Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semposezer

19 Yaşinda Kür Yapmak ?

Önerilen İletiler

Semposezer    1

Herkese merhaba..

19 yasindayim 3 yildir bu sporu yapiyorum. 170 boy 85 kiloyum. Tsort vs giydigimde baya bi hacimli vucutlu duruyorum ama tsort ciktiginda omuz gogus kismi iyi olsada gobek vs bozuyor ogrenciyim haliyle beslenme cook duzgun degil ondan sebeb biraz yag var.Amacim daha cok hacim almak.ufaktan bir kure girmek istiyorum only testo olur veya daha hafif birsey varsa oda olur yalniz yastan dolayi biraz tereddutteyim

Degerli abilerim ve hocalarimdan yardimci olmalarini istiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gokcen11    0

Erken baslamissin spora bu cok guzel birsey ben yerinde olsam bir iki yil daha beklerim ve dogal biraz daha zorlarm kendimi..antrenman programima flan dikat ederk yaglanmayi dogal yolla indireblirsin sahsi gorusum ogrenci olmani anliyorum fakat bir tik daha dikkat edersen yediklerine bence daha guzel bir yol kat edersin bir iki yil daha dogal devam edip sonra only testo yada testo bolde yaparsan guzel bi verim alirsin erken basladigin 4 yili gecik de bir alt yapin olacagi icinnaybin cok daha az kazancin daha guzel olur..yinede karar senin iyi calismalar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.255
Herkese merhaba..

19 yasindayim 3 yildir bu sporu yapiyorum. 170 boy 85 kiloyum. Tsort vs giydigimde baya bi hacimli vucutlu duruyorum ama tsort ciktiginda omuz gogus kismi iyi olsada gobek vs bozuyor ogrenciyim haliyle beslenme cook duzgun degil ondan sebeb biraz yag var.Amacim daha cok hacim almak.ufaktan bir kure girmek istiyorum only testo olur veya daha hafif birsey varsa oda olur yalniz yastan dolayi biraz tereddutteyim

Degerli abilerim ve hocalarimdan yardimci olmalarini istiyorum.

19 Yaşındasın kaçınsı sınıf oluyor ? Lise mi ? Üniversite mi ?

Misal ki Üni. gidiyorsun konuyu en kısa ve net şekilde özetleyeceğim. Soracağım bu soruya cevabın evetse kullan kürünü yap ..

Soru : '' Seni ana okuluna göndermeden üniversiteye gönderseydik ilk deneyimin olarak okulu bitirebilir miydin ? ''

İşte steroid yada türevleri böyle önce bir terle bir yıllarını geçir bir o parmaklar nasır tutsun kan içinde kalsın pskolojin bozulsun salona gitmek isteme yada gün sabah ezanı ile ışıldarken 1 saat kardiyonu yapıp salona koş idmanını at herkes uyanık gece eğlenirken sen saat 22:00 dedin mi uyu .. Herkes horul horul uyurken sen sabah 4,5 'de uyan ilk öğününü al bakalım ...

Emekleme'den koşmak bu başka bir şey değil .. Sen kasların içindeki çekirdek sayısını çok çalışıp arttırmadıkça 1 kamyon ilaçta alsan o çekirdek oranınca vücut ilacı kullanacak gerisi çöp olacak.. Erkekliğinin en güzel yıllarındasın zımba gibisin kürden çıkınca PCT bile yapsan 4-6 ay heleki birde yanlış pct dönemi geçirirsen 8-12 aya kadar erkekliğinin baş tacı olan organın işemekten başka işe yaramayacağı gerçeği ile ne kadar yüzleşebileceksin ? bunu ne kadar kaldırabileceksin ? İşte ana okulu , ilk okul , orta okul , lise , yüksek okul , üniversite , master , doktora diye bu yüzden sıralanıp gidiyor. Spor'da böyle ..

Keyifli forumlar. :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semposezer    1

@Loving Merhaba oncelikle mesajiniz icin tesekkur ederim.98 dogumluyum sinifta kaldigim icin lise son okuyorum :)

Ilk mesajimda 3 yildir bu sporu yapiyorum yazdim ama aslinda benim bu sporla tanismam 14 yasimda basladi.

