Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

emreugr

Kürümde yaptığım bazı hatalar var ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

emreugr    7

Abilerim uzun uzun yazacağım lütfen sıkılmadan okuyunuz ve yardımcı olunuz 🙏

Ben 1 sene düzenli spor beslenme sonucu Ocak ayında ilk kürüme başlama kararı aldım. Kürü dianabolu 4 e bölüyor günde 3 kez alıyordum. 

• primodan 1 ml çekiyordum 
  • enantat 400 den 0.50 çekiyordum 
  • boldenondan 0.75 çekiyordum. 

Kürlerinde fotolarını atacağım üzerlerinde mg ları yazıyor olacak. Bu şekilde 8 hafta sonunda 73 kg başladığım küre 80 le 8. Hafta da son verdim. Bu zamana ait kan tahlillerimi de paylaşacağım yeni kürde 3. Haftada verdiğim kanları da. Sanırım hayatımın hatasını yaptım. Sonra 1 hafta ara verip klomen tamoksifen armidex kullanıp 1 hafta sonunda pazartesi yeni küre başladım farklı biriyle dostumuz dediğimiz arkadaşımızın tanıdığı vasıtasıyla …

Yeni kürü geçen de paylaştım çok kişi bu nasıl kür dedi.. O kürüm de

• Winstrol 10 mg günde 9 adet
  • Turinabol 6 adet 60 mg

Günde alıyorum haftada 3 kez pazartesi çarşamba cuma vuruyorum 

• boldenon 900 mg
  • testo 750 mg
  • deca 100 mg 

Bu kürde şuan 3. Haftam kan verdim. Olaya gelecek olursak ilk kürde ne kan değerlerim ciğer değerlerim bozuldu ne kötü bir şey yaşadım ayrıca gelişmeye başlamıştık ki tam işte yapılan hata lütfen neden yaptın nasıl yaparsın vs demeyin :( ve ilk kürde testolar herşey iyi çıkmıştı. Şimdiki kürüm de her şey ciğerler falan artmaya başladı. Ve doktor eksik bakmış maalesef ama baktığı kadarını atacağım serbest testoya bakmış sadece oda 60 larda çıkmış  ve üzerine 1 kilo bile alamadım.  Bana lütfen yardım edin. Psikolojim bozuldu yeni tanıştığım dediğim kişiye çatmamak için zor tutuyorum kendimi kendi ilaçlarını öve öve bitiremedi .. ama ortada tamam çok erken ama sanırım hiç bir şey yok.

• Ben şimdi bunları bıraksam tekrar hemen eski kürüme devam edebilir miyim ?
  • Yoksa zaten birini bırakıp birine geçtim tekrar Bırak geç beni mahveder mi?
  • Yada yine bir iki hafta ara verip öyle mi başlanır. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Nasıl bir yol izlemeliyim soğudum iyice her şeyden 😔 tüm kan tahlilleri ve kür fotoları ekledim.  @metinav @Rdm @rastlantisal

IMG_9029.png IMG_9031.png IMG_9032.png IMG_9033.png IMG_9034.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gurkanaykas    15

hocam geçmiş olsun kürü bırakıp diğer küre geçmek sıkıntı fakat neden bu kadar ağır küre girdiğini öğrenebilir miyim ayrıca yaşın kaçtı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
gurkanaykas, 6 dakika önce yazdı:

hocam geçmiş olsun kürü bırakıp diğer küre geçmek sıkıntı fakat neden bu kadar ağır küre girdiğini öğrenebilir miyim ayrıca yaşın kaçtı?

Yaşım 32 . Tecrübesizlik, karşımıza çıkam insana değer verip sözünü dinledik hocam ama işte meğer bu işler böyle olmuyormuş …

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drei Lilien    19
emreugr, 9 dakika önce yazdı:

Yaşım 32 . Tecrübesizlik, karşımıza çıkam insana değer verip sözünü dinledik hocam ama işte meğer bu işler böyle olmuyormuş …

bu dozları sana ilaçları satan kişi mi yazdı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
Drei Lilien, 1 dakika önce yazdı:

bu dozları sana ilaçları satan kişi mi yazdı?

