Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

tsalyer

Only sustanon dozaj ve mct

Önerilen İletiler

tsalyer    14

Merhaba arkadaşlar, önümüzdeki hafta itibariyle only sustanon kürüne girmeyi planlıyorum. 76 kiloda 15-16 civarı yağ oranım var. İlk kürüm olacak ve şuanlık sadece sustanonla ilerlemeyi planlıyorum. Pazartesi-perşembe enjeksiyon yaparak olabildiğince dalgalanmayı engellemek istiyorum. Sizlere sorum öncelikle ilk kürümde başlangıç dozajı olarak 250 ile mi başlamalıyım 500le mi?

Kürü 8-10 hafta arasında tutacağım. 500le başlarsam problem yaşar mıyım? Kür içerisinde vitaminlere ek olarak her gün 1 adet proviron ve Jinekomasti olmamak için tamoksifen kullanmayı planlıyorum.

Tamoksifeni gerek olmadıkça kullanmamam söylendi ancak doğal halimde dahi hafif bir jino olduğu için güvenli bir şekilde gitmek istiyorum açıkçası, kürümden verim almamı engellememek adına sizce tamoksifeni hangi aralıkla ne dozajda kullanmalıyım? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaşını belirtmemişsin, belirt lütfen. 

Neden haftada bir kez enjeksiyon olmak varken sustanon tercih ediyosun? Pazartesi perşembe dahi yapsan hormon dalgalanması yaşayacaksın. Ruh halin çevrendekileri rahatsız edebilir. İlla ki sustanon kullanacağım diyorsan, iki günde bir kullanman daha mantıklı. Hormon aralığın daha stabil olur. Haftada 375 mg sustanon seklinde düşünebilirsin. Yarım ml vuracaksın yani. Ama yine söylüyorum bu kadar hesap yapacağına Testosterone Enanthate temin et. Haftada bir vur.

Dert yok tasa yok :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tsalyer    14
gönderildi (düzenlendi)
nehir_avci8322, 22 dakika önce yazdı:

Yaşını belirtmemişsin, belirt lütfen. 

Neden haftada bir kez enjeksiyon olmak varken sustanon tercih ediyosun? Pazartesi perşembe dahi yapsan hormon dalgalanması yaşayacaksın. Ruh halin çevrendekileri rahatsız edebilir. İlla ki sustanon kullanacağım diyorsan, iki günde bir kullanman daha mantıklı. Hormon aralığın daha stabil olur. Haftada 375 mg sustanon seklinde düşünebilirsin. Yarım ml vuracaksın yani. Ama yine söylüyorum bu kadar hesap yapacağına Testosterone Enanthate temin et. Haftada bir vur.

Dert yok tasa yok :)

Güvenilir bir satıcı bağlantım yok, güvenilir satıcı olsa dahi açıkçası hiçbir lab ürününü vücuduma enjekte etmeye sıcak bakmıyorum. İran testo araştırdım ancak onun dahi sahtesini satanlarla karşılaştığım için direkt olarak eczane ürününün akılda soru bırakmayacağına kanaat getirdim hem sterilliği hem doluluk olarak. 18 yaşındayım, bu yüzden doğal üretimimin yüksek olduğunu düşünerek 250mg’ın pekte bir fark yaratacağını sanmıyorum. (En azından küre girmeyi gerektirecek kadar) 500le başlamak istiyorum ancak direkt olarak 500le başlamanın ekstra bir yan etkisi olup olmayacağına dair net bir yazı bulamadım. Hormon dalgalanmasından bahsetmişsiniz, bu dalgalanma sizce e2 ve prolaktin seviyelerini etkileyerek Jinekomasti’ye sebep olabilir mi? Yani sustanonun uzun estere göre jino oluşma riski daha fazla diyebilir miyiz?

tarihinde tsalyer tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tsalyer, 2 dakika önce yazdı:

Güvenilir bir satıcı bağlantım yok, güvenilir satıcı olsa dahi açıkçası hiçbir lab ürününü vücuduma enjekte etmeye sıcak bakmıyorum. İran testo araştırdım ancak onun dahi sahtesini satanlarla karşılaştığım için direkt olarak eczane ürününün akılda soru bırakmayacağına kanaat getirdim hem sterilliği hem doluluk olarak. 18 yaşındayım, bu yüzden doğal üretimimin yüksek olduğunu düşünerek 250mg’ın pekte bir fark yaratacağını sanmıyorum. 500le başlamak istiyorum ancak direkt olarak 500le başlamanın ekstra bir yan etkisi olup olmayacağına dair net bir yazı bulamadım. 