14 yasimda bu spora gonul verdim 1 sene boyunca yani 15 yasima kadar haftada en az 3 kere salona gidip antremanimi aksatmadan yaptim.beslenme konusuna gelince 14 yasindaki bir cocugun beslenmesi nasil olabilirki :) Daha sonra sinifta kaldigim icin 1 sene ara verdim 16 yasimda tekrar basladim suan 19 yasindayim araliksiz devam ediyorum 3 yildir.

Bu 3 yilin ilk 2 senesini atletik yaptim 70 72 kilo arasi takiliyodum plajda nekadar hos dursada tsortte guzel durmadigini anlayinca hacim almaya karar verdim ve 1 senede 72 kilodan 85 - 86 ya ciktim biraz dirty bulka kacti ama sonuc gercekten muazzam oldu.35 36 cmden 40cm kola ciktim ki beni cok tatmin etti cunku kollarim genetik buyumuyor gogsum ve omzum her ay olcu aliyor ama kollar sikinti :) Omuz ve gogus kismima gore kollarim cok kucuk ve sonuk kaliyor. Boyum aslinda 170 bile degil ben yuvarladim 168 169 civari e boy kisa olunca kiloda 86 olunca birde kaslarim cok kisa oldugu icin hemen doluyorum hacim olarak kisa boy gercekten avantaj.Yani abi anlayacagin spor gecmisim ve yasadiklarim boyle

Beslenme konusuna gelince klasik amator bodyci beslenmesi.Yani gunde 6 yumurta 100 gram yulaf 2 muz 1 ton baligi 3 4 tabak pilav ve sulu tavuk veya et yemegi fistik findik badem pirinc patlagi.Annem sagolsun hergun pilavimi ve etli tavuklu yemegimi yapar.Benim mutfak becerim hic yok olsa daha kaliteli besinler hazirlayabilirimde iste el becerisi yok :)

En can alici nokta yani cinsellikten bahsetmissin abi.acik konusmak istiyorum burdaki cogu insanin kardesi yasindayimdir.zaten bu konuda burda baya bir donuyor.ben 3 yildir ciddi anlamda ve yuksek seviyede sertlesme sorunu yasiyorum.sorunum psikolojik.soyle soyleyim iliski esnasinda ilk 1 dk sorun yok yuzde 100 sertlesme var 1 dk sonra hop sonuyor ve daha tik yok her iliskimde boyle oldu 3 senedir.kan tahlillerimde bir sorun cikmadi sorunum zaten psikolojik iktidarsizlik olsa o 1 dk sertlesme olmaz.bu psikolojiyi 3 yildir yenemiyorum ve acikcasi dahada yenebilecegimi dusunmuyorum.

Bu yuzden cinsel anlamda korkum olmadigi icin kure girme konusunda istahli ve biraz daha cesurum.beni merak ettiren asil sorun ilerde kalpte bobrekte karacigerde vucuda erken hormon soktum diye sorun yasarmiyim dusuncesi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.255
@Loving Merhaba oncelikle mesajiniz icin tesekkur ederim.98 dogumluyum sinifta kaldigim icin lise son okuyorum :)

Ilk mesajimda 3 yildir bu sporu yapiyorum yazdim ama aslinda benim bu sporla tanismam 14 yasimda basladi.

14 yasimda bu spora gonul verdim 1 sene boyunca yani 15 yasima kadar haftada en az 3 kere salona gidip antremanimi aksatmadan yaptim.beslenme konusuna gelince 14 yasindaki bir cocugun beslenmesi nasil olabilirki :) Daha sonra sinifta kaldigim icin 1 sene ara verdim 16 yasimda tekrar basladim suan 19 yasindayim araliksiz devam ediyorum 3 yildir.

