Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

0xhex

Pct rağmen açılmayan lh - yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

0xhex    17

Arkadaşlar merhaba,

10 haftalık deca Primo kuru yaptım. Daha sonra 2 aylık bir cruise donemi yaptım sadece nebido kullandım 1 flakon ardından 10 haftalık deca primo Anapolon kürü yaptım. 

6 aylık bir lh fsh kapalı kaldı.

3 hafta sonra pct ye başladım 1 ay da 3 adet Ovitrelle ve klomen kullandım fakat lh açılmadı, ardından fostimon enjekte ettim, fostimon yapay fsh demek aynı zamanda klomeni kesmedim fakat testo hala dipte ve lh açılmamış, fsh ın biraz yüksek çıkma sebebi fostimondan kaynaklı yorumlarınızı. bekliyorum zamana mı bırakayım yoksa meriofert de kullanayım mı? @metinav @rastlantisal

2 aydır pct dönemindeyim

WhatsApp Image 2024-01-29 at 14.22.57.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.363
0xhex, 47 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba,

10 haftalık deca Primo kuru yaptım. Daha sonra 2 aylık bir cruise donemi yaptım sadece nebido kullandım 1 flakon ardından 10 haftalık deca primo Anapolon kürü yaptım. 

3 hafta sonra pct ye başladım 1 ay da 3 adet Ovitrelle ve klomen kullandım fakat lh açılmadı, ardından fostimon enjekte ettim, fostimon yapay fsh demek aynı zamanda klomeni kesmedim fakat testo hala dipte ve lh açılmamış, fsh ın biraz yüksek çıkma sebebi fostimondan kaynaklı yorumlarınızı. bekliyorum zamana mı bırakayım yoksa meriofert de kullanayım mı? @metinav @rastlantisal

2 aydır pct dönemindeyim

PCT başlamadan hemen önceki testlerini ve kür öncesi testlerini de atar mısın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0xhex    17
rastlantisal, 41 dakika önce yazdı:

PCT başlamadan hemen önceki testlerini ve kür öncesi testlerini de atar mısın?

pct başlayalı 1,5 ay olmuş bu arada,2 ay gibi gelmişti bana

before pct.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363

Bu sanırım PCT'ye başlamadan hemen önceki test. Eğer o ise 1 hafta daha beklemen iyi olurmuş. Peki Kür öncesi var mı? Yani önceden de LH'ın çalıştığından emin miyiz? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    145

tren a küründen sonra aynı sorunu yaşamıştım testo seviyem diplerdeydi pct ile 2-3 ay sonra ancak toplayabilmiştim üstelik choriomon kullanmıştım yurt dışından getirmiştim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0xhex    17
rastlantisal, 29 dakika önce yazdı:

Bu sanırım PCT'ye başlamadan hemen önceki test. Eğer o ise 1 hafta daha beklemen iyi olurmuş. Peki Kür öncesi var mı? Yani önceden de LH'ın çalıştığından emin miyiz? 

evet kür öncesi (6 ay önce) lh fsh total testo stabil seviyedeydi,bundan sonrası için nasıl bir yol tavsiye edersiniz? son 1 kez meriofert denemek istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
0xhex, 1 dakika önce yazdı:

evet kür öncesi (6 ay önce) lh fsh total testo stabil seviyedeydi,bundan sonrası için nasıl bir yol tavsiye edersiniz? son 1 kez meriofert denemek istiyorum

Şu noktada size sayın @metinav hocam yardım etse daha iyi olur. 

