Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Can Yavaş

Testo enantat etkisini kaçıncı hafta gösterir ?

Önerilen İletiler

Can Yavaş    0

Merhaba hocalarım :)

Sayfanızı bi kaç haftadır takip ediyorum ve sayenizde yeni yeni bilgiler öğrendim. Bende haftalık olarak 250mg iran testo kullanıyorum kullanalı 5 gün oldu lakin ben kilo almak yerine 3 kilo verdim sanırım :D Beslenmeme dikkat etmediğimden dolayı olabilir sanrım. Ben kaçıncı haftam da kilo almaya başlarım acaba ?

Bu arada 10 hafta kullanıcam şimdiden değerli peptid hocalarıma teşekkür ediyorum 💙

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    744

Dostum sen beslenmeni eksiksiz yazar mısın bakalım ne doğru ne yanlış.

İleri gideceğine geri gideni ilk defa görüyorum :D Poğaça ile mi besleniyorsun ne yapıyorsun? o.O

• Beğen 1
  • Şapşal 1
  • Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    15

Kilo alma olayın kalori fazlası oluşturmana ile ilgilidir. 

Testo enantat kandaki plazma seviyesi ortalama 3.haftadan sonra etkisini arttırmaya 4.haftadan sonra sonuçlar gözükmeye başlar. Bünyeden bünyeye değişmekle birlikte kimilerinde daha erken de aktif olduğu olabiliyor. Buraya ortalamayı yazdım. 

Ancak 250mg testo e. kullanırken beslenme ve antrenmanın düzenli olmadığı sürece çok bir beklentin olmasın. 

• Beğen 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can Yavaş    0
SPECTRE, 28.03.2024 - 10:51 yazdı:

Dostum sen beslenmeni eksiksiz yazar mısın bakalım ne doğru ne yanlış.

İleri gideceğine geri gideni ilk defa görüyorum :D Poğaça ile mi besleniyorsun ne yapıyorsun? o.O

Hocam sabah uyandığımda hergün fix 4 tüm yumurta öğlen karb olarak makarna veya pirinç pilavı. Akşamları da genelde öğleden kalma yemekleri yiyorum o kadar yani kalori hesabı da yapmıyorum yiyebildiğim kadar fazla yemeye çalışıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
Can Yavaş, 15 saat önce yazdı:

Hocam sabah uyandığımda hergün fix 4 tüm yumurta öğlen karb olarak makarna veya pirinç pilavı. Akşamları da genelde öğleden kalma yemekleri yiyorum o kadar yani kalori hesabı da yapmıyorum yiyebildiğim kadar fazla yemeye çalışıyorum.

Bu tip beslenme genelde yeterli kaloriyi tamamlayamama olarak dönüş yapıyor bilgin olsun :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can Yavaş    0
Synthbody, 28.03.2024 - 11:18 yazdı:

Kilo alma olayın kalori fazlası oluşturmana ile ilgilidir. 

Testo enantat kandaki plazma seviyesi ortalama 3.haftadan sonra etkisini arttırmaya 4.haftadan sonra sonuçlar gözükmeye başlar. Bünyeden bünyeye değişmekle birlikte kimilerinde daha erken de aktif olduğu olabiliyor. Buraya ortalamayı yazdım. 

Ancak 250mg testo e. kullanırken beslenme ve antrenmanın düzenli olmadığı sürece çok bir beklentin olmasın. 

Daha 2 haftam dolucak sanırım o yüzden. Birde ben kendi kendime moral bozmuştum neden enerji güç artışı vs Hissetmiyorum diye :) 

haftalık 250mg yinede işe yarar değil mi hocam az da olsa çünkü ilk defa yapıyorum :D 

rıza333, 15 saat önce yazdı:

Bu tip beslenme genelde yeterli kaloriyi tamamlayamama olarak dönüş yapıyor bilgin olsun :D

Nasıl beslenmeliyim o zaman sizce ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Mikro makro hesabı yaparak kendi fix kahvaltımı paylaşayım bir kıyasla bakalım yapıyormuşun

5 tüm yumurta 

100gr öğütülmüş yulaf

1 yemek kaşığı fıstık ezmesi

2-3 yemek kaşığı ev yapımı harnup pekmezi

Çay kaşığı ucuyla damak zevkime göre tarçın zencefil zerdeçal 

200-300ml süt

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    404

4000 kalori al günde bir daha hiç geri gidemezsin.

