Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Nisay67

İlk Kürüm Testo Deca Boldenon Görüşleriniz

Önerilen İletiler

Nisay67    40

Arkadaşlar selam.

2013 yılından beri VG ile ilgileniyorum. Boy: 1.74 Kilom 59 du başlarken. Supplement iyi beslenme falan derken 67 kiloya kadar çıkabildim. Şuan yaşım 33.

Ve artık ne yapsam büyüyemediğim için kür yapma kararı aldım.

Çok güvendiğim aynı zamanda vucut geliştirme hakemi ve milli takımda antrenör olan bir hocadan yardım aldım bunun için.

Kürü hocam spor geçmişim kas yağ oranıma göre hazırladı

Haftalık 500 testo enant + 500 boldenon + 600 deca enjeksiyonları pazartesi perşembe oluyorum. Sabah aksam proviron alıyorum. Solgar b vitamin komplex ve mutivitamin alıyorum.

günlük 30 mg danabol.

Toplam 10 hafta

ilk haftadan itibaren testislerimde küçülme oldu ve hafif ağrılar oluyor çok rahatsız etmesede hissediyorum. ve bitkinlik yorgunluk var. hocam bir süre sonra geçecek dedi bunlar için.

PCT için hocam şöyle dedi, artık kürden sonra değil kür içinde pct. bunun için ilk iğneden sonra her 10 günde bir 1500mg chormiom(prengly) oluyorum.

Bu kürde tek kafama takılan decanın 600 olmasıydı, hocam fazlamı gelir dokunmasın falan dedim. Sen rahat ol kontrol bende dedi. ben kesinlikle kendisine güveniyorum.

şuan ikinci haftadayım 66.60 kilodan 68.30 kg ya çıktım. Beslenme ve antrenman programım da gayet iyi.

Benim sormak istediklerim, kürlerde herhangi bir anabolizan testoyu geçebilir mi MG olarak?

Ve kür içinde PCT ye direk başlayan oldu mu aranızda?

Çok teşekkürler.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gokcen11    0

Acikca konusmak gerekirse 6oo deca cok geldi hele ki anabolik ile ilkkez tanismana ragmen.

Kur ne kadar surecak yazmamissinin

Bence baslangicda degil belki 2. Kurunde deca girebilirdin 16 hafta testo 5oo bolde 5oo 4 hafta 4o mg danabol olablirdi bu genel baslangic icin uygun ve suanda oldugum kur 5. Haftadayim 5 kg bi artis var guzel memnunum.

Tabi bu mg lar sana gore hesaplanicak dozaj olarak

Guzel bi start olurdu

Pregnly kut icnde vurma taraftari degilim

Kur sonunda duruma gore 5ooo ligi 1o a bolerek 5oo vurmak

Cunki sen testislere calis diyosun sonra kurdeki testo ile fazla testodan o kendine dur diyor bu sekilde doldur bosalt acikcasi mantikli gelmiyor

Kur ici pct genelde jinokomasti sivilce vb gibi durumlar icin yapilir genelde gerekrse arimidex gerekirse kabaser gibi nac 6oo gibi

Kolay gelsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

HACİM KÜRÜ

ilk kür only testo

2.kür testo danabol

3.kür testo bolde danabol

4.kür testo deca danabol

5.kür testo deca bolde danabol

6.kür testo deca danabol boldenon (dozaj artırarak çok güzel kürdür TAM bir hacim kürü yan etki az)

