Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

janbertozen

Enjeksiyon karnitin nasıl kullanılmalı?

Önerilen İletiler

janbertozen    338

Merhabalar  2 tablet tiromel 40 mcg clen kullanıyorum güncel olarak sadece 150 pirinç tüketiyorum karb olarak artık idmandan sonra gerçekten kardiyoya çıkacak halim kalmıyor bu yüzden ekstra enjeksiyon karnitin alıcam eczaneden ampul başı 200 mg oluyor içinde önceden deniyen oldu mu ? 200 mg iyi bir dozmu başlangıç için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ufukbelli.06    72

Aynı durum bende de vardı kilolar düşüyor preworkout kullanıyorum antrenman sırasında yudum yudum deneyebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

hiç etki yapmıyor ya bana preler 9-10 gr citruline olcak ki az hissediyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361
gönderildi (düzenlendi)
janbertozen, 57 dakika önce yazdı:

Merhabalar  2 tablet tiromel 40 mcg clen kullanıyorum güncel olarak sadece 150 pirinç tüketiyorum karb olarak artık idmandan sonra gerçekten kardiyoya çıkacak halim kalmıyor bu yüzden ekstra enjeksiyon karnitin alıcam eczaneden ampul başı 200 mg oluyor içinde önceden deniyen oldu mu ? 200 mg iyi bir dozmu başlangıç için 

Bende öyle ahım şahım enerji vermedi bol bol terlersin. Başlangıç için iyi doz. Ben en iyi enerjiyi odaklanmayı broksinden aldım +kafein aspirin 😅 Kalbi yoruyor riskli bir ilaç çok sık kullanılmasını önermem.

tarihinde Diver tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

zaten tiromelden yanıyorum tshirtle gezdirmiyor gerçekten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361
janbertozen, 1 dakika önce yazdı:

zaten tiromelden yanıyorum tshirtle gezdirmiyor gerçekten

Kullandıkların zaten deli gibi yağ yaktırır yetmiyor mu dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

tiromeli  düşücem 1 e haftaya zaten çok fazla kilo gidiyor kardiyo yapmama rağmen, tiromeli düşücem ama enerji sorunundan düşündüm zaten karnitini

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361
janbertozen, Şimdi yazdı:

tiromeli  düşücem 1 e haftaya zaten çok fazla kilo gidiyor kardiyo yapmama rağmen, tiromeli düşücem ama enerji sorunundan düşündüm zaten karnitini

Denemeden bilemezsin dostum. Tiromel gibi gün boyu terletmez antrenman öncesi kullanırsan antrenmandan sonra geçiyor etkisi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    11

3 tane tiromel alıyorum ne terleme var ne kilo düşüşu 0 karb alıyorum birde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
gönderildi (düzenlendi)
oisobb123, 32 dakika önce yazdı:

Sana az geliyor ozaman dozu. levotiron daha etkili tiromelden çünkü tiromelin genelde mcgsi 25 levotiron 100 oluyor*

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
oisobb123, 4 saat önce yazdı:

kardio var mı veya idmanın sağlam değildir dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tuna59baba    1

Kanka eczane karnitin bulabildin mi ben sordum yok falan dediler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    11
Tr3n, 13.03.2024 - 22:26 yazdı:

Sana az geliyor ozaman dozu. levotiron daha etkili tiromelden çünkü tiromelin genelde mcgsi 25 levotiron 100 oluyor*

Bıraktıktan sonra ne kadaf sürede toparladın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
gönderildi (düzenlendi)

Bırakalı 2-3 hafta oldu toparladım ben.

bir tek hafif boğaz ağrısı oldu, başka birşey olmadı. yani abartılacak bir olumsuz durum olmadı, tiroidler için selenyum da almadım. bıraktıktan sonra hafifden su topladı vücut, kuş gibiydim levotiron kullanırken.

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.