Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

quacky

Pctye başlayabilir miyim?

Önerilen İletiler

quacky    93

Only testo sonrası için kan tahlili verdim.

• Son enjeksiyon üzerinden 23 gün geçti sonuç bu şekilde pctye ovitrelle ile başlayabilir miyim?
  • Doktor LH-FSH'a bakmadı.
  • Total Testosteron 302 ng/dL

@rastlantisal @metinav

pct.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    753

Başlayabilirsin.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
quacky, 2 saat önce yazdı:

• Son enjeksiyon üzerinden 23 gün geçti sonuç bu şekilde pctye ovitrelle ile başlayabilir miyim?

@rastlantisal @metinav

Pct de neler kullanacaksın ölçü ve haftasına kadar yaz bakalım bi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
Bay-T, Bir saat önce yazdı:

Pct de neler kullanacaksın ölçü ve haftasına kadar yaz bakalım bi

Pazar günü 1 tam ovitrelle

Perşembe itibariyle ilk10 gün 2 klomen tamoxifen kalan 50 gün 1 klomen tamoxifen toplam 2 ay

Bundan önce blast cruise yaptım 1.5 senedir testo kesmedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    11
quacky, 3 saat önce yazdı:

Pazar günü 1 tam ovitrelle

Perşembe itibariyle ilk10 gün 2 klomen tamoxifen kalan 50 gün 1 klomen tamoxifen toplam 2 ay

Bundan önce blast cruise yaptım 1.5 senedir testo kesmedim 

1.5 senelik süreçte ovitrelle kullandınız mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
quacky, 9 saat önce yazdı:

@rastlantisal @metinav

pct.jpg

Belki kullandığın steroid boştu ve lh fsh hiç sıfırlanmadı bu değer de senin kendi doğal testosteron seviyen...Olabilir mi ? Olabilir...Tek bir değerle neye nasıl yorum yapabiliriz kardeşim benim...Ayrıca only tetstosteron için ovitrelle gerekmez.Testislerin çok duyarlıdır ve bu halde bile küçülürse o zaman tabiki kullanabilirsin...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
metinav, 43 dakika önce yazdı:

Belki kullandığın steroid boştu ve lh fsh hiç sıfırlanmadı bu değer de senin kendi doğal testosteron seviyen...Olabilir mi ? Olabilir...Tek bir değerle neye nasıl yorum yapabiliriz kardeşim benim...Ayrıca only tetstosteron için ovitrelle gerekmez.Testislerin çok duyarlıdır ve bu halde bile küçülürse o zaman tabiki kullanabilirsin...

LH-FSH 1.5 senedir 0, atrofi yaşandı 1.5 sene b&c şeklinde kullandığımı söyledim bu süreçte atrofi yaşamamam için süpermen olmam lazım.  
Testonun boş olup olmadığını da anlamayacak kadar salak değilim, testo vurmamın üzerinden yarılanma ömrünün 2 katı süre geçmiş kandan nerdeyse çıkmış vaziyette kanda hala çok az miktarda mevcut bir kaç güne oda çıkar bu halde pct yapabilir miyim onu soruyorum.

oisobb123, 1 saat önce yazdı:

1.5 senelik süreçte ovitrelle kullandınız mı

Kullanmadım kardeşim. Mecburi pct yapıyorum yoksa atrofi falan umrumda değil ilaç aldığın sürece atrofiden kısa bi süre kurtarman sana bi fayda sağlamayacak sende pct yapmadığın sürece boşuna kullanma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
quacky, 20 dakika önce yazdı:

LH-FSH 1.5 senedir 0, atrofi yaşandı 1.5 sene b&c şeklinde kullandığımı söyledim bu süreçte atrofi yaşamamam için süpermen olmam lazım.  
Testonun boş olup olmadığını da anlamayacak kadar salak değilim, testo vurmamın üzerinden yarılanma ömrünün 2 katı süre geçmiş kandan nerdeyse çıkmış vaziyette kanda hala çok az miktarda mevcut bir kaç güne oda çıkar bu halde pct yapabilir miyim onu soruyorum.

Kullanmadım kardeşim. Mecburi pct yapıyorum yoksa atrofi falan umrumda değil ilaç aldığın sürece atrofiden kısa bi süre kurtarman sana bi fayda sağlamayacak sende pct yapmadığın sürece boşuna kullanma.

Hcg yi sadece atrofi için değil lh fsh a çalışabildiğini hatırlatmak için de kullanıyoruz kardeşim. Uzun soluklu kürlerde geri dönüşünü zora sokmamak için hcg vurumu yapılır. Biraz gergin bir yazım tarzın var bunu yapma lütfen sana yardımcı olmaya çalışılıyor. 1 hafta sonra pct başlayabilirsin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
TheExecutioner, 4 dakika önce yazdı:

Hcg yi sadece atrofi için değil lh fsh a çalışabildiğini hatırlatmak için de kullanıyoruz kardeşim. Uzun soluklu kürlerde geri dönüşünü zora sokmamak için hcg vurumu yapılır. Biraz gergin bir yazım tarzın var bunu yapma lütfen sana yardımcı olmaya çalışılıyor. 1 hafta sonra pct başlayabilirsin. 

