Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Boldeman

Tren küründe kilo verememek

Önerilen İletiler

Boldeman    9

merhabalar haftalık 500mg testo 300 mg tren 2 tablet t3 devam ediyorum şuan fakat hiç kilomda değişiklik yok diyetimide cok sağlam yapıyorum günlük max 200 gram pirinç yiyorum yemiyorum 500 gram tavuk 3 ölcek protein tozu kullanıyorum 5 gün antrenman+30dk kardiyo üzerine kilo alıyorum her gün 200-300 gram şuan bi kabızlık durumu var acaba ondan mıdır yoksa yanlış yapılan bişey mi var hocalarım bi yol gösterirse cok iyi olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.416
Boldeman, 5 dakika önce yazdı:

merhabalar haftalık 500mg testo 300 mg tren 2 tablet t3 devam ediyorum şuan fakat hiç kilomda değişiklik yok diyetimide cok sağlam yapıyorum günlük max 200 gram pirinç yiyorum yemiyorum 500 gram tavuk 3 ölcek protein tozu kullanıyorum 5 gün antrenman+30dk kardiyo üzerine kilo alıyorum her gün 200-300 gram şuan bi kabızlık durumu var acaba ondan mıdır yoksa yanlış yapılan bişey mi var hocalarım bi yol gösterirse cok iyi olur

Kiloya odaklanmak hata. Yağ oranın ne oluyor? Vücut ölçüsünü alıp karşılaştırıyor musun?

Ayrıca E2 değerlerin ne durumda?

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boldeman    9
rastlantisal, 10 dakika önce yazdı:

Kiloya odaklanmak hata. Yağ oranın ne oluyor? Vücut ölçüsünü alıp karşılaştırıyor musun?

hocam şöyle söyliyim yavaş yavaş vücudum acılıyor ölcülerde bi artış olmuyor ama birde haftada 1 0.5mg dostinex 1 tabletde arimidex kullanıyorum 3 güne cekebilirim eğer iyi gelicekse armidexi hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
Boldeman, 11 dakika önce yazdı:

hocam şöyle söyliyim yavaş yavaş vücudum acılıyor ölcülerde bi artış olmuyor ama birde haftada 1 0.5mg dostinex 1 tabletde arimidex kullanıyorum 3 güne cekebilirim eğer iyi gelicekse armidexi hocam 

Test vermeden dostinex ve arimidex kullanmak doğru değil. Neye göre kullanıyorsun? E2 ve Prolaktin testi yaptırıp bakılır. İlaçlar ne marka?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
azizsrml5    2
rastlantisal, 33 dakika önce yazdı:

Hocam çok güzel demiş illa kilo verilecek diye bir şey yok ben 10 haftalık definasyon yaptım başlangıç ve bitiş kilom aynı idi ama bariz bir şekilde yağ yakıp kas kütlesi ekledim

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    423

Kaçıncı haftadasın hangi esteri kullanıyorsun hangi marka ? Treni kullanmadığını varsayarsak bile yaptıklarınla yağ oranın düşmesi lazım normalde.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mobidik    5

kabızlıktan fark edebilir , akşam yemeğinde acı biberli yoğurt yap bir kase faydası olacaktır.(alt katta yangın çıkabilir) 

ayrıca e2'ye baktırmanı tavsiye ederim e2'den kaynaklı su tutumu olabiliyor kontrol altına alındığında 3-4 kg kadar fark ettiği oldu bende.

öğünlerinde yeşillik yoksa eklesen iyi olabilir , eğer zorlamayacaksa pirinç yerine sabahları 50-100 gr yulaf yiyip karbonhidratı daha fazla alma.

daha ciddi değişiklik görmek istiyorsan kardiyoyu min 60 dk yap 2 haftada tatmin edici değişiklik olacaktır.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boldeman    9
rastlantisal, 47 dakika önce yazdı:

Test vermeden dostinex ve arimidex kullanmak doğru değil. Neye göre kullanıyorsun? E2 ve Prolaktin testi yaptırıp bakılır. İlaçlar ne marka?

hocam prolaktini baskılamazsam sıvı gelicek derecede yükseliyor zaten doğalkende üst sınırdaydı e2 de aynı şekil cok cabuk yükseliyor ilaçlar swiss

Diver, 35 dakika önce yazdı:

Kaçıncı haftadasın hangi esteri kullanıyorsun hangi marka ? Treni kullanmadığını varsayarsak bile yaptıklarınla yağ oranın düşmesi lazım normalde.

evet bende onu anlamadım 2 haftaya girdim

azizsrml5, 37 dakika önce yazdı:

Hocam çok güzel demiş illa kilo verilecek diye bir şey yok ben 10 haftalık definasyon yaptım başlangıç ve bitiş kilom aynı idi ama bariz bir şekilde yağ yakıp kas kütlesi ekledim

anladım hocam ama benim asıl amaç kilo düşmek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156

Treni kilo vermek için kullanıyorsan zaten başlı başına  bir sorun.

