Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

SERKO

Trenbolone enanthate kürüm

Önerilen İletiler

SERKO    297

Arkadaşlar merhaba trenbolone kullanmayacağım dedim ama yine tutamadım kendimi ama bu sefer daha küçük dozlarla gideceğim kürün uzunluğu hakkında bir şey diyemiyorum test sonuçlarına göre şekillenecek. 

• 250 mg testo e
  • 200 mg tren

şeklinde olacak yanına başka anabolizan eklemeyeceğim.

Beni bilenler bilir sıkı arenis medico hayranıyımdır ama bu sefer Burak hocadan Noxy temin ettim çünkü baya övdünüz.

Bakalım sonuçlar nasıl olacak ?

• boy 1,80
  • kilom 91 
  • Beğen 1
  • Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    386
SERKO, 30 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba trenbolone kullanmayacağım dedim ama yine tutamadım kendimi ama bu sefer daha küçük dozlarla gideceğim kürün uzunluğu hakkında birşey diyemiyorum test sonuçlarına göre şekillenecek

250 mg testo e ve 200 mg tren şeklinde olacak yanına başka anabolizan eklemiyeceğim.

Beni bilenler bilir sıkı arenis medico hayranıyımdır ama bu sefer burak hocadan noxy temin ettim çünkü baya övdünüz.Bakalım sonuçlar nasıl olacak ?

boy 1,80 güncel kilom 91 

Hayırlı olsun diyelim abi arenis kullanmadım ama noxyden memnun kalacağına eminim. Arenis kaç mg kullanmıştın?

Karşılaştırmanı merakla bekliyoruz 😄

Benim Noxy tren günlüğüm

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297

sagolasın :) 

arenis 10 hafta 300 - 400 mg  kullandım çok etkiliydi.Noxy 200 mg sabit gidicem belki 20 hafta sürebilir 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
SERKO, 2 dakika önce yazdı:

sagolasın :) 

arenis 10 hafta 300 - 400 mg  kullandım çok etkiliydi.Noxy 200 mg sabit gidicem belki 20 hafta sürebilir 

Formunu da görebilir miyiz abi 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297

Aticam kardeşim 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74

noxy acetat kullanmıştım 400 500mg arası 1ay çok fenaydı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
oisobb123, Bir saat önce yazdı:

Neden kullanmama kararı almıştınız ?

Çok fazla tren kullandım 2009 dan beri kullanıyorum bazen trenin yarattığı psikolojik etkiye yetişemiyorum 

Diver, 7 saat önce yazdı:

Formunu da görebilir miyiz abi 😁

IMG_20240210_211509.jpg

metropol, 2 saat önce yazdı:

noxy acetat kullanmıştım 400 500mg arası 1ay çok fenaydı 

Bakalım ben genelde treni yüksek girenlerdenim duruma göre 600 mg e kadar çıkarım.

• Beğen 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
SERKO, 52 dakika önce yazdı:

Çok fazla tren kullandım 2009 dan beri kullanıyorum bazen trenin yarattığı psikolojik etkiye yetişemiyorum 

Bakalım ben genelde treni yüksek girenlerdenim duruma göre 600 mg e kadar çıkarım.

Hocam geri dönüşler nasıl oluyor pct sıkıntı çekiyor musun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297

Benim döngü çabuk açılıyor bir defasında çok sorun yaşadım doktor kontrolünde atlattık çok şükür.Ayrica çok fazla bitkisel kür yapıyorum bende cok güzel etki ediyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
SERKO, 21 dakika önce yazdı:

Benim döngü çabuk açılıyor bir defasında çok sorun yaşadım doktor kontrolünde atlattık çok şükür.Ayrica çok fazla bitkisel kür yapıyorum bende cok güzel etki ediyor 

4 hafta enanthate vurdum 4 haftadır acetat vuruyorum toplam 16 hafta düşünüyorum umarım sıkıntı olmaz psikolojiyi yönetebiliyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
Emirkaan2955, 51 dakika önce yazdı:

