Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MiamiJJ

Yarışma Kürü

Önerilen İletiler

MiamiJJ    0

Arkadaşlar merhaba,

Forumu bir süredir takip etmekteyim. 5 seneye yakın bir süredir BB ile uğraşmaktayım. Bundan önceleri bir çok anabolizan kürüne girdim , ayrıyaten genotropin, IGF1-LR3 ve Ipamoralin kullandım. 95 kg ya kadar çıktım.Yaşım 31, Yazın sonunda formum 1.80 boy 88kg ve %11 yağ oranıydı. Sonrasında burnum kırıldı, ameliyat oldum derken iki ayda 6kg kaybettim.

Şimdi bundan sonra sırf peptide kürüne girmek istiyorum çünkü testo ve anabolizanlar çok sinirli yapıyor + enjeksiyon ağrıları çekiyorum. Bu sebeple ABD'den kendime ürünler sipariş verdim.

Yakın bir zamanda elime

15 adet ACE-031 1mg

15 adet IGF-1 LR3 1mg

15 adet Blend CJC 1295 NO DAC 5MG with GHRP-2 5MG

15 adet Blend CJC 1295 NO DAC 2MG with Ipamorelin 2MG

15 adet Follistatin-344 1mg geçecek.

Lütfen ne kadar çok para harcadın, kaç para verdin gibi yorumlar yapmadan peptide konusunda tecrübeli arkadaşlar nasıl bir kür dizayn ederler?

Haftada 6 gün enjeksiyon yapabilirim, ilaçları pazar günü eve götüremem ama yarılanma ömürleri uzun olduğu için pek bir sorun olmaz diye düşünüyorum.

IGF-1 i 50 gün on 50 gün off şeklinde kullanıcam. Sizce ACE-031i IGF-1 kullanmadığım zamanda mı kullansam?

Benim düşüncem

her gün sabahları 1x0,1 mg Follistatin-344

1x0,5mg Blend CJC 1295 NO DAC 5MG with GHRP-2 5MG

Antreman öncesi

1x0,2mg Blend CJC 1295 NO DAC 2MG with Ipamorelin 2MG

ve Antreman sonrası da

1x0,1mg IGF-1 LR3

50 gün sonra ise IGF-1 yerine ACE-031 ya da onu önce başlayıp IGF-1 i 50 gün sonra başlarım.

Yan etkileri neler olur? Kazanımları nasıl olur? Başka fikirleriniz de varsa hepsine açığım.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.236

Merhabalar aramıza hoş geldin öncelikle bluesky dan mı aldın yine ürünleri ?? bu dediklerin adet olarak çok iyi yarışamdan bahsediyorsun zaten günde 5000 carbo yada 6000 yapabilirsen karbo yüklemesi ile follistatin 344 kullanımında ciddi hacim alırsın 100 her türlü geçersin keşke fotoğraflarını da paylaşssaydın eski halini şuanki halini en azından bazı şeyler daha net gözkür öyle yorumlardık.

igf - on ve off skalası uygun sıkıntı yok

ipamorelin almandaki asıl mantık ve amaç nedir onu soracağım sana

follistatin - 15 adet seni alır aya götürür tekrar geri getirir :D ciddi para vermişsin ortalama sadece follistatine 2500 $ gibi bir şey vermişsin

1200 $ igfye ace 031ede 2500 $ gibi bir para gitmiş diğerkerini saymıyorum totalde 7000,8000 $ para vermişsin doğru mu ? yani 17,500 TL :D

Şu var ki bunu sen anabolik ve GH ile yapmaya kalksan bu parayı çarpı 2 yapacaktın ve etkileri yine tartışılacaktı ama böyle

hem etkiyi çok yüksek tuttun hemde paradan kara geçtin ben bu kürün takipçisi olacağım ve TR gözle görülür peptid kürü paylaşımları sadece bu sitede olmakta bu site Türkiyedeki tek peptid kaynak sitesidir umarım tüm arkadaşlarada güzel örnek olursun

@gurbuz ve @loving üstadlarda kürünle bizzat ilgileneceklerdir yan etki olarak kanıtlanabilmiş hiç bir yan etkisi yok peptidlerin dünya üzerinde şuan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    19

selamlar üstat hoş geldin aramıza senin gibi prof arkadaşları burada görmek çok güzel.