Ben standart prosedürü biraz daha genişleterek baştan başlatırdım. Herşeyi durdurup 3 hafta bekleme, sonra 6 gün ara ile 3 ovitrelle enjeksiyonu. Son enjeksiyondan sonra 10gün çift doz klomen + tamoksifen sonrasında 50 gün 1 doz klomen + tamoksifen. Hapı içtiğin son gün tekrar test yaptırır PCT tamam mı devam mı karar verdirirdim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0xhex    17
Valhallaxd, Bir saat önce yazdı:

tren a küründen sonra aynı sorunu yaşamıştım testo seviyem diplerdeydi pct ile 2-3 ay sonra ancak toplayabilmiştim üstelik choriomon kullanmıştım yurt dışından getirmiştim

ne kadar süre pct yapmistiniz ve neler kullandınız, kürünüz ne kadar sürmüştü

rastlantisal, 40 dakika önce yazdı:

Ben standart prosedürü biraz daha genişleterek baştan başlatırdım. Herşeyi durdurup 3 hafta bekleme, sonra 6 gün ara ile 3 ovitrelle enjeksiyonu. Son enjeksiyondan sonra 10gün çift doz klomen + tamoksifen sonrasında 50 gün 1 doz klomen + tamoksifen. Hapı içtiğin son gün tekrar test yaptırır PCT tamam mı devam mı karar verdirirdim.

teşekkür ederim hocam,aklıma yatan makul birşey söylediniz , dediğiniz gibi yapabilirim 

rastlantisal, 40 dakika önce yazdı:

şunuda söylemek isterim,lh hep 0.3 altı çıktığı için lh değerini göremiyordum geçen ilk defa 0.3 ün üzerine çıkmış 0.33 olmuş bunu bir kıpırdama olarak kabul edebilir miyiz? test yaptırdığım yer 0.3 altını ölçemiyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
0xhex, 59 dakika önce yazdı:

ne kadar süre pct yapmistiniz ve neler kullandınız, kürünüz ne kadar sürmüştü

teşekkür ederim hocam,aklıma yatan makul birşey söylediniz , dediğiniz gibi yapabilirim 

şunuda söylemek isterim,lh hep 0.3 altı çıktığı için lh değerini göremiyordum geçen ilk defa 0.3 ün üzerine çıkmış 0.33 olmuş bunu bir kıpırdama olarak kabul edebilir miyiz? test yaptırdığım yer 0.3 altını ölçemiyor.

Kıpırdama olarak kabul etmekten ziyade makinelerin hata payı içinde de olabilir.

Metin hocam bir müdahil olsun müsait olduğunda üzerinden konuşuruz. Kendisi hocamdır.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
0xhex, 6 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba,

2 aydır pct dönemindeyim

Bence senin bariz olarak yaptığın hata, pct nasıl yapılır konusunu öğrenmeden rastgele bir şey yapmış olman...Pct nin başarılı olması için en önemli konu zamanlamadır.Bunu forumda defalarca belirttik.Yıllar içinde pct sonucu eski haline gelmeyen hormonları yükselmeyen bir çok arkadaşımız oldu.

Dikkat edilmesi gereken ilk nokta vucudunun hormon değerlerinin pct yapmaya başlamak için uygun olup olmaması.Bunun için kullandığın steroidlerin esterlerinin ve vucuttan atılma sürelerinin bilinmesi gerekiyor.Kanında henüz çıkmayan bir undekonat esterli testosteron varken, ve sen bunu öncesinde yaptırman gereken testle görüp anlamadıysan ve bu şekilde pct protekolüne başladıysan, tabiki hipofizin açılmayacak ve üretim yapmayacaktır...Bu süreçte kullandığın ilaçlar ve masraflar da boşa gitmiş olur çoğunlukla...

Yani sorunun zamanlama hatası...

Kendi kendine açılır mı ? Beklersen açılır illa ki...Ama eski seviyesine çıkar mı ve eski verimliliğe ulaşır mı ? Bence zor...

Kürlerde kullanmadığımız esterleri amacı dışında kullanmamalıyız.Bu elde edileni göz göre göre götürür ve bekleriz boşuna...Hipogonadizm için üretilen bir testosteron formunun kürde yeri yok...Yarılanma süresi yaklaşık 6 hafta 3 aydan önce vucuttan çıkmıyor komple.Bunun faydası ne ? Hızlı etkiyen hızlı çalışan ve hızlı sonuca götüren şeylerin, her zaman önceliği vardır bana göre...Hem kurtulmak kolaydır, hem de olumsuz bir durumda kolayca telafi edilebilir...

