Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

lifeguard.tugay

Sadece testosteron + dianabol ile kür yapmam yeterli olur mu gelişimim için?

Önerilen İletiler

Tekrar Selamün Aleyküm arkadaşlar öğrenmek istediğim konu şöyle, Aralıksız  4-5 saattir daha da fazla olabilir forumdayım birçok yorum okudum kafam çok fazla karıştı diyebilirim. Forum'da okuduğum ve öğrendiğim kadarıyla genelde steroid başlanması gereken yaşlar 24-25 yaşları ideal yaş diye algıladım. 

1. Peki kürün durulması gereken bir yaşı var mı önü açık mıdır?
  2. Diğer konu ise şöyle '' Testo dediğimiz ürünü  kullanmak yeterli midir?'' 

Mesela Testo + Danabol başka hiçbir ürün kullanmadan,77 kiloyum 90 'a çıkmak sizce yeterli olur mu veya nasıl bir ürün ile başlamalıyım. 

Maddi durumum Allah'a şükür iyi . 

İlk kez gireceğim bu konuda acemiliğimi ve heyecanımı anlamanızı isterim. 

Not: Bir anımı paylaşacağım 2019 'da bir arkadaşım;

• 187 boyunda
  • 75 kg bir adamdı

3 ay Sonra tekrar denk geldim ve Sanki o arkadaşı almışlar makinaya bağlamışlar basmışlar havayı. Bu kadar kısa sürede bu kadar Nasıl büyüyebilir anlayamadım. Kas kütlesi olarak değil beden olarak ,baldır basen, omuz bildiğiniz içi pamukla doldurulmuş ayı gibi olmuş. Böyle etkileri de olabiliyormuş dedim kendi kendime. Ancak hiç bir zaman ne kullandığını söylemedi. 

Yardımcı olacak arkadaşlara tekrar teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    744

Kilo almaksa amacın düzenli beslen güzel bir beslenme programı al veya hazırla zaten 85 kiloları görürsün.

Bu beslenmeyi güzel antrenmanlar ile süslersen istediğini alırsın.

Ama yok ille kolay yoldan gideceğim diyorsan testo ve danabol başlangıç için giriş seviyesi idealdir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE, 10 saat önce yazdı:

Kilo almaksa amacın düzenli beslen güzel bir beslenme programı al veya hazırla zaten 85 kiloları görürsün.

Bu beslenmeyi güzel antrenmanlar ile süslersen istediğini alırsın.

Ama yok ille kolay yoldan gideceğim diyorsan testo ve danabol başlangıç için giriş seviyesi idealdir.

Hocam 2022 sonları gibi sporu bırakmadan önce yakaladığım form tabi ki pandemi etkisi baya ara verdik evde bulunan aletler vucut ağırlıgı koruduk bir şekilde. Omuz ve sırt kanat  yapımın iyi olması Her sezon en az 7 ay denizdeyim ve yüzerim Cankurtaranlık yapıyorum.  Doğrumu yaptım bilmiyorum Siz hocalarım daha iyi bilirsiniz  ,  pirinç ve makarna hiç ama hiç tüketmedim.

• Patates haşlaması ve sadece yulafı toz haline getirip diğer ürünler ile pankek yapıp yerdim üzerine Fıstık ve fındık ezmesi sürüp
  • Diğer Fix öğünüm 1 kılo Tavuk ve hindi yüreği alıp '' 5 Öğün'' bölerek 200 gram yerdim her gün. 
  • Keza et aldığım ve balık aldıgım günler 5 öğüne yayarak misal 1 öğün et , diğer öğün balık , diğer öğün tavuk gibi. 
  • Yaptıklarım doğrumu bilmiyorum bahsettiğim gibi bu şekli ile hareket ettim ben. 

Gıda takviyelerim ise;

• Pro gainer + cream of rice + protein +creatine +arginine +bcaa '' 
  • Maalesef pandemi vs girdi hepimiz bir sure ara verdik , evde devam ettik koruduk bir şekilde 2022 sonları ulaştıgım kılo 83-84 arasıydı.
  • Omuz ölçümüm 131 çıkmıştı.
  • koltuk altı ölçümüm 124-125 arasıydı .
  • kollarım 41,5- 42 arası gidip geliyordu.
  • belim 77-78 - yağ oranım % 8 'di muhtemel.

Eski form Fotoğrafım keşke olsa size paylaşmak isterdim .

