Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

emreugr

Kürümde ki enjeksiyon miktarları çok mu fazla?

Önerilen İletiler

emreugr    7

Merhabalar. 

Yaklaşık 2 haftadır kürdeyim. Kürüm testo enantat, deca, boldenon, turinabol tablet, winstrol tabletten oluşuyor.

• testo 1ml/1ml/1ml haftada 3 kez
  • deca 0,75/0,75/0,75 haftada 3 kez
  • bolde 1ml/1ml/1ml haftada 3 kez 
  • turinabıl günde 6 tablet 
  • Winstrol günde 9 tablet 

Çalıştığım kişi bu şekilde olmasını söyledi ama formlardan okuyorum özellikle deca falan çok yüksek gibi geldi bana.

Değerli yorumlarınızı katarsanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    744

Tamam ama 1 ml demişsin flakon kaç mg?

Wins 9 tab demişsin tab kaç mg?

İlaçların mg ları önemli. Hesap yapıp haftalık Toplam miktarları yazmalısın burada millete matematik testi yapmanın anlamı yok. İlaç mg ve haftada vurduğunla topla o şekilde misal haftalık 400mg deca 500 testo 50 mg wins gibi yaz o zaman herkes yorumlayacaktır kolayca.

• Beğen 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7

Abi kusura bakma biraz eksik olmuş evet. Düzeltiyorum 

• Testo tek ampül 250 mg bundan haftada 750 mg oluyor
  • Boldenen tek ampül 300 mg Buda haftada 900 mg yapıyor 
  • Deca flakon 250mg/ 10 ml lik  içinden 0.75 haftada 3 kez 
  • Winstrol 10 mg lık haftada 90 mg
  • Turinabol 10 mg lık haftada 60 mg 

Yine hatam olmuş olabilir kusura bakmayın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
  • Testosteron fazla 500mg yeterli.
  • Boldenon aşırı fazla 500mg yeterli.
  • 550,600 mg deca doğru mu anladım? 400 mg ile yarışa hazırlanıyor millet oradan sen düşün ne kadar aldığını.
  • Winstrol 50 mg yeterli (bu kürdeki amacı ne çok anlamsız olmuş diğer ilaçlar yanında)
  • Turinabol 30mg yeterli

İki ihtimal var ya hoca dediğin adam gelmiş geçmiş en büyük kasaplardan veya ilaçlar %20  performanslı o yüzden bol bol dayamış.

Her iki şarttada uzak dur bu çöp kovası kıvamında olan kür ve satıcıdan 👍🏼

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    28
emreugr, 59 dakika önce yazdı:

Abi kusura bakma biraz eksik olmuş evet. Düzeltiyorum 

• Testo tek ampül 250 mg bundan haftada 750 mg oluyor
  • Boldenen tek ampül 300 mg Buda haftada 900 mg yapıyor 
  • Deca flakon 250mg/ 10 ml lik  içinden 0.75 haftada 3 kez 
  • Winstrol 10 mg lık haftada 90 mg
  • Turinabol 10 mg lık haftada 60 mg 

Yine hatam olmuş olabilir kusura bakmayın.

hangi marka ilacı kullanıyorsun? bütün dozajlar yüksek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
SPECTRE, 10 saat önce yazdı:
  • Testosteron fazla 500mg yeterli.
  • Boldenon aşırı fazla 500mg yeterli.
  • 550,600 mg deca doğru mu anladım? 400 mg ile yarışa hazırlanıyor millet oradan sen düşün ne kadar aldığını.
  • Winstrol 50 mg yeterli (bu kürdeki amacı ne çok anlamsız olmuş diğer ilaçlar yanında)
  • Turinabol 30mg yeterli

İki ihtimal var ya hoca dediğin adam gelmiş geçmiş en büyük kasaplardan veya ilaçlar %20  performanslı o yüzden bol bol dayamış.

