Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tren Sevicisi

Ilk kürüme başladım

Önerilen İletiler

Evet dostlar o kadar sorduk, soruşturduk. En sonunda kürün nasıl olacağı oluştu. 300 mg/hafta masteron + testo p + primobolan şeklinde 1 saat önce ilk enjeksiyon yapıldı ve haftada 3 enjeksiyon pazartesi, çarşamba, cuma şeklinde. Pillbox hazırladım haftalık olarak. Enjeksiyon günleri:

Magnorm 1 tablet, kingsize on cycle 2 tablet, yeşil çay ekstresi 2 tablet, omega-3 1 tablet, apikobal 1 tablet, tiromel 1 tablet, melatonin 1 tablet, kafein 1 tablet

Enjeksiyon olmayan günlerde magnorm yok. D vitamini ve mucovit 1'er tablet. 

Haftasonları salon kapalı olduğundan zoraki ağırlık idmanları için off ama havanın durumuna göre bisiklet turu veya koşu şeklinde haftada off day 1 güne düşürmeye çalışacağım.

İlk enjeksiyonu ben değil doktor yaptı, yaparken dehşet bir baş dönmesi ve kulak çınlaması oldu. Yerimden kalkıp odama gidene kadar kusmamak için kendimi zor tuttum. Yatağa kendimi attığımda baş dönmem ve bulantım geçti ama 2-3 dakika kulağımda eski tüplü televizyonların karıncalanma sesi devam etti.

Kullanılan iğne omuz için biraz büyük olduğundan olabilir. Enjeksiyon 5 cc şırınga ve siyah iğne ile yapıldı. Zaten Annem demişti biraz acılı olur diye ama bu kadar etki beklemezdim. Üstünden 1 saat geçince biraz acısı yatıştı fakat enjeksiyon sonrası bırakın göğüs omuz çalışmayı bacak bile çalışsam acır ve ağrırdı. Deneyimlerim bu şekilde zaman ilerledikçe gelişmeleri aktaracağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheExecutioner    131

ilk enjeksiyonumda ben de aynı semptomları yaşadım ölüyorum sanmıştım :D 
heyecandan oldu sanırım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner, 10 dakika önce yazdı:

ilk enjeksiyonumda ben de aynı semptomları yaşadım ölüyorum sanmıştım :D 
heyecandan oldu sanırım 

O an şırınga dolu, hava boşaltılıp birazı dışarı fırlıyor falan ve benim aklımdan geçen ''Bu hayatında bir dönüm noktası, yeni hayatına hoşgeldin'' falan gibi düşünceler geçiyor. Biraz stres yaptığım doğrudur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156

Merhaba,

Tiromeli yağ yakmak için mi kullanacaksınız ? Evet ise ilk enjeksiyondan itibaren kullanmak bana mantıklı gelmedi.Gidişata bakılıp form durumuna göre eklenmesini tavsiye ederim illa kullanılacaksa.Bana kalsa tiroid hormonlarını hiç kullanmam.

Yeşil çay ekstresi kafein içeriyor ekstra kafein tablet almak yüksek dozda kafein almanıza sebep olabilir.Ayrıca toleransınızı çok yukarıya çeker.Bu da kafeinden verim almanızı engeller.

Melatonini ise sürekli kullanmanızı tavsiye etmiyorum.Onda da çok ciddi tolerans oluşturuluyor.Uyuyamadığınız veya dinlenmeye ihtiyacınız olduğu günlerde 5mg a kadar almanızı öneririm.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik, 1 dakika önce yazdı:

Merhaba,

Tiromeli yağ yakmak için mi kullanacaksınız ? Evet ise ilk enjeksiyondan itibaren kullanmak bana mantıklı gelmedi.Gidişata bakılıp form durumuna göre eklenmesini tavsiye ederim illa kullanılacaksa.Bana kalsa tiroid hormonlarını hiç kullanmam.

Yeşil çay ekstresi kafein içeriyor ekstra kafein tablet almak yüksek dozda kafein almanıza sebep olabilir.Ayrıca toleransınızı çok yukarıya çeker.Bu da kafeinden verim almanızı engeller.

Melatonini ise sürekli kullanmanızı tavsiye etmiyorum.Onda da çok ciddi tolerans oluşturuluyor.Uyuyamadığınız veya dinlenmeye ihtiyacınız olduğu günlerde 5mg a kadar almanızı öneririm.