Tekrar pct yapmalısın.Klomen+tamoksifen yeterli, diğer şeylere gerek yok...Son enjeksiyondan 2 ay geçmiş olmalı başlamak için...

• Beğen 7
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0xhex    17
metinav, 30.01.2024 - 19:46 yazdı:

Bence senin bariz olarak yaptığın hata, pct nasıl yapılır konusunu öğrenmeden rastgele bir şey yapmış olman...Pct nin başarılı olması için en önemli konu zamanlamadır.Bunu forumda defalarca belirttik.Yıllar içinde pct sonucu eski haline gelmeyen hormonları yükselmeyen bir çok arkadaşımız oldu.

Dikkat edilmesi gereken ilk nokta vucudunun hormon değerlerinin pct yapmaya başlamak için uygun olup olmaması.Bunun için kullandığın steroidlerin esterlerinin ve vucuttan atılma sürelerinin bilinmesi gerekiyor.Kanında henüz çıkmayan bir undekonat esterli testosteron varken, ve sen bunu öncesinde yaptırman gereken testle görüp anlamadıysan ve bu şekilde pct protekolüne başladıysan, tabiki hipofizin açılmayacak ve üretim yapmayacaktır...Bu süreçte kullandığın ilaçlar ve masraflar da boşa gitmiş olur çoğunlukla...

Yani sorunun zamanlama hatası...

Kendi kendine açılır mı ? Beklersen açılır illa ki...Ama eski seviyesine çıkar mı ve eski verimliliğe ulaşır mı ? Bence zor...

Kürlerde kullanmadığımız esterleri amacı dışında kullanmamalıyız.Bu elde edileni göz göre göre götürür ve bekleriz boşuna...Hipogonadizm için üretilen bir testosteron formunun kürde yeri yok...Yarılanma süresi yaklaşık 6 hafta 3 aydan önce vucuttan çıkmıyor komple.Bunun faydası ne ? Hızlı etkiyen hızlı çalışan ve hızlı sonuca götüren şeylerin, her zaman önceliği vardır bana göre...Hem kurtulmak kolaydır, hem de olumsuz bir durumda kolayca telafi edilebilir...

Tekrar pct yapmalısın.Klomen+tamoksifen yeterli, diğer şeylere gerek yok...Son enjeksiyondan 2 ay geçmiş olmalı başlamak için...

hocam nebidoyu ağustosun ortasında yaptım bu güne kadar çıkmıştır diye düşünüyorum 4-5 ay olmuş hemen hemen,nebidoyu yaptıktan 2 ay sonra yeni küre başladım yani kür esnasında nebido kullanmamıştım

yorumunuz için teşekkürler o zaman klomen ve tamoksifen ile devam ediyorum

@metinav @rastlantisal hocam ilk hafta günde 3-4 tablet proviron,2. hafta 2 tablet proviron da eklemeyi düşünüyorum bir sorun olur mu? günden güne kendimi daha kötü. hissediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
0xhex, 2 saat önce yazdı:

tekrardan merhaba, tamoksifeni kestim, sadece klomen devam ediyorum lh fsh açılmış fakat testo düşük yorumunuz nedir hocam?

Niye tamoksifeni kestin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
0xhex, 17 saat önce yazdı:

tekrardan merhaba, tamoksifeni kestim, sadece klomen devam ediyorum lh fsh açılmış fakat testo düşük yorumunuz nedir hocam? @metinav 

Östrojen yükselmeli, dozu arttır, olmadı 2 tablete çıkart günlük...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0xhex    17
metinav, 6 saat önce yazdı:

Östrojen yükselmeli, dozu arttır, olmadı 2 tablete çıkart günlük...

