Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

xendroov

Çiçek notu hk;

Önerilen İletiler

xendroov    22

Selamun aleyküm.
1 aya yakın süredir bir kız ile konuşuyorum(sadece 2 defa buluştuk) ve ben salı günü kan vermeye gideceğim, kan verme konusunda da travmam olduğu için kendisine anlattım gülüp, ben yanında olurum senin tarzında muhabbetler döndü. Çiçekten hoşlandığını biliyorum ve ailemizin çiçekçi dükkanı olduğu için aklıma gelen en klasik ve başta gelen şey çiçek oldu... o.O

Kan alma merasimi sonrasında kendisine teşekkür ve hoşlandığımı belli etme mahiyetinde çiçek göndermeyi planlıyorum.

Bu çiçeğe not olarak ne yazabilirim ve iş yerine göndereceğim için rahatsız olur mu?

21 yaşında, benden 1 yaş küçük.

Tavsiyenizi bekliyorum hep testo bolde konuşacak değiliz ya :D

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    775

En büyük sürprizler bazen sokakta, bazen bir bankta bazense bir hastanede karşına çıkar. Umarım bu cesaretli davranışım seni rahatsız etmez. İsim/ telefon

Oldu Mu? 😂😂😂😂

• Voov!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    132
SPECTRE, 5 dakika önce yazdı:

En büyük sürprizler bazen sokakta, bazen bir bankta bazense bir hastanede karşına çıkar. Umarım bu cesaretli davranışım seni rahatsız etmez. İsim/ telefon

Oldu Mu? 😂😂😂😂

Reisim sende ne cevherler varmış ya ihtiyacım olduğunda sana yazıcam 😅

• Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    22
SPECTRE, 21 dakika önce yazdı:

Oldu Mu? 😂😂😂😂

Kızda telefon numaram adım vesaire her şeyim var ya tanışıyorum abi kızla :D Kız sürekli komik olduğumu vurguluyor vesaire. Flörtöz konuşuyor ama sosyal medya da öyle şeyler paylaşıyor ki aklın hayalin durur. Birlikte konuşurken kahkahalar eksik olmuyor.

-Sevgilin var mı sorusunu anonim olarak sordum.
+Allah korusun cevabı vermiş soruya. :D 

image.thumb.png.d7f30fc90e5c5f4036612ba25aa7e538.png

PCT testimin kanını kendisi alıcak bizzat :D

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    775
xendroov, 46 dakika önce yazdı:

Kızda telefon numaram adım vesaire her şeyim var ya tanışıyorum abi kızla :D Kız sürekli komik olduğumu vurguluyor vesaire. Flörtöz konuşuyor ama sosyal medya da öyle şeyler paylaşıyor ki aklın hayalin durur. Birlikte konuşurken kahkahalar eksik olmuyor.

-Sevgilin var mı sorusunu anonim olarak sordum.
+Allah korusun cevabı vermiş soruya. :D 

PCT testimin kanını kendisi alıcak bizzat :D

O zaman hayırlı olsun diyelim. 🤭😄

65bb9a0c6236a_images(94).jpeg.6dca26840b299ff207cdb13ac450dc54.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37

çiçek gönderip göndermemene rahatsız olur mu bilmem ama çiçeğin notuna şey yazabilirsin 

Bahçemden topladığım bu güzel çiçeklerin en güzel çiçeğin yanında durmasını istedim. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    319

Rengarenk bir demet yaptır not kısmına da şöyle yaz

sen hangi renksin bilmiyorum ama hepsinden daha güze bir renksin :D

• Beğen 1
  • Alkış 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    22

papatyadan buket yaptıracağım, hastane önünden de bir çocuk çevirip cebine 50 lira sıkıştırıp yukarı çıkarmasını isteyeceğim.
buketi çocuğun kafasına indirirse zaten ben oradan topuk direk :D

salı günü gelişmeyi burada paylaşacağım şans dileyin abiler :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    319
xendroov, 4 dakika önce yazdı:

papatyadan buket yaptıracağım, hastane önünden de bir çocuk çevirip cebine 50 lira sıkıştırıp yukarı çıkarmasını isteyeceğim.