Son kürden bahsediyorsak evet 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74

ah be abi ne yaparsan yap şuanki kürünü direk kes temiz ilaçlar lazım sana

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    12

abi yanlış anlamada neden bu kadar yüksek doz giriyorsun. hani sırtını hep ilaca yüklemesen, beslenmeye falan odaklasan sanki daha iyi olurmuş, tekrardan geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
mustafaskh, 11 dakika önce yazdı:

abi yanlış anlamada neden bu kadar yüksek doz giriyorsun. hani sırtını hep ilaca yüklemesen, beslenmeye falan odaklasan sanki daha iyi olurmuş, tekrardan geçmiş olsun.

Reis 1 senedir spor beslenme hayatım Okadar düzenli ki artı vitamin takviyeleri.. işte bilinçli yüklenme değil. Diyorum ya maalesef güvendik ve burda kaybettik. Bu kadar dozajlar demekki yüksek ama ilk kürde mi verimi bile vermemiş kanlar da demekki tamamen boş ilaçlar burdan da bunu anlamam lazım sanırım. 

metropol, 13 dakika önce yazdı:

ah be abi ne yaparsan yap şuanki kürünü direk kes temiz ilaçlar lazım sana

Kanka peki hemen keseyim herşey sağlık dgru. Ama kestiğimde ne yapmalıyım. O kişiyle daha muhatap olmam. Başkada danışabileceğim kimse yok. Bıraktım diyelim pct mi yapmam gerek ? Yapacaksam nasıl ve ne kadar sürüyor. Ve sonra tekrar nasıl ne zaman küre başlayabilirim 😔

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gurkanaykas    15
emreugr, 1 saat önce yazdı:

abi yaşın 32 keşke bu toplara girmeseydin yada girdin hocalarımızdan bilgi edinerek dozajları sorarak girseydin küre girdiğinde zaten her türlü ciğer sıkıntıların olur bir de 900 mg bolde girmek ayrı sıkıntı millet 400-600 kullandığında zaten girip girmemek arasında kalıyor. yarışmaya girmeyeceksen bu kadar yüksek dozaj girmek gereksiz

emreugr, Bir saat önce yazdı:

Reis 1 senedir spor beslenme hayatım Okadar düzenli ki artı vitamin takviyeleri.. işte bilinçli yüklenme değil. Diyorum ya maalesef güvendik ve burda kaybettik. Bu kadar dozajlar demekki yüksek ama ilk kürde mi verimi bile vermemiş kanlar da demekki tamamen boş ilaçlar burdan da bunu anlamam lazım sanırım. 

Kanka peki hemen keseyim herşey sağlık dgru. Ama kestiğimde ne yapmalıyım. O kişiyle daha muhatap olmam. Başkada danışabileceğim kimse yok. Bıraktım diyelim pct mi yapmam gerek ? Yapacaksam nasıl ve ne kadar sürüyor. Ve sonra tekrar nasıl ne zaman küre başlayabilirim 😔

danışabileceğin burası var şuan daha küre girme mental olarak çökmüş duruyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
gurkanaykas, 5 dakika önce yazdı:

abi yaşın 32 keske bu toplara gırmeseydın yada girdin hocalarımızdan bilgi edinerek dozajları sorarak girseydin küre girdiğinde zaten her türlü ciğer sıkıntıların olur bir de 900 mg bolde girmek ayrı sıkıntı millet 400-600 kullandığında zaten girip girmemek arasında kalıyor. yarışmaya girmeyeceksen bu kadar yüksek dozaj girmek gereksiz

Bu topa isteyerek girdik artık onun dönüşü yoktu da işte güzel inşalarla karşılaşsak güzel tecrübeler edinebilirdik . Demek ki ilaçlar o kadar boş ki bol bol fazla fazla bastırıyor .

gurkanaykas, 2 dakika önce yazdı:

danışabilceğin burası var şuan daha küre girme mental olarak çökmüş duruyorsun

Evet burayı keşfedeli fazla olmadı ama çok değerli insanlar var sizler gibi. Böyle böyle öğreneceğiz sanırım ..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gurkanaykas    15
emreugr, Şimdi yazdı:

Bu topa isteyerek girdik artık onun dönüşü yoktu da işte güzel inşalarla karşılaşsak güzel tecrübeler edinebilirdik . Demek ki ilaçlar o kadar boş ki bol bol fazla fazla bastırıyor .

zaten ilaçlarını övenlerden kaçmak lazım forumda bir sürü gönderi var bunun gibiO.o

