Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

testostereon

Kürden sonra pct yapmadan ara verip only testo?

Önerilen İletiler

Merhabalar yaklaşık 5 hafta önce enjeksiyon yapmayı bıraktım ..

kullandıklarım evogen :

• npp 200 mg
  • testo e 500 mg
  • boldenon 500 mg

Bunları bıraktım ve sporuda beraberiyle bıraktım bu yüzden tekrar bi come back yapmak istiyorum pct yapmadan only testo yapmalımıyım kullanırsam iran kullanacağım ve nerden tedarik edebilirim güvenilir olarak size zahmet sayın hocalarım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    451
gönderildi (düzenlendi)

Yapabilirsin ama 5 haftadır vücutta ilaç yok pct de yapamadın ilacı kestin 5 haftadır enj yapmıyorsun doğru mu anladım?

tarihinde GHOST tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST, 1 dakika önce yazdı:

Yapabilirsin ama 5 haftadır vücutta ilaç yok pct de yapamadın ilacı kestin 5 haftadır enj yapmıyorsun doğru mu anladım?

Evet hocam doğru

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    451
testostereon, Şimdi yazdı:

Evet hocam doğru

Vücudu niye ilaçsız bıraktın ki o kadar hadi bıraktın 5 hafta uzun bir zaman pct neden yapmadın. Değişik olmuş biraz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST, 16 dakika önce yazdı:

Vücudu niye ilaçsız bıraktın ki o kadar hadi bıraktın 5 hafta uzun bir zaman pct neden yapmadın. Değişik olmuş biraz.

İlk kürümdü hocam bilgisizdim ve deyimler biliyorsunuz kür bittikten sonra pctye gerek yok diyorlardı bizde öyle yaptık bu forumla tanışınca herşey değişti tabiki

GHOST, 16 dakika önce yazdı:

Peki hocam haftalık kaç mg iran kullanmalıyım ve nerden ulaşabilirim satıcıya güvenilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Boldenon deca  kepekli ekmek tam buğday ekmek  peptid veyahut sarms ile desteklense tadından yenmez 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333, 19 dakika önce yazdı:

Boldenon deca  kepekli ekmek tam buğday ekmek  peptid veyahut sarms ile desteklense tadından yenmez 

Ne yapmalıyım nerden almalıyım kaç mg vurmalıyım hocam 🥺

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
testostereon, 26 dakika önce yazdı:

Ne yapmalıyım nerden almalıyım kaç mg vurmalıyım hocam 🥺

1 sn  birşeyler alıp kullanmak son çare.

Böyle bir kür girdin sonrasında ilaç kesip pct yapmadın ve bu süre 5 hafta. Sormak istediğim şey kazanımların ne oldu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333, 21 dakika önce yazdı:

1 sn  birşeyler alıp kullanmak son çare.

Böyle bir kür girdin sonrasında ilaç kesip pct yapmadın ve bu süre 5 hafta. Sormak istediğim şey kazanımların ne oldu?

Hocam nerdeyse aldıklarımızı geri verdik gibi bişey oldu  2 kilogram kas koymuşumdur 1.5 rahat verdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    29
testostereon, 6 dakika önce yazdı:

Hocam nerdeyse aldıklarımızı geri verdik gibi bişey oldu  2 kilogram kas koymuşumdur 1.5 rahat verdim

Hocam 2kg kas kütlesi mi koyduğunuzu iddia ediyorsunuz yoksa kilo olarak 2kg mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi, 20 dakika önce yazdı:

Hocam 2kg kas kütlesi mi koyduğunuzu iddia ediyorsunuz yoksa kilo olarak 2kg mı?

Kas hocam 3 ayda

12 kilo aldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    29
testostereon, Bir saat önce yazdı:

Kas hocam 3 ayda

12 kilo aldım

creatinli su kakaladılar sandım bir an 2kg aldım diyince 😀 test sonuçların var mı? verdin mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi, 44 dakika önce yazdı:

creatinli su kakaladılar sandım bir an 2kg aldım diyince 😀 test sonuçların var mı? verdin mi?

Maalesef kür içinde vermiştim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Sen bi sistemi çalıştır...

• 1 hafta için ovitrelle i 3 dozda al 
  • Klomen 1. Gün altı 2. Gün dört sonrası ikişer tablet 
  • Tamoksifen 1 tablet

1 hafta için sistem gayet güzel uyarılır sonra güvenilir ürünler için sol altta Wp butonunu ziyaret edebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
rıza333, 14 dakika önce yazdı:

Sen bi sistemi çalıştır...