Hocam ovittrelle yerine 2 hafta 1 tablet klomen kullanımı nasıl olur Cruise döneminde

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
Emirkaan2955, 2 dakika önce yazdı:

Hocam ovittrelle yerine 2 hafta 1 tablet klomen kullanımı nasıl olur Cruise döneminde

Vücuduna testosteron aldığın dönemde hcg dışında klomen vb. ürünler aldığında boşa kürek çekmekten başka hiçbir işe yaramayacaktır. Klomen Pct ilacıdır. Pct ise kürden sonra yapılır. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulucyldz    18
TheExecutioner, 6 dakika önce yazdı:

hocam, metin hoca only testo için ovitrelle gerekmez yazmış ancak, 10-12 haftalık only testo küründe hcgyi hatırlatmak amacıyla ovitrelle’i testiste atrofi olmasa dahi kullanmaya gerek var mı?

yoksa sadece klomen tamoksifen ile mi pct yapılır? 

teşekkür ediyorum:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
gönderildi (düzenlendi)
ulucyldz, 4 dakika önce yazdı:

hocam, metin hoca only testo için ovitrelle gerekmez yazmış ancak, 10-12 haftalık only testo küründe hcgyi hatırlatmak amacıyla ovitrelle’i testiste atrofi olmasa dahi kullanmaya gerek var mı?

yoksa sadece klomen tamoksifen ile mi pct yapılır? 

teşekkür ediyorum:)

Anabolik değeri düşük olduğu için vücudu fazla yormuyor only testo. Bence de gerekli değil fakat testislerde büyük ölçüde küçülme var ise örneğin ceviz büyüklüğüne kadar gelmiş ise 1 adet ovitrelle kullanımı fayda sağlayacaktır 

tarihinde TheExecutioner tarafından düzenlendi
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
gönderildi (düzenlendi)
TheExecutioner, 24 dakika önce yazdı:

Kürden çıkmayıpta kür içinde hcg kullandığını söyleyen 1 pro sporcu söyler misin bana? Ben sana kullanmayan, kullanımının gereksiz olduğunu savunan bi ton profesyonel atlet hazırlayan koç ve sporcu sayabilirim bu konuyu çok araştırdım. Pctye yakın tarihte kullanılıp lh,fsh uyarılabilir daha sonra pctde yine uyarılabilir ama dışarıdan vücuda sürekli ilaç girdiği sürece o geri dönüşü etkilemez hcg, kandan kısa sürede çıkar o kısa süreli "hatırlatma"  sana bir fayda getirmez, psikolojik olarak rahatlamak istiyorsan kullanabilirsin. Benim düşüncem bu seninki de böyledir saygı duyarım, sorduğum soru ve konum amacı dışına çıkmasın lütfen.

tarihinde quacky tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulucyldz    18
TheExecutioner, 3 dakika önce yazdı:

Anabolik değeri düşük olduğu için vücudu fazla yormuyor only testo. Bence de gerekli değil fakat testislerde büyük ölçüde küçülme var ise örneğin ceviz büyüklüğüne kadar gelmiş ise 1 adet ovitrelle kullanımı fayda sağlayacaktır 

teşekkür ediyorum hocam ve birde only testo için pct döneminde klomen ve tamoksifen dışında kullanılan bir ürün var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
quacky, 21 saat önce yazdı:

Kürden çıkmayıpta kür içinde hcg kullandığını söyleyen 1 pro sporcu söyler misin bana? Ben sana kullanmayan, kullanımının gereksiz olduğunu savunan bi ton profesyonel atlet hazırlayan koç ve sporcu sayabilirim bu konuyu çok araştırdım. Pctye yakın tarihte kullanılıp lh,fsh uyarılabilir daha sonra pctde yine uyarılabilir ama dışarıdan vücuda sürekli ilaç girdiği sürece o geri dönüşü etkilemez hcg, kandan kısa sürede çıkar o kısa süreli "hatırlatma"  sana bir fayda getirmez, psikolojik olarak rahatlamak istiyorsan kullanabilirsin. Benim düşüncem bu seninki de böyledir saygı duyarım, sorduğum soru ve konum amacı dışına çıkmasın lütfen.

O zaman o çok övdüğün pro sporculardan yardım iste...

Burada kimse senin için durmuyor bir ücret de almıyor, konuşma tarzın yakışıksız...

Herşeyi bildiğine göre burada neden soruyorsun ki...

Bildiğini uygula bize ne bundan...

• Beğen 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.