7.kür' den sonra işin içine TREN girer

YÜZME BİLMEDEN AÇIK DENİZDE BOĞULMAK MI İSTİYORSUN ? NE BU ACELE ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Arkadaslar cevaplar icin tesekkurler. Bende hoca bu kuru bana cikardiginda sizin gibi dedim. Hocam ilk kur icin genelde boldenon testo dianabol deca kafadan falan dedim. Bana soyledigi forumlarda herkesin soyledigi genel gecer seyler bunlar. Kime gore neye gore boldenon testo dedi. Ben cok ince yapili ve asiri zor kilo alan biri oldugum icin deca ile start vermis olabilir. Adam hayatini vg ye harcamiz. Federasyonda hakem ve milli takimda hoca bir bildigi vardir diye dusundum. Yarin 3. Haftaya giricem suan 2 kg alabildim. İlk etkiler ne zaman gelir bilemiyorum hakikaten cok zor kilo aliyorum dunyalari yiyorum. 600 gr et 360 gr karbonhidrat fistik ezmesi 10 ar adet findik badem bol sevbzr supplement weider casein bcaa glutamin allah ne verdiyse

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
Arkadaslar cevaplar icin tesekkurler. Bende hoca bu kuru bana cikardiginda sizin gibi dedim. Hocam ilk kur icin genelde boldenon testo dianabol deca kafadan falan dedim. Bana soyledigi forumlarda herkesin soyledigi genel gecer seyler bunlar. Kime gore neye gore boldenon testo dedi. Ben cok ince yapili ve asiri zor kilo alan biri oldugum icin deca ile start vermis olabilir. Adam hayatini vg ye harcamiz. Federasyonda hakem ve milli takimda hoca bir bildigi vardir diye dusundum. Yarin 3. Haftaya giricem suan 2 kg alabildim. İlk etkiler ne zaman gelir bilemiyorum hakikaten cok zor kilo aliyorum dunyalari yiyorum. 600 gr et 360 gr karbonhidrat fistik ezmesi 10 ar adet findik badem bol sevbzr supplement weider casein bcaa glutamin allah ne verdiyse

oha. kusura bakma kardeşim senin bir rahatsızlığın olmasın ? yediklerinin bir kısmından bahsetmişsin, kür ve supp. kullanmasanda kilo aldırır bu beslenme. bu şekilde kilo alamayanlara bağırsakta solucan falan olabilir diyorlar bi baktırsan mı acaba hiç normal değil çünkü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Arkadaslar kurumun 7. Haftasi bitmek uzere 5. Haftada 66 dan 71 e ciktim daha fazla buyume olmadi ölçulerimde ayni kilo alamiyorum sizce sorun ne???

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Arkadasl deca boldenon kurun icin daha fazla hacim alirim diyordum ama 72 de takili kaldim. Millet sadece testo boldenon da 10 kilo aliyor basil oluyor bu is

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Hocanız bu konuda yardımcı olmuyor mu kontrol onda imiş :)

Şahsen ben bu durumla karşı karsiya kaldığımda ne yapmam gerektiğini bilmiyorsam küre başlamam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    133

İlk kürde 4 ilaç giriyorsun bunlardan biri deca. Kür içi hcg uyguluyorsun 10 günde bir 1500iu.

Kendine yazık ediyorsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
Hocanız bu konuda yardımcı olmuyor mu kontrol onda imiş :)

Şahsen ben bu durumla karşı karsiya kaldığımda ne yapmam gerektiğini bilmiyorsam küre başlamam.

Hocamla paylastim derdimi karbo ve proteini arttiricaz dedi. Arkadasim fikrin varsa soyle kinayeli kinayeli laf sokmana gerek yok. Bana ne dendiyse onu diyorum. İsrarla pct kur icinde olacak dedi. Kendisi zaten farmakolog ayni zamanda. Ben deca ve boldenonun iyi calismadigi fikrindeyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Arkadaslar ilk kurde dunyada sadece ben deca boldenon girmisim gibi davranmayin. Kitapta mi yaziyor once testo girilir diye. Bir cok insan deca boldenonla basliyor. İyiki baslamisim tek testoyla 2 kilo bile alamayacakmisim demekki. Cok zor hacim aliyorum. Hocam bunu gormus ve 4 ilacla girmis olabilir. Adam milli takim hocasi ve federasyonda hakem. Gecen ay avrupa sampiyonasina bi dunya sporcu goturdu. Federasyonda doping derslerine hoca olarak giren biri.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokcen11    0

Tamam kardesim hocani ovmene gerek yok burada.

