Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Nisay67

İlk Kürüm Testo Deca Boldenon Görüşleriniz

Önerilen İletiler

Nisay67    40
kusura bakmayın ama o hocanız bir halttan anlamıyormuş demekki dediğiniz beslenme ile zaten alamazsınız ki protein okey de alt alta koydunuz mu kaç kalori ediyor ? ben diyetimde o kadar karbonhidrat alıyorum.

tamı tamına 1500 kalori ediyor. nasıl bir musabık ?nasıl bir hoca ? senin bmr değerin kaç hesapladı mı ?

187 86 kiloyum ben diyette ağır cut yaparken free günde 2000 antreman olan günde 2400 ün altına inmiyorum oradan hesap et bulk da 4000 5000 :)

yemiyormuşsun yani buradan onu anladık ama selam söylersin bunları anlat ona da bakalım ne diyecek :)

en az 1000-1250 gram pişmiş karbonhidrat ürünü tüketmeniz lazım ki hakkını verebilin.

protein bizim ülkemizde çok abartılıyor karbonhidrat büyütür protein değil. 600 den 8 hafta deca yeter de artar bu arada hatta fazla bile kesebilirsiniz gerçi içi dolu ise tabiki :)

Ben sana genede bilgiyi vereyim yağ oranını bilmiyorum bilmemekle beraber yüzde 10 ve yüzde 15 olarak hesaplıyorum hangisine yakınsan onu yap ekle çıkar :) haftada 5 gün antreman ve hareket var olarak düşünüldü

eğer yüzde 10 -11-12-13 isen

BMR: 1750 kalori (asla bunun altına inmemelisin) kas yapımı oldukça yavaşlar.

Günlük kalori ihtiyacın 3000 kalori

yağ yakımı başlangıç 2600kalori

kilo alma başlangıç 3400 kalori

eğer yüzde 14-15-16-17-18 isen

BMR: 1650

günlük ihtiyaç: 2900

yağ yakımı başlangıç 2500

kilo alma başlangıç 3300

Başarılar. :)

Hocam valla sapka cikariyorum size 1650 bmi var suan bende nokta tahmini yatiniz yag oranim 14 1.74 boy 72 suan. Dediklerinizi hemen dikkate aliyor son iki haftayi bari kurtarayim diyorum. İkinci kurum icin hangi sehirdeyseniz yaniniza gelip danisicam. Saygilar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nisay67    40

Kaigrene tesekkurler sana da. İlaclar bence calisiyor surdan anladim 3 gunde bir igne oluyorum ya 3. Gunun aksami eklem agrisi cekiyorum aksamustu igneiyi olunca geciyor. Yine 3. Gunun aksami fena bir yorgunluk bitkinlik kaslarda kasilma oluyor igneden sonra eser yok. Sanirim calisiyor ama cok kaliteli degilmis. İkinci kurumde peptid yapicam sadece.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    214

teşekkürler yardımcı oluruz :)ben peptid i tek değil de en azından testosteron hatta olursa boldenon bile birlikte kullanıldığında verimin daha arttığını gördüm. 2 3 peptid i testo+boldenon ile kombin ederseniz sadece peptidlerden aldığınız verimden fazlasını alırsınız.

bu arada enjeksiyondan sonra gelen his psikolojiktir decanın yarılanma ömrü 14 boldenonun 15 testonun 12 gün oluyor . hemen hisstemeniz için acetat vb köklere sahip ilaçlar kullanmanız gerekli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Arkadaslar acikmamak ve istahla ilgili cok ciddi sorunum var. Ozellikle sabah yulaf ezmesi muz dan sonra ikinci ogune acikmiyorum. Sanki midemde kaliyor. Diger ogunlerde de boyle. Boldenondan cok umutluydum ostah acar diye ama yok. Varmi bir cozumu moral motivasyon kalmadi ciddi çöküş içindeyim. Yediklerimle anca 2000 kalori alabiliyorum. 1500 kalori daha almam lazim tatli mi yesem ne yesem. 1 kilo pirinci mumkun degil yiemem gitmiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    133

sabah yulaf yiyeceksin diye bir şart yok. ben bulk zamanlarımda sabah yulaf+ krem peynirli simit yerim. muz kahvaltıda değilde öğün arası badem-ceviz-fındakla yemen iyi olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    214

tatları değiştirin domatesli pilav mısırlı pilav soslu makarna peynirli makarna kıymalı makarna etli pilav vs vs diye ben kahvaltı da da bulgur vb şeyler yiyorum yulaf yemeyeli ve kahvaltı yapmayalı baya oldu :D:D

böyle yiyeceklerinizi tatlandırabilirsiniz aşırıya kaçmamak kaydıyla her öğünde değişirseniz daha istekli yiyeceğinizden iştahınız da artacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.