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7

Maalesef öyleymiş . O ilk başladığım kür de okadar buna göre az dozaj yapıyordum ki ve de haftada 2 kez , ona rağmen değerlerim bundan çok çok iyi çıkmıştı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    229

Boldenon kür sonuna doğru bende 800 mg vuruyordum yüksek doz. Boldenon'da 600 mg geçmemek gerekir 750mg testo da gyno olma riski taşıyor 500mg geçme  fazlasi zarar karaciğer ememiyor toksik riski var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
Tr3n, 3 dakika önce yazdı:

Boldenon kür sonuna doğru bende 800 mg vuruyordum yüksek doz. Boldenon'da 600 mg geçmemek gerekir 750mg testo da gyno olma riski taşıyor 500mg geçme  fazlasi zarar karaciğer ememiyor toksik riski var. 

Zaten karaciğer değerlerim bir anda fırlamaya başladı. Tabletlerde çok fazla çünkü hocam sanırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    229
emreugr, 45 dakika önce yazdı:

Zaten karaciğer değerlerim bir anda fırlamaya başladı. Tabletlerde çok fazla çünkü hocam sanırım 

Karaciğer değerlerin çok yüksek değil korkulacak bir durum yok. benim seninkinden 2 katı yüksek çıkmıştı. Tablet kullanma bir dahaki sefere 9 tablet çok ben winstrol günde 3 tablet kullanıyordum 30 mg. Zaten tövbe etmiştim bir daha asla kullanmam diye tablet yormuştu benim ciğerleri

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
gönderildi (düzenlendi)

Bodytech gönül rahatlığıyla kullanabilirsin tanıştığın kişinin kendini övdüğü kadar var ben 8 aydır kendisiyle çalışıyorum Bodytech başlayıp dragona geçtim ve iki markadan da memnunum bana ciddi level atlattı öncelikle geçmiş olsun diğer konunu görmüştüm çok ciddi dozajlar kullandırtmış ucuz yırtmışsın.

alt ast artmasının sebebi d.bol kaynaklı tablet steroidler vücudu çok yorar 

tarihinde crosfredy tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
crosfredy, 32 dakika önce yazdı:

Bodytech gönül rahatlığıyla kullanabilirsin tanıştığın kişinin kendini övdüğü kadar var ben 8 aydır kendisiyle çalışıyorum Bodytech başlayıp dragona geçtim ve iki markadan da memnunum bana ciddi level atlattı öncelikle geçmiş olsun diğer konunu görmüştüm çok ciddi dozajlar kullandırtmış ucuz yırtmışsın.

alt ast artmasının sebebi d.bol kaynaklı tablet steroidler vücudu çok yorar 

Hocam zaten bodytechte sorun yaşamadım. Bilinçsiz şekilde o kürü yarıda kestim . Onunla 1 ayda 7 kilo aldım. Hacimlendim. Sonradan başladığım kür bizi durdurdu. Yoksa bodytech olanlar çok küçük dozajlarda beni uçurdu ..şuan hala o yüksek dozajlar devam ediyor ama sanırım çok boş ilaçlar ki hiç baey yok 1 ay olacak. Bir abi diğer konuma öyle yazmıştı. Dozajların yüksek olma sebebi ilaçların boş olması demişti .. sanırım aynen öyle. 

Tr3n, 34 dakika önce yazdı:

Karaciğer değerlerin çok yüksek değil korkulacak bir durum yok. benim seninkinden 2 katı yüksek çıkmıştı.

Tablet kullanma bir dahaki sefere 9 tablet çok ben winstrol günde 3 tablet kullanıyordum 30 mg. Zaten tövbe etmiştim bir daha asla kullanmam diye tablet yormuştu benim ciğerleri

Evet şuan kötü değil ama 3 haftada o hale geldi 3 ayı düşünemiyorum bu kürde 

Ben şimdi bu küre yeni küre başlayalı 3 hafta oldu. Bunu bırakp tekrar eski kürüme dönsem böyle brşey mümkün mi yoksa pct yapmam ve belli zaman mı geçmesi gerek nasıl bir yol izlemeliyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
gönderildi (düzenlendi)
emreugr, Bir saat önce yazdı:

senin karaciğerler iyi abi benim 300dü bi ara sen düşün ama ocakta vermişsin kanı şimdi nasıldır bilemem şimdi pct yapma temiz bi testo al bi kaç hafta öyle gitsin sonra girersin küre

tarihinde metropol tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
metropol, 2 dakika önce yazdı:

senin karaciğerler iyi abi benim 300dü bi ara sen düşün ama ocakta vermişsin kanı şimdi nasıldır bilemem şimdi pct yapma temiz bi testo al bi kaç hafta öyle gitsin sonra girersin küre