Kardeşim vücuduna hiçbir şey sokma yaşın çok küçük. Güncel formunu da ekstradan atarsan naturel olarak neler yapabileceğin konusunda da yardım ederiz. Hem abin hem de bir öğretmen olarak söylüyorum acele etme pişman olursun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
tsalyer, 43 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar, önümüzdeki hafta itibariyle only sustanon kürüne girmeyi planlıyorum. 76 kiloda 15-16 civarı yağ oranım var. İlk kürüm olacak ve şuanlık sadece sustanonla ilerlemeyi planlıyorum. Pazartesi-perşembe enjeksiyon yaparak olabildiğince dalgalanmayı engellemek istiyorum. Sizlere sorum öncelikle ilk kürümde başlangıç dozajı olarak 250 ile mi başlamalıyım 500le mi?

Kürü 8-10 hafta arasında tutacağım. 500le başlarsam problem yaşar mıyım? Kür içerisinde vitaminlere ek olarak her gün 1 adet proviron ve Jinekomasti olmamak için tamoksifen kullanmayı planlıyorum.

Tamoksifeni gerek olmadıkça kullanmamam söylendi ancak doğal halimde dahi hafif bir jino olduğu için güvenli bir şekilde gitmek istiyorum açıkçası, kürümden verim almamı engellememek adına sizce tamoksifeni hangi aralıkla ne dozajda kullanmalıyım? 

Dogal halinde bile jineko varsa onu ilk çözmeye bak. İran testo dedigimiz de iran eczanesinde satilan dunya saglik orgutu tarafindan onayli bir ürün. Ben tr sustanondan yag olarka daha kaliteli oldugunu bile dusunuyorum. Ha sorarsan ben de sustanon tercih ediyorum. Neden dersen bana yaradigini dusunuyorum ama enjeksiyonu cidden biraz sorun. Dozaj olarak 250ile baslasam fark gormem diye pek bisi yok ki 250testo kadar uretmiyorsundur. Son olarakta bizim 250ile baslama amacimiz vucudun tepkisini gormek. Ornek 250mgda ne kadar e2 artiyor, hemogramda ne gibi degisikler oluyo, tansiyon ve bunun gibi diger degerler. Bu arada bence only testo ile 8-10hafta devam edip sonra ne yapacaksin? Eger anabolizan eklemekse hedef bu 8-10haftay 250ile tamamla anabolizan ekledigin zaman testoyuda arttirirsin. Yok eger pct fln yapacagim diyorsan 8-10hafta only testo hic girme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tsalyer    14
Greblan, 1 dakika önce yazdı:

Dogal halinde bile jineko varsa onu ilk çözmeye bak. İran testo dedigimiz de iran eczanesinde satilan dunya saglik orgutu tarafindan onayli bir ürün. Ben tr sustanondan yag olarka daha kaliteli oldugunu bile dusunuyorum. Ha sorarsan ben de sustanon tercih ediyorum. Neden dersen bana yaradigini dusunuyorum ama enjeksiyonu cidden biraz sorun. Dozaj olarak 250ile baslasam fark gormem diye pek bisi yok ki 250testo kadar uretmiyorsundur. Son olarakta bizim 250ile baslama amacimiz vucudun tepkisini gormek. Ornek 250mgda ne kadar e2 artiyor, hemogramda ne gibi degisikler oluyo, tansiyon ve bunun gibi diger degerler. Bu arada bence only testo ile 8-10hafta devam edip sonra ne yapacaksin? Eger anabolizan eklemekse hedef bu 8-10haftay 250ile tamamla anabolizan ekledigin zaman testoyuda arttirirsin. Yok eger pct fln yapacagim diyorsan 8-10hafta only testo hic girme.