Yorumunuz için teşekkürler, tiromeli kesebilirim. Yeşil çay ekstresinde 2 kapsülde 93 mg kafein var, halihazırda kafein toleransım biraz yüksek. Pre workout kullanmıyorum, kafein biraz da pre yerine geçiyor. Melatonin konusunu da uykusuz günlerde uyumak için 2 hap (6mg) şeklinde yapabilirim. Melatonine tolerans geliştirdiğimizi yeni öğrendim, kafama göre kullansam yine uykusuz kalacakmışım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156
Tren Sevicisi, Bir saat önce yazdı:

Yorumunuz için teşekkürler, tiromeli kesebilirim. Yeşil çay ekstresinde 2 kapsülde 93 mg kafein var, halihazırda kafein toleransım biraz yüksek. Pre workout kullanmıyorum, kafein biraz da pre yerine geçiyor. Melatonin konusunu da uykusuz günlerde uyumak için 2 hap (6mg) şeklinde yapabilirim. Melatonine tolerans geliştirdiğimizi yeni öğrendim, kafama göre kullansam yine uykusuz kalacakmışım.

Tiromeli kesip form durumuna göre gerek görülürse eklemek daha mantıklı olur.Planlamanızdan yola çıkarsak sağlam bir diyet yapacağınızı öngörerek ihtiyacınızın kalmayacağını düşünüyorum.

Kafein toleransınız yüksek ise özellikle pre workout için kullanılabilir dediğiniz gibi.

Melatonin konusunda ise maalesef oluşuyor.Melatonin vücudumuzda dışardan aldığımıza göre çok daha az miktarda salgılandığından dolayı aldığımız melatonin sonucu melatonin reseptörleri baskılanıyor.Bu da negatif feedback dediğimiz döngüye sebep oluyor.Zamanlada melatonin reseptörlerimiz fazla melatoninle dolduğunda reseptörler down regulation dediğimiz sayı azalma durumuna uğrar.Bu down regulation dediğimiz durum neticesinde ise sinir sistemimiz aldığımız aynı doz melatonine az tepki verir.Bu sebeple dozajı arttırmakta bir işe yaramaz çünkü alacağımız etki reseptörlerin sayısı ile orantılıdır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Reseptör azalırsa melotonini kesince de sıkıntı çıkar o zaman. Şu uykusuzluk kadar iğrenç çok az şey var hayatta. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156

Reseptör azalırsa melotonini kesince de sıkıntı çıkar o zaman. Şu uykusuzluk kadar iğrenç çok az şey var hayatta. 

Evet o yüzden down regulation olmayacak şekilde düşük doz alıp sık almamak gerekiyor.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kürün 3. günü ve enjeksiyonun 2. enjeksiyonu bitti, ilaç henüz etkilerini hissettiremedi. 2. enjeksiyon siyah uçlu iğne ile yine 5cc enjektöre totalde 3ml çekerek yapıldı. Omuzdan enjeksiyon ağrım neredeyse tamamen geçti fakat o ağrı idmanda ve özellikle lateral yaparken çok zorladı, gücümü düşürdü.

Bacaktan enjeksiyon yaptım, 3 yıl boyunca özellikle son 1,5 senemde tamamen track cyclist dediğimiz bisikletin power kısmı gibi olan tarafa yoğunlaşmamdan kalan bir hastalık bendeki bacaktaki yanma ve ağrı hissine olan bağımlılık. Aklımda acaba daha kalın bir iğneyle yapsam daha iyi kası parçalar mı fikri dönüp duruyor. Enjeksiyon korkum oldukça azaldı bu durumdan dolayı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
falcon    8
Tren Sevicisi, 1 saat önce yazdı:

Kürün 3. günü ve enjeksiyonun 2. enjeksiyonu bitti, ilaç henüz etkilerini hissettiremedi. 2. enjeksiyon siyah uçlu iğne ile yine 5cc enjektöre totalde 3ml çekerek yapıldı. Omuzdan enjeksiyon ağrım neredeyse tamamen geçti fakat o ağrı idmanda ve özellikle lateral yaparken çok zorladı, gücümü düşürdü.