kendin ver cesaretini görsün :D

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
xendroov, 1 dakika önce yazdı:

bunu yapma çiçeği kendin götür yanında olduğun için teşekkür mayetinde olduğunu dile getir.  daha etkileyici olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    775
xendroov, 23 dakika önce yazdı:

image.thumb.png.d7f30fc90e5c5f4036612ba25aa7e538.png

Harbiden diyen kızla olmaz bak bu seni döver, kafes dövüşü yapar, kahvede batağa bile girer harbiden yazan kızdan kork kız kibar olur olması gerekir hahahahaha😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    22
SPECTRE, 21 dakika önce yazdı:

Harbiden diyen kızla olmaz bak bu seni döver, kafes dövüşü yapar, kahvede batağa bile girer harbiden yazan kızdan kork kız kibar olur olması gerekir hahahahaha😂

kızın milliyetçi olduğunu yasak olup olmadığı konusunda endişelendiğim için yazamadım da.
kız maalesef öyle ya D: yabancı hiç bir şey sevmiyor sırf kahvenin adı latte diye bile içmiyo :D
bu kıza selam verilmesi bile yanlışta yapacak bir şey yok tutulduk abi bir kere :D

image.thumb.png.eecd7deefb239fe5fa9de8dbd78c4144.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146

bir kızın direkt oğlum diye hitap etmesi direkt libido öldürücü bir şey :D 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    22

Selamun aleyküm.
Friendzone yani arkadaş olarak görme durumu yaşandı ne yazık ki, oynadık ve mağlup olduk... 

Bunun üstüne bi' kür iyi gider... :DD 
Çiçek yerine çikolata ile gittim acaba ondan mı böyle oldu ya :D

Screenshot_2024-02-06-13-48-00-408_com.png?ex=65d4b790&is=65c24290&hm=d9e81fad2ca635ea8a1763a6678fffa36721c45541b8f15134f0a73675fa263c&=

• Beğen 1
  • Üzgün 1
  • Sinsi 1
  • Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    775
xendroov, 21 saat önce yazdı:

Selamun aleyküm.
Friendzone yani arkadaş olarak görme durumu yaşandı ne yazık ki, oynadık ve mağlup olduk... 

Kadınlar kendileri için ideal olmayan profillere koruma taktiği olarak kanka derler geçmiş olsun. Önündeki maçlara bakacaksın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
xendroov, 21 saat önce yazdı:

Selamun aleyküm.

Hayır kankam sadece birbirinizi iyice tanımadan güven duvarı oluşturmadan aceleci davrandın ve kaybettin:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.400
crosfredy, Bir saat önce yazdı:

Hayır kankam sadece birbirinizi iyice tanımadan güven duvarı oluşturmadan aceleci davrandın ve kaybettin:)

1 ay gayet yeterli bir süre kankam, mahşere kadar flört mü ediceksin :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
gönderildi (düzenlendi)
otopsicikedi, 2 saat önce yazdı:

1 ay gayet yeterli bir süre kankam, mahşere kadar flört mü ediceksin :D

kankam unutmamak lazım burası TR bir kadının bir gün içinde aldığı iltifatlar hediyeler övgüleri göz önünde bulundurursak çiçek böcek çikolata gibi şeyler klişe kalıyor zaten sürekli aldığı hediyeler aldığı övgüler ilah ediliyor ve bir süre sonra bu klasik yaklaşımlar kadını sıkıyor bu yüzden alışılmışlığın dışında hareket etmen gerekiyor örnek sporcu bir kızdan hoşlanıyorsun gidip ona çiçek çikolata mı alırsın yada sevdiği bir işle ilgili yaklaşımda mı bulunursun kalkıp bir t-shirt almak yerine maddi değil manevi birşeyler yaparsan bu kızın ilgisini çekicektir mesela kıza güzel bir protein kek idman sonrası bunu beraber yemeyi teklif et garantisini veririm alıcağın karşılaşım çok farklı olucaktır keza herkesten farklı bir yaklaşımda bulunuyorsun alışılmışlığın dışında ve bu kadının ilgisini senin üzerine çekiyor özelte alışılmışlık dışında hareket et herkes olma umarım açıklayıcı olmuştur :D 

mesela ben arkadaşın yerinde olsam engellemek yerine bana kanka demen den hoşlanmıyorum çünki benim senin ile ilgili düşüncelerim farklı sen kanka olarak bakıyorsan bana daha fazla konuşmamıza gerek yok  diye yazardım niyetimi belli eder ve gelicek cevaba göre ilerletir veya konuşmayı keserdim 

tarihinde crosfredy tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    100
crosfredy, 19 dakika önce yazdı:

kankam unutmamak lazım burası TR bir kadının bir gün içinde aldığı iltifatlar hediyeler övgüleri göz önünde bulundurursak çiçek böcek çikolata gibi şeyler klişe kalıyor zaten sürekli aldığı hediyeler aldığı övgüler ilah ediliyor ve bir süre sonra bu klasik yaklaşımlar kadını sıkıyor bu yüzden alışılmışlığın dışında hareket etmen gerekiyor örnek sporcu bir kızdan hoşlanıyorsun gidip ona çiçek çikolata mı alırsın yada sevdiği bir işle ilgili yaklaşımda mı bulunursun kalkıp bir t-shirt almak yerine maddi değil manevi birşeyler yaparsan bu kızın ilgisini çekicektir mesela kıza güzel bir protein kek idman sonrası bunu beraber yemeyi teklif et garantisini veririm alıcağın karşılaşım çok farklı olucaktır keza herkesten farklı bir yaklaşımda bulunuyorsun alışılmışlığın dışında ve bu kadının ilgisini senin üzerine çekiyor özelte alışılmışlık dışında hareket et herkes olma umarım açıklayıcı olmuştur :D 

mesela ben arkadaşın yerinde olsam engellemek yerine bana kanka demen den hoşlanmıyorum çünki benim senin ile ilgili düşüncelerim farklı sen kanka olarak bakıyorsan bana daha fazla konuşmamıza gerek yok  diye yazardım niyetimi belli eder ve gelicek cevaba göre ilerletir veya konuşmayı keserdim 

Durum ne kadar kötüde olsa doğrudan engellemek gereksiz. olmayacaksa yine olmaz ama engellemek saçma geldi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.400
crosfredy, 18 dakika önce yazdı:

verdiğin tavsiyeler konusunda haklısın ama ben evliyim :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
otopsicikedi, 54 dakika önce yazdı:

verdiğin tavsiyeler konusunda haklısın ama ben evliyim :D

Anlaşıldı şimdi niye bu kadar ılımlı konuştuğun paçayı kurtarmışsın sen tabi 😂

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tsalyer    14
crosfredy, 1 saat önce yazdı:

karşıdaki kişiye göre realist yaklaşım gerekiyor. bunu “kadınlar şöyle sever” şeklinde düşünürsek hata yaparız. sonuçta cinsiyet cok genel bir birleştiri unsur. biraz kaba olacak belki ancak realist bakarsanız karşıdakini mevcut olduğu sosyokültürel yapıya göre değerlendirmek lazım.

misal ghettoda büyümüş bir kadın daha karakteristik ve ilkel bir masquleniteden, otoriteden hoşlanır. siz isterseniz ifbb pro olun esenlerdeki kadının ilgisini min 20 dosyası olan 60 kg zargana kadar çekemezsiniz. paylaştığın kadarıyla kadının üslubu ve yaklaşımı çokta çiçekle etkilenecek bir vibe vermiyor.

bence verilebilecek en iyisi tavsiye hayatına bundan sonra alacağın kişilerin senin kültür düzeyinde ve seninle benzer bir hayata bakış açısına sahip olmasına dikkat et, bu olmadıktan sonra gerisi pekte önemli değil. hoşlanacak kadın sen hiçbir şey yapmasan, tam tersi negatif olsan dahi sana gelir

• Beğen 1
  • 100 Puan 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    775
tsalyer, 2 dakika önce yazdı:

karşıdaki kişiye göre realist yaklaşım gerekiyor. bunu “kadınlar şöyle sever” şeklinde düşünürsek hata yaparız. sonuçta cinsiyet cok genel bir birleştiri unsur. biraz kaba olacak belki ancak realist bakarsanız karşıdakini mevcut olduğu sosyokültürel yapıya göre değerlendirmek lazım. misal ghettoda büyümüş bir kadın daha karakteristik ve ilkel bir masquleniteden, otoriteden hoşlanır.

O kadar doğru ki.

118240069_351292315902025_8230089461396018590_n.thumb.jpg.ed3268a707cf359325f68ae7e52d24ef.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416

Benden size dede tavsiyesi. Friendzone girdiği an, duygularınız varsa uzaklaşın. Kadınlar sizin hislerinizi bilirler ama bilmiyor gibi davranmasını da iyi bilirler. 

Kendinizi cepte garanti durumlarına sokmayın. 

• Beğen 8

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

sal gitsin olum sana kız mı yok boşver ya vücutcu adamsın biri gelir biri gider takmaaaa :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.