Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tunahankrc

Iran testo - sahtesi olabilir mi? marka hakkında bilgiye ihtiyacım var.

Önerilen İletiler

bloodiamond    11

Bu şekilde skt yazan ve yeni satın alan var mı aramızda acaba. 

@rastlantisal hocam fotograf atınca netleşir onda bulunanı orjinal baz alıcaz, ben henüz kullanmadım ona göre iade edicem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metropol    74

orjinalinin boyutları ampulü böyle 

IMG_0422.jpeg

bloodiamond, 12 dakika önce yazdı:

Bu şekilde skt yazan ve yeni satın alan var mı aramızda acaba

skt si 2026 bendeki orjinal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

ampullerin boyutları farklı olabilir iranda fix olan olay zaten hatta tüm ampül ilaçlarda olan olay aynı üretim tarihinden susta var elimde şuan farklı boyuttalar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386

İranda 150 tlye satılan ürünün sahtesini kaça mal edecekler gerçekten merak ediyorum. Ben sahtesi olduğunu düşünmüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408
bloodiamond, Bir saat önce yazdı:

Bu şekilde skt yazan ve yeni satın alan var mı aramızda acaba. 

@rastlantisal hocam fotograf atınca netleşir onda bulunanı orjinal baz alıcaz, ben henüz kullanmadım ona göre iade edicem 

Benimkiler çalışıyor etkisi iyi de sadece şu skt olayından biraz uyuz oldum o kadar 😅

bir de fake olsa bilmiyorum illaki ödem yapar diye düşünüyorum gayet iyi sorun yok şu an 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bloodiamond    11
Ironmann, Bir saat önce yazdı:

Benimkiler çalışıyor etkisi iyi de sadece şu skt olayından biraz uyuz oldum o kadar 😅

bir de fake olsa bilmiyorum illaki ödem yapar diye düşünüyorum gayet iyi sorun yok şu an 

Evet bende de skt yok ona takıldım, henüz kullanmadığım içinde yorum yapamıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.388
bloodiamond, 13 saat önce yazdı:

Hocam müsait olunca bekliyoruz fotoğrafı

Çok özür dilerim ama unuttum. Bu ara eve geç gidiyorum. Bu akşam muhakkak göndereceğim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bloodiamond    11
rastlantisal, 22.03.2024 - 07:07 yazdı:

Çok özür dilerim ama unuttum. Bu ara eve geç gidiyorum. Bu akşam muhakkak göndereceğim.

Hocam bekliyoru 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.388

Merhabalar. 

Dün elimde olanları yanyana koydum inceledim. Tepe kısımları bire bir aynı homojen görüntüde değil. İlaçlarım ise orijinal.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bloodiamond    11

Hocam sizdekinin orjinal olduğunu biliyoruz zaten söylemiştiniz ve elimizdekilerle görüntü olarak karşılaştıracaktık bizde ki orjinal mı özellikle üzerinde skt yazıyor mu vs.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.388

Öncelikle gecikme için tekrardan özür dilerim. Bu dönem tam bir yarış atı modundayım. 

6601ac9637e88_WhatsAppGrsel2024-03-25saat19_52.19_8d91f7a1.thumb.jpg.f42fbd002d323b5a6bb09be50128b11d.jpg

Sanırım tüm sorularının cevabı bu fotoda var. 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bloodiamond    11
gönderildi (düzenlendi)
Ironmann, 21.03.2024 - 21:20 yazdı:

Bende de skt yok, bir kaç kişi ve @rastlantisal hocamın kullandığı orjinal olanda da skt mevcut şişede. Ben daha kullanmadığım için satıcıya soracağım neden böyle diye sen de sorabilir misin sende de skt yok rica etsem ? Ulan ne iş ya iran testonun bile orjinalini bulabilmek için kılı kırk yarmak mı gerekiyor nasıl piyasa anlamadım daha ilk kürümüzü yapamadık :)

tarihinde bloodiamond tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir32    7
bloodiamond, Bir saat önce yazdı:

Bende de skt yok, bir kaç kişi ve @rastlantisal hocamın kullandığı orjinal olanda da skt mevcut şişede. Ben daha kullanmadığım için satıcıya soracağım neden böyle diye sen de sorabilir misin sende de skt yok rica etsem ? Ulan ne iş ya iran testonun bile orjinalini bulabilmek için kılı kırk yarmak mı gerekiyor nasıl piyasa anlamadım daha ilk kürümüzü yapamadık :)

eski partide de skt yazar yeni partidede sadece kutu farkı vardı. her ikisini de biliyorum yakından. Satıcıyla görüş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    29

İran orj testosunun maliyetiyle yarışmak için sadece su falan doldurmaları lazım içine yoksa imkanı yok 50-100tl lik testodan bahsediyoruz 😁😁

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bloodiamond    11
Emir32, 46 dakika önce yazdı:

eski partide de skt yazar yeni partidede sadece kutu farkı vardı. her ikisini de biliyorum yakından. Satıcıyla görüş.

Sordum bakıp dönüş yapacağını söyledi bekliyorum. Burda yine benim ki gibi skt olmayan bir arkadaş daha vardı etki aldığını vs.  belirtmişti oda sorarsa net bilgi edinmiş oluruz

EmreGundi, 18 dakika önce yazdı:

İran orj testosunun maliyetiyle yarışmak için sadece su falan doldurmaları lazım içine yoksa imkanı yok 50-100tl lik testodan bahsediyoruz 😁😁

Valla mantık olarak doğru söylüyorsun ama işte bizim insanımızın işi belli olmuyor malesef, bu sporun en tanınan yüzleri bile “yurtdışı” adı altında bircok şeyi burada ürettirip satıyor. Özellikle şu yurtdışı supplementler konusu kara bir delik

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tunahankrc    12
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Öncelikle gecikme için tekrardan özür dilerim. Bu dönem tam bir yarış atı modundayım. 

Sanırım tüm sorularının cevabı bu fotoda var. 

Hocam kolonyalı pamukla enjeksiyon yapmadan önce ampulü siliyorum ve tarih yazıları siliniyor siz hiç denediniz mi acaba ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.388
Tunahankrc, 32 dakika önce yazdı:

Hocam kolonyalı pamukla enjeksiyon yapmadan önce ampulü siliyorum ve tarih yazıları siliniyor siz hiç denediniz mi acaba ?

Hiç denemedim. Baş kısmını kırıp enjektör ile 3 şırıngaya üleştiriyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
rastlantisal, 10 dakika önce yazdı:

Hiç denemedim. Baş kısmını kırıp enjektör ile 3 şırıngaya üleştiriyorum.

Abi ampülden hangi enjektör ucu ile çekiyorsun. Bir çok insanın bilmediğini fark edince buradan yazmak istedim. Çelik enjektör ucu var baya bir kalın ben ampüllerden o uc ile çekip sonra normal enjektör ucunu takıp vuruyorum. Hem her seferinde ucu değiştirip 2 enjektör harcamış olmuyorum hemde aşırı hızlı çekiyor ampülden 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.388
Askabar, 13 dakika önce yazdı:

Abi ampülden hangi enjektör ucu ile çekiyorsun. Bir çok insanın bilmediğini fark edince buradan yazmak istedim. Çelik enjektör ucu var baya bir kalın ben ampüllerden o uc ile çekip sonra normal enjektör ucunu takıp vuruyorum. Hem her seferinde ucu değiştirip 2 enjektör harcamış olmuyorum hemde aşırı hızlı çekiyor ampülden 

500 tane turuncu uç almıştım. Kullan kullan bitmiyor. Onunla çekiyorum. Evet çok yavaş ama ölçü de kaçmamış oluyor. Benimkisi delilik yani :D

3 şeker iğnesini doldurmam 1 uca mal oluyor. İnsülin iğnelerinin kendi ucu var zaten. Onunla da bacaktan enjekte ediyorum. Kısa bir uç olduğu için kasa 90 derece açı ile girip damar kontrolü yapıyorum. Biraz konu dışı oldu ama konu buraya kadar geldiği için yazdım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir32    7
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