Kilo kalori açığı bırakarak verilir.Çok basit bir denklemdir.

Trenbolone ise çok basit anlatmak gerekirse; yapılan sağlam diyetlerde kas kaybetmemek, protein sentezini arttırmak, kas kütlesi inşa etmek, IGF-1 i arttırıp yağ yakmak gibi sebeplerden kullanılır.

Kilo vermek için tren kullanmak evden spor salonuna uzay aracıyla gitmeye benzemiş.

• Beğen 5
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boldeman    9
pusalik, 20 dakika önce yazdı:

Treni kilo vermek için kullanıyorsan zaten başlı başına  bir sorun.

Kilo kalori açığı bırakarak verilir.Çok basit bir denklemdir.

Trenbolone ise çok basit anlatmak gerekirse; yapılan sağlam diyetlerde kas kaybetmemek, protein sentezini arttırmak, kas kütlesi inşa etmek, IGF-1 i arttırıp yağ yakmak gibi sebeplerden kullanılır.

Kilo vermek için tren kullanmak evden spor salonuna uzay aracıyla gitmeye benzemiş.

hocam zaten kendiniz söylemişsiniz zaten kas kaybını korumak amaçlı ve bi tık yağ yakımını desteklesin diye ekledim treni siz soruna cözüm odaklı değil genel olarak suçlayıcı hata aramaya calışmanız ben sadece nedenini sordum trenin nasıl calıştığını biliyorum haddimi aştıysamda kusura bakmayın ama 10 tane yorum var biriside şu nedenli olabilir değil hep negatif yönlü yorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156
Boldeman, 4 saat önce yazdı:

hocam zaten kendiniz söylemişsiniz zaten kas kaybını korumak amaçlı ve bi tık yağ yakımını desteklesin diye ekledim treni siz soruna cözüm odaklı değil genel olarak suçlayıcı hata aramaya calışmanız ben sadece nedenini sordum trenin nasıl calıştığını biliyorum haddimi aştıysamda kusura bakmayın ama 10 tane yorum var biriside şu nedenli olabilir değil hep negatif yönlü yorum

Suçlamak yerine tam tersi sizde bilinç oluşturmak için özellikle basit örneklerle destekliyorum.

7 sene olmuş foruma üye olalı soru soran kimseyi suçladığımı hatırlamıyorum.

Açtığınız başlık; "Tren küründe kilo verememek" yazdığınız ilk paragraf ise ;"merhabalar haftalık 500mg testo 300 mg tren 2 tablet t3 devam ediyorum şuan fakat hiç kilomda değişiklik yok."

Şimdi takdir edersiniz ki burada belirttiğiniz sorun kilo verememek. Ana karakter ise Tren.

Ben de size cevap olarak bu ana karakterimizin kilo vermek için kullanılmasının doğru olmadığını belirtiyorum.

Doğru olan cevabıda sevgili @rastlantisal vermiş.

Yağ oranınıza bakmanız gerekiyor. Kiloya odaklanmanız yerine.

• Beğen 1
  • Alkış 1
  • Teşekkürler 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boldeman    9

çok teşekkürler hocam biraz üzerimde gerginlik var trenden sanırım bide canım sıkıldı kilo aynı görünce kusura bakmayın devam edicem @pusalik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    234

T3-T4 değerleri bu noktada elzem sen takviye aldığını belirtmişsin, bunu pas geçiyoruz ekstra olarak 2 tablete cikartabilirsin. Tartıda kilo 2 haftadan uzun süre düşmüyorsa ya yakılan kalori aktivitesi artacak yada beslenme düşürülecek. Bunlar maksimum ve minimuma ulaştığı takdirde 1 hafta ters diyet yapılıp temiz yüksek kaloride metabolizma hızlandırılıp tekrar diyete girilecek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
Boldeman, 8 saat önce yazdı:

Seninle hemen hemen aynı kürdeyim şu an. Benimkinde ilave bir kaç şey daha var, özetle tüm tuşlara bastım diyelim göbeği eritmek için. Ben 2 haftada tartıda 4 kilo azaldım ama bel çevresi hiç değişmedi, normalinde göbek bölgem hariç hiç bir yerimde yağlanma yok. Aslında istediğim kilo kaybetmek değil, ölçü kaybetmekti ama ilk 2 haftalık kısımda başaramadım :) Yağ yakımını arttırmak için östrojeni düşürmem gerektiğinden bu sonuç kaçınılmazdı zaten. Şimdi kalan süreçte ise, vücutta pek kaybedecek su kalmadığı için (deri altı hariç) yağ yakımı daha da hızlanacaktır. Konuda çoğu arkadaş zaten bahsetmiş, önemli olan kilo değil ölçü. Bende önce yüz çöküyor, sonra bel çevresinden yağ yakmaya başlıyorum. Hepimizin hikayesi farklı, önemli olan kendini tanımak ve bu zamanla oluyor ne yazık ki.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.