Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BANNED

Creatine marka önerisi.

Önerilen İletiler

BANNED    10

kullandığınız ve etkisini gördüğünüz creatin önerir misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

shX648    16
tunccc, 11 saat önce yazdı:

creatinde marka farketmiyo fikrimce 200mesh monohydrate olsun yeterli onun dışında bütçene uygun olan servis ve gramaj sayısı senin için uygun olan en ucuzunu alabilirsin ama illa bir iki markadan uzak dur desem 

• ronic 
  • run
  • torq 

bu üçünden hiçbir şey almazdım 

ayriyetten öneri istiyosan şu an için grizzone gayet uygun diye biliyorum servis başına 5gr düşüyo 80 servis olan ürününe bakmanı öneririm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BANNED    10
shX648, 11 saat önce yazdı:

creatinde marka farketmiyo fikrimce 200mesh monohydrate olsun yeterli onun dışında bütçene uygun olan servis ve gramaj sayısı senin için uygun olan en ucuzunu alabilirsin ama illa bir iki markadan uzak dur desem 

• ronic 
  • run
  • torq 

ayriyetten öneri istiyosan şu an için grizzone gayet uygun diye biliyorum servis başına 5gr düşüyo 80 servis olan ürününe bakmanı öneririm 

evet aklımda grizzone var benimde

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
harbiyesutay    24
tunccc, 6 saat önce yazdı:

Selamlar , bütçene uyuyor ise zoomadlabs creatine öneririm üstelik 200 mesh 🦈

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293

Reflex,nutrade,hardline ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shX648    16
gönderildi (düzenlendi)
SERKO, 6 saat önce yazdı:

pahalı değilmi hocam bir tık reflex özelinde söyledim 🤔 100 servislik 500gr olan ürünü 1200 bandında şuan 

tarihinde shX648 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59

Creatinde çok fark olacağını sanmıyorum. Cebini yakmayan güvendiğin bi firma yeterli olur ocean kullanıyorum ben 6 aydır 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
SERKO, 7 saat önce yazdı:

reflex kullanıyorum. Aşırı güzel bütçe varsa şüphesiz alınmalı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74

Reflex, hiq, hardline, proteinocean, torq, supplementler, kingsize, ssn kullandım hepsini de tavsiye edebilirim hangisi bütçene uygun gelirse onu alabilirsin, bilindik markalarda problem yaşamazsin ama run, ronic, bewolf, joker resimli olan marka gibi sürekli %50-70 indirim yapan, 600 liraya 60 servis protein tozu satan markalardan uzak dur derim, supplement yerine resmen un, pamuk şeker falan satıyorlar :D

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BANNED    10
harbiyesutay, 12 saat önce yazdı:

Selamlar , bütçene uyuyor ise zoomadlabs creatine öneririm üstelik 200 mesh 🦈

hocam sitesini paylaşır mısınız markanın birde sanırım yurtdışı markası trye sipariş gelirken gümrükte sıkıntı olmuyor mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293
shX648, 4 saat önce yazdı:

pahalı değilmi hocam bir tık reflex özelinde söyledim 🤔 100 servislik 500gr olan ürünü 1200 bandında şuan 

Farkı görürsün ama 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    97

Simple Nutritions 250 Gr 359 TL Akcan kimyanın markası ben genelde buradan alıyorum bunun gibi satan başka firmalarda var ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

proteinocean marka kullandı bir tanıdığım ve çalışıyor. 3kg kadar aldı 3 haftada.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
billythekid    17

Reflex deli gibi işetmişti beni bildiğin diüretik almış gibiydim.Başka markalarda olmamıştı böyle. Bu sefer hardline creapure kullanmayı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shX648    16
SERKO, 17 saat önce yazdı:

Farkı görürsün ama 

meraklandım 😅 elimdeki bitince reflex alıcam zaten kutu biriktirmek gibi bi fantezim var işime gelir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293

250 gr olanı al dene ben % 15 indirimli alıyorum ordan tüm ürünleri fiyat biraz oynuyor en çok etki aldığım creatine markası reflex

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
shX648, 5.02.2024 - 01:42 yazdı:

• ronic 
  • run
  • torq 

Dostum ronic ve run okey fakat torq ne alaka şuan benim gözümde içerik zenginliği ve güvenilirliği olarak alınabilecek tek marka 30 yıllık allergo firmasının kendi üretimi alman menşei ve Avrupa’nın yarısından fazlasına ilaç temin eden tr deki birçok eczanede ilaçları bulunan bir firma boru değil allergo bu neye dayanarak uzak dur dedin merak ettim açıkçası sponsorum falan değil bu arada 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shX648    16
gönderildi (düzenlendi)
crosfredy, 56 dakika önce yazdı:

Dostum ronic ve run okey fakat torq ne alaka şuan benim gözümde içerik zenginliği ve güvenilirliği olarak alınabilecek tek marka 30 yıllık allergo firmasının kendi üretimi alman menşei ve Avrupa’nın yarısından fazlasına ilaç temin eden tr deki birçok eczanede ilaçları bulunan bir firma boru değil allergo bu neye dayanarak uzak dur dedin merak ettim açıkçası sponsorum falan değil bu arada 

abi ben gold whey kullanmıştım ve kullandığım süre boyunca da dehşet miğde bulantısı ve gaz yapmıştı herkesde aynı olurmu bilmem ama fikrimce abartıldığı kadar kaliteli değil hiq minvalinde piyasa olarak hiq da mesela bana kalırsa aşırı overrated marka bir şey alman malı diye kaliteli olucak değil zira yine almanların yaptığı dandik bir çok supplement yada ilaç var piyasaya baktığınızda şu dönem de zaten türkiyedeki supplementlerin üzerine alman malı alman ham madde falan yazmak moda oldu torq özelinde söylemiyorum yanlış anlaşılma olmasın bana kalırsa f/p ve kalite olarak uzak durulması gereken markalardan siz ne dersiniz orasını bilemem 

tarihinde shX648 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Creatine'de bir söz var ''FARK ETMEZ'' diye. Alınan zaman, antrenman öncesi mi sonrası mı, markası, alım şekli fark etmez diye. Gerçek creatine olduğu sürece en ucuzu neyse o. Aromalardan uzak dur derim ben sadece öneri olarak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
shX648, 58 dakika önce yazdı:

abi ben gold whey kullanmıştım ve kullandığım süre boyunca da dehşet miğde bulantısı ve gaz yapmıştı herkesde aynı olurmu bilmem ama fikrimce abartıldığı kadar kaliteli değil hiq minvalinde piyasa olarak hiq da mesela bana kalırsa aşırı overrated marka bir şey alman malı diye kaliteli olucak değil zira yine almanların yaptığı dandik bir çok supplement yada ilaç var piyasaya baktığınızda şu dönem de zaten türkiyedeki supplementlerin üzerine alman malı alman ham madde falan yazmak moda oldu torq özelinde söylemiyorum yanlış anlaşılma olmasın bana kalırsa f/p ve kalite olarak uzak durulması gereken markalardan siz ne dersiniz orasını bilemem 

Kendim de hiq ve torq kullanıyorum hiq lezzet olarak kat kat önde evet dediğin etkileri hiç yaşamadım torq da fiyat konusuna gelirsek f/p değil piyasanın üstünde fiyatlar güven açısından yine de torq derim paran varsa fakat grizzon gibi markalar varken yanaşırmıyım sanmam vitaminleri amino asitleri hariç zma arginin kompleks var torq da ve içerik olarak gerçekten tr de tek yani her firmanın kendine göre + ları - leri var mesela protein tozunu grizzone tatlandırıcı hiq amino asit torq benim üçlemem böyle şuan benim yazma sebebim markadan uzak dur demen di onun yerine bana yaramadı ve mide bulantısı gibi belirtiler yaşadım deseydin hiç yazmazdım bile 😅

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shX648    16
crosfredy, Bir saat önce yazdı:

Kendim de hiq ve torq kullanıyorum hiq lezzet olarak kat kat önde evet dediğin etkileri hiç yaşamadım torq da fiyat konusuna gelirsek f/p değil piyasanın üstünde fiyatlar güven açısından yine de torq derim paran varsa fakat grizzon gibi markalar varken yanaşırmıyım sanmam vitaminleri amino asitleri hariç zma arginin kompleks var torq da ve içerik olarak gerçekten tr de tek yani her firmanın kendine göre + ları - leri var mesela protein tozunu grizzone tatlandırıcı hiq amino asit torq benim üçlemem böyle şuan benim yazma sebebim markadan uzak dur demen di onun yerine bana yaramadı ve mide bulantısı gibi belirtiler yaşadım deseydin hiç yazmazdım bile 😅

haklısın abi son dediğinde ve markaları ürünlerine göre ayrı ayrı değerlendirmek kesinlikle en mantıklı olan neyin yarayıp yaramadığını insan kendisi deneyip bulmalı bidahakine öneride bulunurken kendi tecrübem diye de eklerim belirtmen iyi oldu sağolasın 😅

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.