Dostum jinodan kastım şekil bozukluğu yahut kadınsı meme değil, spordan evvel 100 kilonun üzerindeydim, çokta yağlıydım o yüzden göğüslerim doğal olarak büyüktü lakin zaman geçtikçe çok büyük oranda görüntü değişti, halen daha hafif bir kitle var kas kütlesinin üstünde ancak normal birinin fark edebileceği düzeyde değil. Bunu çözmekten ziyade sadece daha fazla ilerlemesini istemiyorum. 10 haftalık only testo ile kalıcı kütle kazanımı olmaz mı diyorsun yani? Anabolizan kullanmayı düşünmüyorum açıkçası, belki eczane primo olabilir en fazla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
tsalyer, 45 dakika önce yazdı:

Dostum jinodan kastım şekil bozukluğu yahut kadınsı meme değil, spordan evvel 100 kilonun üzerindeydim, çokta yağlıydım o yüzden göğüslerim doğal olarak büyüktü lakin zaman geçtikçe çok büyük oranda görüntü değişti, halen daha hafif bir kitle var kas kütlesinin üstünde ancak normal birinin fark edebileceği düzeyde değil. Bunu çözmekten ziyade sadece daha fazla ilerlemesini istemiyorum. 10 haftalık only testo ile kalıcı kütle kazanımı olmaz mı diyorsun yani? Anabolizan kullanmayı düşünmüyorum açıkçası, belki eczane primo olabilir en fazla

8-10hafta only testo ile kür yapıp sonrasında pct yapmak çok mantıksız. Beklediğin verim ne seviyede bilmiyorum ama çok azsa eğer gir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
rambo32, 12 dakika önce yazdı:

250 sustanon ile total testo ref değerinin üstüne zar zor çıkıyor. 500 gir.

250 sustanon ile total testom >15.00 çıktı dostum neye dayanarak bu yorumu yapıyorsun?

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
rambo32, 35 dakika önce yazdı:

250 sustanon ile total testo ref değerinin üstüne zar zor çıkıyor. 500 gir.

250 susta ile nasıl zar zor üstüne çıkıyosun kanka :D Naty diyetimde deli gibi ufalırken 150mg testo e. ile yaptığım diyette kütle kaybetmeyi, ufalmayı bırak az da olsa eksik bölgelerime kas ekledim. Şu düşük dozla bişey olmaz kafasından lütfen çık. Şu anda 300deca 400eq ile yeni kürüme başladım aldığım sustanon haftalık 400mg. 500 direk çak demek bana göre çok mantıksız. Son olarak forumdaki yeni arkadaşlar neden hep haftalık ve 1-2-3 ml şeklinde düşünüyor anlamıyorum. 250 az diyorsan neden 300 değil neden 350-400 değil de direk 500?

aç goril, 22 dakika önce yazdı:

250 sustanon ile total testom >15.00 çıktı dostum neye dayanarak bu yorumu yapıyorsun?

150mg da bile öyle çıkıyor zaten de sanırım bunu yapan arkadaş tr üretim underdose kullanıyor. O yüzden 500çaksa bile 300geliyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
Greblan, 2 dakika önce yazdı:

150mg da bile öyle çıkıyor zaten de sanırım bunu yapan arkadaş tr üretim underdose kullanıyor. O yüzden 500çaksa bile 300geliyor.

Sustanon sanıldığından çok daha etkili bir ilaç sırf prospektüste 176mg testosteron içerir yazıyor diye ester ağrılığından bir haber hayatında ilaç kullanmamış adamlar underdose ürün sanıyorlar halbuki kullandıkları test enanthatedada ester çıkartıldığında 250 de 180mg testosteron var. xD

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tsalyer    14
Greblan, 4 dakika önce yazdı:

Hocam sustanonu yarım yarım enjektörelere çekip farklı günlerde vursam problem olur mu beklediği için? Yoksa her türlü ampülü kırdıktan sonra kıllanmak mı gerekiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
tsalyer, 7 dakika önce yazdı:

Hocam sustanonu yarım yarım enjektörelere çekip farklı günlerde vursam problem olur mu beklediği için? Yoksa her türlü ampülü kırdıktan sonra kıllanmak mı gerekiyor 

Enjektörde saklayabilirsin ama steril ve güneş ışığı almayan bir yerde sakla. Önerim buzdolabıdır. Ben şahsen öyle yapıyorum. Mesela perşembe 0.8 ml vurdum artan enjektörde şu anda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tsalyer    14
Greblan, 19 dakika önce yazdı:

Enjektörde saklayabilirsin ama steril ve güneş ışığı almayan bir yerde sakla. Önerim buzdolabıdır. Ben şahsen öyle yapıyorum. Mesela perşembe 0.8 ml vurdum artan enjektörde şu anda.

hocam buzdolabında saklamayın yazıyor kullanım talimatında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35

