Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Batarya

Noxy labs test sonuçlarım - değerlerim nasıl?

Önerilen İletiler

Batarya    6

10 haftalık testo , bolde, dhb kürümde 5 hafta body tech dragon kullanmıştım bi önceki konumda test sonuçlarını paylaşmıştım, 5 haftada Noxy kullandım Burak hocadan temin etmiştim en son enjekteyi pazartesi yaptım bugün sabahta test yaptırdım bi önceki testte b12 yoktu bu test yaptırdım sizce nasıl ? @rastlantisal @Rdm

fa588548-dba0-4e9b-a8d5-b066f1f8320d.jpeg 516aed56-970f-44ca-b424-1e3da2085462.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.370
Batarya, 10 dakika önce yazdı:

10 haftalık testo , bolde, dhb kürümde 5 hafta body tech dragon kullanmıştım bi önceki konumda test sonuçlarını paylaşmıştım, 5 haftada Noxy kullandım Burak hocadan temin etmiştim en son enjekteyi pazartesi yaptım bugün sabahta test yaptırdım bi önceki testte b12 yoktu bu test yaptırdım sizce nasıl ? @rastlantisal @Rdm

Olması gerektiği gibi. Üst sınırın 3 katından fazla. Çünkü oraya kadar ölçebiliyorlar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Değerlerin gayet iyi, kür içi koruyucu kullanıyor musun bilmiyorum ama kullanmıyorsan kullanmaya başla, bol yeşillik tüketmeye özen göster.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6
Rdm, 7 dakika önce yazdı:

Değerlerin gayet iyi, kür içi koruyucu kullanıyor musun bilmiyorum ama kullanmıyorsan kullanmaya başla, bol yeşillik tüketmeye özen göster.

Kullanıyorum son 2 hafta Liv52 bitti alamadım burada olmadığından dolayı biraz sivilcelendim sadece milk thistel aldım ama oda çok bi işe yaramadı zaten Ramazanda only testo devam edicem vücud dinlenmesi açısından düzelir diye düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293
Batarya, 6 dakika önce yazdı:

Kullanıyorum son 2 hafta Liv52 bitti alamadım burada olmadığından dolayı biraz sivilcelendim sadece milk thistel aldım ama oda çok bi işe yaramadı zaten Ramazanda only testo devam edicem vücud dinlenmesi açısından düzelir diye düşünüyorum

nac 600 eklemeni tavsiye ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6
SERKO, 2 dakika önce yazdı:

nac 600 eklemeni tavsiye ederim

Tamamdır teşekkür ederim 👍🏻👍🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361

Boldeyi neden bu kadar kısa tutuyorsun? ilaç açılacak sen bırakacaksın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Boldeyi neden bu kadar kısa tutuyorsun? ilaç açılacak sen bırakacaksın.

Hocam toplam 10 hafta yaptım 5 haftası başka marka ile diğer 5 hafta noxy ile

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fanzea34    26
gönderildi (düzenlendi)
Batarya, 24 dakika önce yazdı:

İlaç tam konum at geliyorum derken kesmissin aga onu demek istiyor (Kanda etkisi açılma süresi 10-12 hafta)

tarihinde fanzea34 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361
Batarya, 31 dakika önce yazdı:

En azından 4 hafta daha devam etmeni tavsiye ederim.

• Şerefe 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6
Diver, 3 saat önce yazdı:

En azından 4 hafta daha devam etmeni tavsiye ederim.

Hocam zaten testler sonrası devam edecektim fakat Ramazan’dan dolayı sadece only Testo gireceğimm vücüdün dinlenmesi açısından inşallah oruç sonrası tam gaz devam hiç kesmeden çok haklısınız o konuda fakat bi deneme yapmam lazım dı hangisi ile yola devam edeceğim hakkında

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ardas
      Merhaba arkadaşlar,
      Ben normalde kan testlerimi özelde yaptırıyordum sonuçları kendi koçuma analiz ettiriyordum fakat fiyatlar iyice artmış ve artık devlette yaptırmak istiyorum fakat özel olarak şu şu değerlerime baktırcam diyip yaptıramıyorum kan testini tek tek bölümlerden randevu mu almam lazım ürolojiden filan ?
    • Yazan: 2013te_takılı_kaldım
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kan testim böyle yaklaşık 8 aydır kürdeyim hiç ara vermedim.
      İlk başta :
      TESTOSTERON 500MG BOLDENON 500 MG Bu testi vermeden önce de :
      TESTOSTERON 250MG TRENBOLONE 250MG Yapıyordum sizce aldığım ilaçlar boş mu?

• Yazan: Yusufdemir1995
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Bildiğiniz üzere kürdeyim ve test yaptırdım sonuçları aaşağıda paylaşıyorum.
      Dikkat etmem gereken değerler var mıdır? (8 hafta oldu)
      Kür içeriğim:
      Testo enantat Deca Anapolon   @metinav @rastlantisal @Askabar @Diver @godofdark @Bay-T @GHOST @SPECTRE @AREN

• Yazan: anavarold
      Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?
      Noxy labs hakkında fikir ve düşünceleriniz nelerdir?
      Yabancı kaynaklarda ya da reddit gibi ortamlarda deneyim veya ürünle alakalı herhangi bir şey göremedim, belki de ben bulamadım.
      Markanın peptidleri? Markanın tablet ürünleri? Markanın sarmları var mı? Bilgisi olan arkadaşlar paylaşımda bulunurlarsa çok mutlu olurum.
      Tüm yorumlar için teşekkürler.

• Yazan: best16.5
      Merhaba hocalarım,
      18 yaşındayım Kan testi konusunda biraz endişeliyim yapmazlar diye ayrıca okuldan dolayı vakit bulamıyorum kan testi vermeye meseleye geleyim 26 şubattan 20 nisana kadar sustanon kullandım 24 nisandan 5 hafta süre ile test enanthe kullanacağım
      5 hafta bittikten kaç gün sonra kan testi vermeliyim? ilaç ne zaman kandan çıkar? Teşekkürler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.