şimdi konumuza dönelim 8-)

Bay-T hocam kanıtlanabilmiş yan etkileri yok demiş haklıda ama ben bir çok kaynakta raslanan bulguları seninle paylaşmak istiyorum

FOLLİSTATİN 344 - YAN ETKİSİ

- 3.günden sonra yorgunluk belirtileri vermeye başladığı söyleniyor

- Ciddi açlık hissi vermekte ( muhtemelen boldenon hissiyatı )

- Eklemlere dikkat edilmesi gerekmekte winstrol un mantığı gibi düşünün kurutma konusunda eklemleri

IPAMORELIN - YAN ETKİSİ

- Baş ağrısı

CJC 1295 - YAN ETKİSİ

- Enjeksiyon yapıldıktan sonra o noktada ufak kırmızı noktalar olur ( gh kullandıysan bilirsin o zamanda minik noktalar yapardı )

IGF-1 - YAN ETKİSİ

- Bazı durumlarda şiddetli baş ağrısı ve mide bulantısı yaptığı konuşuluyor

beden şimdilik bu kadar hocam (:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MiamiJJ    0

Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim. Fiyat olarak bahsettiğiniz rakamlara yakın olacak herhalde gümrükten çıkacak rakama göre.

Ama firmaya ödediğim rakam 6000usd civarı.

Ben aslında amatör olarak bu işle ilgileniyorum. Yani gerçekte bir şirket sahibiyim. Ama bu işe gönül koydum ve birşeyler başarmak istiyorum.

Dediğim gibi 5-6 aylık kürlere girdim, Genotropin kullandım ama genotropin fayda sağlamak istiyorsanız en az 1 haftada 1 tane kullanman lazım o da 300tlye (eczane deposundan bulabilirseniz) geliyor. Ayda 1200tlye öyle de çok uçurmuyor sizi.

Ipamorelin kullandım, çünkü fiyatı uygundu. Yorumlarda eklem ağrılarına iyi geliyor yazıyordu. Onu IGF-1LR3 ve Genoyla beraber kullandım. Cut dönemi gibi bir süreç yaşadım.

Biraz da olmuşken en iyisi olsun ve 1 kere de elime geçsin diye böyle bir sipariş verdim.

Acaba bu ilaçlarla nasıl bir dizayn yapsam diye düşünüyorum. Hangilerini beraber kullansam, hangilerini daha sonra kullansam? Mesela okuduğum forumlar ACE ile FOLLi'yi bir birleriyle kıyaslıyorlar. Yani ikisinden birini önce diğerini sonra kullanmalıyım.

Bir de enjeksiyon zamanları, yerleri çok fazla etki yapar mı ? Çünkü ilaçları şirketimde tutacağım eve yada başka bir yere götürmeyeceğim.

Benim yerimde siz olsanız nasıl bir kür dizayn ederdiniz bu ilaçlarla ?

Küre başladıktan sonra bir log yaparız. Böylece diğer arkadaşlar da bu bilgilerden faydalanırlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MiamiJJ    0

Yan etki olarak sırf bahsettikleriniz olursa zaten enjeksiyon kürlerinde de bazılarıyla karşılaşabiliyorsun. Sıkıntı yok o konuda.

Sadece eklem ağrıları biraz zorluyor o kadar. Daha büyük bir şey çıkmasında bunlara razıyım ben ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ghrp cjc Kombo : Sabah uyanır uyanmaz 200 mcg-Yatmadan önce 200 mcg

İgf : Antreman sonrası 60-100 mcg çalıştığın kaslara bölgesel vur - 4 hafta kullan 2 hafta ara ver

Follistatin 344 : Antremandan önceki birkaç saat içinde 100 mcg

Activin : haftada 1 kez 1veya 2 mg

Şeklinde kullanabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MiamiJJ    0

15 adet Blend CJC 1295 NO DAC 2MG with Ipamorelin 2MG 'e gerek yok mu sizce ? Fazlalık mı olur bu kürde?

Ghrp cjc Kombo yu gece vurma şansım yok. Sabah 500 mcg vuracağım direk işe gidince

Igf'yi ben antreman sonrası vuruyordum ama bölgesel vurmanın bir artısı olduğuna dair birşey göremedim yabancı forumlarda.

Bir diğer sorumda şu, etkisini ne zaman göstermeye başlar peptideler ? Anabolizanlar gibi 1 ay sonra mı tam olarak belli etmeye başlar yoksa daha mı kısa sürelidir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ghrp 6'nın saturation dose u 0,5 mcg/lbs yani ortalama 1mcg/kg.Fazlasını boşa vurmuş olursun.Bu yüzden 200x2 yap blend i.

İpamorelin gereksiz olur.Bölgesel vurumun artısı büyük vurabilirim dersen çok işine yarar.İgf,follistatin,activin anında belli eder kendini merak etme

Bu arada peptidlerin markası nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MiamiJJ    0

Taviseyini dinleyeceğim. Teşekkür ederim. Yanlız dozu 200mcgye indirebilmek için baya bir statik water eklemem gerekicek herhalde :D

Bölgesel vuruşlar için de kol, omuz, bacak rahatta göğüs ve sırt biraz sıkıntılı gibi duruyor.

