Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kaaneth

Rimobolanım sahte mi gerçek mi?

Önerilen İletiler

kaaneth    0

Merhaba hocalarım :)

Tanıdık bir arkadaş aracılığı ile rimabolan aldım. Malum eczanede bulamayıp buna mecbur kaldım. Sahte mi orjinal mi emin değilim yorumlarınıza göre enjekte etmeye başlayacağım. Deneme amaçlı 1ml ilacı enjektöre çektiğimde 0.8-0.9 ml civarı enjektör doldu tam 1ml dolmadı. Eczane fiyatının yuzde 20 altında bir fiyata satın aldım. Satıcıma sorduğumda “eski seri üretim eczane deposundan tedarik ediyoruz. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Eski ve yeni seri arasında makine ve yağ kalitesi farkı olduğu için ml ler düşük çıkıyor” cevabı aldım.

İlaçların fotoğrafını ekliyorum çok yardıma ihtiyacım var. 9_9

IMG_0264.jpeg IMG_0263.jpeg IMG_0262.jpeg IMG_0261.jpeg IMG_0266.jpeg IMG_0265.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shinso    35

Üstündeki ampulün kağıt bile doğru dürüst yapıştırilmamis 

Ki gel gelelim ki rimobolan ve Bayer ismi Türkiye'de olan bir şey İspanya ve Türkiye'de üretimi tek olan yer  üretim yeri Bayer pharma ama menşei Almanya bizim Türk milleti sağlıgindan olmak için elinden geleni yapıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaaneth    0
Shinso, 12 dakika önce yazdı:

Üstündeki ampulün kağıt bile doğru dürüst yapıştırilmamis 

Ki gel gelelim ki rimobolan ve Bayer ismi Türkiye'de olan bir şey İspanya ve Türkiye'de üretimi tek olan yer  üretim yeri Bayer pharma ama menşei Almanya bizim Türk milleti sağlıgindan olmak için elinden geleni yapıyor. 

hocam ampul ustundeki kağıdı ben tırnakladım kalitesini kontrol etmek için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913

Ağa bu ilaç eczanede reçetesiz satılıyor neden fantezi yapıp başka yerden alıyorsunuz ki 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaaneth    0

30 tane eczane gezdim inanır mısın 1 tane bulabildim sadece

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tms    8
gönderildi (düzenlendi)

İlacı sana normal satış fiyatının %20 altına veriyor.Babasının hayrınada ticaret yapmayacağına göre diyelim ki %20 kar  kendisi için koysa.Normal satış fiyatının yarısına kimse hiçbir şekilde bu ürünü bu şekilde temin edemez.Eczanelerin bile karı ortalama ilaçtan %10-20 arası gidip gelir.%100 Sahte ürün.Google'a girin arkadaşlar bulunduğunuz il neyse ismini yazın yanınada eczaneleri yazın , örnek : aydın eczaneleri , eczane listeleri çıkacaktır oradan tek tek eczaneleri telefonla arayıp elinde  olup olmadıklarını sorabilirsiniz , reçeteye tabi bir ilaçta değildir.

tarihinde tms tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913
kaaneth, 11 dakika önce yazdı:

30 tane eczane gezdim inanır mısın 1 tane bulabildim sadece

Kızıma antibiyotik almaya rastgele bir yere girdim sordum elinde 10 tane vardı. Ayrıca depolarda var isteyin getirsinler parasıyla sonuçta 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaaneth    0
tms, 4 dakika önce yazdı:

İlacı sana normal satış fiyatının %20 altına veriyor.Babasının hayrınada ticaret yapmayacağına göre diyelim ki %20 kar  kendisi için koysa.Normal satış fiyatının yarısına kimse hiçbir şekilde bu ürünü bu şekilde temin edemez.Eczanelerin bile karı ortalama ilaçtan %10-20 arası gidip gelir.%100 Sahte ürün.

eski fiyattan alip eski seri olduğu için mecburen bu fiyattan sattığını söyledi anlaşılan sağlam dolandırıldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
kaaneth, 14 dakika önce yazdı:

eski fiyattan alip eski seri olduğu için mecburen bu fiyattan sattığını söyledi anlaşılan sağlam dolandırıldım

Kanka kimse bu devir de sana böyle değerli bir ilacı ucuza vermez ki kutusu bile diyor ki ben sahte ürünüm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tms    8
Alıntı

''Eski ve yeni seri arasında makine ve yağ kalitesi farkı olduğu için ml ler düşük çıkıyor'' ;

Elemanın bu yazdığını yeni gördüm , çok güldürdü.

Arkadaşın makine kalitesine bok attığı firmanın 2023 cirosu 50 ''milyar'' euro  , 100.000e yakında çalışanı olan bir firma. :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaaneth    0

Sağlık olsun akıllandım ben artık eczaneden toplamaya çalışıyorum şu an.

toplamaya başladım bakalım bu orijinaldir umarım 😁

IMG_0271.jpeg

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.369
kaaneth, 1 saat önce yazdı:

bunlar tek kullanımlık yeni kutuları 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

eczanede satılıyor zaten abi niye macera arıyorsunuz ayrıca eczaneden toplu alınca onlarda indirim yapyıor zaten  :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaaneth    0
otopsicikedi, 44 dakika önce yazdı:

bunlar tek kullanımlık yeni kutuları 

orjinal yani degil mi hocam bazı eczaneler sahte urun satabiliyormuş forumda görmüştüm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fanzea34    26