Kitapta felanda yazdigi yok ilk deca girilmez diye.

Biz sadece burada temel atmadan kat cikmama mantigi ile ilerliyoruz.

Yoksa en ufak bir sallantida yikim gerceklesebilir

Bir nevi yapilan seyler saglam olsun mantigindayiz.

Sana en bastada soyledim karboyu arttir diye biraz daha yuklen kendine karboda.

5 kg almissin decanin su tutmasini katarsak asagi yukari 2kg su gitse 3 kg kalir geriye

Kurun pek iyi gitmiyor acikcasi bukadar beslenme ve anabolik ile bu sekilde kilo alman biraz kafa kurcaliyor.

Bir doktora gorunmende fayda var bu konu ile ilgili.

Biz dusuncemizi soyluyorz sen hocanin hakemliginden bahsediyorsun.

Madem hocana guveniyor ve bizim soylediklerimize kulak asmiyorsun

burada konu acmayada gerek yok iyi forumlar

Bize gorus sunmamizi soyluor yine hocann dedigini yapiyorsun arastrmior etmiorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    133

her yazdığının içerisinde "benim müsabık hocam" dersen forumdaki arkadaşlarda "müsabık hocana sor" diyecektir.

madem forumdan bir şeyler öğrenmek istiyorsun "müsabık hocanı" şimdilik unut. viewtopic.php?f=23&t=2492

"ilk kürde deca-tren gibi sert ilaçlar girme" denilmesinin sebebi tamamen sağlıkla alakalı. Kürden alacağın verimle değil.

amaç önce yüzmeyi öğren sonra ilerilere açıl.

Artık ilaçlar vücudunda, bu saatten sonra ne yapabiliriz biz ona bakalım.

benim tavsiyem; deca yı 10. haftada kes, boldeyi 16. haftaya kadar uzat. 500mg boldeyi 600 ye çıkarman sana pek birşey katmayacaktır.

boldenin testo dan bir miktar yukarıda olması da (500 testo-600 bolde) sıkıntı yaratmayacaktır.

kür içi uygulayacağın hcg yanlış. 10 günde bir 1500iu hcg olmaz. 3,5 günde bir 250iu---2,5 günde bir 200iu---gün aşırı 100iu gibi olur.

bunu belirleyen ise kullandığın ilaçlar ve mg larıdır. https://academic.oup.com/jcem/article-lookup/doi/10.1210/jc.2004-0802 yabancı dilin varsa bu yazıyı baştan sona oku.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

yok arkadas yok. Deca da kullansan ne kullansan bazi insan gelisemiyor demekki ben bunu anladim 3 haftadir 72 kg da kaldim. Boldenonda ne acikma var ne birsey. Bazen cok pump oluyor antrenmanda bazen olmuyor. İlaclara guvensemde omega meds. Birseyler eksik bulamiyorum. Bu kadar aci cekiyorum igne oluyorum bir ton masraf emek ter gel gorki aldigim 6 kilonunda yarisi su. Cok moralsizim birakma noktasina geldim. Biz musabik insanlar degiliz derdimiz buyumek sadece. Haram bize demekki. Cevaplar icin tesekkurler. Simdi chormiom olmam lazim 1500 onu bile olasim yok kime neye gucenecez. Hocaya guvendik 80 kilo oluruz dendi geldigimiz noktaya bak inermisin cikarmisin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    133
yok arkadas yok. Deca da kullansan ne kullansan bazi insan gelisemiyor demekki ben bunu anladim 3 haftadir 72 kg da kaldim. Boldenonda ne acikma var ne birsey. Bazen cok pump oluyor antrenmanda bazen olmuyor. İlaclara guvensemde omega meds. Birseyler eksik bulamiyorum. Bu kadar aci cekiyorum igne oluyorum bir ton masraf emek ter gel gorki aldigim 6 kilonunda yarisi su. Cok moralsizim birakma noktasina geldim. Biz musabik insanlar degiliz derdimiz buyumek sadece. Haram bize demekki. Cevaplar icin tesekkurler. Simdi chormiom olmam lazim 1500 onu bile olasim yok kime neye gucenecez. Hocaya guvendik 80 kilo oluruz dendi geldigimiz noktaya bak inermisin cikarmisin

