Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

supraxdt

Koç eşliğinde çalışmak - profesyonel destek almak mantıklı mı?

Önerilen İletiler

supraxdt    20

Sizce uzun yıllar deneyimi olan bu işte tecrübeli birinden uzaktan eğitim paketi alınırmı ne gibi zararı olur var mı alan daha önce tecrübe etmiş biri? :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

harbiyesutay    24
supraxdt, Bir saat önce yazdı:

Sizce uzun yıllar deneyimi olan bu işte tecrübeli birinden uzaktan eğitim paketi alınırmı ne gibi zararı olur var mı alan daha önce tecrübe etmiş biri? :)

Birlikte çalışmayı tercih edeceğin kişiye göre değişir.İlk zamanlarımda ben de o mantıkla ilerleyip bilinen bi isimden 500 ₺ karşılığında eğitim paketi satın almıştım.Uzaktan pt yapan isimlerin hemen hemen büyük bir çoğunluğu kopyala+yapıştır programlarını uyguluyor.Kısacası tavsiye etmem , iyi forumlar.

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    45
supraxdt, 1 saat önce yazdı:

Kanka takipçi sayısı yüksek kişiler kadar çok yarışma görmüş iyi derece yapıp tanınmayan isimler var çoğu yüksek takipçili antrenörün altında başka kişiler oluyor program ve beslenmeni onlar hazırlıyor biraz daha az bilinen senle 1 e 1 konuşacak kişiler ile çalış az çok anlarsın zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    856
gönderildi (düzenlendi)
harbiyesutay, 30 dakika önce yazdı:

Uzaktan pt yapan isimlerin hemen hemen büyük bir çoğunluğu kopyala+yapıştır programlarını uyguluyor.

EN DOĞRU YORUM! 

tarihinde forbit tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
Mimaroba, 56 dakika önce yazdı:

Kanka takipçi sayısı yüksek kişiler kadar çok yarışma görmüş iyi derece yapıp tanınmayan isimler var çoğu yüksek takipçili antrenörün altında başka kişiler oluyor program ve beslenmeni onlar hazırlıyor biraz daha az bilinen senle 1 e 1 konuşacak kişiler ile çalış az çok anlarsın zaten

Knk aslında doğru söylüyorsun fakat herşeye bodoslama girmek istemiyorum deneme yanılma olan bu sporu bilen biri tarafından gözlemlendiginde daha iyi yerlere geldiğini düşünüyorum herşeyden önce beslenme her Zaman en ön planda fakat bir şey hakkında bilgim yok bu yüzden yazdım tavsiyelerinizi dikkate alacağım teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    411

Durumun iyiyse eğer koçla çalıştığın zaman hem koç ücretini hem de dediklerini harfiyen yapabileceksen en mantıklı iş amaaaaa asıl noktaya gelelim burda iyi bir koç seçmen lazım sosyal medyada göz önünde olanlardan seçiceksen iyi seçmen lazım kim nasıl yapıyor işini ne kadar takip ediyor diye bazı koçlar var mesela çok sosyal medyada göz önünde değiller dediğim gibi iyi seçmen lazım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
Ironmann, 7 dakika önce yazdı:

Durumun iyiyse eğer koçla çalıştığın zaman hem koç ücretini hem de dediklerini harfiyen yapabileceksen en mantıklı iş amaaaaa asıl noktaya gelelim burda iyi bir koç seçmen lazım sosyal medyada göz önünde olanlardan seçiceksen iyi seçmen lazım kim nasıl yapıyor işini ne kadar takip ediyor diye bazı koçlar var mesela çok sosyal medyada göz önünde değiller dediğim gibi iyi seçmen lazım 

İşte mesele de bu kafamda iki kişi var ama ikisinden hangisi daha verimli olur daha çok sağlam olur onu bilmiyorum isim vermek yasak ama sizin öneriniz var mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    411
supraxdt, 29 dakika önce yazdı:

