Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

TheExecutioner

Kürümün 4. haftası form kontrolü

Önerilen İletiler

TheExecutioner    131

Kür içeriği ;

• 500mg testosteron enanthate ( iran ) 
  • 400 mg boldenone ( noxy labs )
  • 30 mg winstrol ( pharma group )
  • Haftada 1 arimidex 

Düşük kalorilerde gidiyorum şu anlık 2000-2200 bandında gidiyor protein ağırlıklı bir beslenmem var kürün 4. Haftasındayım. Bu kürden önce 4 hafta testo prop masteron gitmiştim. Amacım yağ oranımı biraz daha düşürüp bulk moduna geçmek.

• 1.86 boy
  • 95.7 kg 

Tavsiyeleriniz ve görüşlerinize açığım iyi ya da kötü yorumlarınızı bekliyorum 🙏🏻

Boldenone daha açılmadı ama yavaştan kafada basınç hissi ufak ufak sivilceler gelmeye başladı. 

IMG_5183.jpeg IMG_5119.jpeg

• Beğen 5
  • Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

crosfredy    261

Güzel bir Definasyon ardından podyum maşallah gerçekten çok iyi👏👏

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
crosfredy, 2 saat önce yazdı:

Güzel bir Definasyon ardından podyum maşallah gerçekten çok iyi👏👏

Eylül Jr classic fizik düşünüyorum da hayırlısı diyelim :D

xendroov, 2 saat önce yazdı:

Trapezlerin süper gözüküyor.

Bana da eksik gibi geliyor :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
Drei Lilien, 50 dakika önce yazdı:

Kral form güzel Yarışma zamanın gelmiş :)

Tekrar bir bulk süreci geçirip temmuz gibi define olmaya başlayacağım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399

Tebrik ederim. Gayet iyi ve dengeli form yakalamışsın. Şablonu hiç bozma.

• Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
rastlantisal, 27 dakika önce yazdı:

Tebrik ederim. Gayet iyi ve dengeli form yakalamışsın. Şablonu hiç bozma.

Sizin gibi değerli bir hocamızdan bunları duymak gurur verici teşekkür ederim 🙏🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60

form mükemmel fakat haftada bir arimidex almanızın sebebi nedir?

test vermeden veya yan etki görmeden öströ baskılamanız sağlıklı değil.Önceki tecrübelerinizde aromatize oranınızın yüksek olduğunu görmeniz dışında kullanmanız için bir sebep olamaz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    9

Maşallah, nazar değmesin. Boldenon kürümde önümüzdeki hafta son haftam 2 kere test yaptırdım değerlerim çok temizdi sivilceler aşırı çoğaldı son 3-4 haftada güncel testimde temiz inşallah boldenon kaynaklı çok sivilce sorunu yaşamazssın başarılar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
Jacop, 5 saat önce yazdı:

form mükemmel fakat haftada bir arimidex almanızın sebebi nedir?

test vermeden veya yan etki görmeden öströ baskılamanız sağlıklı değil.Önceki tecrübelerinizde aromatize oranınızın yüksek olduğunu görmeniz dışında kullanmanız için bir sebep olamaz.

Yarı definasyon döneminde sayılırım su tutmamak için öströjen baskılıyorum

shet, 5 saat önce yazdı:

Maşallah, nazar değmesin. Boldenon kürümde önümüzdeki hafta son haftam 2 kere test yaptırdım değerlerim çok temizdi sivilceler aşırı çoğaldı son 3-4 haftada güncel testimde temiz inşallah boldenon kaynaklı çok sivilce sorunu yaşamazssın başarılar.

Boldenone bende sivilce yapmıyor önceden tecrübe etmiştim 👍🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
TheExecutioner, 28.02.2024 - 20:29 yazdı:

Yarı definasyon döneminde sayılırım su tutmamak için öströjen baskılıyorum

Boldenone bende sivilce yapmıyor önceden tecrübe etmiştim 👍🏻

sürdürülebilir değil hocam.Hem eklem sağlığı hem cinsel sağlık açısından sıkıntı yaratır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
Jacop, Bir saat önce yazdı:

sürdürülebilir değil hocam.Hem eklem sağlığı hem cinsel sağlık açısından sıkıntı yaratır

Şuan cinsel anlamda herhangi bir sıkıntı çekmiyorum eklemler için ise glukozamin kullanıyorum bilgileriniz için teşekkür ederim 🙏🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.