Ayrıca testosteron demek kilo almak demek değil kas kütlesi ve kuvvet hacim kazanmak demek ben de testo kullandığımda ilk başta 1 2 kilo veriyorum çünkü testonun doğru kullanırsan yağ yakım etkisi gayet iyidir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Bu arada sıkı bir günlük tutun hangi gün hangi saat hangi ilacı ne dozda aldığınıza dair basit bir Excel tablosu olabilir veya Word metin belgesi darketmez ama günlük tutmak iidir

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can Yavaş    0
Ironmann, 9 saat önce yazdı:

4000 kalori al günde bir daha hiç geri gidemezsin.

Ayrıca testosteron demek kilo almak demek değil kas kütlesi ve kuvvet hacim kazanmak demek ben de testo kullandığımda ilk başta 1 2 kilo veriyorum çünkü testonun doğru kullanırsan yağ yakım etkisi gayet iyidir 

Bu bilgi bana ilaç gibi geldi hocam teşekkür ederim 🙏 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    15
Can Yavaş, 19 saat önce yazdı:

Daha 2 haftam dolucak sanırım o yüzden. Birde ben kendi kendime moral bozmuştum neden enerji güç artışı vs Hissetmiyorum diye :) 

haftalık 250mg yinede işe yarar değil mi hocam az da olsa çünkü ilk defa yapıyorum :D 

İlaçlardan mucize beklememek lazım. Zaten düşük bir doz alıyorsun ancak ilk defa vücuda sentetik bir hormon girdiği için bi tabi bellir bir etki göreceksin. Antrenman beslenme ve dinlenme üçlüsüne dikkat etmek burada en kritik nokta. Genelde nasılsa testo vuruyorum gelişirim kafası oluyor bir süre sonra dikkatli olmakta fayda var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tunahankrc    12
Can Yavaş, 21 saat önce yazdı:

250 mg testoyla bi güç artışı hele ki İran'da bekleme hatta doğru düzgün gelişim bile bekleme 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muzaffer    24
Tunahankrc, 2 saat önce yazdı:

250 mg testoyla bi güç artışı hele ki İran'da bekleme hatta doğru düzgün gelişim bile bekleme 

İran testo'nun diğerlerinden deazavanjlı durumu nedir? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can Yavaş    0
Tunahankrc, 4 saat önce yazdı:

Benim testo da iran testosu. Hafta da 500mg çıkartsam sonuç alır mıyım peki ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bloodiamond    11
Tunahankrc, 6 saat önce yazdı:

muzaffer, 3 saat önce yazdı:

İran testo'nun diğerlerinden deazavanjlı durumu nedir? 

+1 ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ugurrgennc
      Merhabalar arkadaşlar,
      İlk kür olarak 4-5 haftalığına haftalık 500mg only testo gitmeyi planlıyorum ardından 3 ay kadar da yanına npp vb. ilaçlar ekleyerek temmuzda olacak yarışmaya hazırlanmak istiyorum.
      Bu 4-5 haftalık only testo sırasında nelere dikkat etmeliyim? Neler yapmalıyım, tavsiyeleriniz nelerdir ?  Testo olarak da iran testo tercih ettim.
      Cevaplar için teşekkürler
    • Yazan: best16.5
      Merhaba hocalarım,
      17 den yeni 18 geçtim 15 yaşımda bir sustanon kürü vardı şimdi 18 Yaşındayım sustanon kürü yaptım biraz bekledikten sonra bir kür daha yapıcam ama yan etkileri ve zararları en az olan steroitler nedir bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim?
    • Yazan: h4runx
      Merhaba,
      3 Yıl önce haftada 750mg testo propionat kullandım. Kürün 6. haftasında sakatlık yaşadım ve pct yapamadan bıraktım. Libido düşüklüğü sebebiyle kan testi yaptırdığımda total testo alt sınırda çıktı, prolaktin ise 44. Sanırım pct yapmadığım için hormonlarım hala normale dönmemiş.
      Ne yapabilirim? Pregnly veya klomen mi kullanayım? Teşekkür ederim. 
    • Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.