1500iu hcg yapma kür içinde, bir üstteki yazımı ve referans aldığım linki oku. gereksiz ve sağlıksız olacak.

bilemezsin belki ilaçlar sahte, belki yazan mg ların sadece 1/10 kadar ilaç var. roid camiasında bu gibi olasılıklar mümkün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Nisay , sana laf sokmaya calismiyorum hocana o kadar güvenmissin ki hep ondan örnekler verip bize kızıyorsun birşey diyince bende diyorum hocana sor .

Doğruları konuşunca ben suçlu olacağım çok bilmiş olacağım ama.. bu isin tam olarak mantığını kavramadikca zor bi durumda kalınca ne yapacağını bilmiyorsan açıkçası tüm gerekli bilgileri bilmiyorsan hele kilo alamadigin durumlarda proteini karbonhidrati artiriyorsun ama kaç kalori aliyorsun ne kadar yakiyorsun bunlar da önemli kaloriyi +500 civarı aştiginizda yaktiginizdan fazla kilo alamama gibi bi durum yok. Ortada bi rahatsizliginizda yok . Bunun yani sıra ilaçlarda sıkıntılı olabilir ama hocanız güvenilir demissiniz ondan almissiniz . Geriye başka birtek şey kalıyor ilaçlar çalışmıyor .olay bu eğer diğer hersey tam ise

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HACİM KÜRÜ

ilk kür only testo

2.kür testo danabol

3.kür testo bolde danabol

4.kür testo deca danabol

5.kür testo deca bolde danabol

6.kür testo deca danabol boldenon (dozaj artırarak çok güzel kürdür TAM bir hacim kürü yan etki az)

7.kür' den sonra işin içine TREN girer

YÜZME BİLMEDEN AÇIK DENİZDE BOĞULMAK MI İSTİYORSUN ? NE BU ACELE ?

ne bu danabol sevdası karde$immm

hani definasyon kürü nerdee

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet kardeşim gelişim durması şu şekilde normal karşılanabılır ilk kür ve son kür de ne kullandıgının önemi var ancak bu dozajlar ilk kür için çok fazla sebebi vücüdüna bir anda şok yapıyorsun şöyle düşün bir araca nitro taktın uçtun sonra nitro bitti işte olay bu vucut reeptorlerının tepkı verıp vermemesıyle alakalı zor kılo almakla bır alakası yok o senın dıyetın ve cıkardıgın ıdmanlar ıle alakalı her matabolızma ve ya bunye farklı olabılır ama her bunye metabolızma kılo alır bır dıger husus da ılacın verım kalıtesı yanı bır arkadas acıklamıs zaten yukarda ona katılmamak olmaz benım tavsıyem sana bunları bunları yap demek olmayacak tabıkı bu yazımdan alman gereken cevap acık bızde abıme kur yaptık zamanında onada ılk basta ne varsa vurduk bıcepsının ıcıne omuzun onune arkasına deca testo peptıt anasını aglattık adam suan hulk gıbı ve hiç düşmüyor hiç küçülmüyor yemesı ıcmesı kafasına gore bu dedıgım olay 5 yıl kadar oldu hala bomba gıbı bu işler karısık ısler tecrube kazandıkca anlayacaksın buda sna bır tecrube oldu saglıgına dıkkat et onemlı olan o gerısını zaten kendın test etmeden yasamadan ogrenemezın bı ne kadar bılgı ve yardımcı olsak da karar irade kişiye özel

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    214

deca boldenon testo kürü yapıp 5 kg mi aldınız :))) hemde hala 72 kg gibi tüysikletsiniz :))

kusura bakmayın ama ya o çok bilmiş hocanız size öyle bir giydirmiş ki sesi buradan duyuluyor sahte ilaçlarla yada siz body building den bir haber insansınız beslenme sıfır ilacı vurdum hadi kaslanalım düşüncesindeydiniz.