• 1 hafta için ovitrelle i 3 dozda al 
  • Klomen 1. Gün altı 2. Gün dört sonrası ikişer tablet 
  • Tamoksifen 1 tablet

1 hafta için sistem gayet güzel uyarılır sonra güvenilir ürünler için sol altta Wp butonunu ziyaret edebilirsin 

Bunlar ne için hocam 

Ve ovitrelle bulamadım 3 eczaneyede sordum yerine başka birşey varmı

tarihinde testostereon tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Cümlenin başını okumadın?

Direkt küre de girebilirsin hu arada 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KAMO    10
testostereon, 7 saat önce yazdı:

Merhabalar yaklaşık 5 hafta önce enjeksiyon yapmayı bıraktım ..

kullandıklarım evogen :

• npp 200 mg
  • testo e 500 mg
  • boldenon 500 mg

Bunları bıraktım ve sporuda beraberiyle bıraktım bu yüzden tekrar bi come back yapmak istiyorum pct yapmadan only testo yapmalımıyım kullanırsam iran kullanacağım ve nerden tedarik edebilirim güvenilir olarak size zahmet sayın hocalarım :)

konudan bağımsız 5 haftadır cinsellik ne durumda acaba libido,ereksiyon vs?

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
KAMO, 17 saat önce yazdı:

konudan bağımsız 5 haftadır cinsellik ne durumda acaba libido,ereksiyon vs?

Libido Normalin biraz altı hocam pek sertleşme yok ama

tarihinde testostereon tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333, 26.03.2024 - 17:07 yazdı:

Cümlenin başını okumadın?

Direkt küre de girebilirsin hu arada 

Hocam merhaba ovitrelle buldum ama şuanki durumumda biraz beni aşıyor kredi borcum olduğu için sizce temoksifen ve klomen yetermi yada nasıl kullanmalıyım nasıl uyarırım tam sistemi ilacı kabul etmesi  için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    400
testostereon, 40 dakika önce yazdı:

Hocam merhaba ovitrelle buldum ama şuanki durumumda biraz beni aşıyor kredi borcum olduğu için sizce temoksifen ve klomen yetermi yada nasıl kullanmalıyım nasıl uyarırım tam sistemi ilacı kabul etmesi  için

Devam etmek istemiyorsan pct yapabilirsin önce bir kan tahlili ver sonucuna göre seni yönlendirelim. Kaç haftadır kürdesin? Ona göre pct belirleriz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 25 dakika önce yazdı:

Devam etmek istemiyorsan pct yapabilirsin önce bir kan tahlili ver sonucuna göre seni yönlendirelim. Kaç haftadır kürdesin? Ona göre pct belirleriz.

Hocam dediğim gibi only testo ve anapolon yapacağım devam edeceğim yani hatta ilaçlar pazartesi geliyor ondan sonra pct yapmayı planlıyorum ama reseptör kapalı falan muhabbetleri ne iş hocam ne yapmalıyım sizce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    400
testostereon, 4 dakika önce yazdı:

Hocam dediğim gibi only testo ve anapolon yapacağım devam edeceğim yani hatta ilaçlar pazartesi geliyor ondan sonra pct yapmayı planlıyorum ama reseptör kapalı falan muhabbetleri ne iş hocam ne yapmalıyım sizce

Hangi markayı aldın? Kaç mg kullanacaksın? Reseptör kapanmaz uzun süre kürdeysen arada TRT doz testo alıp vücudu dinlendiririz. Direk küre başla sorun yaşarsan kan tahlili verip burda paylaş yardımcı oluruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 13 dakika önce yazdı:

Hangi markayı aldın? Kaç mg kullanacaksın? Reseptör kapanmaz uzun süre kürdeysen arada TRT doz testo alıp vücudu dinlendiririz. Direk küre başla sorun yaşarsan kan tahlili verip burda paylaş yardımcı oluruz.

Hocam yerli malı bir marka 1100 lira ultimate labs testo 250 ancak salonda bir arkadşımız var bu markanın ortaklarından biriyle samimi ve hediye testo yollamışlar arkadaşa adam mesajda şuana kadar kullandığın testoları unut birde bunun tadına bak yazmış kendim gördüm gözlerimle,anapolonda iran eczanesi 5 günde bir ampül şeklinde

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.