Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emirkaan2955

Femara aromasin farkı nedir?

Önerilen İletiler

Emirkaan2955    36

Herkese selamlar diyetin son dönemlerindeyim yağ oranım 8-9 arası ama sürekli göğüste Bi hassasiyet var arimidex ile kesmiyorum tamox 20mg kullanıyorum. Aromasin veya femara kullanmak istiyorum ama bunlar hakkında bilgim e2 biraz daha bloklayıp iyice dibi görmekte istiyorum kullananlar aydınlatabilirse çok iyi olur teşekkürler  @otopsicikedi @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.383
Emirkaan2955, 33 dakika önce yazdı:

Herkese selamlar diyetin son dönemlerindeyim yağ oranım 8-9 arası ama sürekli göğüste Bi hassasiyet var arimidex ile kesmiyorum tamox 20mg kullanıyorum. Aromasin veya femara kullanmak istiyorum ama bunlar hakkında bilgim e2 biraz daha bloklayıp iyice dibi görmekte istiyorum kullananlar aydınlatabilirse çok iyi olur teşekkürler  @otopsicikedi @metinav

İlaç olarak ne kullanıyorsun kan testlerin ne durumda.

Şuan görmeden ezbere birşey demem yanlış olur senin vücudunu tanımıyorum.

Tamoxifeni gün aşırı kullanmaya devam edebilirsin hassasiyet kesilene kadar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
  • 400 prop
  • 400 maste
  • 400 tren

Önümüzde ki hafta

• 500 prop
  • 500 maste
  • 400 tren

Yapacağım sonra testosteron masteron ramazanda devam edeceğim pazartesi test verdim. Östrojen sınırdaydı prolaktin 3 küsürdü ereksiyon sıkıntısı var 1 haftadır prolaktin dipte diye büyük ihtimalle haftaya bakacağım duruma formu biraz daha açmak için daha sert bir bloker arıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.383
Emirkaan2955, 3 saat önce yazdı:
  • 400 prop
  • 400 maste
  • 400 tren

Önümüzde ki hafta

• 500 prop
  • 500 maste
  • 400 tren

Yapacağım sonra testosteron masteron ramazanda devam edeceğim pazartesi test verdim. Östrojen sınırdaydı prolaktin 3 küsürdü ereksiyon sıkıntısı var 1 haftadır prolaktin dipte diye büyük ihtimalle haftaya bakacağım duruma formu biraz daha açmak için daha sert bir bloker arıyorum.

e2 ile ilgili sorunun varsa propu sabit tutup sadece masteronda arttırabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Emirkaan2955, 23 saat önce yazdı:

Arimidex ve Femara ilaçları farklı seviyelerde östrojen dönüşümünü geçici olarak ve geridönüşlü şekilde engelleyen ilaçlardır.Arimidex % 55 civarı, femara % 70 seviyelerine kadar düşürebiliyor östrojeni...Aromasin geri dönüşsüz bir şekilde aromataz enzimini bozduğu için, vucut yeni enzim üretene kadar bir süre östrojen seviyeleri düşük kalıyor.Onun da % 40-50 lerde bir etkisi var...İşlev olarak hepsi aynı fakat etki olarak en hafifi ve zorlamayanı arimidex.

Femara ciddi derecede östrojeni düşürdüğü için vucudu zorladığını hissedebiliyor kullanıcı.Eklem ağrısından tut libido sıkıntısına kadar çok fazla yan etki profili var.Aromasin de bana pek verimli etkili gelmedi 2-3 kutu kullandım zamanında.Femara ve aromasin beyindeki östrojen seviyelerini de düşürüyor, belki reseptörleri azaltıyor/bloke ediyor olmasından, iç sıkıntısı mutsuzluk gibi duygusal sorunlar hissettiriyor.

Arimidex de böyle bir durum olmuyor...

Tabiki alınan dozlar önemli etken bu yan etkilerin yaşanması noktasında...Genelde yarışma öncesinde östrojeni çok fazla baskılamak gerekli olduğunda femara tercih edilir...Fakat östrojen bizim için gerekli bir hormon ve eksikliği çok fazla olumsuzluklar yaşatıyor...Ben kişisel olarak önermiyorum, arimidex yeterli çoğu durumda....