Her iki şarttada uzak dur bu çöp kovası kıvamında olan kür ve satıcıdan 👍🏼

Abi muhtemelen deca haftalık 100 mg a denk geliyor. Şimdi hesapladım da .. ikinci ihtimal daha yüksek gibi muhtemelen ilaçlar iyi değil ki yüksek gidiyor… test vermekte fayda var sanırım . 3. Haftamdayım abi bırakmalımıyım yani 😔

6arrows, 9 saat önce yazdı:

hangi marka ilacı kullanıyorsun? bütün dozajlar yüksek

Dekpharma diye bir marka 😧

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    42
emreugr, Bir saat önce yazdı:

Dekpharma diye bir marka 😧

Koçun fitness modeli mi 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
emreugr, 8 saat önce yazdı:

Merhabalar. 

Yaklaşık 2 haftadır kürdeyim. Kürüm testo enantat, deca, boldenon, turinabol tablet, winstrol tabletten oluşuyor.

• testo 1ml/1ml/1ml haftada 3 kez
  • deca 0,75/0,75/0,75 haftada 3 kez
  • bolde 1ml/1ml/1ml haftada 3 kez 
  • turinabıl günde 6 tablet 
  • Winstrol günde 9 tablet 

Çalıştığım kişi bu şekilde olmasını söyledi ama formlardan okuyorum özellikle deca falan çok yüksek gibi geldi bana.

Değerli yorumlarınızı katarsanız sevinirim.

İnşallah ilaçların boştur. Aksi durumda 90 mg wins ne ağa podyum a 10 gün mü kaldı. Bu dozlar ne şaka mısınız. Ayrıca bu planlama neden böyle birisi sana hem yağ yakıp hem büyüyeceksin mi dedi ? Hem wins var hem deca. Bana göre planlaman çok saçma ve kesinlikle ama kesinlikle çok saçma dozda ilaç alıyorsun. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
egerdnc, 7 saat önce yazdı:

Koçun fitness modeli mi 😁

Evet neden sordunuz 😂

Askabar, 2 saat önce yazdı:

İnşallah ilaçların boştur. Aksi durumda 90 mg wins ne ağa podyum a 10 gün mü kaldı. Bu dozlar ne şaka mısınız. Ayrıca bu planlama neden böyle birisi sana hem yağ yakıp hem büyüyeceksin mi dedi ? Hem wins var hem deca. Bana göre planlaman çok saçma ve kesinlikle ama kesinlikle çok saçma dozda ilaç alıyorsun. 

Tamam abi teşekkür ederim 😔

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    9
gönderildi (düzenlendi)

winstrol definasyon kürlerinde kullanılır genelde ama senin kürünü incelediğim kadarı ile bulk yapıyorsun, burda winstrolün amacı ne tam anlamadım 

tarihinde ahmet377 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
ahmet377, 1 saat önce yazdı:

winstrol definasyon kürlerinde kullanılır genelde ama senin kürünü incelediğim kadarı ile bulk yapıyorsun, burda winstrolün amacı ne tam anlamadım 

Bende sorup konuşacağım tekrar bakalım 😏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
emreugr, 3 dakika önce yazdı:

Bende sorup konuşacağım tekrar bakalım 😏

Hoca dediğin arkadaşa sorarken şurada burada konu açtım sordum deme onlar ne bilir diye

tribe girer sana ağır konuşur sonra genelde böyle olur yüksek egoludur bu arkadaşlar çünkü :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
SPECTRE, 4 dakika önce yazdı:

Hoca dediğin arkadaşa sorarken şurada burada konu açtım sordum deme onlar ne bilir diye

tribe girer sana ağır konuşur sonra genelde böyle olur yüksek egoludur bu arkadaşlar çünkü :)

