Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MiamiJJ

Yarışma Kürü

Önerilen İletiler

Loving    9.246
Arkadaş sözde herkes kullanıyor ama gözle görülür elle tutulur hiçbi yerde bi before after yok birisi koysunda görelim ya nedir ne değildir

Valla ben laf değil icraat yaparım ama kimseye de burada foto paylaşma zorunluluğum yok diye biliyorum. Zaten gelen ilaçların fotosunu koydum, onları çeyizime saklayacak halim yok.

Yarışma süreci geçsin sonrasında elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

Bu arada hobi olarak spor yapan bir arkadaşım da peptide kürün de, onun fotoları alabilirsem koyucam. Ama sadece şunu söylemek istiyorum, ilaç kürlerinde ki gibi hızlı 10-15 kglar almayı düşlemeyin. Kası doldura doldura, yedire yedire sağlam bir vucüt sahibi oluyorsunuz.

Tek sıkıntım artık enjeksiyondan vucüdum mosmor ve yapacak yer kalmadı :(

Muhakak haklısınız ilerleyen dönemlerde görmek bizide mutlu eder gelişiminizi en nihayetinde arkadaşımızın merakıda bu yönde sanırım anlayış göstermek lazım. Bende kür içindeyim kısmetse haziranda bitecek detaylı anlatımlar yapacağım seneye olaca kürüm sadece petid üzerine olacak oda ortalama 6 ay sürecek bakalım neler bekliyor bizi göreceğiz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MiamiJJ    0

Valla kolay gelsin. Kür süreci baya zorlu geçiyodur tahmin edebiliyorum.

Benim tavsiyem eğer steroid küründeysen, o kür bittikten sonra da peptide kürüne devam et.

Ben böyle yapıyorum bu sayede hiç motivasyon kaybı yaşamıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.246
Yarışmayı aldık.

Sırada İspanya var.

Teşekkürler arkadaşlar

Forumda bir şampiyon mu var o zaman :) Hayırlısı olsun iyi dileklerim seninle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dj_Blue    5

Konu super resmen, ama devami gelmemis,umarim arkadaslar devamini getirir..Resimler kullananlarin son hali ve en son bahsedildigi gibi feci otesi cokus yasadiniz mi? Umarim sohbetin paylasimin devami gelir.Gercekten cok yararli  ve aydinlatici bir konu..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.