Sadece klomen değil mi hocam? tamoksifeni kullanmayacağım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
gönderildi (düzenlendi)
0xhex, 16 dakika önce yazdı:

Sadece klomen değil mi hocam? tamoksifeni kullanmayacağım?

Östrojenin bu haldeyken tamoksifene gerek yok...Kullanırsan da sıkıntı olmaz.Bakarsın bir hafta sonra yükselir, bu sefer sınırlayıcı etki gösterir...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0xhex    17
metinav, 11.02.2024 - 10:43 yazdı:

Östrojenin bu haldeyken tamoksifene gerek yok...Kullanırsan da sıkıntı olmaz.Bakarsın bir hafta sonra yükselir, bu sefer sınırlayıcı etki gösterir...

bende öyle düşündüm,o yüzden tamoksifeni kestim @rastlantisal test yaptırdıktan sonra tamamdır teşekkürler,
tahmini ne kadar süreye testesteron  yükselir fikriniz var mı 2-3 hafta? @metinav

testo 250 yükselmiş lh ve fsh yükselmiş , klomen devam ediyorum

@metinav @rastlantisal

Screenshot 2024-02-19 at 15.11.37.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
0xhex, 20.02.2024 - 14:13 yazdı:

testo 250 yükselmiş lh ve fsh yükselmiş , klomen devam ediyorum

Bu dozda devam et klomene, bir 15 gün daha...Hergün 3-5 bütün tam ceviz ye, biraz doğal tereyağı vb. tüket...Hormon üretimi için iyi yağ ve kolesterol gerekli.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0xhex    17
metinav, 20.02.2024 - 17:48 yazdı:

Bu dozda devam et klomene, bir 15 gün daha...Hergün 3-5 bütün tam ceviz ye, biraz doğal tereyağı vb. tüket...Hormon üretimi için iyi yağ ve kolesterol gerekli.

testo 600 olana kadar klomene devam mı hocam? 2 aydır klomen kullanıyorum 1,5 tablet günlük 440 olmuş @metinav @rastlantisal

Screenshot 2024-03-02 at 13.06.35.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
0xhex, 22 saat önce yazdı:

testo 600 olana kadar klomene devam mı hocam? 2 aydır klomen kullanıyorum 1,5 tablet günlük 440 olmuş

Evet devam...15 gün daha kullan, sabah 1 akşam 1 şeklinde...

• Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0xhex    17
metinav, 03.03.2024 - 12:00 yazdı:

Evet devam...15 gün daha kullan, sabah 1 akşam 1 şeklinde...

hocam artık vücut klomene tepki vermiyor gibi,testesteron yükselmiyor, 2 ay çok düşük doz testosteron alıp 2 ay sonra bi pct daha yapmak istiyorum, libido yerlerde yine...  @rastlantisal @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    225
0xhex, 9 dakika önce yazdı:

hocam artık vücut klomene tepki vermiyor gibi,testesteron yükselmiyor, 2 ay çok düşük doz testosteron alıp 2 ay sonra bi pct daha yapmak istiyorum, libido yerlerde yine...  @rastlantisal @metinav

Vücut dışardan testosteron aldığın için kitledi kendini ve bunu tekrar yapıp bidaha pct yapacağını söylüyorsun. Senin şu an yapman gereken klomen-tamoxifene devam etmek, 3 aya uzat pctni.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0xhex    17
KlasikFizik, 16 dakika önce yazdı:

Vücut dışardan testosteron aldığın için kitledi kendini ve bunu tekrar yapıp bidaha pct yapacağını söylüyorsun. Senin şu an yapman gereken klomen-tamoxifene devam etmek, 3 aya uzat pctni.

• Klomene artık tepki vermiyor vücut anlamadın heralde?
  • Dışardan aldığım doz kürdeki aldığım dozun onda biri kadar olucak?

vücut 2 ay rölantide gidicek ardından tekrar pct yapacağım, bu süreçte lh fsh kapanmayacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    225
0xhex, 23 dakika önce yazdı:
  • Klomene artık tepki vermiyor vücut anlamadın heralde?
  • Dışardan aldığım doz kürdeki aldığım dozun onda biri kadar olucak?

vücut 2 ay rölantide gidicek ardından tekrar pct yapacağım, bu süreçte lh fsh kapanmayacak.