Bacaktan enjeksiyon yaptım, 3 yıl boyunca özellikle son 1,5 senemde tamamen track cyclist dediğimiz bisikletin power kısmı gibi olan tarafa yoğunlaşmamdan kalan bir hastalık bendeki bacaktaki yanma ve ağrı hissine olan bağımlılık. Aklımda acaba daha kalın bir iğneyle yapsam daha iyi kası parçalar mı fikri dönüp duruyor. Enjeksiyon korkum oldukça azaldı bu durumdan dolayı.

Enjeksiyon sonrası acıların da korkun gibi gitgide azalacak lakin merak ettiğim bir konu var, neden testosteron propionat'ı tercih ettin ? Enanthate ile daha geniş aralıklarla enjeksiyonunu yapardın ve propionat'a göre e2 dalgalanmaların daha takip edilebilir ve kontrol edilebilir olurdu.

Son yazdığına gelirsek daha kalın bir iğne ile yapılan enjeksiyonun nispeten daha ince olan bir iğne ucu ile yapılan enjeksiyondan daha faydalı olacağı fikrin yanlış. Burada önemli husus enjeksiyonun kas içine yapılması ve yapılan bölgeye göre uygun iğne ucu seçilmesi olmalıdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74

tiromel mi ? ilk küründe ve böyle bir kürde inan gerek bile yok bu t3 çok normalleştirilmeye başlandı saçma şekilde ama gerçekten kötü sonuçları olucak bizzat kendim yaşadım ve benim amacım müsabıklık, kullandığım ilaçların t3ü yerle bir etmesinden mecbur kalmam’dı o yüzden hiç gerek yok.. iyiliğin için söylüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol, 4 saat önce yazdı:

tiromel mi ? ilk küründe ve böyle bir kürde inan gerek bile yok bu t3 çok normalleştirilmeye başlandı saçma şekilde ama gerçekten kötü sonuçları olucak bizzat kendim yaşadım ve benim amacım müsabıklık, kullandığım ilaçların t3ü yerle bir etmesinden mecbur kalmam’dı o yüzden hiç gerek yok.. iyiliğin için söylüyorum 

Tiromeli zaten yukarıda söylediler gerek olmadığını, tiromeli bıraktım 2 gündür kullanmıyorum. Uyarın için teşekkürler.

falcon, 5 saat önce yazdı:

Enjeksiyon sonrası acıların da korkun gibi gitgide azalacak lakin merak ettiğim bir konu var, neden testosteron propionat'ı tercih ettin ? Enanthate ile daha geniş aralıklarla enjeksiyonunu yapardın ve propionat'a göre e2 dalgalanmaların daha takip edilebilir ve kontrol edilebilir olurdu.

Son yazdığına gelirsek daha kalın bir iğne ile yapılan enjeksiyonun nispeten daha ince olan bir iğne ucu ile yapılan enjeksiyondan daha faydalı olacağı fikrin yanlış. Burada önemli husus enjeksiyonun kas içine yapılması ve yapılan bölgeye göre uygun iğne ucu seçilmesi olmalıdır.

Testosteron seçiminde en uygun olarak gördüğüm propianattı. Daha fazla enjeksiyon gerektiğini biliyordum ama definasyon için en uygun ester olduğu için seçtim. Masteron da aslında bazı eczane ilaçlarına ulaşamadığından östrojen ve jinekomastiden korusun diye koydum. İnsülin iğnesi ile bacaktan enjeksiyon yapamayacağımı düşünüyorum zaten. Deriyi ve yağ tabakasını aşacak, kasın içine girecek, enjeksiyonu doğru şekilde ve düzgün bir hızda yapabilecek ohooo. Üstünden bi kaç saat geçince kardiyo yapmanın zorlayacağını fark ettim daha büyük iğne olursa. Ben muhtemelen bacaktan siyah uçlu ile devam edeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

image.thumb.png.6ab4c2749c40dca198f7d1ee5b20e994.png

Kür içi ilk kan tahlili sonucum geldi, durum bu şekilde. Estradiol masteron olmasına rağmen yüksek mi anlayamadım, her şey yolunda mı yorumlar mısınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131

Kür içi ilk kan tahlili sonucum geldi, durum bu şekilde. Estradiol masteron olmasına rağmen yüksek mi anlayamadım, her şey yolunda mı yorumlar mısınız?