Dgru mu anlıyorum kardeşim. Şuan ki küre son veriyorum zaten bu ortak karar artık , sadece iyi bir testo ile bir kaç hafta devam ediyorum. Sonra en olmadı bir kan verir duruma göre kür yaparım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
emreugr, 2 dakika önce yazdı:

Dgru mu anlıyorum kardeşim. Şuan ki küre son veriyorum zaten bu ortak karar artık , sadece iyi bir testo ile bir kaç hafta devam ediyorum. Sonra en olmadı bir kan verir duruma göre kür yaparım. 

evett tam anlamıyla böyle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
metropol, Şimdi yazdı:

evett tam anlamıyla böyle

O halde eski bodytech testo ile devam ediyorum. Tamam kardeşim ilgi alakan için çok teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
emreugr, 1 dakika önce yazdı:

O halde eski bodytech testo ile devam ediyorum. Tamam kardeşim ilgi alakan için çok teşekkür ederim 

testoyu kullan deme sebebim ani düşüş yaşamaman için az dozlarda devam dedim 250 bilemedin 300-400mg

eğer pct ye istekliysen pct kararından haftalar önce testoyu kesiceksin mecbur ama ileride küre girerim diyorsan kesme şuan ileride küre gireceğini varsayıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
metropol, 26 dakika önce yazdı:

testoyu kullan deme sebebim ani düşüş yaşamaman için az dozlarda devam dedim 250 bilemedin 300-400mg

eğer pct ye istekliysen pct kararından haftalar önce testoyu kesiceksin mecbur ama ileride küre girerim diyorsan kesme şuan ileride küre gireceğini varsayıyorum 

Böyle olumsuzluklar yaşamasaydım amacım yaza kadar iyi bir düzene oturtmaktı. Ocaktan beri ama öyle ama böyle devam ediyorum . Açıkçası şimdi tekrar kısa zamanda 2. Kez kür bırakıp tekrar eski küre dönmek bana ne yapar onu kestiremiyorum. Faydadan çok zarar mı görürüz. Birşeyleri bloke mi ederiz naparız bilmiyorum. Ama evet son kürüm olmasa da ki herkes bırak bunu diyor görüyoruz , küre devam etmek …

@metinav abi size çok danışan olmuş. Vaktinizi almazsam bana tam anlamı ile bir yol gösterebilirmisiniz 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    229
gönderildi (düzenlendi)
emreugr, 16 dakika önce yazdı:

Böyle olumsuzluklar yaşamasaydım amacım yaza kadar iyi bir düzene oturtmaktı. Ocaktan beri ama öyle ama böyle devam ediyorum . Açıkçası şimdi tekrar kısa zamanda 2. Kez kür bırakıp tekrar eski küre dönmek bana ne yapar onu kestiremiyorum. Faydadan çok zarar mı görürüz. Birşeyleri bloke mi ederiz naparız bilmiyorum. Ama evet son kürüm olmasa da ki herkes bırak bunu diyor görüyoruz , küre devam etmek …

Hocam pct yapıp hormonları düzene getirip neden tekrar kür yapıp bozucaksın ya pct yapıp kür yapma ya da pct yapmadan yeni kür sıçrama yap. yani pct yapıp tekrardan küre girmek mantıklı değildir. 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
Tr3n, 11 saat önce yazdı:

Hocam pct yapıp hormonları düzene getirip neden tekrar kür yapıp bozucaksın ya pct yapıp kür yapma ya da pct yapmadan yeni kür sıçrama yap. yani pct yapıp tekrardan küre girmek mantıklı değildir. 

Anladım hocam. Yani kür içi kür değiştirme olur anlıyorum.

Yukarıda ki arkadaşında dediği gibi bir kaç hafta sadece testo yapayım sonra eski kürüme dianabol Bolde enantat400 primo kürüme devam edeyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.