Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tekin2321

Ilaç fiyatları - zphc

Önerilen İletiler

Tekin2321    1

Dostlar ilaç piyasasında herkes farklı bi fiyat söylediği için buraya danışmak istedim 

Zphc spectrum canada fiyat liste
Testo p 45 $
Testo e. 47 $
Testo c. 47 $
Deca.  55 $
Tren a. 65 $
Tren e. 75 $ 
Masteron 65 $
Winstrol 50 $
Boldenon 55 $
Turinabol 55 $
Wins tablet 45 $
Danabol 45 $
Oxand tablet 60 $
Parabalon 90 $
Npp 55 $
Alpha pharma masteron 65 $

İran 800

zphc spectrum canada ve iran testo için bu fiyatlar sizce gerçeği yansıtıyor mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SERKO    293

tren enantını salondan bir kardeşimiz 1950 tl ye almış ortalama fiyatlar bunlar zaten senin liste normal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
gönderildi (düzenlendi)

Şuan dünya piyasasında en fazla sahtesi olan marka iyi cesaret bunu satanada alanada

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tekin2321    1
Bay-T, Şimdi yazdı:

Şuan dünya piyasasında en fazla sahtesi olan marka iyi cesaret bunu satanada alanada

Spectrum denenir mi sence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    32

Selamlar zphc henüz Turkiyede nadir biliniyorken sanirim 5 yıl önce falan kullanmıştım menşei Çin olarak biliyorum, muazzam ambalaj ve kabartmalı flakonlar iyi görünüyordu fakat icerik olarak aman aman bir farkını görmedim, sonrasında ne durumdadır bilemiyorum tabiki söylediğim gibi uzun zaman önce tedarik edip kullanmıştım.

SERKO, 39 dakika önce yazdı:

tren enantını salondan bir kardeşimiz 1950 tl ye almış ortalama fiyatlar bunlar zaten senin liste normal

Tren enanthat için bana bu fiyat oldukça uygun geldi, ortalama çalışan bir ilaç için tren enantate için söylüyorum 85-95 dolar altı fiyatlar sanki biraz şüpheli gibi geldi bana.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293
Bay-T, 49 dakika önce yazdı:

noxy  tren a aldım burak hocadan bugün başlıcam insallah

Meeter, 29 dakika önce yazdı:

Selamlar zphc henüz Turkiyede nadir biliniyorken sanirim 5 yıl önce falan kullanmıştım menşei Çin olarak biliyorum, muazzam ambalaj ve kabartmalı flakonlar iyi görünüyordu fakat icerik olarak aman aman bir farkını görmedim, sonrasında ne durumdadır bilemiyorum tabiki söylediğim gibi uzun zaman önce tedarik edip kullanmıştım.

Tren enanthat için bana bu fiyat oldukça uygun geldi, ortalama çalışan bir ilaç için tren enantate için söylüyorum 85-95 dolar altı fiyatlar sanki biraz şüpheli gibi geldi bana.

ben arenisçiyim ama stok yok artık burak hocadayım en azından kafam rahat olur 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
SERKO, 16 dakika önce yazdı:

noxy  tren a aldım burak hocadan bugün başlıcam insallah

ben arenisçiyim ama stok yok artık burak hocadayım en azından kafam rahat olur 

o marka çok güzel ben 2flakon tren a sını kullandım her enjeksiyonda öksürük garantili bide gerçekten treni hissettiriyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293
metropol, 1 dakika önce yazdı:

o marka çok güzel ben 2flakon tren a sını kullandım her enjeksiyonda öksürük garantili bide gerçekten treni hissettiriyor

tahmin edebiliyorum bakalım bugun başlıcam yanına da  noxy mk677 ve rad140 eklicem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    103

Yansıtıyor , bir dönem kullanmıştım şimdi tercih eder miyim? Hayır çünkü deneyimlediğim daha iyi etki aldığım ilaçlar var biraz araştırma yapmanı öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tekin2321    1
Kado, 11 dakika önce yazdı:

Yansıtıyor , bir dönem kullanmıştım şimdi tercih eder miyim? Hayır çünkü deneyimlediğim daha iyi etki aldığım ilaçlar var biraz araştırma yapmanı öneririm.

