Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

shotpowertr

Prolaktin, t3, tsh seviyem neden yüksek yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

shotpowertr    1

Arkadaşlar 21 yaşındayım 3 yıldır sporla uğraşıyorum 1.90 84kiloyum pazartesi ilk kürüme başlayacağım. Haftada 500 testo e 400 bolde şeklinde ilerleyeceğim fakat aklıma takılan bir şey var küre girmeden kan verip değerlerimi görmek istedim prolaktin, t3, tsh seviyem neden yüksek yardımcı olur musunuz?

IMG_6475.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

raretesto    22
shotpowertr, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar 21 yaşındayım 3 yıldır sporla uğraşıyorum 1.90 84kiloyum pazartesi ilk kürüme başlayacağım. Haftada 500 testo e 400 bolde şeklinde ilerleyeceğim fakat aklıma takılan bir şey var küre girmeden kan verip değerlerimi görmek istedim prolaktin, t3, tsh seviyem neden yüksek yardımcı olur musunuz?

dostum küre girmeden gidip bi kan testi vermen çok iyi olmuş. tiroidlerin düzgün çalışmadığı aşikar bunun için bi doktora gözük. doktor büyük ihtimalle bir süre bekletip tekrar bir tahlil isteyecektir. tiroidlerin düzgün çalışmadığında insülin direncini ve glukoz toleransını etkilediğini duymuştum. zaten kan testinde o kadar referans dışı gözüküyor. verdiğin tüm kan testlerini paylaşırsan daha iyi olucaktır. demir eksiliğinde bir küre gireceksen onu da düzeltmeden sakın girme. zaten tiroidler bu haldeyken uyarmama gerek bile yok. anabolizanlar şaka gelicek oyuncaklar değildir. @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
shotpowertr, 4 saat önce yazdı:

Bu testlerin tamamını atar mısın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shotpowertr    1
rastlantisal, 10 dakika önce yazdı:

Bu testlerin tamamını atar mısın?

Hocam dahiliyeye mi randevu alayım?

IMG_6474.png IMG_6473.png IMG_6472.png IMG_6471.png IMG_6470.png IMG_6469.png IMG_6454.png IMG_6453.png 

IMG_6452.png IMG_6451.png IMG_6450.png IMG_6449.png IMG_6448.png IMG_6447.png IMG_6446.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
shotpowertr, Bir saat önce yazdı:

Hocam dahiliyeye mi randevu alayım?

Bir görünmenin zararı olmaz faydası olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luc1fer    1
gönderildi (düzenlendi)
rastlantisal, 31 dakika önce yazdı:

hocam yaş 17 TSH ve PROLAKTIN düzeyim 2 katı yüksek çıktı LH da yüksek dahiliyeden mi almalıyım endokrinden mi? Glukozum bozulmuş olarak çıktı demirim de eksik onun için ilaç içiyorum.

tarihinde luc1fer tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tsalyer    14
luc1fer, 8 saat önce yazdı:

hocam yaş 17 TSH ve PROLAKTIN düzeyim 2 katı yüksek çıktı LH da yüksek dahiliyeden mi almalıyım endokrinden mi? Glukozum bozulmuş olarak çıktı demirim de eksik onun için ilaç içiyorum.

Benim de tsh 11 çıktı hocam, dshiliyeden randevu aldım. 

raretesto, 12 saat önce yazdı:

dostum küre girmeden gidip bi kan testi vermen çok iyi olmuş. tiroidlerin düzgün çalışmadığı aşikar bunun için bi doktora gözük. doktor büyük ihtimalle bir süre bekletip tekrar bir tahlil isteyecektir. tiroidlerin düzgün çalışmadığında insülin direncini ve glukoz toleransını etkilediğini duymuştum. zaten kan testinde o kadar referans dışı gözüküyor. verdiğin tüm kan testlerini paylaşırsan daha iyi olucaktır. demir eksiliğinde bir küre gireceksen onu da düzeltmeden sakın girme. zaten tiroidler bu haldeyken uyarmama gerek bile yok. anabolizanlar şaka gelicek oyuncaklar değildir. @rastlantisal

hocam tsh değeri yüksekken anabolizan olmadan yalnızca testesteron (sustanon) kullanımı risk oluşturur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shotpowertr    1
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Hocam bugün doktora görüneceğim forumda gezerken fark ettim çok bilgili birine benziyorsunuz kür için koçluk yapıyor musunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
luc1fer, 7 saat önce yazdı:

Önce dahiliye, o uygun görürse zaten endokrolojiye yönlendirir. Direk randevu alamazsın.

shotpowertr, 2 saat önce yazdı:

Hocam bugün doktora görüneceğim forumda gezerken fark ettim çok bilgili birine benziyorsunuz kür için koçluk yapıyor musunuz?