• Beğen 4
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
metinav, 15 saat önce yazdı:

Arimidex ve Femara ilaçları farklı seviyelerde östrojen dönüşümünü geçici olarak ve geridönüşlü şekilde engelleyen ilaçlardır.Arimidex % 55 civarı, femara % 70 seviyelerine kadar düşürebiliyor östrojeni...Aromasin geri dönüşsüz bir şekilde aromataz enzimini bozduğu için, vucut yeni enzim üretene kadar bir süre östrojen seviyeleri düşük kalıyor.Onun da % 40-50 lerde bir etkisi var...İşlev olarak hepsi aynı fakat etki olarak en hafifi ve zorlamayanı arimidex.

Femara ciddi derecede östrojeni düşürdüğü için vucudu zorladığını hissedebiliyor kullanıcı.Eklem ağrısından tut libido sıkıntısına kadar çok fazla yan etki profili var.Aromasin de bana pek verimli etkili gelmedi 2-3 kutu kullandım zamanında.Femara ve aromasin beyindeki östrojen seviyelerini de düşürüyor, belki reseptörleri azaltıyor/bloke ediyor olmasından, iç sıkıntısı mutsuzluk gibi duygusal sorunlar hissettiriyor.

Arimidex de böyle bir durum olmuyor...

Tabiki alınan dozlar önemli etken bu yan etkilerin yaşanması noktasında...Genelde yarışma öncesinde östrojeni çok fazla baskılamak gerekli olduğunda femara tercih edilir...Fakat östrojen bizim için gerekli bir hormon ve eksikliği çok fazla olumsuzluklar yaşatıyor...Ben kişisel olarak önermiyorum, arimidex yeterli çoğu durumda....

Hocam 2 günde 1 kullanmayı düşünüyorum 2 hafta saha diyetteyim dibi görmek için yağ oranım şuan %8 ama o suyu yağı biraz daha atmak istiyorum bu konuda etkisi olur dimi e2 bloklamanın yan etkilerini biliyorum cinsellik psikolojik ama hedefim bu yönde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Emirkaan2955, 8 saat önce yazdı:

Hocam 2 günde 1 kullanmayı düşünüyorum 2 hafta saha diyetteyim dibi görmek için yağ oranım şuan %8 ama o suyu yağı biraz daha atmak istiyorum bu konuda etkisi olur dimi e2 bloklamanın yan etkilerini biliyorum cinsellik psikolojik ama hedefim bu yönde 

İlaçları yarılanma süresine göre kullanmalısın, onun dışında vuudunda kalan su östrojen kaynaklı ise evet atılmasına yarayabilir.Ama su tutumunun başka sebebpleri de var onları da düşün...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36

1 adet kullandım femara güzel bir su atımı oldu görüntü olarak son 5 gün aldactone kullanmayı düşünüyorum her öğünde c vitamini alıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Carlos
      Değerli hocalarım hayırlı günler herkese eczane kür planlamam nasıl sizce ilk kürüm olucak ilerde yarışmak istiyorum öğrenci olduğum için maxiumum sustanona erişim sağlayabilirim fiyat bakımından eklemem gereken  nac600 tarzı başka bir ilaç var mıdır jinekomasti gibi bi durumu engellemek için aromasin veya arimidexten hangisini tercih etmeliyim veya planlamada, kür süresinde bi sıkıntı var mıdır bilgilendirir misiniz ?
      kür süreci içindede Çinko magnezyum b-12 gibi vitaminleri eklemeyi düşünüyorum.
      Biraz vücut ölçülerimden bahsedeyim :
      Yaş:18 boy:170 kilo:80 Yağ oranı 11-12 civarları  omuz:132 göğüs:110 kol:41 bel:76 12 haftalık kür planlaması 
      500 sustanon - 100 primabolon  750 sustanon - 200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon  750 sustanon -  200 primabolon  750 sustanon -  200 primabolon  750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon - 200 primabolon 500 sustanon - 100 primabolon       5-6-7. Hafta günlük 50 mg anapolon
      3.Haftadan sonra haftada bir tablet aromasin farklı ışıklarda çekilmiş Bir kaç tane de fotoğrafımı ekliyorum.
    • Yazan: DhıIhlız66
      1-Aromasin,estradiolün kana geçmesine izin vermeden
      doğrudan dokulara ulaşıp mı siler yoksa dokulardan kana geçince yani kandan mı siler
      2-Doğrudan dokulara ulaşıp siliyorsa hangi dokularda siliyor,estradiol üretilen bütün dokularda mı
      @otopsicikedi @Rdm @DeMoNhUnTeR @Arenn @metinav @rastlantisal
    • Yazan: napervaq
      Arkadaşlar merhabalar, kürde 8. haftam, ilk 5 hafta 500testo500 bolde giriyordum ancak merdiven altı bir boldeydi ve östrojenim 160 seviyelerine fırladı, 6 gün arimidex aldım ve 136 ya düşürebildim sonrasında ise bodytech boldeye geçtim,  muhtemelen ilk kullandığım boldenon çok dandikti ve içeriğinde boldenon yoktu . @metinav @Rdm 
      bu sürede östrojen durumunu kontrol altına alabilmek için bir hocayla çalışmaya başladım ve yaklaşık 20 gündür ptesi çarş cuma aromasin alıyorum ve gün aşırı tamoksifen kullanıyorum 500 testo, 400 boldeye dönüş yaptım,  kullanıyorum ilaçlarım iran testo ve bodytech. 8. haftada vermiş olduğum testler bu şekilde, sizce dozaj arttırımı, değişimi yapmaya gerek var mı? ekstradan çok düşük doz bodytech tren kullanmayı istiyorum ancak karar veremiyorum çünkü çalıştığım hoca kullanmama hoş gözle bakmıyor sizin de fikirlerinizi bekliyorum. Özellikle @rastlantisal hocamın bir önceki konumda yardımı dokunmuştu, mümkünse herkesin fikrini almak istiyorum. ( KÜR BAŞLANGIÇ KİLOM 78, GÜNCEL KİLOM 82-83)
      kullandığım başkaca ürünlerden bir kaçı ise ONCYCLE, MULTİVİT, OMEGA3