Baya araştırdım zaten en çok zphc ve spectrum öneriliyor sayfa da noxy de öneren çok oldu var mı bunlardan başka söyleyebileceğin marka

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    30
Kado, 21 dakika önce yazdı:

Mesela hangi markalar önerebilirsin? Zphc şu an kullanıyorum çalışıyor ama o paraları hak ediyor mu bence hayır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    32
dertsahnesi, 21 dakika önce yazdı:

Mesela hangi markalar önerebilirsin? Zphc şu an kullanıyorum çalışıyor ama o paraları hak ediyor mu bence hayır

Fikir olması açısından konuya dahil olmak istedim, öncesinde uzunca bir kür geçmişim oldu yaklasık 3-4 yıldır tamamen ilaç kullanımını ve sporu bırakmıştım, bu sene tekrar bir kür planı yapıp başladım. uzun sure ara vermemden sebep eskı marka ve alışkanlıklarla devam etmeyı tercıh attım, öncesınde %90 marka tercıhım sp ve balkandı, su an kı kurumde testo enantate, bolde ve deca olarak kur planımı yaptım,  deca yine Sp marka aldım, boldenonda yıllardır ilaç temın ettıgım hocam da Body Pharm vardı boldenonda bu markayı aldım, testoya gelınce adettendır dıye iran kullanıyorum :) gunluk de 100 mg anapolon devam. Body Pharm ıle ılgılı bıraz arastırma yaptım yorumlar ıyı gıbıydı bakalım deneyıp gorecegım. formumu bıraz toparladıktan sonra insulın başlayacagım, öncesınde insulın deneyımım fazlaca oldu, su an ilk haftadayım bakalım nasıl gıdecek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar testo enanthate + boldenone kürümde 5.haftayı geride bıraktım. Bu gün kan tahlili verdim ama sonuçlara bakılırsa sanırım kullandığım ilaçlar bomboş hiç çalışmamış sizde bir bakarmısınız. İlginç olan total testo hiç yükselmemiş fsh hiç baskılanmamış ama estradiol bir miktar yükselmiş anlamadım gitti daha önce only iran testo kullanırken bile 5.haftada total testo 900 lere gelmişti lh fsh referans değerinin altına düşmüştü.

• Yazan: edo
      Merhaba arkadaşlar,
      Bi satıcıyla konuştum zphc markası için bana şu şekilde ürün fotoğrafı gönderdi!
      Kendisinde optimum ve zphc kullandığını söylüyor!
      1 tane Ankara 3.lük ve 1.ciliği var güvenebilir miyim?

• Yazan: damdeok
      Merhaba arkadaşlar,
      Bi süre yurtdışında olacağım ve şuan bana testesteron enantat lazım bu sürede Prag ve Budapeşte'de bulunacağım.
      Bu şehirlerde reçetesiz bi şekilde eczaneden alabilir miyim? Nasıl temin edebilirim? Türkiye'de orijinal ürün bulmak zor olduğu için gitmişken getireyim diyorum daha önce getiren veya bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
    • Yazan: Aslar
      Merhabalar arkadaşlar,
      Zphc Pharma satan bir satıcıya fiyat bilgisi sordum
      Bu şekilde yanıt verdi / ZHPC İLAÇLARI :
      Testo enantat:700 tl Testocyp: 700 tl Testo prop: 700 tl Sustanon,test mix: 750tl Primabolon: 750 tl Boldenon: 750 tl Deca: 750 tl Npp: 750 tl Masteron prop: 750 tl Wins enj: 750 tl Tren ace: 800 tl Tren e: 800 tl Parabolon: 800 tl Dianabol: 700 tl  Turinabol: 700 tl Oxandrolone: 750 tl Clen: 650 tl Winstrol: 700 tl Anapolon:750 tl  İran Anapolon 1250tl Cinnatropin 1250tl KORUYUCULAR:
      30hap 450tl 60-90hap 750tl SARMSLAR:
      Swiss 1750tl Hi tech 1250tl PEPTİDLER:
      3bin tl 5flakon
      Bana biraz ucuz oldu sizce boş ürün müdür ayrıca örnek ürün fotosu da koyuyorum.

• Yazan: boziko
      Birkaç ay önce bir hışımla sustanon alıp evde vurmayı denemiştim. iğneyi vurduğumda kan geliyor mu diye bakmak için pistonu çekmeye çalıştım ama bir türlü çekemedim baya güç uygulamam gerekti . pistonu biraz çektiğimde de bacağımdaki kas kasıldı ama ne kan geldi ne bir şey. sonra iğneyi çıkartıp 1 2 dakika sonra yine batırdım bu sefer ilacı zerk etmeye çalıştım ama bir türlü onu da zerk edemedim. yağlı yapısından dolayı mıdır yoksa benim beceriksizliğimden midir bilemedim . tekrar denediğimde de bacağım sürekli bir şekilde titredi ben de korkup bıraktım.
      1- her ilaç zor mu enjekte ediliyor ?
      2-sağlık ocakları veya herhangi bir kurum enjeksiyon yapar mı ?
      3- bacaktan yapılan enjeksiyonda yanlış giden bir durumda en kötü ne olur ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.