Haliyle XL bedenine göre XXL aldığım kıyafetlerin içinde kaybolur hale geldim bilmiyorum nasıl bu kadar düşebildim vücut yıkıma uğradı anlamıyorum. Çok tuhaf.. Belirtmemişim ancak üzülerek söylüyorum bacak hiç ama hiç çalışmadım bacağım korkunç durumda. Bacak günü extra kol yapardım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744

Fiziği çekip birden fazla fotoğraf koyarsan ona göre şunu bunu kullan veya kullanma diyebilir herkes.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE, Bir saat önce yazdı:

Fiziği çekip birden fazla fotoğraf koyarsan ona göre şunu bunu kullan veya kullanma diyebilir herkes.

Hocam şuan sanırım bu halde çok zor gibi bu halimi atmak istemedim . Çünkü 2 senedır yapmıyorum sporu. 

Ben şöyle düşündüm kas hafzası oldugu ıcın vucud eskı formumu hatırlayıp kür kombinasyonu ıle daha üste taşımak mümkün olurmu gibi düşüncelere girdim. 

Doğru kelımelerı bulamıyorum nasıl anlatsam '' Minumum hasar ile yaptıgıma değer bir görüntü '' Bunu testo ve danabol sağlarmı sizce 

Şimdiden Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
lifeguard.tugay, 48 dakika önce yazdı:

Hocam şuan sanırım bu halde çok zor gibi bu halimi atmak istemedim . Çünkü 2 senedır yapmıyorum sporu. 

Ben şöyle düşündüm kas hafzası oldugu ıcın vucud eskı formumu hatırlayıp kür kombinasyonu ıle daha üste taşımak mümkün olurmu gibi düşüncelere girdim. 

Doğru kelımelerı bulamıyorum nasıl anlatsam '' Minumum hasar ile yaptıgıma değer bir görüntü '' Bunu testo ve danabol sağlarmı sizce 

Şimdiden Teşekkürler.

sağlamaz

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 sene spordan uzak kalıp çözümü ilaçta aramak mantıksız, ilaçlar sihirli değil malesef.

Güzel bir antrenman ve beslenme programıyla spora tekrar başlasan daha iyi olur hocam. 

3-5 ay sonra tekrar ilaç konusunu gündeme getirmek hem daha sağlıklı olur hem de ilaçlardan aldığın verimi arttırır şahsi. Düşüncem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850
Burakidolmadaki, 58 dakika önce yazdı:

2 sene spordan uzak kalıp çözümü ilaçta aramak mantıksız, ilaçlar sihirli değil malesef.

Güzel bir antrenman ve beslenme programıyla spora tekrar başlasan daha iyi olur hocam.

3-5 ay sonra tekrar ilaç konusunu gündeme getirmek hem daha sağlıklı olur hem de ilaçlardan aldığın verimi arttırır şahsi. Düşüncem

Tamamen katılıyorum gidecek yolunuz var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    404

Dıanabolu boşver eczaneden Anapolon al 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burakidolmadaki, 1 saat önce yazdı:

Düşüncelerimin arasın'da teşekkürler

forbit, 59 dakika önce yazdı:

Tamamen katılıyorum gidecek yolunuz var.

teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ascent    6
lifeguard.tugay, 12.02.2024 - 18:39 yazdı:

Düşüncelerimin arasın'da teşekkürler

teşekkürler

ilaç sonrası illaki üstünde bir kütle kalır ama değeceğini sanmam gideceklerde var vücûd strese girecek en azından bi 6 ay daha düzenli şekilde spor yapıp yağ oranına dikkat edip sonrasında girebilirsin danabol testo değilde bir anabolizan daha eklenebilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ugurrgennc
      Merhabalar arkadaşlar,
      İlk kür olarak 4-5 haftalığına haftalık 500mg only testo gitmeyi planlıyorum ardından 3 ay kadar da yanına npp vb. ilaçlar ekleyerek temmuzda olacak yarışmaya hazırlanmak istiyorum.
      Bu 4-5 haftalık only testo sırasında nelere dikkat etmeliyim? Neler yapmalıyım, tavsiyeleriniz nelerdir ?  Testo olarak da iran testo tercih ettim.
      Cevaplar için teşekkürler
    • Yazan: best16.5
      Merhaba hocalarım,
      17 den yeni 18 geçtim 15 yaşımda bir sustanon kürü vardı şimdi 18 Yaşındayım sustanon kürü yaptım biraz bekledikten sonra bir kür daha yapıcam ama yan etkileri ve zararları en az olan steroitler nedir bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim?
    • Yazan: h4runx
      Merhaba,
      3 Yıl önce haftada 750mg testo propionat kullandım. Kürün 6. haftasında sakatlık yaşadım ve pct yapamadan bıraktım. Libido düşüklüğü sebebiyle kan testi yaptırdığımda total testo alt sınırda çıktı, prolaktin ise 44. Sanırım pct yapmadığım için hormonlarım hala normale dönmemiş.
      Ne yapabilirim? Pregnly veya klomen mi kullanayım? Teşekkür ederim. 
    • Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.