Bu 3 yilin ilk 2 senesini atletik yaptim 70 72 kilo arasi takiliyodum plajda nekadar hos dursada tsortte guzel durmadigini anlayinca hacim almaya karar verdim ve 1 senede 72 kilodan 85 - 86 ya ciktim biraz dirty bulka kacti ama sonuc gercekten muazzam oldu.35 36 cmden 40cm kola ciktim ki beni cok tatmin etti cunku kollarim genetik buyumuyor gogsum ve omzum her ay olcu aliyor ama kollar sikinti :) Omuz ve gogus kismima gore kollarim cok kucuk ve sonuk kaliyor. Boyum aslinda 170 bile degil ben yuvarladim 168 169 civari e boy kisa olunca kiloda 86 olunca birde kaslarim cok kisa oldugu icin hemen doluyorum hacim olarak kisa boy gercekten avantaj.Yani abi anlayacagin spor gecmisim ve yasadiklarim boyle

Beslenme konusuna gelince klasik amator bodyci beslenmesi.Yani gunde 6 yumurta 100 gram yulaf 2 muz 1 ton baligi 3 4 tabak pilav ve sulu tavuk veya et yemegi fistik findik badem pirinc patlagi.Annem sagolsun hergun pilavimi ve etli tavuklu yemegimi yapar.Benim mutfak becerim hic yok olsa daha kaliteli besinler hazirlayabilirimde iste el becerisi yok :)

En can alici nokta yani cinsellikten bahsetmissin abi.acik konusmak istiyorum burdaki cogu insanin kardesi yasindayimdir.zaten bu konuda burda baya bir donuyor.ben 3 yildir ciddi anlamda ve yuksek seviyede sertlesme sorunu yasiyorum.sorunum psikolojik.soyle soyleyim iliski esnasinda ilk 1 dk sorun yok yuzde 100 sertlesme var 1 dk sonra hop sonuyor ve daha tik yok her iliskimde boyle oldu 3 senedir.kan tahlillerimde bir sorun cikmadi sorunum zaten psikolojik iktidarsizlik olsa o 1 dk sertlesme olmaz.bu psikolojiyi 3 yildir yenemiyorum ve acikcasi dahada yenebilecegimi dusunmuyorum.

Bu yuzden cinsel anlamda korkum olmadigi icin kure girme konusunda istahli ve biraz daha cesurum.beni merak ettiren asil sorun ilerde kalpte bobrekte karacigerde vucuda erken hormon soktum diye sorun yasarmiyim dusuncesi

Hımmm tamam şöyle yapalım yazdıklarınla ne kadar özdeşleşen bir vücudun var yüz olamadan paylaşırmısın görelim. Bu kadar yılda ne kadar doldurmuşsun vücudu daha yol var mı yok mu beraber karar verelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bulkingali    0

küre girdiğinde profesyonel olma yolunda ilerlemelisin demek istedigim illa podyuma gir değil hayat tarzın bu spor olmalı ne kadar bağlısın bu spora,birde işin kötü tarafı belli bir zaman sonra sporu bırakırsan pişmanlıkta duyarsın,igne yapamk kolay önemli olan bu sporu ciddi şekilde yapabilmek,girersende Allah utandırmasın gelişim paylaşımları görmek isteriz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.255
@Loving Boydan fotografim yok suan galeride. Gogus ve omuz birde kolumu atayim ayri olarak boydan yarin ceker atarim :)

Gogus & Omuz : http://i.hizliresim.com/Qa56Yk.jpg

Kol : http://i.hizliresim.com/oj5b3m.jpg

Olculerim en son ;

Omuz 132

Gogus 107

Kol 40

Olculerinde guncel halini paylasirim yarin

Yani bu şekilde yorum yapmak komik olur düşün bir araba satacaksın galeriye arabanın aynısı ile egzoz'nu koyuyorsun gibi düşün. O yüzden bütünü görünce yorum yaparız. Benim kısacası yorumum daha önünde çok uzun yıllar var temkinli davran şimdilik aklından çıkar daha erken olduğu kanısındayım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben 98 dogumluyum bu spora 13 14 yaslarinda basladim fakat haftada 2 3 giderdim imkanlardan dolayi ve beslenmem de iyi degildi bikkinligkm kilo alamam beni steroidlere yoneltti 15 yasindan 17yasima kadar arastirdim 17 yasimda ilk kürümü girdim suan 3.kurumdeyim allaha sukur vucudumda bir sorun yok kimseyi dinlemek zorunda degilsin kendi hür iraden ayrica bu yaslarda vucut olmasi bambaska bir güzellik bambaska bir özgüven hayatlari boyunca insanlar lisede su cocuk vardi kasli olan soyle vucudu olan diye sayiklayacaklar herkes otururken sen en iyisini yap bence eger yeteri kadar bilgin oldugunu dusunuyorsan ve arkanda saglam adamlar varsa bence girmelisin ki maddi acidan durumun kotuyse igneyi dusunme bile suan ki kurum 2.5bin tl civarina geldi günluk beslenmeye harcamam 40 tl 50 tl arasi degisiyor bunlari göze alarak basla kiüre ki yok 6 7 ogun yapamam beslenemem diyosan steoridi sil bence kafandan.ilk kurume 52 kilo girdim 79 kilo ciktim deca testo dianabol yapmistim.eger olgun bir insansan cidden yasina gore bilgin varsa girebilirsin yani ben 2 yillik bilgi birikimim sonucu arkamda saglam insanlarla surekli testlere giderek bu yasta girdim eger steroid bilgin sadece 5 6 ilactan ibaretse hic girme bence deneyerek yasaman gormen sikinti yasatsbilir. Küre girdigimde 52 kiloydum 17 yasindaydim fakat sarms gh peptidler vs tüm konulara hakim genis bilgim vardi cogu yarismaci abilerimle oturdugumdada bana hep hayret ederlerdi ve soru soranlarbile vardi bilgin yeteri ne yapacagini biliyorsan girebilirsin bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.255
17 yasindaydim fakat sarms gh peptidler vs tüm konulara hakim genis bilgim vardi