Geçen bir podcast dinledim bizim bu rimobolon eu ve usa'da o kadar popüler ki kara borsada en çok aranan ve fiyat çekilen ürünmus bulmamak normal bunu yedirmezler millet çakal olmuş kovalıyor ihtiyacı olanda öyle arayıp duruyor insanlık bitmiş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408
kaaneth, 3 saat önce yazdı:

Bu orjinal yeni seri..

fanzea34, 6 dakika önce yazdı:

Geçen bir podcast dinledim bizim bu rimobolon eu ve usa'da o kadar popüler ki kara borsada en çok aranan ve fiyat çekilen ürünmus bulmamak normal bunu yedirmezler millet çakal olmuş kovalıyor ihtiyacı olanda öyle arayıp duruyor insanlık bitmiş 

Aynen öyle İranlılar bile bizim rimobalanı çekiyor koli koli adamlar dolar euro üzerinden fiyat veriyor hatta bazı eczanelerin direk bu işle uğraştığını bile duydum sonra bize ilaç kalmıyor 🤐

• Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaaneth    0
fanzea34, 51 dakika önce yazdı:

hocam bugun ilk girdigim eczanede 1 tane buldum toplamaya calısıyorum su an umarım husranla sonuclanmaz

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
kaaneth, 5 saat önce yazdı:

Merhaba hocalarım :)

Tanıdık bir arkadaş aracılığı ile rimabolan aldım. Malum eczanede bulamayıp buna mecbur kaldım. Sahte mi orjinal mi emin değilim yorumlarınıza göre enjekte etmeye başlayacağım. Deneme amaçlı 1ml ilacı enjektöre çektiğimde 0.8-0.9 ml civarı enjektör doldu tam 1ml dolmadı. Eczane fiyatının yuzde 20 altında bir fiyata satın aldım. Satıcıma sorduğumda “eski seri üretim eczane deposundan tedarik ediyoruz. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Eski ve yeni seri arasında makine ve yağ kalitesi farkı olduğu için ml ler düşük çıkıyor” cevabı aldım.

İlaçların fotoğrafını ekliyorum çok yardıma ihtiyacım var. 9_9

Bu attığın kutu oldukça eski bir kutusu fakat içerik olarak sahte mi değil mi bilinmez eğer enjekte etmediysen vücutuna bence salla gitsin çünkü ne olur ne olmaz ayrıca eczanelerde bulmak istiyor isen üroloji bölümü olan araştırma hastanesi yanlarına bakmanı tavsiye ederim şu an bizde 75 tane rimobolan 50 den fazla sustanon var ve gereksiz de olsa nebido da mevcut eczanede satılan bir ürünü ben ucuz dahi olsa merdiven altı yada İnterneten almam asla bu sıralar badem yağı meşhur oldu yada önceden de varmıdır bilmiyorum ama badem yağı ile seyreltiyorlar böylelikle daha fazla ürün çıkartıyorlar.

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bselim
      Arkadaşlar selamlar,
      Şimdi üstatlar genel olarak gördüğüm kadarıyla çok önermiyorlar ama ben TRT dozlarında yani 2 haftada veya 3 haftada bir olacak şekilde hafif bir sustanon kürü yapmak istiyorum primabolan ile birlikte.
      E2 sınır değerden biraz yüksek Total Testo ise 3.30 civarı çıktı, kolesterol 207 seviyelerinde ve kiloluyum, buradaki amacım hem testoyu arttırıp biraz daha motive bir şekilde kendimi salona atabilmek hem de normalden bi %20-30 daha hızlı kilo verip kas yaparak metabolizmayı bir nebze hızlandırmak, sizler neler düşünürsünüz?
    • Yazan: bikiniathlete
      Merhaba peptidtürkiye.com ailesi,
      5 yıldır fitness yapıyorum 2 kez bikini kategorisinde yarıştım hiçbir androjen kullanmadım (diüretikler dahil) İlk kez en az zararla kütle koymak istiyorum Gh alamıyorum malum fiyatlar, 49 kiloyum.
      Primobolan kullanmak erken mi olur? Ağır mı gelir? Olumlu etkisini görür müyüm? @metinav @Askabar @otopsicikedi @rastlantisal @Diver @SantoR @SPECTRE
    • Yazan: Dmnzx0
      Merhabalar, daha önceden 1 kez 16 hafta testo - bolde bulk kürü yapmıştım aradan 1 yıl geçti şuanda 2. Kürüm olan definasyon kürüne başladım 15 hafta 300 testo propionat 13 hafta 200 rimobolan kullanıcam
      Şuan 6.haftadayım östrojenimi düşük tutmak istiyorum fakat masteron kullanmak istemiyorum. 10 günde veya haftada 1 arimidex kullansam östrojenimi baskılamaya yeterli olurmu. Genelde jino belirtisi olmadan arimidex kullanımı pek önerilmemiş kürün verimini düşereceğinden kafam çok karıştı kararsız kaldım sizin önerileriniz nedir ?
      Kür başlangıç ve şuanki formumun fotografları

• Yazan: supraxdt
      Merak ettiğim bir konu var anabolik Steroid eklenmeden yanına rimobolan ve insülin kullanımı hakkında bir bilgiye sahip olan var mı yada deneyen birini biliyorum insülin ve rimobolan kullanıyorum dedi ve sağlam kütle koymuş açıkçasi ama nasıl kombine etmiş ne gibi yol izlemiş soramadım acaba aranızda kullanan var ise yada bilen anlatırsa çok mutlu olurum...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.