Eklem ağrılarını arttırır mı bu kür? Yoksa herhangi bir pozitif etkisi olur mu?

Bir de yarışmada çıkma şansı gerçekten yok mu? Bunları da bulabilen testler olduğunu duymuştum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yarışmada 1 gün önce kesersen çıkmaz ama sen 3 gün önce kes garantiye al :) .Eklemlere olumlu etkisi olur tabiki hem igf hemde ghrp-cjc kombosu kullanıyorsun.Bu arada ürünler elinde mi yoksa sadece getirme planın mı var ? Ülkeye nasıl sokmayı düşünüyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MiamiJJ    0

Ürünlerin siparişini verdim. Geri kalanı da gümrükçüm hallediyor.

Önce orda lab. analizine tutulacak galiba (tabii siz gümrük yoluyla getirip önceden analizin yaptırdıysanız gerekmiycek), tarım ve hayv. bakanlığından izine tabii. Halledicekler işte, sıkıntı şu blue sky'in elinde yeterli stok yok. Onun mailini bekliyorum ki tüm ürünler beraber gelsin. 2 parti olmasın diye.

Siz benden daha iyi biliyorsunuzdur süreci. Keşke gidip bavulla alıp gelebilsem de, şu sıralar şans yok valla.

Bu arada burdan da firmadan direk sipariş vermeyi düşünen arkadaşlar varsa onlara tavsiyem, buradan satın almaları. Çünkü gerçekten de iyi bir gümrükçü ve bu konuyla ilgili bir firma ve izniniz olmadan malzemeleri gümrükte bırakırsınız. Benden söylemesi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.246
Ürünlerin siparişini verdim. Geri kalanı da gümrükçüm hallediyor.

Önce orda lab. analizine tutulacak galiba (tabii siz gümrük yoluyla getirip önceden analizin yaptırdıysanız gerekmiycek), tarım ve hayv. bakanlığından izine tabii. Halledicekler işte, sıkıntı şu blue sky'in elinde yeterli stok yok. Onun mailini bekliyorum ki tüm ürünler beraber gelsin. 2 parti olmasın diye.

Siz benden daha iyi biliyorsunuzdur süreci. Keşke gidip bavulla alıp gelebilsem de, şu sıralar şans yok valla.

Bu arada burdan da firmadan direk sipariş vermeyi düşünen arkadaşlar varsa onlara tavsiyem, buradan satın almaları. Çünkü gerçekten de iyi bir gümrükçü ve bu konuyla ilgili bir firma ve izniniz olmadan malzemeleri gümrükte bırakırsınız. Benden söylemesi

Doğru analiz küründe başarılar ciddi bir kür çok iyi işler çıkarabilirsin ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MiamiJJ    0

Arkadaşlar tekrardan merhaba,

20 gün önce evolution peptides'ten ürünlerim geldi.

20 gün öncesinde 81 kg a kadar düşmüştüm, karın kaslarım neredeyse belli olmayacak duruma gelmişti.

Şu anda ise 87kg oldum ve karnım eski halini aldı.

Kürümde şu peptideler bulunmakta;

15 pcs ACE-031 1mg

15 pcs CJC-1295 with DAC 2mg

15 pcs Follistatin 1mg

15 pcs Fragment 176-191 5mg

15 pcs GHRP-2 5mg

15 pcs IGF-1 LR3 1mg

1 pcs PT-141 (Bremelanotide) 10mg

Bu arada evolutionpeptides.com 'un Türkiye sorumlusu oldum. Adamlar bu kadar sipariş veriyorsunuz, sizi Türkiye yetkilimiz yapalım dediler.

Sorularınız olursa buradan sorabilirsiniz.

Ama siz sormadan ben iki soruya yanıt vereyim;

1. si peptideler gerçekten farkını hemen hissettiriyor, güvenle kullanabilirsiniz.

2. Gümrük işlerinden ve ticaretten anlamıyorsanız kendi başınıza online peptide siparişi vermeyin, Gümrükte takılma ihtimali %99. Almanız içinde Tarım Bakanlığından izin Kimyahane de test yaptırmanız gerekiyor. + %20 vergi + 18 KDV ve kredi kartıyla öderseniz %8 KKDV

Resim göndermek istiyorum ama bilmediğim için koyamadım. Bir de suratımı blurlamam lazım malum yarışmadan dolayı :(

Yardımcı olursanız resim yükleyebilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MiamiJJ    0

IGF1 dışında ki diğer peptideleri vucüdun herhangi bir bölgesinden vurabilir miyim ?