İşte mesele de bu kafamda iki kişi var ama ikisinden hangisi daha verimli olur daha çok sağlam olur onu bilmiyorum isim vermek yasak ama sizin öneriniz var mi

Aslında Burda bir satıcı ve ilaçcı yok ama kurallar gereği yasak şöyle söyliyim doktor ve yurt dışından Türkiye’ye dönen bir koç var ikisi de aynı şehirde zaten göz önünde olanlardan bunları seçebilirsiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
gönderildi (düzenlendi)
Ironmann, 9 saat önce yazdı:

Aslında Burda bir satıcı ve ilaçcı yok ama kurallar gereği yasak şöyle söyliyim doktor ve yurt dışından Türkiye’ye dönen bir koç var ikisi de aynı şehirde zaten göz önünde olanlardan bunları seçebilirsiniz 

Hiç anlamadım desem sansürlü konuşsak sorun olmaz diye düşünüyorum **** hocayı mi diyorsun yoksa**** mi benim aklımdaki onlar değildi ifbb Şampiyonu ile onun arkadaşı var o ikisi arasında kalmıştım salondan biri düşündüğüm kişilerden birinden alıyor memnun kaldım diyor baya eksiklerimi tamamladı diyor ama işin içinde olan daha fazla tecrübesi olanlardan fikir almak da lazım bence

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
Kısaltma olarak dahi isim vermek forum kuralları gereği yasak olduğundan, mesaj düzenlenmiştir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.537

İşini hakkı ile yapanlar olduğu gibi, sadece para kazanmak için yapanlarda var. Eğer durumunu iyi takip edip programını ve beslenmeni güncelleyen, seni motive edecek bir Pt ile çalışırsan ciddi manada sana bir şeyler katabilir. Yukarıda bahsedilen gibi kopyala yapıştır şeyler zaten internet ortamında her yerde mevcut.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ayianapa    2
supraxdt, 19 saat önce yazdı:

Tabikide bir koçla çalışmak hedefine belki daha sürede ulaşmayı sağlar ama benim şahsi görüşüm eğer yarışmacı değilseniz hobi olarak yapıyorsanız daha sürdürülebilir bir beslenme ve antrenman planını kendi deneme yanılma yöntemiyle keşfetmek daha uygundur diye düşünüyorum. Ben ihtiyacım olan kaloriyi "tdee calculator" hesaplamadan buluyorum amacına göre kilo alma , verme vs. çıkan kaloriye göre sürdürülebilir bir beslenme planı hazırlayıp antrenmandada oldschool tarzı çalışıp geçiyorum :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.414

Koçla yol alamayanı da gördüm, kendi başına nirvanaya varanı da. Kendi yağında kavrul.

Kendin öğren ve bir yerden başla. Bu sporda kısa yol yok.

Ki yine bu sporun en önemli unsuru beslenme, dinlenme, antrenman ve steroid değil. İstikrar...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
rastlantisal, 34 dakika önce yazdı:

Koçla yol alamayanı da gördüm, kendi başına nirvanaya varanı da. Kendi yağında kavrul.

Kendin öğren ve bir yerden başla. Bu sporda kısa yol yok.

Ki yine bu sporun en önemli unsuru beslenme, dinlenme, antrenman ve steroid değil. İstikrar...

Bu konuda haklısınız hocam diğer arkadaşlarda çok mantıklı bir şekilde anlatarak kafamdaki soru işaretlerini kaldırdi koç eşliğinde değil de kendim devam etmeye karar verdim eczanede çalıştığım için ek gıda takviyeleri supplamentler nedir ne konuda kullanılır farmakoloji bilgimi birazda bu sporda kullanmayi deniycegim sizlerden de destek alacağım tekrardan teşekkürler 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
DeMoNhUnTeR, 3 dakika önce yazdı:

Ben bu yılın sonunda tecrübeli bir koçla çalışmayı düşünüyorum 

Hayırlı olsun şimdiden o zaman 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.