Merhabalar bu konulardaki geniş bilgilerinizi forumda biz dahil tüm üyelerle paylaşıp bizide ''hayretler içinde'' bırakır mısınız rica etsem ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Ben oldum diye birsey soylemek icin cok genc degil misin :) steroid peptid sarms lardan once birde endokrin sistemin nasil calistigina baksaydin 22 yasindan once girmenin sana kaybettirecekleri hakkinda bir fikrin olurdu 30 lu yaslarinin sonunda hatirlarsin :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ben oldum diye birsey soylemek icin cok genc degil misin :) steroid peptid sarms lardan once birde endokrin sistemin nasil calistigina baksaydin 22 yasindan once girmenin sana kaybettirecekleri hakkinda bir fikrin olurdu 30 lu yaslarinin sonunda hatirlarsin :)

Bilgim var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rage    0

19 bitimi 20 yaşımda küre girdim.Şuan hala kürdeyim.Öncelikle aman aman bir etki falan bekleme ve göbek olayına takılma bu işin başı hacimdir.

Şuan ki halinde diet yaparsan o kolun olur 35 cm :) Sana artı ve eksileri anlatayım.

Artıları;

Hacim,çok deli hacim alıyorsun.Ne yersen yarama muhabbeti var ya o şekilde ne yersen büyüyorsun karbı fazla tutarsan göbeğin hacmide büyüyor ona göre düşün.

Özgüven artıyor,herkes sana bakıyor yada bana öyle geliyor çünkü herkesten iri duruyorsun.

Çavuş hareketleniyor.

Eksileri,

Öyle çok deli bir güç artışı bekleme sadece 1 tık ileri atıyor seni yada şöyle tarif ediyim 80KG dumbell chest press yapıyorum anabolizan kullanmadan öncede aynı şekildeydi normal halimle 6 tekrar 3 set zorlanmadan yapabiliyorum.Anabolizan ile beraber sayılar ve set arttı ve 90kg ile de çalışabiliyorum.

3 ve 4.haftalarda penisinde sertlik problemi yaşayabilirsin yani tam anlamıyla dolu dolu büyüme olmayabilir ama işlevinde sıkıntı olmaz.

ilk 2 hafta enjeksiyon ağrısı çekeceksin bacaktan vurursan hareket bile edemeyebilirsin.

Testo flu yaşayabilirsin ben yaşamadım.

NAC600,deve dikeni,cüce palmiye,zinco,multivitamin kullanmak zorundasın.NAC kullanmazsan sivilcelenme artar derin yağlı ve sivilceye yatkınsa her yerinden sivilce çıkar.Koyu limonata işersin noluyor dersin.İştahın kapanır vs karaciğer bazlı yan etkiler yaşayabilirsin.

Mantık olarak bakarsak kısa vadede steroidlerin hemen hemen etkisi göremezsin,uzun vadede faydalarını alırsın.Ama yan etkilerinin sonuçlarını hemen alabilirsin.Delikanlılık yapıp trenboleno deca basarsın testislerini eline alabilirsin vs vs böyle gider.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.