500 tane turuncu uç almıştım. Kullan kullan bitmiyor. Onunla çekiyorum. Evet çok yavaş ama ölçü de kaçmamış oluyor. Benimkisi delilik yani :D

3 şeker iğnesini doldurmam 1 uca mal oluyor. İnsülin iğnelerinin kendi ucu var zaten. Onunla da bacaktan enjekte ediyorum. Kısa bir uç olduğu için kasa 90 derece açı ile girip damar kontrolü yapıyorum. Biraz konu dışı oldu ama konu buraya kadar geldiği için yazdım.

hocam bacağın hangi bölgesinden vuruyorsunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
bloodiamond, 5 saat önce yazdı:

Nasıl piyasa söylim  bu fiyata orijinal ilaç olmaz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tunahankrc    12
Emir32, 2 saat önce yazdı:

hocam bacağın hangi bölgesinden vuruyorsunuz

YouTube de detaylı video var böyle tarifle olmaz bacağın enjeksiyonu çok sıkıntılı oluyor onuda bil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753

Konu ne uzadı ya :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bloodiamond    11
rıza333, 5 saat önce yazdı:

Nasıl piyasa söylim  bu fiyata orijinal ilaç olmaz 

Hangi fiyata? Herkes 750-850₺ aralığında satıyor zaten iranı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
gönderildi (düzenlendi)
bloodiamond, 28 dakika önce yazdı:

Hangi fiyata? Herkes 750-850₺ aralığında satıyor zaten iranı ?

400 e aldım bir hafta olmadı. Satıcıya maliyeti 250 tl var sen yap hesabını. İranda 100-150 tl bandında 😄 

tarihinde Diver tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Tekin2321
      Daha önce kullanan var mı arkadaşlar?
      canada peptide boldenon iran test enanhate  
    • Yazan: knuckles
      Abilerim, ablalarım, kardeşlerim herkese selamlar Burak abim @Loving ve hocamızın da desteğiyle girişmiş olduğum 24 haftalık kür dün itibari ile bitti, hakkında bilgi ve kür öncesi-sonrası fotoğrafı paylaşacağım. Kür içeriği olarak SPLabs Boldenone, SPLabs Trenbolone ve Aburaihan Testosterone kullandım. Dozaj olarak haftada 2 kere pazartesi ve cumaları olacak şekilde 0.5ml tren, 0.6ml bolde ve 1 flakon testo kullandım.
      Beslenme olarak karbonhidrata abandım baldo pirinç, tavuk, brokoli, somon ve nicesi tuz kullanımımı kısıtladım şeker zaten kullanmıyordum Burak hoca sağ olsun her konuda yardımcı oldu kilo alamıyorum diye farklı bir shake tarifi de verdi. Bu kür içerisinde diş etim rahatsızlandı ve kürün neredeyse son 1.5-2 ayında antrenmana gidemedim.
      Kür başında 83 kiloydum bel 85, göğüs 111, kol 40, bacak 61, omuz 131 idi. Kür içerisinde 48cm kol gördüm ve 93 kiloya çıkmıştım spor yapamadığım son sıra 80'e geriledim o yüzden güncel halim şu an 85 kilo bel 81, göğüs 118, kol 46, bacak 70, omuz 138. Aynı zamanda kür başında %15 olan yağ oranım şu an %11 civarında.
      Bu süreçte her konuda yardımını alabildiğim, her an ulaşabildiğim ve beni motive edip gazlayan Burak hocama @Loving  çok minnettarım.  
      aha ne yazabilirim bilemiyorum o yüzden yorumlarınızı, merak ettiklerinizi bekliyorum, teşekkürler.

• Yazan: KaiGreene
      Herkese iyi forumlar arkadaşlar.
       İran Eczane ürünü olarak elimde iki tane testosteron e var. İkisinide yakin bi arkadaşım getirdi. Birisi Caspian labaratuvarinin yaptığı androne testo e. Diğeri abdurahianin testo e. Si .

Simdi ikisi arasında fark nedir ? Kullanıcı yorumcularıni alabilirmiyim. Ya da çevresinden gören bilen. Tesekkur ederim 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.