Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

shotpowertr

Boldenon kullanımında kırmızı kan hücresi artışı

Önerilen İletiler

shotpowertr    1

Selam dostlar

İlk kürüme start verdim. Haftada 500mg testo e ve 400mg boldenon kullanmaya başladım. Boyum 190cm 84kgım 21 yaşındayım ve 3 yıldır bu spor ile uğraşıyorum. Aklıma birkaç soru takıldı benimle aynı kürde olan aynı dozlarla ilerleyen arkadaşım 6.haftasının sonunda baş ağrısı, kalp çarpıntısı, damarların üzerinde morluklar ve kafasında basınç doluluk hissetmeye başladı üzerinden 1 hafta geçti kalp spazmı geçirdi ben aynı sorunu yaşamak istemiyorum sebebinin kırmızı kan hücrelerinin artışına bağlamışlar. Sizce ne gibi önlemler almam gerek?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hakanreck    8

Koroner arter spazmının bir çok sebebi var. hipertansiyon sigara kötü kolestrol dengesi genetik yani genel olarak ateroskleroz sebepleri diyebiliriz. Ateroskleroz doğduğumuz an başlar fakat yukarda saydığım şeyler  oluşum hızını arttırır. Kırmızı kan hücresi artışı ile de arkadaşın yüksek düzeyde hipertansif olmuş olabilir ve bu sebep olmuş olabilir. Yapman gereken şey. Küre girmeden önce Detaylı check up yapıp vücudunda her şey yolunda mı veya daha fazla riski grupta mısın bunu görmek bilmek. Eko EKG çektirip kalbin ne durumda bir sıkıntın var mı yok mu bilmelisin. Tansiyonunu sürekli kontrol etmelisin. Aksi taktirde bodoslama küre girersen tam anlamıyla bir zar atarsın belki hiçbir sıkıntın yoktur arkadaşının yaşadığı vb problemleri yaşama ihtimalin atıyorum yüzde 1dir. Veya zaten bir problemin vardır o zaman bu sorunu yaşama ihtimalin çok daha fazla olacaktır.

• Beğen 2
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fanzea34    26

Yukarıdakilerine ek olarak Hacamat ya da kan ver bunu tavsiye ediyorlar bolde reis için 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    111

Boldenon kan miktarını artırıyor aynı zamanda kanda ki koyuluğu da , şu değerlerden bakabilirsin hemogram verdiğinde çıkar HGB ve HCT.

Özelikle 15. Haftadan sonra daha çok ben 3 ayda bir kan veriyordum 3 ay dolmadan  tekrar yükseliyor bu yüzden test verip sonrasında ekstradan hastanede aldırıyorum yani bazen 3 ayda 2 kere bazen ayda 1 kere ama kan durumuna göre hareket edeceksin.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hakanreck    8
fanzea34, 7 saat önce yazdı:

Yukarıdakilerine ek olarak Hacamat ya da kan ver bunu tavsiye ediyorlar bolde reis için 

Sakın hacamat yaptırmayın. Bilimsel olmayan hurafelere inanmayın. Her hafta enfeksiyon kliniğine hacamat sonrası hastalar geliyor. Sepsise kadar giden hastalar bile oluyor. Kan verebilirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    418
hakanreck, 1 dakika önce yazdı:

Sakın hacamat yaptırmayın. Bilimsel olmayan hurafelere inanmayın. Her hafta enfeksiyon kliniğine hacamat sonrası hastalar geliyor. Sepsise kadar giden hastalar bile oluyor. Kan verebilirsiniz

Hacamatı hakkıyla yapan sağlıkçılar mevcut. Bazı hastanelerde ve özel kliniklerde tertemiz yapılıyor. Bazı doktor ve hemşireler de aynı şekilde evde vs steril şekilde yapıyor. Bilimsel olarak faydası kanıtlandı hurafe değil yani. Ülkemizde malesef bu tip alternatif tıp merdiven altı yapılabiliyor enfeksiyon olması normal bu faydası olmadığı anlamına gelmiyor.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hakanreck    8
Diver, 1 saat önce yazdı:

Hacamatı hakkıyla yapan sağlıkçılar mevcut. Bazı hastanelerde ve özel kliniklerde tertemiz yapılıyor. Bazı doktor ve hemşireler de aynı şekilde evde vs steril şekilde yapıyor. Bilimsel olarak faydası kanıtlandı hurafe değil yani. Ülkemizde malesef bu tip alternatif tıp merdiven altı yapılabiliyor enfeksiyon olması normal bu faydası olmadığı anlamına gelmiyor.

Bana hacamatın, kan vermekten daha üstün olduğunu kanıtlayacak bir bilimsel çalışma sunabilir misin? Sunamazsın çünkü yok. Ayrıca riskleri de fazla. Vücuttan kan akıtmak eski insanların inançlarından kaynaklı bir uygulamadır. Bunu tüm doktorlar da bilir ama bazı ahlaksız doktorlar sırf daha fazla para için bunu öve öve bitiremezler. Kansere bile iyi geldiğini söyleyen doktor var. Dayanağında hiçbir şey yok ama. İnsanların gözüne baka baka yalan söylüyorlar. Eğer bu para tuzağına para harcayıp sağlığınızı riske atmak istiyorsanız yine sizin tercihiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    418

https://dergipark.org.tr/tr/download/article-file/259985

Bakanlık onay veriyor üstüne tıp fakültelerinde ders olarak okutuluyor. Karabük üniversitesinde yeni çalışma yapıldı demir çelik fabrikasında çalışanların vücudunda biriken ağır metalleri azalttığına dair onun makalesini bulamadım. Bunlar bile bilimsel açıdan benim için yeterli. Gelelim eski inanç olayına; Peygamberimizin söylediği sözün üstüne ne söylersen söyle umrumda değil. 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.415

Hacamat, neden işe yaradığını araştırdığım konulardan biri.

Öncelikle belirtmeliyim ki anglosakson tıp, genelde sürdürülebilir hastalıklar ve tedaviler üzerine uzman. Eski tıp dediğimiz nesilden nesile aktarılmış nebati yöntemler ise daha çok tedavi odaklı yöntemler. Bunu cebe koyalım.

Ağır metaller vücutta deri altında ve karaciğerde çokça birikiyor. Deri altı atık merkezi gibi. İdrarla dışkı ile atılmayan şeyler birikiyor. Hacamat ise bunları güzelce uzaklaştırıyor. Hacamat yaptırmış bir çok insanla da konuştum öncesi ve sonrasını. Hepsi bir rahatlamadan bahseder vs. Yani boş yöntem diyemeyiz.

Peki hemoglobin yüksek diye kan vermek ile aynı şey mi? Kesinlikle hayır. Amaç bambaşka. Deri altında birikenleri alarak hemoglobin azaltmak mümkün değil.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.