Aylardır sustanon kullanan kişi olarak sustanondan gayet iyi verim aldım diyebilirim 250 ile başlayıp  yan etki görmeyip sivilcelenme dalgalanma gibi gibi örnekler 375mg çıkardım haftada 3 kez vuruyorum ama sana önerim bunu asla atlama sustanon deri altında kristallesiyo 0.5 cekeceksen enjeksiyon içine ilaç 0.3 evigen E vitamini çek yoksa  vurduğun yerden çok fazla ağrılı sancılı geçer ve gerçekten çok yavaş olman lazım @ulquiorra_z hocam benim ne ağrı çektiğimi bilir en son turuncu üç evigen ile yapmaya başladık sıfır ödem sıfır ağrı ve ilklerde çut yapmama rağmen düşük karb gitmeme rağmen çok iyi bir yol kat ettim hocamın da artisi var tabii ki 

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tsalyer    14
Shinso, 19 dakika önce yazdı:

Aylardır sustanon kullanan kişi olarak sustanondan gayet iyi verim aldım diyebilirim 250 ile başlayıp  yan etki görmeyip sivilcelenme dalgalanma gibi gibi örnekler 375mg çıkardım haftada 3 kez vuruyorum ama sana önerim bunu asla atlama sustanon deri altında kristallesiyo 0.5 cekeceksen enjeksiyon içine ilaç 0.3 evigen E vitamini çek yoksa  vurduğun yerden çok fazla ağrılı sancılı geçer ve gerçekten çok yavaş olman lazım @ulquiorra_z hocam benim ne ağrı çektiğimi bilir en son turuncu üç evigen ile yapmaya başladık sıfır ödem sıfır ağrı ve ilklerde çut yapmama rağmen düşük karb gitmeme rağmen çok iyi bir yol kat ettim hocamın da artisi var tabii ki 

Ben de 250 ya da 375 ile başlamayı planlıyorum, 500 yüksek bir doz gibi. Enjeksiyonu nereden yapıyorsunuz hocam? Hormonel dalgalanmayı kontrol altında tutmak için bir şey kullanıyor musunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
tsalyer, 1 dakika önce yazdı:

Ben de 250 ya da 375 ile başlamayı planlıyorum, 500 yüksek bir doz gibi. Enjeksiyonu nereden yapıyorsunuz hocam? Hormonel dalgalanmayı kontrol altında tutmak için bir şey kullanıyor musunuz?

Genetik olarak sağlam çıktım  öyle hormonel dalgalanma felan yasiyan çok nadir insan var sizin başınıza gelmez demeyin gelebilir haftada 3 kez P. Tesi çarşamba cuma yapabilirsiniz  bacaktan vuruyorum ilklerde biraz korku olabiliyo ama sonra sabah yüzünü yıkar gibi saplamaya başlıyon 😃  ilk 21 gün zaten etki pek alamazsınız yan etkide aynı şekil sustanonda kısa orta uzun ester bulunduğu için kısa vadede birazda olsa hissedersiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tsalyer    14
Shinso, Şimdi yazdı:

Genetik olarak sağlam çıktım  öyle hormonel dalgalanma felan yasiyan çok nadir insan var sizin başınıza gelmez demeyin gelebilir haftada 3 kez P. Tesi çarşamba cuma yapabilirsiniz  bacaktan vuruyorum ilklerde biraz korku olabiliyo ama sonra sabah yüzünü yıkar gibi saplamaya başlıyon 😃  ilk 21 gün zaten etki pek alamazsınız yan etkide aynı şekil sustanonda kısa orta uzun ester bulunduğu için kısa vadede birazda olsa hissedersiniz 

Anladım, bir ampülü bölerek kullanıyorsunuz herhalde değil mi hocam? Ben de enjektöre çekip yarısını 2 gün sonra vuracağım. Çok soru soruyorsam kusura bakmayın, bilgiler için teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
tsalyer, 36 dakika önce yazdı:

Anladım, bir ampülü bölerek kullanıyorsunuz herhalde değil mi hocam? Ben de enjektöre çekip yarısını 2 gün sonra vuracağım. Çok soru soruyorsam kusura bakmayın, bilgiler için teşekkürler

Estağfurullah ne kusuru yardım etmek için buradayiz hepimiz  evet 375 vuracaksan 3 adet 0.5 yeterli olacak iki ampul almak zorundasın 4 enjeksiyon ediyor 2 Ampul 0.5den soğuk yerde tutmani onermem yağ, olduğu için ve evigen çekeceksin zeytin yağı evin testoda yağ  sustanon zaten ödem yapan bi ilaç çekmecende saklıya bilirsin vurmadan önce iğne ucunu değiştirsen yeter 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.