• Yazan: Kerem Aygün
      2 yıl evde 2 yıl salonda olmak üzere bu fitnes ile ilgileniyorum başlattığım arkadaşımın beni geçmesi ve yıllardır yapmama rağmen adam akıllı kas kütlesi koyamadığım için düşük testesteron belirtileri yüzünden only testo kürünüe başladım ilk enjekisıyonu pazar günü 100 mg testestoron E. ile gerçekleştirdim arkadaşımın ilacı ile şuan onunla iletişimim yok orjinal ilaç bulasıya kadar sustanon kullanıcam max 250 mg kadar çıakcağım haftada 1 vuruacağım (her hafta 50 mg arttırarak)
      Hali hazırda jinekomastim vardı zaten eğer memelerde hassasiyet olursa aromasin kullanamayı düşünüyorum ne kadar kullanmalıyım (dozlar nasıl olmalı) bilgili abilerim destek olursanız teşekkürler. 
      jinekomasti sebebi proaktinden dolayı olabilir o yüzden aromasin kullanmalıyım diye düşünüyorum ama aromasin karaciğeri yorduğu için arimidexte kullanabilir hangisi daha etkili olur.
    • Yazan: Kerem Aygün
      2 yıl evde 2 yıl salonda olmak üzere bu fitness ile ilgileiniyorum başlattığım arakadaşımın beni geçmesi ve yıllardır yapmama rağmen adam akıllı kas kütlesi koyamadığım için düşük testestoron belirtileri yüzünden only testo kürünüe başladım ilk enjekisıyonu pazar günü 100 mg testestoron E. ile gerçekleştirdim arkadaşımın ilacı ile şuan onunla iletişimim yok orjinal ilaç bulasıya kadar sustanon kullanıcam max 250 mg kadar çıakcağım haftada 1 vuruacağım (her hafta 50 mg arttırarak) hali hazırda jinekomastim vardı zaten eğer memelerde hassasiyet olursa aromasin kullanamayı düşünüyorum ne kadar kullanmalıyım bilgili abilerim destek olursanız teşekkürler. 
      jinekomasti sebebi proaktinden dolayı olabilir o yüzden aromasin kullanmalıyım diye düşünüyorum ama karaciğeri yorduğu için arimidexte kullanabilir hangisi daha etkili olur 
      konu dışı diğer merak ettiğim sorular;
      eczanede Karaciğer koruyucu olarak NAC20 buladım NAC60 var (karaciğer koruyucu kullanmak zorundamıyım çok yüksek dozlarda kullanmıyacağım zaten)
      kürdeyken arkadaşım kolestrolü düşürmek için sigara içiyordu ben kullanmadığım için nasıl bir beslenme planı izleyebilirim 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.