Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

EternalWolf

Trt için optimum pharma op seri ereksiyon sorunu, orgazm olamama

Önerilen İletiler

EternalWolf    0

Merhaba arkadaşlar. Sporla pek ilgim yok fakat altyapım iyi.

35 yaşındayım ve kaslar eridiği için ve dolgun görüntü sevdiğim için diyetle beraber %8-9 civarında kalıp TRT yapmak hedefindeydim. Su tutumu sevmediğim için propionate kullandım. Optimum yarışmacı seri, cam şişede OP yaza , ürünü kullandım. Eskiden Tren bile basmışlığım var ama bu ürünü çok az yani haftada 3 gün 0,5 alsam dahi benk maffetti.

Sorunlar:

• Erken boşalma, orgazm olmadan meni gelmesi, sertleşme sorunu, orgazm olamama ve aşırı azgınlık. Bu ne biçim bir üründür?
  • İnanın tren aldığımda bile bunun onda biri olmamıştı. Hele ki kendi kendine boşalma nasıl olur?

Lütfen bana TRT için güvenli bir ürün temin edecek bir yol gösterin. Sadece kaslarda sertlik ve dolgunluk istiyorum. Beklentim düşük. Optimum bıraktım düzeliyorum ama çok kotu şeyler yaşadım. @Askabar @Rdm @hectordoyle @DeMoNhUnTeR @otopsicikedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheExecutioner    131

Kan testi verip prolaktin ve e2 ye baktırabilir misiniz ? 
Arimidex vb. ilaç kullanıyor musunuz ? 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EternalWolf    0
TheExecutioner, Bir saat önce yazdı:

Kan testi verip prolaktin ve e2 ye baktırabilir misiniz ? 
Arimidex vb. ilaç kullanıyor musunuz ? 

Armidex almadım. Baktırabilirim ama bu denli bir yan etki normal mi hocam? Tren bile vurmuşken böyle şeyler yaşamadım. TRT yapmak istiyorum ama nasıl yapacağım bilemiyorum bu durumda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131

Bu saydığınız sorunlar prolaktin artması ya da azalması yönünde bir sıkıntı olduğuna işaret ediyor kan testinde çok daha net oluruz. Trt doz önemli değil prolaktin öyle bir şey ki stres yapsan bile artabiliyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385

Sırası ile gidelim. Öncelikle benim 2023-2024 kür başlığımı incelemeni tavsiye ederim. Aradığın çoğu cevap orada var.

TRT gideceksen ilacından asla kuşku etmemen lazım. O yüzden senin dostun İRAN ENHANTATE olacak. 

Erken boşalma = yüksek östrojen

Orgazm olmadan gelen meni (aslında prostat sıvısı) = şişkin prostat

Sertleşme sorunu = yüksek östrojen

Orgazm olamama = yüksek östrojen ve bir ihtimal prolaktin

Aşırı azgınlık = yüksek testosteron ve östrojen (evet östrojen de azgınlık yapar)

Asıl önemli kısmı atlamışsın. Sen tam olarak kimsin? Boy, kilo, yağ oranı, spor geçmişi, sağlık geçmişi nedir?

Bize kendin hakkına tam bir bilgi ver ve hatta mümkünse form fotosu da ver güncelinden ki üzerinden konuşalım.

• Beğen 3
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Yukarıda @rastlantisal  genel geçer olması muhtemel durumları açıklamış, genel hormon testlerini yaptırmadan net bir şey söylemek fal bakmak gibi olur. Eğer imkanın yok ise, eczaneden casaber veya dostinex ile armidex alarak, sadece 1'er tablet alarak durumu gözlemleyebilirsin.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EternalWolf    0

35 yaşındayım. Birkaç sene spor yaptım. Genel olarak yapılıyım. Kilo almaya müsait olduğum için mide ameliyatı oldum 5 sene evvel. Fiziğimden memnunum aslında zayıf olsam yeterli fakat 35den sonra hiçbir hormon almazsam çökme oluyor ve kaslar dirildiğini kaybediyor.

Güncel formumu ekledim.72 kgdeyim. Arkadaşlara genelde garip geliyor ama kendimi 65 kilo civarındayken beğeniyorum. Çok bir beklentim yok. TRTnin avantajlarını kullanıp diri kalmayı seviyorum ama bu kadar az doz ilaçla bu şekilde yan etkiler beklemiyordum. En son eklediğim fotoğraf ise benim yine bu aynı ilacı kullanıp diyet yaparak geldiğim ve hep bu şekilde kalmak istediğim görüntü. Yan etkiler yüzünden bırakmak zorunda kalmıştım. 

