Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

RANCUVA

Sustanon kullanıyorum mg arttırmalı mıyım?

Önerilen İletiler

RANCUVA    6

Merhabalar 2,5 yıllık geçmişim var 

ilk kürüm ve 500 mg only sustanon yapıyorum detayına kadar araştırıp risk alıp kullanmaya başladım yaş 21

Sorum şu gelişimim ahım şahım olmadı zaten naturel sınıra yakın bir formum vardı 1. Ayım bitti sizce 750 mg çıkmalımıyım 

Beslenmem azdı iştah açıcı aldım anabolic yerine 

Beslenme ile hacim eklemek istiyorum, fakat yerimde saymakta istemiyorum 

Ürün orjinal eczane ürünü içim rahat bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.431
RANCUVA, 3 dakika önce yazdı:

ilk kürüm ve 500 mg only sustanon yapıyorum detayına kadar araştırıp risk alıp kullanmaya başladım yaş 21

Sorum şu gelişimim ahım şahım olmadı zaten naturel sınıra yakın bir formum vardı 1. Ayım bitti sizce 750 mg çıkmalımıyım 

Only testosteron ile 1 ayda ahım şahım gelişim zaten olmaz. Beslenmeni düzeltip gerçekten ne kadar sürede sana ne getirecen öğrenmeden doz artırman doğru olmaz. 

Sustanon ve ahım şahım için en azından 6 ay kürde kalman lazım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RANCUVA    6
rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

Only testosteron ile 1 ayda ahım şahım gelişim zaten olmaz. Beslenmeni düzeltip gerçekten ne kadar sürede sana ne getirecen öğrenmeden doz artırman doğru olmaz. 

Sustanon ve ahım şahım için en azından 6 ay kürde kalman lazım.

Peki hocam sizi takip ediyorum ve bilginize çok güveniyorum, ben bu kürü nasıl bitirmeliyim ve koruyucu vs ne kullanmalıyım ve kaç hafta bana kısa bir özet geçermisiniz Tahlil ve kür sonu pct için (tekrar test sonuçları ile konu açarım)

Dediğiniz gibi 3 e böldüm e vitamini ile PAZARTESI ÇARŞAMBA VE CUMA SAYGILAR.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.431
RANCUVA, 3 saat önce yazdı:

Peki hocam sizi takip ediyorum ve bilginize çok güveniyorum, ben bu kürü nasıl bitirmeliyim ve koruyucu vs ne kullanmalıyım ve kaç hafta bana kısa bir özet geçermisiniz Tahlil ve kür sonu pct için (tekrar test sonuçları ile konu açarım)

Dediğiniz gibi 3 e böldüm e vitamini ile PAZARTESI ÇARŞAMBA VE CUMA SAYGILAR.

1. Bu senin vücudunun vereceği tepkiyi öğrenme kürün. Yani bu kür azami fayda kürü değil.
  2. 750mg testoya asla çıkma. Neden? Vücudun ona göre receptör üretiyor. E kür bitti pct yaptın, değerler şahane ama libido yok ereksiyon yok bir şey yok.. Niye? kendi üretiminle onları doldurman zor. Dolmadan da libido ereksiyon unut.
  3. E anabolik dozunu artıramayacaksak neyi artıracağız? Süreyi. Ama kürde geçen süreyi değil. Zamana yayacaksın planını.
  4. Bu kürü 12 hafta 500mg sustanon + 2 hafta 500mg enhantate + 2 hafta 250mg enhantate olmak üzere toplam 16 haftada bitirip PCT yaparsın. 

Lütfen beslenmeden taviz verme. Bu konu önemli. Yemek yemek için iştah aramak. Yemek yemek için yemek ye. Artık profesyonelliğe adım atmış bir sporcu için iştah, motivasyon gibi kelimeler anlamsız. Bizim kelimelerimiz disiplin, irade ve azim.

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RANCUVA    6

Çok teşekkür ediyorum hocam sağolun randevu aldım tahlil için ayda 1 kere atarım buraya çok teşekkür ederim. peki 250 mg sustanon ile kürü bitirsem güvenilir bir Enanthet bulamıyorum piyasada 

Ufak birşey daha sorabilir miyim sizin gibi bir değerli insanı bulmuşken 

Sağ göğsümde meme ucunda kaşıntı tarzı bi durum var beklide piskolojik fakat risk almak istemiyorum Tahlile 2 hafta var daha ne yapabilirim tamoksifen, arimidex sebebi nedir genel olarak 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.431

Bunu test olmadan bilemeyiz. Prolaktin mi E2 mi? Sen işi garantiye alıp günlük 10mg tamoksifen kullan.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

ektomorf vücutlar sustanondaki propiyonat esterini çok iyi emiyor sustanon bir mix testo olmasına rağmen beni büyütmüyor hatta kurutuyordu. hocamın dediği gibi iran entt daha iyi olabilir senin için. ayrıca şuanda beslenme için şöyle bir taktik uyguluyorum ; bende yemek yiyebilen biri değilim normal yemeğimin üstüne saat 3 gibi bisküvi veya kek yiyorum oradan ekstra 400 500 kalori civarı alıyorum ve 1 haftada 1.5 kg almayı başardım. az da olsa abur cubur atıştır yani :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RANCUVA    6

Sağolun hocam garanti olsun işim teste göre hareket ederim daha sonra 

Çok doğru kanka bende öyle yapıyorum yorum için ayrıca teşekkür ederim 🖤👑

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
RANCUVA, 1 saat önce yazdı:

arttırma yanına birşey ekle 300-400 primo veya bolde falan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    233

750 yüksek mg ları yüksek tutarsan yan etkilerinide ortaya çıkartmış olursun sustanon zaten güçlü memede hassasiyet başlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.