimobolan boldenon küçük dozlar iyidir 

8 hafta only testo sonraki 6 hafta tablet devamına bolde yada rimo ile de 16 hafta gidersen toplam 30 hafta tertemiz olur  böylece neyin ne şekilde etki ettiğini de Anlamış olursun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Engerekrapper
      Şuan sadece only testo kürü yapıyorum proviron kullanmama gerek var mı?
      Yardımcı olursanız sevinirim.  
    • Yazan: Engerekrapper
      Selamun aleyküm şuan ilk defa küre giriyorum sadece testosteron bastım büyütür mü acaba?
    • Yazan: ugurrgennc
      Merhabalar arkadaşlar,
      İlk kür olarak 4-5 haftalığına haftalık 500mg only testo gitmeyi planlıyorum ardından 3 ay kadar da yanına npp vb. ilaçlar ekleyerek temmuzda olacak yarışmaya hazırlanmak istiyorum.
      Bu 4-5 haftalık only testo sırasında nelere dikkat etmeliyim? Neler yapmalıyım, tavsiyeleriniz nelerdir ?  Testo olarak da iran testo tercih ettim.
      Cevaplar için teşekkürler
    • Yazan: Synthbody
      Herkese selamlar dostlar. Uzun yıllardır sporun içindeyim ancak gerek hayat şartları gerek genetik bazı dezavantajlar, gerek sakatlıklar sürekli beni aşağı yukarı itmiş ve artık vücudumu forma sokmak konusu beni yorduktan ve işim gereği(antrenörüm) diğer tarafı da yaş çok geçmeden tecrübe etme kararı sonrası only testosteron ile yolun karanlık tarafında ilerlemeye başlamış bulunuyorum.
      Burada forumda beni anlayabilecek adam sayısı bir elin parmağını geçmeyecektir. Ancak hem kendime bir günlük olması hem de birileri aynı yoldan geçmek isterse bir referans oluşturması için bu başlığı açıyorum. Kendimle ilgili detaylı bilgileri aklıma geldikçe güncelleyeceğim şimdilik buraya genel bilgileri yazıyorum.
      Sizlerin soruları oldukça buraya güncelleyeceğim.

İlk etapta deneyim amaçlı ve maceranın keyfini çıkartmak vücudumu tanımak için kendime 20 hafta verdim aşağıda da detaylı şekilde hangi gün ne yaptığımı yazıyorum.
      Şu an 9. haftanın içindeyim. Her hafta tamamladıkça yeşil ile işaretliyorum.

Haftada 4-5 gün antrenman. Antrenman sonrası en az 20dk cardio. Günlük 5000 kalori. 261 gr protein 700 gr karbonhidrat 135gr yağ (yağdan zengin beslenmem gerekiyor bağırsaklarda problem yaratmaması için) Başlangıç ölçüleri
      Yaş:33 Boy: 181  Kilo: 73 Genel nabız 12 ye 8 (sürekli kontrol ediliyor) Güncel kg: 77 Kullandığım vitamin mineraller
      Glukozamin Omega 3 Magnezyum Çinko Vitamin C B Kompleks B12 (haftada 1 kez enjeksiyon) D3 Damla (Sabah 10 akşam 10 damla idame amaçlı) D3 Ampül (2 Hafta aralıkla) Folbiol (Folik Asit)  Kullandığım Supplementlar
      Gainer (Günlük 1 veya 2 ölçek) Creatin (9.hatfada başladım günde 1 ölçek)
    • Yazan: burqkoc
      Merhaba arkadaşlar, herkese iyi bayramlar
      Kullandığım ürün:
      TESTOSTERON 250 MG Şu an daha ilaç açılmadı zaten ama aklımda şöyle bi soru işareti var; çevremden gelen tepkilere göre de biraz kafa karışıklığı oldu bende. 250 testo çok az girme daha iyi diyenler, 500 e çıkart testoyu, boldenonda at bastığın testoyu kullansın gibi cümlelerle karşı karşıyayım.
      250 testoyla ne kadar süre ilerledikten sonra 500 e çıkılmalı? Kür içinde ekleme çıkartma yapmak istiyorum biraz vücudumu tanımak adına. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.