IMG_7151.jpeg IMG_7150.jpeg IMG_7149.jpeg IMG_7153.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385

Senin kütlende biri için TRT doz testosteron = 100mg-125MG / hafta demek oluyor. Peki sen ne doz alıyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EternalWolf    0
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Senin kütlende biri için TRT doz testosteron = 100mg-125MG / hafta demek oluyor. Peki sen ne doz alıyorsun?

İlk olarak düşük başladım 50-50-50 haftada 3 enjeksiyon ama ne kadar ilginçse daha 10 gün oldu ve bu sorunları yaşadım. İlaç bu kadar çabuk nasıl etki eder bilmiyorum. Daha sonraları ise bahsettiğim sorunlar artmaya başladı. İlacı kestim. Şu an sorunlar azaldı. Vücudum genelde kendini topluyor ve PCT geçmişde de yapmama hiç gerek kalmamıştı. Gene vücudum kendini toplar ama TRT için ne kullanacağım nereden temin edeceğim asıl sorun bu. Su tutmak da istemiyorum enantat bundan uzak durmuştum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385
EternalWolf, 2 dakika önce yazdı:

İlk olarak düşük başladım 50-50-50 haftada 3 enjeksiyon ama ne kadar ilginçse daha 10 gün oldu ve bu sorunları yaşadım. İlaç bu kadar çabuk nasıl etki eder bilmiyorum. Daha sonraları ise bahsettiğim sorunlar artmaya başladı. İlacı kestim. Şu an sorunlar azaldı. Vücudum genelde kendini topluyor ve PCT geçmişde de yapmama hiç gerek kalmamıştı. Gene vücudum kendini toplar ama TRT için ne kullanacağım nereden temin edeceğim asıl sorun bu. Su tutmak da istemiyorum enantat bundan uzak durmuştum.

Sol alt köşede whatsapp butonuna bas. İran enhantate tavsiye ederim.

Sorun yaşadığında Prolaktin ve E2 testi yaptırıp yükselen ne ise ona önlem alacaksın. Ama benden sana tavsiye, 150mg da ereksiyonu bozulan bir yapıda olabildiğince natural git. Forumda bitkisel kür başlıkları var. Onlardan destek al.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EternalWolf    0
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Sorun yaşadığında Prolaktin ve E2 testi yaptırıp yükselen ne ise ona önlem alacaksın. Ama benden sana tavsiye, 150mg da ereksiyonu bozulan bir yapıda olabildiğince natural git. Forumda bitkisel kür başlıkları var. Onlardan destek al.

Hocam ben çok bu ilaçları kullandım sadece bu üründe bu sorun oluyor ilginçtir ki. Teşekkür ederim.

Rdm, 7 saat önce yazdı:

Yukarıda @rastlantisal  genel geçer olması muhtemel durumları açıklamış, genel hormon testlerini yaptırmadan net bir şey söylemek fal bakmak gibi olur. Eğer imkanın yok ise, eczaneden casaber veya dostinex ile armidex alarak, sadece 1'er tablet alarak durumu gözlemleyebilirsin.

Tamoxifen var elimde. Ne kadar almalıyım? Yardımcı olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
rastlantisal, 14 saat önce yazdı:

hocam 175mg da ereksiyon sorunu yaşatmaz değil mi trt? kürü bırakıp trt devam edicem 6-7 ay

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
EternalWolf, 13.02.2024 - 01:02 yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Sporla pek ilgim yok fakat altyapım iyi.

35 yaşındayım ve kaslar eridiği için ve dolgun görüntü sevdiğim için diyetle beraber %8-9 civarında kalıp TRT yapmak hedefindeydim. Su tutumu sevmediğim için propionate kullandım. Optimum yarışmacı seri, cam şişede OP yaza , ürünü kullandım. Eskiden Tren bile basmışlığım var ama bu ürünü çok az yani haftada 3 gün 0,5 alsam dahi benk maffetti.

Sorunlar:

• Erken boşalma, orgazm olmadan meni gelmesi, sertleşme sorunu, orgazm olamama ve aşırı azgınlık. Bu ne biçim bir üründür?
  • İnanın tren aldığımda bile bunun onda biri olmamıştı. Hele ki kendi kendine boşalma nasıl olur?

Lütfen bana TRT için güvenli bir ürün temin edecek bir yol gösterin. Sadece kaslarda sertlik ve dolgunluk istiyorum. Beklentim düşük. Optimum bıraktım düzeliyorum ama çok kotu şeyler yaşadım. @Askabar @Rdm @hectordoyle @DeMoNhUnTeR @otopsicikedi

Bahsettiğin durum daha çok düşük-orta testosteron ve yüksek e2 değerlerini işaret ediyor, prolaktin, e2 ve total testosteron- serbest testosteron değerlerine bi baktır, sonrasında kontrol altına alınması gereken değerler varsa onları halledersin. İlaç tedarik işi kolay. 

