Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

supraxdt

Insülin nasıl kullanılır?

Önerilen İletiler

supraxdt    20

İnsülin kullanımı hakkında bir fikir sahibi değilim nasıl kullanılıyor dozajı nasıl yapılıyor ve ne için sosyal medya da oldukça açığa çıkan bu Steroid vb ürünlerden sonra bir arkadaşın sadece insülin kullandığını ve gelişmesinin oldukça fazla ve hızlı olduğunu söyledi ki videolara bakarsak evet ama insülin amacı şeker seviyesi iken neden kullanılıyor ve insülin kullananlar genelde çok şişerler ama yağ olarak iştah açıyor evet ama spor konusunda bir fikir sahibi değilim açıkçası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ironmann    410

Hiç anabolizan kullanmadıysan gerek yok daha ilerleyen durumlarda anabolizandan aldığın etkiler azalıp tıkandığın yerde kullanabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
Ironmann, Bir saat önce yazdı:

Hiç anabolizan kullanmadıysan gerek yok daha ilerleyen durumlarda anabolizandan aldığın etkiler azalıp tıkandığın yerde kullanabilirsin.

Kullanmadım fakat insülin tek başına iş yapar mı onu Merak ettim açıkcasi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
supraxdt, 2 saat önce yazdı:

İnsülin kullanımı hakkında bir fikir sahibi değilim nasıl kullanılıyor dozajı nasıl yapılıyor ve ne için sosyal medya da oldukça açığa çıkan bu Steroid vb ürünlerden sonra bir arkadaşın sadece insülin kullandığını ve gelişmesinin oldukça fazla ve hızlı olduğunu söyledi ki videolara bakarsak evet ama insülin amacı şeker seviyesi iken neden kullanılıyor ve insülin kullananlar genelde çok şişerler ama yağ olarak iştah açıyor evet ama spor konusunda bir fikir sahibi değilim açıkçası

Forumda arama kısmında paylaşılan konular başlıklar kolaylıkla çıkıyor.Yada ana sayfada insülin peptid konu başlığı altındaki konulara göz atabilirsin...Hem bilgi, hem deneyimler bolca anlatıldı paylaşıldı...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194
supraxdt, 3 saat önce yazdı:

Kullanmadım fakat insülin tek başına iş yapar mı onu Merak ettim açıkcasi 

Tek başına hiçbiri fayda etmez iyi bir kombinasyon kür planı ve iyi eğitimli bir gözlemci bilgi birikimiyle planlanarak yol izlenmeli burdan vur bişi olmaz diyene bakarsan ölücem galiba diyip acilin yolunu tutarsın oda en iyi seneryo hali  yorum yapanların %de 20 kısmı tecrübeli ama kendi bedeninde söylemler sana fikir vermeli harakete geçirmemeli bu işten anlayan biriyle harakete  geçmelisin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
Semih Erarslan, 21 dakika önce yazdı:

Tek başına hiçbiri fayda etmez iyi bir kombinasyon kür planı ve iyi eğitimli bir gözlemci bilgi birikimiyle planlanarak yol izlenmeli burdan vur bişi olmaz diyene bakarsan ölücem galiba diyip acilin yolunu tutarsın oda en iyi seneryo hali  yorum yapanların %de 20 kısmı tecrübeli ama kendi bedeninde söylemler sana fikir vermeli harakete geçirmemeli bu işten anlayan biriyle harakete  geçmelisin 

Doğru söylüyorsun internete çok farklı senaryolar mevcut kendim kullanmayı düşünmüyorum fakat şu sıralar sadace insülin kullanarak dehşet vücud yapıldığı iddialar vardı bende merak ettim Forumda dolaştım bir işe yaramayacağını gördüm teşekkür ederim 

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
gönderildi (düzenlendi)

Steroidlerle beraber kombine oluyor testoyla felan fakir Growthu diyorlar ghrp6 için ve yerli olanların çoğu boş 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.