Karnın insülin iğnesinden bile delik deşik oldu, kıpkırmızı ve ağrılı geziyorum valla.

Bir de kür sırasında kullanmam gereken bir ilaç falan var mı? Ya da peptideler de PCT falan oluyor mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lordeng    0

Before after istiyoruz :) Merak ettim sorun olmazsa resim atarmısınız ayrıca peptid kullanıpta before after atan hiç görmedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MiamiJJ    0

Yarışmaya 2 ay kaldı. Çok belli olur foto koyarsam, başka bir amatör arkadaşıma da başladık şimdi.

Onun gelişimini paylaşırım buradan.

Saygılarımla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.246

Paylaşımları bekliyoruz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Soul    0
Arkadaşlar tekrardan merhaba,

20 gün önce evolution peptides'ten ürünlerim geldi.

20 gün öncesinde 81 kg a kadar düşmüştüm, karın kaslarım neredeyse belli olmayacak duruma gelmişti.

Şu anda ise 87kg oldum ve karnım eski halini aldı.

Kürümde şu peptideler bulunmakta;

15 pcs ACE-031 1mg

15 pcs CJC-1295 with DAC 2mg

15 pcs Follistatin 1mg

15 pcs Fragment 176-191 5mg

15 pcs GHRP-2 5mg

15 pcs IGF-1 LR3 1mg

1 pcs PT-141 (Bremelanotide) 10mg

Bu arada evolutionpeptides.com 'un Türkiye sorumlusu oldum. Adamlar bu kadar sipariş veriyorsunuz, sizi Türkiye yetkilimiz yapalım dediler.

Sorularınız olursa buradan sorabilirsiniz.

Ama siz sormadan ben iki soruya yanıt vereyim;

1. si peptideler gerçekten farkını hemen hissettiriyor, güvenle kullanabilirsiniz.

2. Gümrük işlerinden ve ticaretten anlamıyorsanız kendi başınıza online peptide siparişi vermeyin, Gümrükte takılma ihtimali %99. Almanız içinde Tarım Bakanlığından izin Kimyahane de test yaptırmanız gerekiyor. + %20 vergi + 18 KDV ve kredi kartıyla öderseniz %8 KKDV

Resim göndermek istiyorum ama bilmediğim için koyamadım. Bir de suratımı blurlamam lazım malum yarışmadan dolayı :(

Yardımcı olursanız resim yükleyebilirim.[/Hocam merhabalar.

Evolution peptid'ten sipariş verecektim,firma ile de görüştüm fakat gümrük ile ilgili söyledikleri tatmin etmeyince biraz daha araştırmaya karar verdim ve sonrasında sizin,firmanın TR temsilcisi olduğunuzu belirttiğiniz post'a kadar ulaştım.

8-9 parça hgh fragment sipariş verecektim.

ne yapmamı önerirsiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.246

Ben herşeyden ziyade bu kadar yüklü peptid giren birini görmedim kendine Tr içinde ultra profesyoneller hariç..

Gelişim evreni kare kare yayınlarsan sevnirim. Forumun kendisine eklenti yükleme modunda yükleyebilirsiniz

Tam editör diyerek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DemGainz    0

Arkadaş sözde herkes kullanıyor ama gözle görülür elle tutulur hiçbi yerde bi before after yok birisi koysunda görelim ya nedir ne değildir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.246

11034312_835344119855582_8522289893005405346_n.jpg?oh=8472e269b9b75a20bdd37d2b09b150b6&oe=554D2D95

peptid + steroid kür sonrası şuanki durumum haziranda kür bitecek çok uzun ve geniş bir anlatım yapacağım

Boy : 1.95 bu boy nasıl dolar bir hesaplayın bakalım ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MiamiJJ    0
Arkadaş sözde herkes kullanıyor ama gözle görülür elle tutulur hiçbi yerde bi before after yok birisi koysunda görelim ya nedir ne değildir

Valla ben laf değil icraat yaparım ama kimseye de burada foto paylaşma zorunluluğum yok diye biliyorum. Zaten gelen ilaçların fotosunu koydum, onları çeyizime saklayacak halim yok.

Yarışma süreci geçsin sonrasında elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

Bu arada hobi olarak spor yapan bir arkadaşım da peptide kürün de, onun fotoları alabilirsem koyucam. Ama sadece şunu söylemek istiyorum, ilaç kürlerinde ki gibi hızlı 10-15 kglar almayı düşlemeyin. Kası doldura doldura, yedire yedire sağlam bir vucüt sahibi oluyorsunuz.

Tek sıkıntım artık enjeksiyondan vucüdum mosmor ve yapacak yer kalmadı :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.