Zaten yapıyoruz forum olarak. Birbirimizin koçuyuz hepimiz. Tek farkı bire bir telefonda değil, burada kendi güncelerinizde veya açtığınız başlıklarda sorduklarınıza verdiği(n)miz cevaplarla yapmış oluyoruz :) 

• Beğen 3
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shotpowertr    1
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Önce dahiliye, o uygun görürse zaten endokrolojiye yönlendirir. Direk randevu alamazsın.

Zaten yapıyoruz forum olarak. Birbirimizin koçuyuz hepimiz. Tek farkı bire bir telefonda değil, burada kendi güncelerinizde veya açtığınız başlıklarda sorduklarınıza verdiği(n)miz cevaplarla yapmış oluyoruz :) 

Hocam bir de belki forumda denk gelmişsinizdir ben güvendiğim bir arkadaşımdan ilaçları tedarik ettim fakat forumda paylaştığım zaman ürünlerin sahte olduğunu söylediler burda konudan bağımsız olduğu için marka veremiyorum fakat o ilaçları kullanmam ne derece doğru ne derece yanlış tedarik ettiğim arkadaşım da aynı ürünleri kullandı ısrarla orijinal olduğunu söylüyor ilaçlar dolu diyor rica etsem o konuma da bakar mısınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
shotpowertr, 2 dakika önce yazdı:

Hocam bir de belki forumda denk gelmişsinizdir ben güvendiğim bir arkadaşımdan ilaçları tedarik ettim fakat forumda paylaştığım zaman ürünlerin sahte olduğunu söylediler burda konudan bağımsız olduğu için marka veremiyorum fakat o ilaçları kullanmam ne derece doğru ne derece yanlış tedarik ettiğim arkadaşım da aynı ürünleri kullandı ısrarla orijinal olduğunu söylüyor ilaçlar dolu diyor rica etsem o konuma da bakar mısınız

Hormon almak çok ciddiye alman gereken bir iş. Tüm karakterini ve hatta cinsel tercihini belirleyen şey senin hormonların. Bu cepte.

Şimdi senin arkadaşın sadece bir kişi ve elinde sadece beyanı var. Test vs var mı? 

Burada ise bir sürü kullanıcı tecrübesi ve test var. Yani müşterek akıl var. 

Sence ne tarafı dikkate almalısın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shotpowertr    1
rastlantisal, 22 saat önce yazdı:

Hormon almak çok ciddiye alman gereken bir iş. Tüm karakterini ve hatta cinsel tercihini belirleyen şey senin hormonların. Bu cepte.

Şimdi senin arkadaşın sadece bir kişi ve elinde sadece beyanı var. Test vs var mı? 

Haklısınız hocam ben biraz daha konusunu açtığımda bana ilaçlara başlayıp test vermemi ilaçların çalıştığını söyledi çalışsa bile ben tam verim alacağıma inanmıyorum muhtemelen %40 %50 anca çalışıyordur

Hocam bir de bugün dahiliyeye gittim bana prolaktin ve demir seviyemin normal olduğunu söyledi tiroidlerim için de pazartesine ultrason verdi 

rastlantisal, 22 saat önce yazdı:

Hocam forumda gezerken kürün ortasında olan insanların prolaktin seviyesinin benimkiyle eş değer olduğunu görüyorum ama doktora sorduğum zaman bana değerlerin normal diyor antrenörle konuştuğum zaman bana aramosin ve tamoxifene başlayıp prolaktinimi düşürmem gerektiğini söylüyor 2 arada 1 derede kaldım ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz

Bir de üstüne küre yeni başlayıp ilk haftadan baskılayıcı kullanırsam kürüm çöp olacağından korkuyorum ne yapmam gerekiyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387
gönderildi (düzenlendi)
shotpowertr, 7 saat önce yazdı:

Hocam forumda gezerken kürün ortasında olan insanların prolaktin seviyesinin benimkiyle eş değer olduğunu görüyorum ama doktora sorduğum zaman bana değerlerin normal diyor antrenörle konuştuğum zaman bana aramosin ve tamoxifene başlayıp prolaktinimi düşürmem gerektiğini söylüyor 2 arada 1 derede kaldım ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz

Bir de üstüne küre yeni başlayıp ilk haftadan baskılayıcı kullanırsam kürüm çöp olacağından korkuyorum ne yapmam gerekiyor

Prolaktin düşürmek için aromasin ve tamoksifen kullan diyen antrönerden uzak dur dostum. (Tabi sen antrönerü doğru anladığını varsayarak söylüyorum)Prolaktin düşürmek için dostinex kullanıyoruz. Sana kim ne öneriyorsa direk alıp uygulama buna bende dahil internetten forumdan iyice araştır. Birde prolaktin senin durumuna göre yükselebilir anlık değişebilir. @rastlantisal abimin dediklerine kulak ver hormon almak çok ciddi bir iş. Bu konuda kendini geliştirmelisin iyice okuyup araştırmalısın. 

tarihinde Diver tarafından düzenlendi
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396

@Diver haklı. Antrenörün eski tip tek düze standart tavsiyeler veren biri anlayacağın üzere.

12 yaşında oğlumu tam ergenlik başında olduğu için doktora götürdüm. Amaç büyümesinden yana sıkıntı çıkarabilecek herhangi bir durum var mı yok mu görmek idi. Buna istinaden büyüme ve üreme sistemine dahil ne kadar hormon varsa baktırdım. Prolaktin 23 civarı çıktı. Neden? Çünkü kan alacakları için 2 gün baya baya gergindi. Sonra 2-3 hafta aralıklarla tekrar aldırdım ve normaldi. Fark ne idi? Kan aldırmanın pek de can yaka bir şey olmadığını anladı ve rahattı. Stres, uykusuzluk, yorgunluk vs gibi nedenlerle prolaktin oynayabilir. Kürde değil sen -ki değilsin- tek test bir anlam ifade etmez.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shotpowertr    1
gönderildi (düzenlendi)
Diver, 23 saat önce yazdı:

Prolaktin düşürmek için aromasin ve tamoksifen kullan diyen antrönerden uzak dur dostum. (Tabi sen antrönerü doğru anladığını varsayarak söylüyorum)Prolaktin düşürmek için dostinex kullanıyoruz. Sana kim ne öneriyorsa direk alıp uygulama buna bende dahil internetten forumdan iyice araştır. Birde prolaktin senin durumuna göre yükselebilir anlık değişebilir. @rastlantisal abimin dediklerine kulak ver hormon almak çok ciddi bir iş. Bu konuda kendini geliştirmelisin iyice okuyup araştırmalısın. 

Peki hocam aromasin ve tamoxifen ne için kullanılıyor

rastlantisal, 23 saat önce yazdı:

@Diver haklı. Antrenörün eski tip tek düze standart tavsiyeler veren biri anlayacağın üzere.

12 yaşında oğlumu tam ergenlik başında olduğu için doktora götürdüm. Amaç büyümesinden yana sıkıntı çıkarabilecek herhangi bir durum var mı yok mu görmek idi. Buna istinaden büyüme ve üreme sistemine dahil ne kadar hormon varsa baktırdım. Prolaktin 23 civarı çıktı. Neden? Çünkü kan alacakları için 2 gün baya baya gergindi. Sonra 2-3 hafta aralıklarla tekrar aldırdım ve normaldi. Fark ne idi? Kan aldırmanın pek de can yaka bir şey olmadığını anladı ve rahattı. Stres, uykusuzluk, yorgunluk vs gibi nedenlerle prolaktin oynayabilir. Kürde değil sen -ki değilsin- tek test bir anlam ifade etmez.