günde 700 gram mix et ürünü(tavuk-balık-et-hindi den herhangi birileri)

1 kg karbonhidrat ürünü

kilo başına 1.5 gram yağ aldıysanız

ilaçlarınız yüzde yüz sahte. yemediyseniz boşuna küre girdiniz aldığınız kilolar zaten su yakında güle güle dersiniz.

ayrıca kaç para verdiniz onu da öğrenmek istiyorum.

orjinal testoyu vurup ilk küründe böyle beslenip 10 kilo alamadım diyen adamın alnını karışlarım kaldı ki decalar boldenonlar havada uçuşuyor :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Sabahlari 75 gr yulaf bir corba kasigi fistik ezmesi 5 yumurta beyaZi bir tam. Oglen pismemis halde 130 gr bulgur pirinc 200gr tavuk hindi. 4 saat sonra bunun aynisi. Aksam sadece 200 gr et. 10 ar tane badem fistik. Beslenmem bu. Kilo alamayinca gramlari 50 ser gram arttirdik. 66 da girdim 72 oldum 6. Haftadan sonra buyume durdu. 8. Haftadayim. Saati saatine yiyemedim kucuk aksakliklar oldu fakat testo disindakilerin sahte oldugunu yada iceriklerinin berbat oldugunu dusunuyorum. Omega meds marka boldenon ve deca. Sitesinden check de yaptim. Beejing parma danabol galenika testo. 72.5 suan. 8. Haftam bitmek uzere. Toplamda 600gr et 350 gr karbonhidrat. Aldim. Pirinc bulgur olarak yulaf falan 350 gr

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

2 kutu boldenon 2 kutu deca 4 kutu testo galenika digerleri omega meds. 200 tablet cam sisede beejing pharma dianabol. Dianabolu enjekte aradi stokta kalmamis mecbur tablet verdi. 1475 tl nakit para verdim. 10 hafta 500 500 600 mg seklinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    214

kusura bakmayın ama o hocanız bir halttan anlamıyormuş demekki dediğiniz beslenme ile zaten alamazsınız ki protein okey de alt alta koydunuz mu kaç kalori ediyor ? ben diyetimde o kadar karbonhidrat alıyorum.

tamı tamına 1500 kalori ediyor. nasıl bir musabık ?nasıl bir hoca ? senin bmr değerin kaç hesapladı mı ?

187 86 kiloyum ben diyette ağır cut yaparken free günde 2000 antreman olan günde 2400 ün altına inmiyorum oradan hesap et bulk da 4000 5000 :)

yemiyormuşsun yani buradan onu anladık ama selam söylersin bunları anlat ona da bakalım ne diyecek :)

en az 1000-1250 gram pişmiş karbonhidrat ürünü tüketmeniz lazım ki hakkını verebilin.

protein bizim ülkemizde çok abartılıyor karbonhidrat büyütür protein değil. 600 den 8 hafta deca yeter de artar bu arada hatta fazla bile kesebilirsiniz gerçi içi dolu ise tabiki :)

Ben sana genede bilgiyi vereyim yağ oranını bilmiyorum bilmemekle beraber yüzde 10 ve yüzde 15 olarak hesaplıyorum hangisine yakınsan onu yap ekle çıkar :) haftada 5 gün antreman ve hareket var olarak düşünüldü

eğer yüzde 10 -11-12-13 isen

BMR: 1750 kalori (asla bunun altına inmemelisin) kas yapımı oldukça yavaşlar.

Günlük kalori ihtiyacın 3000 kalori

yağ yakımı başlangıç 2600kalori

kilo alma başlangıç 3400 kalori

eğer yüzde 14-15-16-17-18 isen

BMR: 1650

günlük ihtiyaç: 2900

yağ yakımı başlangıç 2500

kilo alma başlangıç 3300

Başarılar. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.