İlaçlar hangi markaydı kankam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
Tren Sevicisi, Şimdi yazdı:

Optimum testo ve masteron, swiss primo

masteron çalışmıyor olabilir ama kesin bir şey diyemeyiz arimidex kullanıyor musun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner, 4 dakika önce yazdı:

masteron çalışmıyor olabilir ama kesin bir şey diyemeyiz arimidex kullanıyor musun 

Hayır sadece östrojen kontrolü için masteron kullanıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
Tren Sevicisi, 3 dakika önce yazdı:

Hayır sadece östrojen kontrolü için masteron kullanıyorum

arimidex de al haftada 1 tableti bölüp pazartesi perşembe içebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner, 2 dakika önce yazdı:

arimidex de al haftada 1 tableti bölüp pazartesi perşembe içebilirsin

Eczaneden reçetesiz verirler mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arimidex'i temin ettim. 1 tabletin yarısını salı diğer yarısını cuma içip sonrasında pazartesi-perşembe şeklinde devam edeceğim. İlaçların sadece 3'te 1'ini almıştım geri kalanını sipariş edip gelmesi çok uzun sürdü bu yüzden 2 tane enjeksiyonu kaçırdım ama kürün sonunu fazladan 2 enjeksiyonluk zaman kadar uzatırım sorun olmaz diye düşünüyorum. Kilo kaybı neredeyse yaşamıyorum, yağ oranımın düştüğünü çok bariz görüyorum. Muhtemelen kas kazanımı ve biraz da ödem tutma yapıyordur. 

Yağ oranımı %15 civarlarına düşürüp pct yapmadan testo e ve yanına destekleyecek güzel şeyler koyup clean bulk geçsem kür bitince yapmam gerekenler nelerdir? Testisler tembelleşmesin diye vurmam gereken şeyleri reçetesiz alabilir miyim? Hani genel olarak pctsiz kürden küre geçiş için yapmam gereken şeyleri söyleyebilecek biri var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Elime hi-tech dymethazine geçti, tedarik etmek istersem dahasını da bulabilirim. Sizce kürüme dymethazine eklemeli miyim? @rastlantisal hocam aydınlatır mısınız? Şunu da ekliyeyim, kısa esterin belası ödem de girdi işin içine. Belim ufak inceldi fakat göbeğime dokununca ciddi yumuşaklık hissediyorum. Damarlanmaya falan bakınca oldukça yağ oranımı azaltmış gibi görünüyorum.

tarihinde Tren Sevicisi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    28
Tren Sevicisi, 14.02.2024 - 02:14 yazdı:

Arimidex'i temin ettim. 1 tabletin yarısını salı diğer yarısını cuma içip sonrasında pazartesi-perşembe şeklinde devam edeceğim. İlaçların sadece 3'te 1'ini almıştım geri kalanını sipariş edip gelmesi çok uzun sürdü bu yüzden 2 tane enjeksiyonu kaçırdım ama kürün sonunu fazladan 2 enjeksiyonluk zaman kadar uzatırım sorun olmaz diye düşünüyorum. Kilo kaybı neredeyse yaşamıyorum, yağ oranımın düştüğünü çok bariz görüyorum. Muhtemelen kas kazanımı ve biraz da ödem tutma yapıyordur. 

Yağ oranımı %15 civarlarına düşürüp pct yapmadan testo e ve yanına destekleyecek güzel şeyler koyup clean bulk geçsem kür bitince yapmam gerekenler nelerdir? Testisler tembelleşmesin diye vurmam gereken şeyleri reçetesiz alabilir miyim? Hani genel olarak pctsiz kürden küre geçiş için yapmam gereken şeyleri söyleyebilecek biri var mı?

bence yağ oranını daha düşük seviyelere çekmeyi hedefle daha sonrasında çok az kalori fazlalığı ile clean bulk yap daha temiz sonuç olur

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows, 46 dakika önce yazdı:

bence yağ oranını daha düşük seviyelere çekmeyi hedefle daha sonrasında çok az kalori fazlalığı ile clean bulk yap daha temiz sonuç olur

%15'ten daha fazla mı düşürmeliyim sence?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    28

aynadaki görüntüden memnun kalacaksan 15te kal. tamamen sana kalmış bu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.