Ayrıca uzun ester su tutar kısa ester tutmaz diye bir olay da yok. Hangi esteri kullanırsan kullan, olay tamamen e2 yi kontrol altına almak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385
Vezuchiy, 7 saat önce yazdı:

hocam 175mg da ereksiyon sorunu yaşatmaz değil mi trt? kürü bırakıp trt devam edicem 6-7 ay

Doğru dozu deneyerek bulacaksın. Herkesin doğru dozu başka. Lakin dediğim gibi. Natural gitmen bence daha uygun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
EternalWolf, 17 saat önce yazdı:

Tamoxifen var elimde. Ne kadar almalıyım? Yardımcı olur mu?

Hayır yardımcı olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Türkaygırı99
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Erekte zamanı gözlerim kapanacak gibi oluyor sebebini bilen var mı? Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Sever4141
      Öncelikle merhaba saygı değer hocalarım ve arkadaşlarım.
      Yaklaşık 7 senedir VG yapıyorum son 2 senedir de anabolik steroid kullanıyorum fakat kullandığım her kürden sonra PCT yaptım son kürüm de PCT yerine Cruise & TRT yapmak istiyorum ve sonrasında tekrardan bir kür yapmak istiyorum. değerli hocalarımdan bu konu hakkında bilgi istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim 
      Kür içeriğim,
      haftada 300 mg testo enant haftada 300 mg boldenon ve 100 adet danabol kullandım  Test sonuçlarım aşağıda ilgilenen arkadaşlarım ve hocalarıma teşekkür ederim şimdiden.
      @rastlantisal @Askabar @godofdark @Diver @otopsicikedi @metinav @Bay-T

• Yazan: Synthbody
      Herkese selamlar dostlar. Uzun yıllardır sporun içindeyim ancak gerek hayat şartları gerek genetik bazı dezavantajlar, gerek sakatlıklar sürekli beni aşağı yukarı itmiş ve artık vücudumu forma sokmak konusu beni yorduktan ve işim gereği(antrenörüm) diğer tarafı da yaş çok geçmeden tecrübe etme kararı sonrası only testosteron ile yolun karanlık tarafında ilerlemeye başlamış bulunuyorum.
      Burada forumda beni anlayabilecek adam sayısı bir elin parmağını geçmeyecektir. Ancak hem kendime bir günlük olması hem de birileri aynı yoldan geçmek isterse bir referans oluşturması için bu başlığı açıyorum. Kendimle ilgili detaylı bilgileri aklıma geldikçe güncelleyeceğim şimdilik buraya genel bilgileri yazıyorum.
      Sizlerin soruları oldukça buraya güncelleyeceğim.

İlk etapta deneyim amaçlı ve maceranın keyfini çıkartmak vücudumu tanımak için kendime 20 hafta verdim aşağıda da detaylı şekilde hangi gün ne yaptığımı yazıyorum.
      Şu an 9. haftanın içindeyim. Her hafta tamamladıkça yeşil ile işaretliyorum.

Haftada 4-5 gün antrenman. Antrenman sonrası en az 20dk cardio. Günlük 5000 kalori. 261 gr protein 700 gr karbonhidrat 135gr yağ (yağdan zengin beslenmem gerekiyor bağırsaklarda problem yaratmaması için) Başlangıç ölçüleri
      Yaş:33 Boy: 181  Kilo: 73 Genel nabız 12 ye 8 (sürekli kontrol ediliyor) Güncel kg: 77 Kullandığım vitamin mineraller
      Glukozamin Omega 3 Magnezyum Çinko Vitamin C B Kompleks B12 (haftada 1 kez enjeksiyon) D3 Damla (Sabah 10 akşam 10 damla idame amaçlı) D3 Ampül (2 Hafta aralıkla) Folbiol (Folik Asit)  Kullandığım Supplementlar
      Gainer (Günlük 1 veya 2 ölçek) Creatin (9.hatfada başladım günde 1 ölçek)
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: toronto21
      Merhaba kısa bir süre içerisinde küre girmeyi planlıyorum.
      Kürden önce kan testleri için randevu tarihini beklemekteyim kür detaylarım şu şekilde:
      TESTO BOLDE DİANABOL Almam gereken  vitamin ve koruyucular neler olmalı şimdiden teşekkür ederim 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.