Miktarın önemi yok lh,fshi baskılayacak aldığın yapay testosteron. Kardeşim seni anladım fakat bu bir süreç ve sen iyileşme sürecini daha da uzatıyor olacaksın. Senin için söylüyorum senin zamana ihtiyacın var tekrar testosteron almana değil. Herkesin pctsi 1-2 ay sürmeyebiliyor, hiç açılmayıp ömür boyu TRT devam etmek zorunda olan kişilerde oluyor. Her ay düzenli kan testleriyle minimum 3-4 ay pct denemeni tavsiye ediyorum sana..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
0xhex, 11.03.2024 - 15:25 yazdı:

Dozu arttırman gerekiyor o zaman...Ayrıca ilaç fabrikalarında dönen dolapları ve kalite seviyesini bizzat çalışarak görmüş biriyim...İlaca etikete çok güvenmeyin :)

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: qwert
      Herkese merhaba,
      3 aylık only testo kürünü bitirmeye karar verdim hep 250 mg gittim genel olarak ilaçları 2 haftadır bıraktım ve dün kan tahlili verdim sonuçlar yazımın altında paylaştığım gibidir.
      Sizce pct ye başlamalı mıyım? Yoksa 1 hafta daha mı beklemeliyim? Testesteron ölçü birimi nmool/l nq ml de 3-4 arası değere tekabül ediyor. Elimde 2 adet ovitrelle klomen ve tamoxifen ayriyeten de proviron mevcut ürünlerimi stokladım. Aşağıya da küre girmeden önceki sonuçlarımı atacağım yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. @rastlantisal @Askabar @godofdark @otopsicikedi @GHOST 

• Yazan: Beastmode
      Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?
      Kürü bıraktım 3 ay oluyor pct yapmadım uzun bir kürden çıktım. Testesteron ve östrojen değerlerim bunlar fakat testosteron değer sonucu normal yazmasına rağmen düşük değil mi? Ve östrojen değerim de normal yazıyor ama yüksek değil mi çünkü çok fazla halsizlik, güçsüzlük ve duygusallık hissediyorum bilenler yardımcı olabilir mi? Doktor sonuçları göstermem için 2 hafta sonrasına randevu verdi kafama çok takıldı sonuçlar.

• Yazan: Yasinakda
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Arkadaşlar 2. Kür başlayacağım en hızlı kütle nasıl koyabilirim? Kilo 80 define olup öyle mi girmeliyim sizce? Teşekkürler.

• Yazan: keremcix
      Selamlar herkese,
      7 haftadır haftalık 200 mg pazartesi perşembe olmak üzere test cyp küründeyim fakat yeterince üzerine düşünmemişim, hem maddi hem manevi olarak hazır olmadığımı farkettim ve bırakmanın daha sağlıklı olduğunu düşündüm.
      Tam bir hafta önce kan verdim;
      total testosteron 984.08 ng/dl e2 43 ng/L Sorularım:
      Sizce pct için hcg'ye gerek var mı? Yoksa sadece klomen veya tamoksifen kullanmam yeterli mi? Son enjeksiyonu 2 gün önce yaptım ne kadar beklemek lazım sizce? Bazı kaynaklar 15 gün bazıları 25 güne kadar beklemeyi öneriyor. Diğer kan değerlerini görelim gerekli derseniz atabilirim. @Diver @rastlantisal @metinav @Askabar @godofdark @AREN
      Teşekkürler.
    • Yazan: Pnshr
      Hocalarım merhabalar.
      Pct döneminde ilaçlara ek neler kullanılabilir?  Tavsiyeleriniz nelerdir (keçiboynuzu , incir gibi)? Teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.