Tamamdır abi sağolasın 😂👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
gönderildi (düzenlendi)

dozlar çok fazla ve gereksiz o deca seni hayattan soğutur o hissi hiç yaşamayı istemessin emin ol hele winstrol bu küre ne alaka hiç anlamadım :D

enjeksiyonlarıda neden kısa ester gibi vuruyorsun ki uzun ester zaten hiçbir anlamı olmıcak ileride kısa estere geçersen enjeksiyonda zorlanacaksın iğne girmez bile artık bende zamanında o hatayı yaptım omzum kalçama girmiyor iğne şimdi kanattan omuzdan tricepsden vuruyorum 

tarihinde metropol tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
metropol, 2 saat önce yazdı:

dozlar çok fazla ve gereksiz o deca seni hayattan soğutur o hissi hiç yaşamayı istemessin emin ol hele winstrol bu küre ne alaka hiç anlamadım :D

enjeksiyonlarıda neden kısa ester gibi vuruyorsun ki uzun ester zaten hiçbir anlamı olmıcak ileride kısa estere geçersen enjeksiyonda zorlanacaksın iğne girmez bile artık bende zamanında o hatayı yaptım omzum kalçama girmiyor iğne şimdi kanattan omuzdan tricepsden vuruyorum 

Deca da şuanlık bir sorun yaşamadım şükür 2. Haftam. Haftada 2 olmalı sanırım doğru mu uzun esterde… winstolü biraz araştırdım bulk küründe de tercih ediliyormuş her zaman olmasa da. Ama savunacak durumda değilim maalesef . Sanırım tecrübe bu şekilde oluşuyor oluşacak 😔

KlasikFizik, Bir saat önce yazdı:

O dozlarin verilme sebebi ilaçların yarı dolu olması arkadaşlar :) veren kişide bunun bilincinde.

😔😔

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    42
emreugr, 12 saat önce yazdı:

Evet neden sordunuz 😂

Tamam abi teşekkür ederim 😔

Bu adam herkese aynı ilaçları ve dozları yazıyor da ondan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228

Arkadaşlar yeni konu açmamak için buradan yazdım tek seferde 200 mg propionat çok mu sizce 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361
Tr3n, 26 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar yeni konu açmamak için buradan yazdım tek seferde 200 mg propionat çok mu sizce 

Haftalık dozuna bağlı. Neden çok olsun ki? Gün aşırı mı vuracaksın? Haftada 3 gün mü vuracaksın? Haftada kaç mg almak istiyorsun? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
gönderildi (düzenlendi)

Propionat haftada 500 mg

pzts 200mg carşamba 200mg cuma 100mg bu şekilde @Diver

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361
Tr3n, 3 dakika önce yazdı:

Propionat haftada 500 mg

pzts 200mg carşamba 200mg cuma 100mg bu şekilde @Diver

Sıkıntı olmaz dostum sadece östrojene dikkat et propinatta daha hızlı yükseliyor. 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

haftalık 600 mg deca adamı kevgire çevirir. ilaçlar boş dayamış geçmiş resmen ne kadar kullanım o kadar alım demek. bu da satıcının işine gelir. kesinlikle uzaklaş marka değişikliğine git. 900 bolde şaka gibi. dozajlar şaka gibi. planlama rastgele. allah yardımcın olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
egerdnc, 12 saat önce yazdı:

Bu adam herkese aynı ilaçları ve dozları yazıyor da ondan

Anladım…

crosfredy, 11 saat önce yazdı:

haftalık 600 mg deca adamı kevgire çevirir. ilaçlar boş dayamış geçmiş resmen ne kadar kullanım o kadar alım demek. bu da satıcının işine gelir. kesinlikle uzaklaş marka değişikliğine git. 900 bolde şaka gibi. dozajlar şaka gibi. planlama rastgele. allah yardımcın olsun.

Deca 100 mg haftalık

Acı tecrübeler..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
emreugr, 13 dakika önce yazdı:

Deca 100 mg haftalık

Acı tecrübeler..

kullandığın marka nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emreugr    7
metropol, 6 saat önce yazdı:

kullandığın marka nedir

Dekpharma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.