Anladım hocam pazartesi tiroidlerim için ultrason vereceğim sorun çıkmaz ise ne yapmamı önerirsiniz küre başlamalı mıyım doktor tirodilerine bakalım diğer değerlerin sorun teşkil etmiyor dedi 

tarihinde shotpowertr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
shotpowertr, 6 saat önce yazdı:

Peki hocam aromasin ve tamoxifen ne için kullanılıyor

Anladım hocam pazartesi tiroidlerim için ultrason vereceğim sorun çıkmaz ise ne yapmamı önerirsiniz küre başlamalı mıyım doktor tirodilerine bakalım diğer değerlerin sorun teşkil etmiyor dedi 

Sonuçları görelim üzerinden konuşuruz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shotpowertr    1
rastlantisal, 28.01.2024 - 11:08 yazdı:

Sonuçları görelim üzerinden konuşuruz.

Hocam ultrasonda tiroid nodülüm 3mm çıkmış doktor korkulacak bir şey yok 1 ay sonra tekrar bakalım dedi ne yapayım küre başlayayım mı bir de antrenöre prolaktin için dostinex dedim bana ısrarla tamoxifen ve arimidex başla diyor ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
shotpowertr, Bir saat önce yazdı:

Hocam ultrasonda tiroid nodülüm 3mm çıkmış doktor korkulacak bir şey yok 1 ay sonra tekrar bakalım dedi ne yapayım küre başlayayım mı bir de antrenöre prolaktin için dostinex dedim bana ısrarla tamoxifen ve arimidex başla diyor ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz

Tedavin nihayete ermeden hiç bir şey yapma. Antrenör vs boş ver. Forumdan öğrendiklerini uygula.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shotpowertr    1
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Tedavin nihayete ermeden hiç bir şey yapma. Antrenör vs boş ver. Forumdan öğrendiklerini uygula.

Tamamdır hocam ama şu prolaktin canımı sıktı son 1 aydır cinsel hayatım sallantılı geçiyor sertleşmede problem yaşamaya başladım normalde üst üste 3 4 posta giderdim şu an 1.den sonra canım istemiyor istese bile sertleşemiyorum ilişkinin ortasında iktidarsızlık yaşıyorum buna ek boşalma sürem de değişti bazen erken boşalıyorum bazen hiç boşalamıyorum partnerimden dolayı da değil farklı partnerlerde de son 1 aydır bu sorunu yaşıyorum çok kafaya takmıyodum ama üstüne kan verip prolaktini 18.7 görünce iyice canım sıkıldı ne yapmamı önerirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
shotpowertr, Şimdi yazdı:

Tamamdır hocam ama şu prolaktin canımı sıktı son 1 aydır cinsel hayatım sallantılı geçiyor sertleşmede problem yaşamaya başladım normalde üst üste 3 4 posta giderdim şu an 1.den sonra canım istemiyor istese bile sertleşemiyorum ilişkinin ortasında iktidarsızlık yaşıyorum buna ek boşalma sürem de değişti bazen erken boşalıyorum bazen hiç boşalamıyorum partnerimden dolayı da değil farklı partnerlerde de son 1 aydır bu sorunu yaşıyorum çok kafaya takmıyodum ama üstüne kan verip prolaktini 18.7 görünce iyice canım sıkıldı ne yapmamı önerirsiniz

2 hafta sonra tekrar prolaktin testi yaptır. 18.7 müdahale edilecek bir rakam değil. Eğer yine yüksek ise konuşalım. Forumda bitkisel çözümler var. Bir reçeteyi uygulamalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shotpowertr    1
rastlantisal, Şimdi yazdı:

2 hafta sonra tekrar prolaktin testi yaptır. 18.7 müdahale edilecek bir rakam değil. Eğer yine yüksek ise konuşalım. Forumda bitkisel çözümler var. Bir reçeteyi uygulamalısın.

Tamamdır hocam 2 ay boyunca tribulus ve ginko biloba kullandım son 1 aydır ikisini de kullanmıyorum bunun da etkisi olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
shotpowertr, 18 dakika önce yazdı:

Tamamdır hocam 2 ay boyunca tribulus ve ginko biloba kullandım son 1 aydır ikisini de kullanmıyorum bunun da etkisi olur mu

3 tane muazzam başlık var bitkisel libido kürleri ile ilgili. Bir tanesini seç uygula. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.