4 hafta enanthate vurdum 4 haftadır acetat vuruyorum toplam 16 hafta düşünüyorum umarım sıkıntı olmaz psikolojiyi yönetebiliyorum

Ben tren küründe evde tornavida dışarda rüzgarla kavga etmiş adamım 

• ahahaha 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    22
SERKO, 10.02.2024 - 22:43 yazdı:

Ben tren küründe evde tornavida dışarda rüzgarla kavga etmiş adamım 

Hocam libidoda sertleşmede problem varmı. Bende haftada 200 ace vuruyordum 300e çıkarttım geçen hafta problem olmaya başladı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385

Gözüm üzerinde Serkan :)

Şaka bir yana tebrik ederim. E2 ve prolaktin ölçümü yaptırırsın. E2 balans yakalanmıyorsa testosteron miktarını düşürebilirsin.

Formunu da ilk kez görüyorum ve harika dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
Halo0619, 10 saat önce yazdı:

Hocam libidoda sertleşmede problem varmı. Bende haftada 200 ace vuruyordum 300e çıkarttım geçen hafta problem olmaya başladı

yok hocam ben hiç yaşamıyorum o sorunları tren beni boğaya çeviriyor çekinmesem hiç kesmem ayrıca dediğim gibi bitkisel kürleri çok kullanıyorum çok faydasını görüyorum.

rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Gözüm üzerinde Serkan :)

Şaka bir yana tebrik ederim. E2 ve prolaktin ölçümü yaptırırsın. E2 balans yakalanmıyorsa testosteron miktarını düşürebilirsin.

Formunu da ilk kez görüyorum ve harika dostum.

Hocam çok teşekkür ederim sizden duymak çok mutlu etti, testo düşük tren yüksek alıyorum.

Testleri yaptırıcam ama bu aralar gayet sakinim balet gibiyim xD

• 250 mg testo
  • 400 mg tren 
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    22
SERKO, 44 dakika önce yazdı:

yok hocam ben hiç yaşamıyorum o sorunları tren beni boğaya çeviriyor çekinmesem hiç kesmem ayrıca dediğim gibi bitkisel kürleri çok kullanıyorum çok faydasını görüyorum.

Hocam çok teşekkür ederim sizden duymak çok mutlu etti, testo düşük tren yüksek alıyorum.

Testleri yaptırıcam ama bu aralar gayet sakinim balet gibiyim xD

• 250 mg testo
  • 400 mg tren 

Teşekürler hocam. Bünyeden bünyeye fark ediyor demekki haftada 2 tüp devam. Peki birşey daha soracam ben testo masteron tren hepsini aynı enjektöre çekip vuruyorum. Dogrusu bumu yoksa ayrı ayrımı vurmak lazım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkan Engin    14
gönderildi (düzenlendi)
Halo0619, 14 dakika önce yazdı:

Teşekürler hocam. Bünyeden bünyeye fark ediyor demekki haftada 2 tüp devam. Peki birşey daha soracam ben testo masteron tren hepsini aynı enjektöre çekip vuruyorum. Dogrusu bumu yoksa ayrı ayrımı vurmak lazım

Yağ bazlı ilaçları aynı enjektörde vurabilirsin ama altta Burak hocanın bahsettiği gibi bir durumla karşılaşırsan bölmen uygun olacaktır çünkü benim başıma geldi tren öksürüğünü mumla aratıyor aha gidiyorum demiştim :)

tarihinde Furkan Engin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    22
Furkan Engin, 6 dakika önce yazdı:

Yağ bazlı ilaçları aynı enjektörde vurabilirsin ama altta Burak hocanın bahsettiği gibi bir durumla karşılaşırsan bölmen uygun olacaktır çünkü benim başıma geldi tren öksürüğünü mumla aratıyor aha gidiyorum demiştim :)

Teşekkürler üstat

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
Halo0619, Bir saat önce yazdı:

Doğru evet ayrıca forumda bununla alakalı yazı var bakabilirsin.Winstrol hariç hepsi birbiriyle karışabilir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.